Rüyada Telefonun Çekmemesi Görmek

Rüyada telefon çekmemesi, bazı aile bireyleri ya da sevdiklerinizle bir süre ayrı kalmanız anlamına gelir. Onlardan uzak bir yerde yaşamaya başlayabilirsiniz. Ya da bir süreliğine başka bir yerde kalmanız gerekebilir. Ailede biri ile aranızda dargınlık da söz konusu olabilir. Bazı yanlış anlaşılmalar sebebi ile aranızda soğuk rüzgarlar esecek. Her ne kadar gönlünü almaya çalışsanız da daha da sorunlu hale gelebilir. Şu günlerde ikili ilişkilerde gerginlikler olabilir ve sabırlı olmanız gerekebilir. Özellikle aile büyükleri size tavır yapsa da sakin tutumunuzu korumanızda fayda vardır.

Rüyada telefon çekmediği için birine ulaşamamak, o kişi ile bir süre görüşememek anlamına gelir. Bunun da nedeni küs olmanız veya alınmanız olabilir. Bir süre bu arayıp ulaşamadığınız kişi ile görüşmeme kararı alabilirsiniz. Hatta sizler de bilerek bazı insanlarla aranıza mesafe koyabilir, bir süre geri planda kalmak isteyebilirsiniz.

Rüyada Telefonun Çekmemesi Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, bu rüyayı gören kişi şu günlerde iletişim kurmakta zorluk yaşayabilir ve sevdikleriyle arası açılabilir. Bazı insanlarla anlaşmakta zorluk çekebilirsiniz. Özellikle geçmişte aranızda geçen bazı tatsız olayların yeniden gündeme gelmesi buna yol açabilir. Anlaşmazlıklar olsa da sabrın sonu selamet olacaktır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

10 Yorum

 1. Miuw
 2. Ezel
 3. Aysun
  • admin
 4. Mekiya çelik
  • admin
 5. Ebru
  • admin
 6. Duygu
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status