Rüyada Üç Harfliler Görmek

Rüyada 3 harfliler görmek, sizi seven birinin durduk yere günahını alacağınıza ve çok üstüne gittiğinize yorumlanır. Ona karşı ön yargınız ya da öne güvenmiyor olmanız onu yaralayabilir. Güven problemleri yüzünden sevdikleriniz ile aranız açılabilir. Birinin boş yere günahını alıp onu üzebilir ve kalbini kırabilirsiniz. Sizden beklemediği laflar duyabilir, hak etmediği davranışta bulunabilirsiniz. Sevdiklerinizi üzmemeye gayret edin. Yoksa kalplerinde kapanmaz yaralar açabilirsiniz. Rüyaya üç harfliler girmesi, içinde bulunduğunuz karışık durumların sizi ve yakın çevrenizi üzmesine yorumlanır. Aile hayatında bir takım problemler olabilir. Ya da iş ev aile hayatında ard arda gelen sorunlar ile mücadele etmeniz gerekebilir. Bir anda ev içinde düzen değişebilir ve pişmanlıklar yaşanabilir.

Rüyada üç harfliler tarafından rahatsız edildiğini görmek, psikolojik olarak sıkıntılı günler atlatmak anlamına gelir. İlerleyen günlerde sizi psikolojik açıdan rahatsız edecek olaylar yaşanabilir. Kendinizi çaresiz ve karmaşa içerisinde bulabilirsiniz. Rüyada üç harfli musallat olduğunu görmek, size yalan söyleyerek kandıracak birilerine yorumlanır. Paranızda ya da huzurunuzda gözü olan ve sizi zarara uğratmaya çalışan kötü niyetli kişilere karşı çok temkinli olmanız gerekebilir. Gerçek yüzlerini sizden gizleyebilirler.

Rüyada Üç Harfliler Görmek Dua Etmek

Size karşı yapılan haksızlıklar ve kötülükler karşısında hayrete düşmek, beklemediğiniz insanlardan gelen kötülükler karşısında ne yapacağını bilememek anlamına gelir. Bazı yalanların ortaya çıkmasını sağlayabilir, hilekar insanların maskelerini düşürebilirsiniz.

Rüyada Üç Harfliler Görmek Besmele Çekmek

Yapılan hatalardan sonra çok pişman olmak ve kırdığınız birine karşı yaptığınız haksızlığın farkına varmaya yorumlanır. Sizin aklınızı çelen ve bu kişiye karşı sizi kışkırtan birileri olabilir. Dolduruşa gelmemeye gayret edin.

Rüyada Üç Harfliler İle Konuşmak

Yanlış kişiler ile dertleşmek ve sırlarını paylaşmak anlamına gelir. Aslında derdinizi anlatmamanız gereken kişilere içinizi açarsanız sonrasında çok pişman olabilirsiniz. Sizin açığınızı yakalamak isteyenler olabilir ve sırlarınızı ifşa edebilirler.

Rüyada Üç Harfli Kovmak

Sizi ve aile saadetinizi, elinizdeki olanakları kıskanan ya da bunlara sahip olmak isteyen biri tarafından nazara gelmek anlamına gelir. Aynı zamanda bu kişi sizin huzurunuzu bozacak bir takım şeyler yapabilir, aile içerisinde kargaşa çıkarabilir.

Rüyada Üç Harflilerden Kaçmak

Size zararı dokunduğunu düşündüğünüz kişiler ile aranıza mesafe koymak ve bu kişileri çevrenizden uzak tutmak anlamına gelir. Zor da olsa kötü niyetli kişileri hayatınızdan çıkarmak için mücadele edebilirsiniz.

Rüyada Üç Harflilerle Uğraşmak

İşlerinizde aksilikler ortaya çıkmasına ve her şeyin birbirine girmesine, kafanızın karışmasına yorumlanır. Kendinizi bir karmaşa içerisinde bulabilirsiniz. İşlerinize çomak sokan kişiler olabilir ve huzurunuzu kaçırabilirler. Rakipleriniz de sizinle uğraşabilir, başarılı olmamanız için kötülük yapmaya çalışabilirler.

Rüyada Üç Harfli ile İlişkiye Girmek

Özel hayatınızda geçmişte yaşanan sorunların sizi hala rahatsız etmesine, hala peşinizi bırakmayan sorunlara yorumlanır. Bir şekilde sizi bırakmayan ve peşinizde koşan, sizi ürküten biri olabilir. Ruhsal anlamda da zararı dokunan biri ile mücadele edebilir, ondan uzaklaşmak için çaba gösterebilirsiniz.

Rüyada Üç Harfli Bebek Görmek

Yeni bir düşman kazanmak ve bu sebeple de ilerleyen günlerde bu kişiyle adeta mücadeleye girmeye yorumlanır. Sizinle inatlaşan ve sizin olan bir şeyi elde etmeye çalışan biri olabilir. Bu kişiye başta nasıl güvendiğinizi şaşırabilirsiniz.

Rüyada Üç Harfliler Öldürmek

Para tuzağına düşürmeye çalışan ve sizin paranızda gözü olan açgözlü bir insana yorumlanır. Bu kişiye karşı mücadeleniz başarılı olur. Onun size sadece külfet olduğunu ve çıkar ilişkisi kurduğunu anlayarak ondan uzaklaşabilirsiniz. Menfaat için kurulan dostluklar biter.

Rüyada Üç Harfliler Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, fitne fesat inşalar ile uğraşmaya, kalbinde kötülük olan kişilerin ortalığı karıştırmasına ve huzurunuzu bozmasına yorumlanır. Dostu düşmanı sonunda anlayıp düşmanlarınızla mücadele edebilirsiniz. Size olur olmaz şeyler anlatıp sevdiklerinizle aranızı bozmaya çalışan insanlara karşı da temkinli olun.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Dijle dedi ki:

  Merhaba rüyam inşallah hayırlara vesile olsun inşallah🙏Rüyamda evli ablam bizdeydi diğer odada çok kötü durumdaydı üç harfliler misallat olmuşçasına acı çekiyordu ve ben ona doğru yaklaşarak durmadan felak,nas,ihlas okuyordum,okurken benim ağzımı çok zor açarak okumaya çalışıyordum çenem düşecek gibi zorlaya zorlaya okuyordum,sonra kardeşlerime o tarafa gitmemelerini söylüyordum ve hemen yukarı çıkarak iki amcamın yanına gittim durumu anlatmaya diz çökmüş ağlayarak anlatıyordum ablamin durumunu ve iyi değil diyordum,sonra aşağı inecekken merdivenden korkuluk arasindan üvey halamı görüyordum halamda hocadır bizim evin kapısına doğru bakyordu o sıra o geldiği için bi nebze mutlu olmuştum…rüyam bu kadar anlamı nedir acaba rica etsem hayırlısıyla anlatabilir misiniz

 2. Fatma dedi ki:

  Rüyamda bir ormandan yürüyorduk ortada bir masa vardı masanın üstünde elimdeki kutuyu koydum ve ağlamaya başladım ben ağlayınca rüyanın içinde bir muska yanmaya başladı sonra yan tarafta bir mezarlık vardı bir yaşlı bir dede Geldi acelem var çocuk okumaya gidiyorum dedi Elini uzattı ben de ona elimi uzattım tam beni okumaya başlayacaktı araba geldi arabaya yol vermek için yukarıya doğru çıktık öyle patika yoldan tam giderken ağaçların arasında Elimi aldı ve okumaya başladı okuduktan sonra eğildi bir kutu gibi bir şeyin üzerinde bana bir şeyler gösterdi ve orada kırmızılar içinde giymiş bir tane kadın 2.03 tane erkek vardı erkekler cine benziyordu kadın sanki şeytan gibi bir şeydi bilmiyorum ben bunları daha önce dedim gördün ve eşhedü ella ilahe illallah ve eşhedu anne Muhammeden abduhu ve Resulullah diyerek uyandım acaba ne anlama geliyor rüya

 3. PAKİZE dedi ki:

  Daha açık bir cevap verseniz çünkü bu benim için çok önemli benim gerçek hayatta o evdeki kisilerle bir sorun yaşıyorum büyük bir iftiranın içindeyim eşime karşı bende çok bunalmistim bir çare ararken sabah namazinda namaz kılarken bir anda ağlamak geldi ve bitene kadar ağladım namazim sonra bu olayla ilgili duami edip sonra uyuya kaldım ve bu rüyayı gördüm daha açıklayıcı bir şey yazarsanız çok sevinirim çok teşekkür ederim

 4. PAKİZE dedi ki:

  Merhaba rüyamda benim evlenmeden önceki oturduğum evdeyim annem dışardan eve giriyor bende odanın içinde kapının önünde yım annem girerken dış kapıyı örtmeden giriyor anne niye kapıyı kapatmadin diye soruyorum ama birsry demeden ebur odaya geçiyor sonra ben dışardaki kapı tarafina baktığımda kapının kenarındaki duvar biraz yıkılmış bir sekilde tuğlalar dışarda duruyordu sonra odadan ciktim annemin girdiği odaya doğru baktigimda o odanın kapısı da sonuna kadar açık kapının önünde de yastık vardı sonra acayip sesler duydum ondan sonra istifra eder gibi ogurmeye basladim sonra bir baktim kendimi salonda yerde bir sürü el beni cekistiyor onlardan kurtulmaya calisirken uyaniyorum..

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya korkulardan kaygılardan kurtulmaya yorumlanır.

   1. PAKİZE dedi ki:

    Daha açık bir cevap verseniz çünkü bu benim için çok önemli benim gerçek hayatta o evdeki kisilerle bir sorun yaşıyorum büyük bir iftiranın içindeyim eşime karşı bende çok bunalmistim bir çare ararken sabah namazinda namaz kılarken bir anda ağlamak geldi ve bitene kadar ağladım namazim sonra bu olayla ilgili duami edip sonra uyuya kaldım ve bu rüyayı gördüm daha açıklayıcı bir şey yazarsanız çok sevinirim çok teşekkür ederim

 5. Rüyacı Kız dedi ki:

  Ben çok üç harfli li rüya görüyorum ayda en az üç dört kere ve hiç birini de unutmuyorum oyuzde evde tek oldummu hiç uyumuyorum sabah dokuza kadar oturuyorum ne hikmetse sabah dokuzdan sonra öyle rüyalar görmiyorum not.Normaldede çok rüya gören bir insanım ama böyle şeytan i rüyalar gördüm mü psikolojim Altüst oluyor uyumaya korkuyorum 🙁

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizinle uğraşan ve üzen insanlardan uzaklaşmaya yorumlanır.

 6. Cemile dedi ki:

  Ruyamda saat gece 4 tuslu bir telefon kullaniyorum beni bir adam ariyo ama tabi insan degil uc harfli bana aynaya 5 dakika boyunca bak diyo telefonda bende bakiyorum ama aynadaki yansimam tuhaf hareketler yapmaya basliyo bende salavat cekiyorum birden telefonda ki sus diye bagariyo bana suratima kapatiyo ama hissediyorum aynaya baktigimda bogazimi biri skyo nefes alamiyorum neyse tel kapandi tekrar aradi gene ayni 5 dakika boyunca bak aynaya diyo ben gene bakiyorum gene ayni tuhaf hareketler yapiyo yansimam benim gene bogazim sklıyo nefes alamiyorum ben yine salavat cekiyorum o anda uyudum bunun anlami nedir

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi üzen ve üstünüze gelen insanlar varsa artık mücadele etmemek demekti.r

 7. Şirin dedi ki:

  Eşimin köyünde cin topluluğu kalabalık bir şekilde meydanda toplanmışlardı. İki kişiye zarar vereceklerini söylüyorlardı. Zarar verecekleri insanlardan damat ve gelin olarak bahsediyorlardı. Bunun da bir süre sonra 28 yıllık evli olduğum eşim ve benim olduğunu öğreniyordum. Elini tuttuğum insanı imanımın kuvvetiyle kurtaracağımı elini asla bırakmamam gerektiğini söylüyorlar. Bir cinin gözlerine baktığımda yeşil gibi olup beni gördüğünde renginin değiştiğini görüyordum. Yanımdakinin isminin Muhammed olduğunu söylüyorlar, ben elini tutup okurken yüzüne baktığımda eşim olduğunu görüyorum. Eşimin adı Muhammed değil. Topluluk yanımızdan geçerken ayın ışığıyla biz yere kapaklanıp saklanıyoruz. Üzerimdeki pembe şaldan beni görmelerinden korkarak Allah’a ‘Peygamber efendimizi nasıl kurtardıysan bizi de öyle kurtar Allah’ım’ diye dua ediyorum. Bizi görmeden geçiyorlar. Köy meydanında yerlerde oturma taşları oluşuyor birden. Sonra taşların üzerinde tüm köyün simalarını fark ediyorum. Tekrar odunlar dizilmiş, büyük kızımı görüyorum. Başını sokak süpürgesi gibi saplı bir süpürgeye bağlamışlar ve bir çuvala koymuşlar. Gördüğümde çuvalı tabanından çekerken hala dua ediyorum(Nas İhlas Fatiha) onu çıkardığımda çok zayıf olduğunu görüyorum ve dua ediyorum. Eski haline dönüyor. Sonra köy halkının insanları birbirlerine fısıldıyorlar, ‘Biz size demedik mi, kimse onların arasını bozamaz. Bağları çok kuvvetli.’ diye konuşuyorlar. Nas’ı okurken sabah ezanı okunuyor. Rüya ile uyanıklık arasında hem gerçekte hem rüyamda ezan okunuyor. Bilinçsizlikle kalkıp 1.30 saatten fazla Nas İhlas Fatiha okudum. Çünkü içimden bir ses sürekli okumamı söylüyordu. Yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Büyük sıkıntıların üstesinden gelmek ve korkulardan arınmaya, kötü kimselerden uzak durmaya yorumlanır.

 8. İbrahim dedi ki:

  Evimin etrafinda karamlikta ucharfli goruyorum ve onu tasliyorum ama o gitmiyor bi yandanda dualar okuyorum ama sanki agzim ickiliymis gibide cekinerek dua ediyoyorum

  1. admin dedi ki:

   İyiliğinizi istemeyen birinden plan projelerinizi gizlemek zorunda kalabilirsiniz.

 9. Eda dedi ki:

  Bir kız görüyorum üç harlı olduğunu söylüyorlar bu senin içindeki titizligin diyorlar sonra ben banyoya girmek istiyorum annem izin vermiyor sonra tam banyodan cikiyorum bir kağıt üzerinde dualar Ayetel Kürsi oku yazıyor

  1. admin dedi ki:

   Sürekli sizinle uğraşan kişiler artık uğraşmazlar.

 10. Sinem dedi ki:

  Gece uyuyacağımız sırada 3 aylık bebeğimi koktuğa yatırmışım bennde hidio yatacağım önce mutfaktan su almaya geliyorum, birden deprem oluyor ve gök gürleyip çok fazla yağmur indiriyor hemen koşuyorum bebeğim salonda ıslanmış alıp pnu güvenli bir yere geçip kuruluyorum, eşim annem ve kardeşim 2 katlı müstakil bir evdeymişiz, kızımı eşime veriyorum üzerindekileri çıkarsın diye ve kuru kıyafet almaya gidiyorum döndüğümde kimse yok herkes bahçede hava günlük güneşlik, bir anda sel uyarısı geliyor yine bebeği alıp 2. Kata bir dolabın üzerine çıkıyorum sonra eşim geliyor ne yapıyorsun diyor, sel veya deprem yok rüya görmüşsün diyor, birlikte rüya yorumcusunu telefonla arıyoruz kadın sonra arayın diye azarlıyor, yarım saat sonra tekrar arıyoruz yine azalıyor ve saate bak diyor gece 1 buçukmuş ben şaşırıyorum az önce gündüzdü diye, sonra neyse madem uyandırdınız diyip benim ve ailemin tüm hayatını anlatmaya başlıyor her şeyi biliyor hakkımızda ve birden sesi erkek yaratık sesi gibi çıkmaya başlıyor, hala daha hızlı hızlı anlatmaya devam ediyor onun 3 harfli olduğunu anlıyoruz eşimle ve korkuyoruz, eşim hemen telefonu kapatıyor ben de kızıyorum neden kapattın ya anlatmak için buraya gelirse diye, bir anda 3 harfli evimizde beliriyor ve benimle sürekli daşga geçiyor, 20-30 kez nas okuyorum ama gitmiyor ve o öyle okunmaz diye kendi de okuyor gülüyor, dans ediyor ve bizi makasla öldürmeye çalışıyor, her yer bir anda kakabalık oluyor herkeste makas var onlardan makasları topluyorum bizi öldürmeden ben onu öldüreyim diye ve ona defalarca saplıyorum hiç bir şey olmuyor yanımızda oturmaya devam ediyor, bebeğim üst katta ama ona mda musallat olmasın diye hiç çaktırmıyorum, daha sonra korkuyla uyanıyorum. Bu rüyayı sabaha karşı 4te gördüm, gerçekten bebeğim var ve ailem ile birlikte yaşıyoruz. Yorumlarsanız çok sevinirim

  1. admin dedi ki:

   Ev içinde huzuru bozan bir muhabbet biter ve bazı sorunlar rafa kaldırılır. Aile saadetinizi bozmak isteyen kimseler varsa emeline ulaşamazlar.

 11. Seda dedi ki:

  Ailecek oturuyoruz eski mahallemizde camdan bakıyoruz ipin üstünde simsiyah yüzlü cadı. Ben çok korkmuyorum sanki. Sonra mahallede oturan bir kadının oğlu.(13.14yaşlarında) içine üçharfliler girmiş. Benm elimi tutuyor titreme oluyor bende de. İçime giriyor. Boğuşuyorum. Çok saçma bir şeyle boğazımı kesmeye çalışıyor.

  1. admin dedi ki:

   Korkuların ve endişelerin biteceğine, sizi üzen insanların pişman olacağına yorumlanır.

  2. Pakize yürük dedi ki:

   Merhaba rüyamda benim evlenmeden önceki oturduğum evdeyim annem dışardan eve giriyor bende odanın içinde kapının önünde yım annem girerken dış kapıyı örtmeden giriyor anne niye kapıyı kapatmadin diye soruyorum ama birsry demeden ebur odaya geçiyor sonra ben dışardaki kapı tarafina baktığımda kapının kenarındaki duvar biraz yıkılmış bir sekilde tuğlalar dışarda duruyordu sonra odadan ciktim annemin girdiği odaya doğru baktigimda o odanın kapısı da sonuna kadar açık kapının önünde de yastık vardı sonra acayip sesler duydum ondan sonra istifra eder gibi ogurmeye basladim sonra bir baktim kendimi salonda yerde bir sürü el beni cekistiyor onlardan kurtulmaya calisirken uyaniyorum..

DMCA.com Protection Status