Rüyada Termik Santral Görmek

Rüyada termik santral görmek, ekonomik yönden olanaklarınızın artması, kazancın artış göstermesi, belki maaşta zam gibi sürprizlere yorumlanır. Maddi yönden rahat bir süreç sizleri bekliyor olabilir. Hatta bir mal mülk alım ya da satımı ile ciddi bir kar elde edebilirsiniz. Ekonomik özgürlüğünüze kavuşacak, kendi ayaklarınızın üzerinde sağlam bir şekilde durabileceksiniz. Ek gelir çabası gösteren kişiler de yakında para kazanmaya başlayabilirler. Emekleriniz aslında boşa gitmeyecek ve kolay para kazanabilirsiniz. Beklenmedik bir yerden de elinize para geçmesi olasıdır.

Rüyada termik santralin anlamı, zorlukların geride kalması ve endişelerden kurtulmak olarak da yorumlanır. Panik halinde olduğunuz bir konuda rahata erişebilirsiniz. Belki sizi tedirgin eden bir takım olaylar olabilir. Ancak olumlu sonuçlanacaklar ve rahat bir nefes alabileceksiniz. İşsiz olan kişiler bir iş teklifi alabilirler. Veya başvuru yapmış oldukları işlerden olumlu geri dönüş alabilirler. Çok büyük bir şirkette çalışmaya başlayabilirsiniz.

Rüyada Termik Santral Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, çalışma hayatında önemli başarılar elde etmek ve şanslı olmak demektir. Maddi yönden bir hayli şanslı olacak, bu konuda müjdeli haberler alacaksınız. Elinize daha fazla para geçebilir. Ailenizin geçimini daha rahat bir şekilde sağlayabilirsiniz. Onları kimseye muhtaç etmeden rahatça geçiminizi sağlayacaksınız.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Meral dedi ki:

  Rüyamda bizim memleketteki termik santrali gördüm tam yanındaydım resim çekmeye çalışıyordum termik santralle bunu yorumlaya bilirmisiniz saygilarimla

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak bir yere iş için taşınmaya yorumlanır.

 2. Nuray dedi ki:

  rüyamda 3 kişi yolda koşuyoruz ben öndeyim ve sanki onlardan kaçar gibiyim. bana yaklaşıyorlar ama ben hızlanıyorum. sonrada havaya uçarak yükseliyorum. hiç bir alakam olmadığı halde adanaya tepeden bakıyorum ama termik santral var ve biraz ilerde göl mü baraj mı büyük bir su görüyorum. fazla yüksek beni heyecanlandırıyor .kendim alçalabiliyorum. sonra tekrar istedim ve yükseldim. önümde duvar vardı onu aştım. düşündüğümde bile beni heyecanlandırıyor bu rüya

  1. admin dedi ki:

   Çevrenizdeki insanlardan daha iyi şartlara sahip olabilir, başarıya ulaşabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status