Rüyada Tay Görmek

Rüyada tay görmek, herkese örnek olacak bir başarı sergileyeceğinize yorumlanır. Sizi küçük gören ya da sizden hiç beklentisi olmayan insanlar başarılarınızı hem şaşıracak hem de kıskanacaklar. Aslında ne kadar umut vaat eden bir insan olduğunuzu herkese gösterebilir, her türlü zorluğun altından başarıyla kalkarak başkalarına örnek davranışlar sergileyebilirsiniz. Hatta yakın çevrenizden pek çok kişinin yapamazsın dediği bir şeyi daha çok hırs yaparak başarmanız olasıdır. Sizdeki bu istikrara ve azimle birlikte elinizi attığınız işlerin sonunu başarı ile getireceksiniz. Eğer ya başaramazsam endişeleriniz varsa, bu kuruntulardan kurtularak elinizden geleni yapmanız önemli olacak ve pişman olmayacaksınız.

Rüyada at yavrusu görmek, aynı zamanda müjdeli haberler almak anlamına gelir. Duyacağınız şeyler karşısında hem çok şaşırabilir, hem de çok sevinebilirsiniz. Belki bir yerden beklediğiniz başvuru sonucu da gelebilir. Size inanan insanlar da mağdur olmayacaklar. Küçük sevinçler yaşanacak. Sınava giren kişiler de alacakları sonuçtan beklediklerinden daha çok sevinebilirler.

Rüyada Beyaz Tay Görmek

Plan ve projeleriniz zamanında gerçekleşerek size şans ve uğur getirecek. Çok güzel haberler alabilir ve çok büyük mutluluklar yaşayabilirsiniz. Özellikle yakın zamanda alınacak olan bir temiz haber ile birlikte aile içinde sevinç olacak. Kendi sevincinize başkaları da ortak olacaklar.

Rüyada Kahverengi Tay Görmek

Geçmişte yapılan hatalardan ders alarak, kendinizi doğru yola vermek ve hayırlı işler peşinde koşmak demektir. İlim irfan sahibi insanlardan alacağınız öğütler de size faydalı olacak. Bir insanın sizin bir yanlıştan uyanmanızı sağlayabilir. Bu kişiden gelecek uyarı ile birlikte büyük bir yanlıştan dönmeniz olasıdır.

Rüyada Kırmızı Tay Görmek

Aşk hayatında sürprizlerle karşılaşmak, çok iyi bir insanla izdivaç kurmak demektir. Bekar olanlar romantik ve kendilerine çok aşık olan biri ile evlenebilirler. Özel hayatınızda yaşanacak mutluluklar hayatınızın geneline yansıyacak.

Rüyada Siyah Tay Görmek

Bilgilerinizden yararlanmak isteyen ve sizden tavsiye almak isteyen insanlar olacak. Bilgili ve saygın biri olarak toplumda yer edinebilirsiniz. Özellikle mesleki hayatınızda sizin tecrübeleriniz, bilgi ve birikimlerinizden faydalanmak isteyen insanlar olacak. Başkalarına bir şeyler öğretmek hoşunuza gidebilir ve hayat seçimlerinde sizin de etkiniz olabilir.

Rüyada Tay Isırması

Size pek çok sözler veren biri bu sözlerini tutmayarak sizi üzecek. Adeta sizin hayallerinizi yıkabilir. Birlikte kurduğunuz ortak hayaller olan bu kişinin bunlardan vazgeçmesi ile birlikte kendinize yeni bir yol çizmeniz gerekecek.

Rüyada Tay Kucaklamak

Meslek ya da özel hayatınızda kısmetlerin çoğalması, güzel haberlerin arkası arkasıya gelmesi olarak yorumlanır. Eğer bekarsanız, evleneceğiniz insan karşınıza çıkacak. Sizi seven, sayıp kollayan biri ile dünya evine girebilir, mutlu bir evliliğin temellerini atabilirsiniz.

Rüyada Taya Binmek

Çok uzun yıllar önce kurduğunuz bir hayaliniz gerçek olabilir. Yıllar önce kendinize verdiğiniz sözleri tutacaksınız. Belki kariyer hayatınızda olmazsa olmaz dediğiniz bir başarı elde edebilirsiniz. Azmin sonu zafer olacak.

Rüyada Tay Sevmek

İş ya da eğitim hayatında sizden güzel bir enerji alan biri size destek olabilir ve yolunuzu açabilir. Sizin sevecen ve samimi yanınız başkalarının hoşuna gidebilir ve size hayallerinizde inanarak destek verebilirler. Hayallerinizin arkasında durmanız sizi mutlu edecek.

Rüyada Yeni Doğmuş Tay Görmek

Yeni bir başlangıç yaparak hayatınızda yepyeni bir sayfa açacağınıza yorumlanır. Bir süredir şikayetçi olduğunuz ve sizi rahatsız eden ne varsa bundan kurtulacaksınız. İşinden memnun olmayanlar daha iyi bir işe girebilirler. Evinizi değiştirebilir ve başka bir yere taşınabilirsiniz. İlişkinizin bitmesi gerekiyorsa da sonlanabilir. Ancak tüm bu gelişmeler beraberinde size daha fazla mutluluk verecek. Üzerinizdeki baskıdan da kurtulabilirsiniz.

Rüyada Tay Emzirmek

Aile içinde büyük bir sevinç yaşamak olarak yorumlanır. Aileden birinin evlilik ya da bebek müjdesi ile bir araya gelebilir ve mutlu anlar yaşayabilirsiniz. Bu çok hayırlı bir rüyadır ve aile içinde yaşanacak mutlulukları simgeler.

Rüyada Tay Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, şansın açık olması ve hayatınızda güzel değişikliklerin yaşanması, hayallerin gerçekleşmesine yorumlanır. Temiz haberler alarak sevinebilir, yakın çevrenizden de büyük bir destek ve saygı görebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Muhammet dedi ki:

  Bir tay gordum etrafimda kosturuyordu bende onu kosarken sevmeye calisiyordum rengi kahfe kopugu rengindeydi yani acik renkliydi

 2. Bc10 dedi ki:

  Rüyamda Karadeniz yada İskandinav ülkelerinin birinin tatil kasabası gibi bir yerde yüksek rakımda dağların arasında yeşilliğin içinde ve büyük bir gölün kenarındaydım. hava soğuktu birazda sisli… gölün kenarındayken kahverengi ve siyahımsı parlak bir tay geldi yanıma , önce göle baktı birşeyler işaret edercesine sonra sarılmamı istedi sevdim sonrada üşümeyim diye başını bulizimin içine sokarak nefesiyle buhar yaparak beni ısıtmaya çalıştı. Sonra sahibi çağırınca içeri gitti Teşekkürler…

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak yerden gelecek iş fırsatına, rahat geçime yorumlanır.

 3. Aleyna dedi ki:

  Rüyamda sevdiğim (Platonik olduğum) çocuğu beyaz ( bembeyaz değildi, lekeli bir beyazdı) bir taya binerken gördüm. Anlamı nedir acaba?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sevdiğiniz kişiden haber almaya yorumlanır.

 4. Zeynep dedi ki:

  Iki aksamdır rüyamda sürekli sakız görüyorum çiğniyordum konuşmamı böldüğü için çıkarmak istedim ama ağzımdaki sakız o kadar büyüdüki iki elimle çekiyorum bir türlü bitmiyor ne kadar çeksem bitmiyor her defasında bu rüyayı görüyorum ve çok merak ediyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bıktığınız şeylerden kurtulmaya, kısmetin açılmasına yorumlanır.

 5. Sultan dedi ki:

  Rüyamda bir çiftliğin içindeydim bir sürü hayvan vardı tay sürüsü geldi sonradan bende onları ahirlarina götüyordum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi olarak kaygılardan kurtulmaya yorumlanır.

 6. Yaref dedi ki:

  Ruyamda bir suru tay goruyorum pencereden,bi tanesinin ayagi kirik.cikip onu arayıp buluyorum iyileştirmek icin

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni hedeflerinize yakında ulaşmaya yorumlanır.

 7. Ece23 dedi ki:

  Ruyamda tay evimize girmisti icindee dolasiyoduu sonraa annemm tuttu tayi bunun anlami nedir?

  1. Ece23 dedi ki:

   Evin icinde dolasiyordu evlilik mi bu?

  2. admin dedi ki:

   Bu rüya muradına ermeye yorumlanır.

 8. Ümmü dedi ki:

  Rüyam da 4 tane at yavrusu gördüm ama sadece birini çok net hatırlıyorum başkasının kucağındaydı ve kahverengiydi. İri iri gözleriyle bana bakıyordu. Diğerleri de yerdeydi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya muradına ermek ve güzel haberler almaya yorumlanır.

 9. Ece23 dedi ki:

  Ruyamdaa 3 tane tay gordum ucude bNa dogruu kosuuyodu bende kaciyodummm sonraa bi demir kapi vardii orayi kapatiyodumm bana bise yapmasinlar diye beyazzdi bitanesii digerlerini hattlamiyorm.

  1. admin dedi ki:

   3 yerden birden kısmet ve bol kazanca yorumlanır.

 10. Hakan dedi ki:

  merhabalar rüyamda kendime yeni bi at almaya gittim çoğu çok küçük yeni doğmuş yavrular vardi kirmizisindan tutun siyahina hepsini sevdim tek tek bir tanesi diğerlerinden daha büyüktü onu aldim rengi kahverengiydi acaba anlami ne?

  1. admin dedi ki:

   Rızkın artmasına ve elinize yüklü para geçeceğine yorumlanır.

 11. Ahsen dedi ki:

  Merhaba , rüyamda dayımın bekar evinde bir tay görüyorum . Ama tay sürekli evin içinde huysuzluk yapıyor. Oradan oraya koşmaya çalışıyor. Anlamı nedir acaba ?

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı bir habere yorumlanır, maddi hedefe ulaşılır.

  2. Zeynep dedi ki:

   Iki aksamdır rüyamda sürekli sakız görüyorum çiğniyordum konuşmamı böldüğü için çıkarmak istedim ama ağzımdaki sakız o kadar büyüdüki iki elimle çekiyorum bir türlü bitmiyor ne kadar çeksem bitmiyor her defasında bu rüyayı görüyorum ve çok merak ediyorum

 12. Emine dedi ki:

  Selamun aleyküm Rüyamda bir köy evinde programdan çıkıyorum. Hava almaya etraf bayır dağ ile karışık bi yeşillik. Ve bir tay kaybolmuş beni görünce yanıma koşuyor brn korkuyorum ağaca saklanıyorum bu şekilde 2 3 defa oldu. Sonra o eve dönüyorum bu sefer evde ailemle yaşıyor muşuz. Ben eve gidiyorum kahberengi tay evin kapısından içeri girmeye çalışıyor ben engelliyorum sadece baş kısmı içerde kalıyor. Ben taydan korktuğum için içeri almıyorum. Ve tay büyümüş at olmuştu uzundu içeri girmeye çalışırken. Öyle uyandım. Yorumunuzu bekliyorum teşekkür ederim

  1. admin dedi ki:

   Emeklerinin karşılığını alma ve istediğiniz yerde yaşantınızı sürdürmeye yorumlanır.

   1. Yavuzhan dedi ki:

    Rüyamda şaha kalkmis tay gördüm. Bunun anlamını yorumlarsanız cok mutlu olacağım. Selamlar

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya kısmete ve muradına ermeye yorumlanır.

 13. Derya dedi ki:

  Rüyamda aşık oldugum kisi bana iki tane tay hediye ediyor.Biri beyaz digeri siyah renkli.Beyaz olani seviyorum kabul ediyorum.Bu olaya çok seviniyorum.Anlamı nedir acaba?

  1. admin dedi ki:

   İki yerden birden kısmetin açık olmasına ve müjdeli habere yorumlanır.

   1. Cigdem dedi ki:

    Rüyamda gold renginde baya büyük bir yumurta vardı sonra kırıldı içinden at çıktı beyaz ve yeşil renkteydi

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya maddi imkanların artmasına yorumlanır.

 14. Guray dedi ki:

  Rüyamda taylar ve atlar sırayla dizilmiş ve bağlamışlar tahta çite. Sonra bir tay ve atın bağları çözülmüş ortada buluşuyorlar. İkisinde ön ayaklarını kaldırıp birbirine sarılıyorlar.

  1. admin dedi ki:

   Kısmetlerin bol olması, müjdeli haberler almak ve hak edilen başarıya zafere ulaşmaya yorumlanır.

 15. Ali dedi ki:

  Rüyamda bir tarlada iki tane kahverengi iri at ve bir küçük beyaz tayın etrafımda dolanıp gidiyorlar anlamı nedir?

 16. Ali dedi ki:

  Rüyamda tarlada iki tane kahverengi büyük at ve bir küçük beyaz tay etrafımda dolanıp gidiyorlar. Anlamı nedir?

  1. admin dedi ki:

   İki yerden birden kısmetin açık olmasına yorumlanır.

 17. Almila dedi ki:

  Merhaba rüyamda açık geniş bir alanda bir sürü taylar görüyorum. Sonra bir tane sarı renkte tay, ben koşuyorum o da benim peşimden koşuyor. Sonra koşarken yoruluyor yere düşüyor. Ne anlama gelir acaba?

  1. admin dedi ki:

   Kısmetlerin bol olmasına ev birden fazla hayırlı habere sevinmeye yorumlanır.

 18. HaticeAysel dedi ki:

  Merhaba. Bu sabah rüyamda 3 tane kahverengi tay gördüm. 2 si sıraya dizilmiş en parlak kahverengi tayı da öperek seviyordum. Sevdiğim tayı bir başkasına hediye etmek için onun boynuna püskül gibi bir şey takıyordum. Acaba nasıl yorumlanır?

  1. admin dedi ki:

   Muradına ermek ve tez zamanda üç yerden birden kısmetinizin açılacağına yorumlanır.

 19. Mehtap dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda aşık olduğum kişi bana bir beyaz tayla siyah tay hediye ediyor. Ben de kabul ediyorum ve çok sevmiyorum. Beyaz olanının yularından tutuyorum. Ne anlama geliyor?

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı bir kısmete, gelecek günlerde başka birinin size duygularını açmasına yorumlanır.

 20. Lara dedi ki:

  Rüyamda küs olduğum arkadaşıma beyaz tay hediye ettim. Birlikte onu sevdik ve balkonda besledik.

  1. admin dedi ki:

   İş ya da eğitim hayatında yükselmeye yorumlanır.

  2. enise dedi ki:

   Ruyamda siyah tay seviyordum kizi bindirmek istedim kizim korktu ve tayin sirti delkkti ablama sordum yagmur birikmesin diye delmislerdir dedi o tay yanimiza gzlmeden once garip seyler oldu savas gibi ama bizimle alakali degil baskalaro savasiyiyordu ay cok karisik birsy di ya

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya muradına ermeye ve mücadele verdiğiniz bir konuda sonuca ulaşmaya yorumlanır.

 21. MBAYKAR dedi ki:

  Merhabalar. Ben rüyamda sabah kalktığımda ahıra giriyorum ahırda at doğurmuş beyaz tay ayakta at yatıyor. Atı elimi üzerine sürerek kaldırdım ama at çok iri bir at. At aç ve doğum yaptığından ne vereceğim diyorum.

  1. admin dedi ki:

   Birine yardım etmek ve hayır duası almak, işlerinizin açılmasına yorumlanır.

 22. Ferda dedi ki:

  Rüyamda 3 tane kahverengi at yavrusu gördüm. Babam ve erkek yeğenim de vardı. Atın yanında.

  1. admin dedi ki:

   Üç yerden birden kısmetin açık olmasına ve yeni başlangıçlara yorumlanır.

 23. Sahin dedi ki:

  Mrhblar öncelikle ben kırmızı tay ve at yavrusunu gördüm. Tabi ki at yavrusu da kırmızı ama yokuş yukarıya doğru tırmanıp koşuyorlardı. Bunun neye yorumlanır? Saygılar.

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir hayal peşinde koşmak ve hırslanmaya yorumlanır.

 24. isminivermekistemeyenbiri dedi ki:

  Merhaba, rüyamda arka arkaya birçok değişik şey gördüm. İlk olarak arkadaşım bana mandalina veriyordu, mandalinayı kabuklu halde de soyulmuş halde de gördüm. İkinci olarak ablamla bakkala gidiyorduk ona parası olup olmadığını sordum, benim cüzdanımın evde olduğunu söyledim. Üçüncü olarak da ailemle pikniğe gitmek için hazırlanıyorduk. Çıktığımız evin içinde koyunlar, bir deve ve birçok kahverengi at ve tay vardı. Evden çıkarken önümde bir tay ve bir köpek vardı. İki araba yola çıktık ama ben Ankara’dan Aydın’a o gün gittiğim için eve uğramak istedim. Eve doğru yürürken Ronaldo’ya Mohammed Salah’ı soran amcaları gördük. (burası ne alaka ben de anlamadım ama şaka yapmıyorum gerçekten böyleydi)

  1. admin dedi ki:

   Mal mülk edinmek ya da satın almak istediğiniz bir şey varsa onu alacak maddi güce sahip olmaya yorumlanır.

 25. Elif dedi ki:

  Rüyamda 3 tane at gördüm bana doğru koşarak gelip yanımdan geçtiler. İlk gelen erkek attı. İkincisi kızılımsı mavi gözlü yeleli çok güzel bir attı. Üçüncüsü taydı. Yanımdan tek tek geçtiler ve rüyamdan uyandım. Anlamı nedir sizce?

  1. admin dedi ki:

   Üç farkı yerden birden kısmetlerin açık olmasına, hedeflerine tez zamanda ulaşarak çok büyük sevinçler yaşamaya, muradına ermeye yorumlanır.

 26. Nur dedi ki:

  Rüyamda 2 tane tayım vardı. Biri beyaz biri de gri gibi bir şeydi. Midilli boylarına yakin iyi haldeydiler. Baştan öldüklerini sandım. Birden çıktılar. Onları severken uyandım.

  1. admin dedi ki:

   İki yerden birden kısmetlerin çoğalmasına ve bol kazanç sağlamaya yorumlanır.

 27. Derya dedi ki:

  Merhaba, rüyamda kahverenkli, arka sol bacağı topallayan bir tay önce anne ata saldırıp sonra benim peşimden koşmaya başladı. Sizce anlamı nedir?

 28. Derya dedi ki:

  Merhaba, rüyamda kahverengi, arka sol bacağı topallayan bir tay gördüm. Önce anne ata saldırıp sonra beni kovalamaya başladı. Sizce anlamı nedir?

  1. admin dedi ki:

   Maddi engellerden kurtulmak ve istekleriniz için mücadele etmeye yorumlanır.

 29. Ahmet dedi ki:

  Merhaba, rüyamda evimin tel örgü ile çevrili bahçesine beyaz bir tay girmiş. Çıkmak istiyor fakat çıkamıyor. Bu sırada küs olduğum bir bayan yanıma gelerek tay çıkmak istiyor ama çıkamıyor, yazık tutalım, çıkarıp bırakalım diyor. Kadınla el ele tutuşup tayı yakalamak için kovalıyoruz ve uyanıyorum 🙂 Anlamı nedir acaba?

  1. admin dedi ki:

   Hayallerinizi gerçekleştirmek için bir kadından manevî destek almak anlamına gelir.

DMCA.com Protection Status