Rüyada Turna Kuşu Görmek

Rüyada turna kuşu görmek, yakında sevdikleriniz ile uzun süredir planını yaptığınız bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Hatta bu yolculuk planı bir süredir hayalleriniz olabilir. Sevdiğiniz insanla da birlikte tatil amacıyla ya da kafa dağıtmak için bir yerlere gidebilirsiniz. Hayatınızda ufak değişiklikler yapmak ve bir süreliğine de olsa yaşadığınız yerden uzaklaşmak size çok iyi gelecek. Bir uzak bir yerde yaşayan dostlarınız da sizi davet edebilirler ve onların davetlerine karşılık olarak yolculuk yapabilir, ziyaret edebilirsiniz.

Rüyada turna kuşu anlamı, aynı zamanda evinize tatlı dilli bir misafir gelmesi demektir. Bu misafir bolluk ve bereketi ile gelecek, aynı zamanda güzel havadisler de getirecek. Ondan duyacağınız şeyler sizi bir hayli mutlu edebilir. Hatta size iyi fikirler verebilir. Şans şu günlerde sizden yana olacak. Bazı fırsatları kaçırmamalı, hatta acele davranıp bir an önce değerlendirmelisiniz.

Rüyada Turna Kuşu Avlamak

Büyük bir kısmet olarak yorumlanır. Ayrıca bekar olan kişiler için çok zengin bir insan ile evlenmek olarak da yorumlanır. Bu kişi belki yurt dışında yaşayan biri olabilir. Ancak kısa sürede izdivaç kurmak isteyebilirsiniz. Evlilik hayatında mutlu mesut günler sizleri bekliyor olacak.

Rüyada Turna Sürüsü Görmek

Birden fazla müjdeli haber almak olarak yorumlanır. Hatta elinize birkaç yerden birden toplu para geçebilir. Bolluk ve bereket artar, kısmetler çoğalır. Refaha erişerek daha rahat günler geçirmeye başlayabilirsiniz. Sizin için hayırlı olaylar olabilir.

Rüyada Uçan Turna Görmek

Çok iyi niyetli insanlarla tanışmak ve dostluk kurmak anlamına gelir. Belki bir seyahatte tanışacağınız kişilerle uzun soluklu arkadaşlığın temellerini atabilirsiniz. Hatta bu kişiler size bir konuda da destek olabilirler. Belki iş arayanlar, bir fırsatla karşılaşabilirler.

Rüyada Turna Yakalamak

Sıkıntıların azalması ve dertlerin sona ermesi, esenlik ve huzur gibi anlamlara gelir. Duyacağınız haberler hem sizi hem de ailenizi mutlu edece. Evlilik ya da bebek müjdesi gibi haberler de alabilirsiniz. Yakında kız isteme olayı da olabilir.

Rüyada Turna Eti Yemek

Uzun süredir hayalini kurduğunuz bir isteğiniz yakında gerçek olacak. Hatta beklediğinizden de acele gerçekleşebilir. Belki bir haber vaktinden daha kısa sürede gelebilir. İş başvuru ya da sınav gibi sonuçlar çabuk elinize ulaşabilir. Beklenen haber tez vakitte gelecek.

Rüyada Turna Kuşu Beslemek

Helal yoldan daha çok para kazanmak ve sofra rızkının artması, her geçen gün daha iyi durumda olmak demektir. Aslında elinizdeki olanakların değerini yeni yeni anlamaya başlayacaksınız. Sevdiklerinizin de değerini yeni anlıyor olabilirsiniz.

Rüyada Telli Turna Görmek

Birinden gelecek haberle birlikte mutluluktan adeta havalara uçacaksınız. Belki hoşlandığınız biri varsa size haber yollayabilir. Ya da ilişkisi olanlar da sevdikleri insandan sürpriz bir hediye alabilirler. Şu günler kalbiniz adeta pırpır edecek.

Rüyada Turna Kuşu Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, hayırlı bir yolculuğa çıkmak ve güzel haberler almak demektir. Gelecek günlerde yaşanacak olaylar ile birlikte neşeniz yerine gelecek ve enerjiniz yükselecek. Ailenizden uzak bir yerde yaşamaya da delalettir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Canser ÇİÇEK dedi ki:

  Merhabalar, rüyamda anneannemi görüyorum, bize gelmiş oturuyor ve şöyle anlatıyor :size gelirken gökyüzünde turna kuşu gördüm beni gördükçe kanat çırpıp dönüyordu sanki semah eder gibiydi diyor, ve ardından turna semahının sözlerini içtenlikle söyleyerek aşka geliyordu, rüyanın yorumunu çok merak ediyorum🤔

 2. elif dedi ki:

  ruyamda saksaganlar tarafindan yaralanmis bir turna gordum karnin daki tuyler yolunmustu ve ben iyilestirmeye calisiyordum

 3. Samira dedi ki:

  İyi günler. Rüyamda bir arkadaşla yürürken şehir merkezinde yere inmiş turna sürüsü gördüm. Arkadaşıma galiba çok yoruldukları ve aç olduklarında indiklerini söyledim. Yere serpilmiş buğdayları alıp onlara attım ki yesinler. Rüyamı yorumlarsanız çok mutlu olurum, önceden teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı haberler almak ve bekleyen işlerinizi tamamlamak demektir.

 4. Sevinge dedi ki:

  İyi günler. Rüyada kimse bana bir kutuda 4 turna yavrusu verir ki onları ben besleyim. Çok küçüktüler. Şu rüyayı yorumlarsanız çok memnun olurum. Önceden teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Evinize uzaktan misafir gelebilir ve size havadisler getirebilirler.

DMCA.com Protection Status