Rüyada Toz Kömür Görmek

Rüyada toz kömür görmek, aile içerisinden biri ile tartışmak ve küsmek olarak yorumlanır. Anne ya da babanız ile bir konuda gerginlik söz konusu olabilir ve sabrınızı zorlayacak konularda tepki göstererek, aileniz ile aranızı bozabilirsiniz. Bir süre ailenizden uzak kalmak, kafa dinlemek isteyeceksiniz. Özellikle aile büyüklerinizin sizi anlamaması ve hatta çocuk yerine koymaları çok canınızı sıkıyor olabilir. Sabır ettiğiniz aile meseleleri artı tahammül edilemez duruma gelebilir. Bu yüzden de hatalarını yüzlerine vurarak, gemileri yakmanız söz konusu olabilir.

Rüyada toz kömür görülmesi, aynı zamanda olumlu şekilde de yorumlanır. Bazı rüya tabircileri bu rüyayı ufak tefek engelleri aşmak ve rahata erişmek, ancak o zamana kadar da ciddi sıkıntılar çekmek olarak yorumlar. Çok fazla yere az miktarlarda borçlarınız varsa, bunları kapamanız hayırlı olacaktır. Yoksa bu ufak borçlar büyüyerek, ödemeyi zorlaştırabilir.

Rüyada Kömür Tozu Görmek

Hayatınızda sürekli bir engel ile uğraştığınıza, maddi ve manevi engeller yüzünden sürekli hevesinizin kaçtığına yorumlanır. Bazen maddi engeller yeni atılımlar yapmanızı engelleyebilir. Bazen de ailenizin ve çevrenin karışması sebebi ile bir şeyler içinizde kalabilir. Özellikle parasızlık yüzünden çok fazla şeyi ertelemiş olabilirsiniz. Bu engellerin hala sürüyor olması canınızı sıkabilir. Bu durum isyan etmenize neden olabilir.

Rüyada Kömür Tozu Temizlemek

Size zorluk çıkaran ne varsa hepsini hayatınızdan uzaklaştırmak olarak yorumlanır. Özellikle aile içerisinde her işinize burnunu sokan biri varsa, bu kişi ile aranıza mesafe koyabilirsiniz. Ya da size yük olan kişilerden uzaklaşmak ve kendi hayatınıza bakmak için kolları sıvayabilirsiniz. Artık kendi alacağınız kararlarla kendi hayalleriniz için çabalamak istiyor olacaksınız.

Rüyada Kömür Tozu Süpürmek

Borçların bitmesi ve engellerin aşılması anlamına gelir. Size engel olan ne varsa hepsinden bir anda sıyrılabilirsiniz. Siz kötüleyen ya da başarınızı istemeyen kişileri de hayatınızdan uzak tutmak isteyebilirsiniz. Aile içerisinde de baskı yapan kişilerle aranız açılabilir. Ancak artık özgürlüğünüz ağır basıyor olacak.

Rüyada Toz Kömür Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, aile meseleleri yüzünden zor günler atlatmak ve aile içerisinde kavgaların olması anlamına gelir. Aile içerisinde fikirlerinize saygı gösterilmemesi ve desteklenmemeniz sizi üzüyor olabilir. Ancak bu huylarından vazgeçmemeleri sabrınızı taşırabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Nesrin dedi ki:

  Halının ufak bir kısmından önse kireç tozları temizledim. Arkasından aynı yere kömür tozu döküldü bu sefer kömür tozlarını temizlemeye başladım. Kirç tozları çok belli oluyordu halının üstünde ama kömür tozları halıyı normal hali gibi gösteriyordu.

 2. anoniem dedi ki:

  rüyamda oturma odamin tavanina bir deynekle vurup deliyor biri ordan yiginla komur tozu dokuluyor nedir aca a

 3. Sema dedi ki:

  Rüyamda komşuma komur gelmiş tozu da benim kapıma kadar gelmişti . Temizleyin şunu diyordun. Yok çalışmaları var di eve giden yollar da çukurlar oluşmuştu ne demek acaba

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni iş haberlerine yorumlanır.

 4. Ayşe dedi ki:

  Kayınvaldem evimin eşiğinin altından evimin içine kömür tozu atıyor bende kızıyorum ne yaptığını sorduğumda kapıyı yüzüme kapatıyordu bu arada kayınvaldemle konuşmuyoruz

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde berekete ve işsiz birinin işe girmesine yorumlanır.

 5. Fatmanur dedi ki:

  Bir is arkadasim ile evime komur cekmisim ve onun eli yuzu kara olmus

  1. admin dedi ki:

   Aranızda anlaşmazlıklar veya gizli saklı bir şey varsa biter.

 6. reyhan kalkan dedi ki:

  ruyamda ev sahibim bana haber vermeden evime akrabalari tasinmis tasinan insanlarda sadece komur getirmisler bir oda dolusu bende buna cok sinirlendim polisi aramak istedim baktim tlf numu ve bilgisayarimi çalmışlar tartıştık sonunda ömürlerini alıp gittiler

  1. admin dedi ki:

   Akrabalarınız ile aranızda sorunlar varsa çözülür, evinizde masraf çıkabilir.

DMCA.com Protection Status