Rüyada Tayyare Görmek

Rüyada teyyare görmek, yakında gelecek bir haber ile birlikte sürpriz bir şekilde yolculuğa çıkabilirsiniz. Bu yolculuktan sonra bir süre gittiğiniz yerde kalmanız gerekebilir. Belki aileniz de size ihtiyaç duyabilir ve sizi çağırabilirler. Ancak bu yolculuklar endişe edilecek bir sebeple olmayacak. Alacağınız haber sevindirici bir şey de olabilir. Belki bir nişan, söz ya da başka kutlamalar için de son dakika yolculuk planı yapabilirsiniz. Hanede sürpriz bir şekilde kutlama davet olabilir.

Rüyada tayyarenin anlamı, aynı zamanda hedeflerinizde ağır yol aldığınızı gösterir. Aslında beklentileriniz net olarak gerçekleşmiyor olabilir. Çok çaba harcadığınız halde maddi yönden bir türlü aradığınız istikrarı sağlamıyor da olabilirsiniz. Ancak bu geçici bir süreç ve bu durgunluk yakında sona erecektir.

Rüyada Tayyareye Binmek

Bazı sorumluluklardan kurtulmak anlamına da gelir. Özellikle size maddi ya da manevi yönden fazla sorumluluk yükleyen biri hayatınızdan çıkabilir. Bazı sorumluluklarınızın azalması ile birlikte artık kendi hayatınız ve isteklerinize de odaklanabilirsiniz. Sizin kazancınızı engelleyen kişiler de aradan çıkabilir.

Rüyada Teyyare İle Uçmak

Çalıştığınız yerde artık sizin söz sahibi olmanız ve bazı insanların hayatınızdan çıkmasıyla hayırlı olayların da ardın sıra gelmesi demektir. Aslında size engel olan ve kısıtlayan kişilerin sizden uzaklaşmasıyla rahata erebilirsiniz. Bundan sonra bikrim yapabilir ya da kendi isteklerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. İş ya da eğitim hayatında saygınlığınız artabilir.

Rüyada Tayyare Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, maddi yönden sıkıldığınız bir konuda rahata erişeceğinize ve borçlardan da kurtulmak olarak yorumlanır. Maddi külfetiniz azalacak. Ayrıca çıkacağınız yolculuklar da size iyi gelebilir. Bir süre yaşadığınız yerden ve sorumluluklarınızdan uzak kalarak kafa dinleyebilirsiniz. Kendinize zaman ayırmanız bazı şeyleri netleştirmenizi de kolaylaştırabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Raya dedi ki:

  Yuxuda gorurem goyde ucan zencir var bizi tutmax istiyir Amma tuta bilmir. Sonrada coxlu teyareye oxsayan seller var ucur meni axtarir. Mende tanimasinlar deye basqa uzun paltar geyinirem.

 2. Sevinc dedi ki:

  Ruyada beyaz teyyare gok yuzunde dans ediyor ve ben agladigim n goruyurorum ve izliyorum annemde yanimda ama cox sikintili animda goruyuorum esimun basqa bir kadinla evlenidyini hepsi ruaymda ama evlenmesu falan

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uza yerden temiz haber alınmasına yorumlanır.

 3. Lisa dedi ki:

  Rüyamda gemide kaptanım ve birden bire gemi daralıyor (batıyor),sonra bende gemiyi bir şekilde uçağa çeviriyorum.Ve yolcular havada paraşütle uçuyorlar bende onları bir bir yakalıyorum.Bunun yorumu nedir acaba?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak bir yerden iş haberi alınmasına yorumlanır.

 4. Gun dedi ki:

  Yanımda bir kaç kişi var ( hatırlamıyorum kimler) yukarda uçan uçağı seyr ediyorum baya uçuyo uçak ve ben mutlu şekilde izliyorum😍

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzakta olan birilerinden haberler almaya yorumlanır.

 5. Amina dedi ki:

  Ben ruyamda,yewil agaclar ve sakin deniz gordum.Denize yuzmek icin girmek isteyirem.yukari baktigim zaman buyuk bir ucak goruyorum. Sonra 2 tane daha amma kucuk. Sqkince bulutlarin icinden ucub gidiyorlar.ben sadece arkalariyca bakiyorum…

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya gelirin artmasına, zenginliğe yorumlanır.

 6. Rovsen dedi ki:

  Ruyamda yakin arkadaşimla kuçuk bir uçakla başka bir şehirden yaşadiğim şehire dönüyorum ama uçak havalandiğinda havanin çok kötu olguğunu siyah bulutlu şimşekli tehlikeli bir yolculuğa çiktiğimi gordum

  1. admin dedi ki:

   Bu ruya bir arkadasinizdan iyilik gormeye yorumlanir.

 7. Esma dedi ki:

  Ruyamda rengarenk eskı teyyare gordum bır sure ucup sorna asaya ınyordu

  1. admin dedi ki:

   Uzak bir yere yolculuk yapabilir, iş seyahatine çıkabilirsiniz.

 8. Rufat dedi ki:

  Rüyada uçağının kanatları kırıldığını görmek, öylece iniş yapmak hangi anlama geliyor?

  1. admin dedi ki:

   Emeklerinizin karşılığını tam alamasanız da sonuca ulaşmaya yorumlanır.

 9. Murat dedi ki:

  Böyle kapalı bir alandaydık. İçeride bozuk teyyareler vardı. Bizde 4-5 arkadaş tamir için uğraşıyoruz. Düzelse teyyareler ile kaçacaz. O sıra mekanın sahipleri geldi. Kapıyı zorluyor ve en sonda içeri girdiler. Bir ufaktan kavga dövüş derken bizi attılar. Acaba bunun alamet-i nedir?

  1. admin dedi ki:

   Maddi endişelerden kurtulmak ve yeni arkadaşlar edinmek anlamına gelir.

 10. Mustafa dedi ki:

  Rüyamda teyyareler gösteri uçuşu yapıyorlardı, bende onları izliyordum.

  1. admin dedi ki:

   Büyük isteklerin gerçek olmasına yorumlanır.

DMCA.com Protection Status