Rüyada Tansiyon Ölçmek

Rüyada tansiyon ölçtüğünü görmek, duygularınızda iniş çıkışlar olacağına yorumlanır. Karşınıza çıkan bir fırsata çok sevinebilir ya da tam tersi gelen bir haber sizi üzebilir. Ani duygu değişimleri ile karşılaşabilirsiniz. Hiç beklenmedik şeyler vuku bulabilir. Rüyada kendi tansiyonunu ölçmek, kendi duygularınızın değişmesine, bazı insanlar ya da olaylar hakkında fikrinizi değiştirecek şeylerle karşılaşmaya yorumlanır. Örneğin bir zamanlar ilgi duyduğunuz bir şey artık ilginizi çekmemeye başlayabilir. Ya da bir zamanlar dargın olduğunuz veya ön yargılara sahip olduğunuz bir insana karşı düşüncelerinizde değişiklik olabilir. Bakış açınızı değiştirecek şeylerle karşılaşarak hayatınızda değişimler yapabilirsiniz.

Rüyada tansiyon ölçtürdüğünü görmek, sizi sinirlendiren bir şey yaşamak olarak yorumlanır. Bazı insanlarla aranızda tatsızlıklar olabilir. Tartışma çıkabilir ya da bir insan ile yüzleşmeniz gerekebilir. Rüyada başkasının tansiyonunu ölçmek, tanımadığınız biriyse yeni tanışacağınız biri ile aranızda büyük sorunlar çıkmasına yorumlanır. Bu kişi hayatınıza girmesiyle çıkması bir olabilir. Eğer tanıdığınız biriyse, o kişinin sizi öfkelendirecek şeyler söylemesine yorumlanır.

Rüyada Ölmüş Birinin Tansiyonunu Ölçmek

Ölen birini çok özlemek ve o kişiyi anmak, sık sık aklınıza gelmesine yorumlanır. Bu durum sizi daha duygusal yapabilir. Aynı zamanda başkalarından ilgiye ihtiyacınızın olduğunun da işaretidir. Şu günlerde ilgi görmek isteyebilirsiniz.

Rüyada Hastanede Tansiyon Ölçtürmek

Sağlık sorunlarını ertelememeniz yönünde bir uyarı anlamı taşır. Zamanında tedavi olunması ve tedavinizi aksatmamanız yönünde anlamı vardır. Eğer aile içerisinde de hasta biri varsa bu kişiyi hastaneye götürmeye ikna etmeniz gerekebilir.

Rüyada Tansiyon Ölçmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, duygusal yönden sizi yoran bir süreç atlatmak, bazı insanlarla aranızdaki sorunların büyümesine ve çok şaşıracağınız şeyler işitmeye yorumlanır. Sabrınızı zorlayan şeylere karşı sakin kalmanız gerekebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

17 Yorum

 1. Kezban
 2. Hatice
  • admin
 3. Fatma şahin
  • admin
 4. Burcu
  • admin
 5. ahmet
  • admin
 6. Hayriye
  • admin
 7. burcu taşkıran
  • admin
 8. Fatma
  • admin
 9. Elif
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status