Rüyada Üç Harfliler Görmek

Rüyada 3 harfliler görmek, sizi seven birinin durduk yere günahını alacağınıza ve çok üstüne gittiğinize yorumlanır. Ona karşı ön yargınız ya da öne güvenmiyor olmanız onu yaralayabilir. Güven problemleri yüzünden sevdikleriniz ile aranız açılabilir. Birinin boş yere günahını alıp onu üzebilir ve kalbini kırabilirsiniz. Sizden beklemediği laflar duyabilir, hak etmediği davranışta bulunabilirsiniz. Sevdiklerinizi üzmemeye gayret edin. Yoksa kalplerinde kapanmaz yaralar açabilirsiniz. Rüyaya üç harfliler girmesi, içinde bulunduğunuz karışık durumların sizi ve yakın çevrenizi üzmesine yorumlanır. Aile hayatında bir takım problemler olabilir. Ya da iş ev aile hayatında ard arda gelen sorunlar ile mücadele etmeniz gerekebilir. Bir anda ev içinde düzen değişebilir ve pişmanlıklar yaşanabilir.

Rüyada üç harfliler tarafından rahatsız edildiğini görmek, psikolojik olarak sıkıntılı günler atlatmak anlamına gelir. İlerleyen günlerde sizi psikolojik açıdan rahatsız edecek olaylar yaşanabilir. Kendinizi çaresiz ve karmaşa içerisinde bulabilirsiniz. Rüyada üç harfli musallat olduğunu görmek, size yalan söyleyerek kandıracak birilerine yorumlanır. Paranızda ya da huzurunuzda gözü olan ve sizi zarara uğratmaya çalışan kötü niyetli kişilere karşı çok temkinli olmanız gerekebilir. Gerçek yüzlerini sizden gizleyebilirler.

Rüyada Üç Harfliler Görmek Dua Etmek

Size karşı yapılan haksızlıklar ve kötülükler karşısında hayrete düşmek, beklemediğiniz insanlardan gelen kötülükler karşısında ne yapacağını bilememek anlamına gelir. Bazı yalanların ortaya çıkmasını sağlayabilir, hilekar insanların maskelerini düşürebilirsiniz.

Rüyada Üç Harfliler Görmek Besmele Çekmek

Yapılan hatalardan sonra çok pişman olmak ve kırdığınız birine karşı yaptığınız haksızlığın farkına varmaya yorumlanır. Sizin aklınızı çelen ve bu kişiye karşı sizi kışkırtan birileri olabilir. Dolduruşa gelmemeye gayret edin.

Rüyada Üç Harfliler İle Konuşmak

Yanlış kişiler ile dertleşmek ve sırlarını paylaşmak anlamına gelir. Aslında derdinizi anlatmamanız gereken kişilere içinizi açarsanız sonrasında çok pişman olabilirsiniz. Sizin açığınızı yakalamak isteyenler olabilir ve sırlarınızı ifşa edebilirler.

Rüyada Üç Harfli Kovmak

Sizi ve aile saadetinizi, elinizdeki olanakları kıskanan ya da bunlara sahip olmak isteyen biri tarafından nazara gelmek anlamına gelir. Aynı zamanda bu kişi sizin huzurunuzu bozacak bir takım şeyler yapabilir, aile içerisinde kargaşa çıkarabilir.

Rüyada Üç Harflilerden Kaçmak

Size zararı dokunduğunu düşündüğünüz kişiler ile aranıza mesafe koymak ve bu kişileri çevrenizden uzak tutmak anlamına gelir. Zor da olsa kötü niyetli kişileri hayatınızdan çıkarmak için mücadele edebilirsiniz.

Rüyada Üç Harflilerle Uğraşmak

İşlerinizde aksilikler ortaya çıkmasına ve her şeyin birbirine girmesine, kafanızın karışmasına yorumlanır. Kendinizi bir karmaşa içerisinde bulabilirsiniz. İşlerinize çomak sokan kişiler olabilir ve huzurunuzu kaçırabilirler. Rakipleriniz de sizinle uğraşabilir, başarılı olmamanız için kötülük yapmaya çalışabilirler.

Rüyada Üç Harfli ile İlişkiye Girmek

Özel hayatınızda geçmişte yaşanan sorunların sizi hala rahatsız etmesine, hala peşinizi bırakmayan sorunlara yorumlanır. Bir şekilde sizi bırakmayan ve peşinizde koşan, sizi ürküten biri olabilir. Ruhsal anlamda da zararı dokunan biri ile mücadele edebilir, ondan uzaklaşmak için çaba gösterebilirsiniz.

Rüyada Üç Harfli Bebek Görmek

Yeni bir düşman kazanmak ve bu sebeple de ilerleyen günlerde bu kişiyle adeta mücadeleye girmeye yorumlanır. Sizinle inatlaşan ve sizin olan bir şeyi elde etmeye çalışan biri olabilir. Bu kişiye başta nasıl güvendiğinizi şaşırabilirsiniz.

Rüyada Üç Harfliler Öldürmek

Para tuzağına düşürmeye çalışan ve sizin paranızda gözü olan açgözlü bir insana yorumlanır. Bu kişiye karşı mücadeleniz başarılı olur. Onun size sadece külfet olduğunu ve çıkar ilişkisi kurduğunu anlayarak ondan uzaklaşabilirsiniz. Menfaat için kurulan dostluklar biter.

Rüyada Üç Harfliler Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, fitne fesat inşalar ile uğraşmaya, kalbinde kötülük olan kişilerin ortalığı karıştırmasına ve huzurunuzu bozmasına yorumlanır. Dostu düşmanı sonunda anlayıp düşmanlarınızla mücadele edebilirsiniz. Size olur olmaz şeyler anlatıp sevdiklerinizle aranızı bozmaya çalışan insanlara karşı da temkinli olun.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

20 Yorum

 1. Fatma
 2. PAKİZE
 3. PAKİZE
  • admin
   • PAKİZE
 4. Rüyacı Kız
  • admin
 5. Cemile
  • admin
 6. Şirin
  • admin
 7. İbrahim
  • admin
 8. Eda
  • admin
 9. Sinem
  • admin
 10. Seda
  • admin
  • Pakize yürük

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status