Rüyada Uçaktan Paraşütle Atlamak

Rüyada uçaktan paraşütle atladığını görmek, iş ve eğitim hayatında önemli başarılar elde etmek ve plan projelerinizde sonuca ulaşmaya yorumlanır. Zamanında risk aldığınız işlerde artık risk ortadan kalkar ve başarılı olunur. Çalışma hayatında takdir görülebilir ve insanların size bakış açısı değişebilir. Sizden bir şeyler öğrenmek isteyen ve örnek alan kişiler olabilir. İlerleyen günlerde sınava girecekler iyi notlar alırlar, iş ve eğitim sebebi ile istediğiniz yere yerleşebilirsiniz. Eğer yurt dışında çalışıp yaşama hayaliniz varsa yakında gerçekleşir. Önünüze çıkan fırsatlar yolunuzu açar.

Rüyada uçaktan paraşütle düşmek, hayalleriniz için mücadele etmeye ve zor olanı başarmaya yorumlanır. Hayalleriniz uğruna verdiğiniz emekleriniz boşuna gitmez ve er ya da geç istenilen koşullar sağlanır. Bir süredir keyifsiz olanların keyfi yerine gelir. İş hayatında engebeli süreç biter artık daha büyük adımlar atıp kendinden daha emin olabilirsiniz.

Rüyada Uçaktan Paraşütle Atlamak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, Çalıma hayatında otoriter olmaya ve mesleğinde başarıya, makam mevkisinde yükselmeye yorumlanır Kişi zor sorumlulukların altına girebilir, pek çok göreve birden yetişmeniz gerekebilir. Çok çalışmak, rakiplerini geride bırakmak ve işlerini büyütmek isteyenlerin işlerinde tempo artabilir, iş hayatınıza yönelik daha fazla yatırım yapılabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Turgay dedi ki:

  Rüyamda uçaktan Paraşütle düşüyordum paraşütüm hemen açılmadı yere düşmeye ramak Kala açıldı yorumlarsanız sevinirim

  1. Kâmil dedi ki:

   Rüyamda ucaktan tanımadığım insanlarla paraşütle atlıyorum.hersey yolunda yere indik. Hadi bir daha atliyalim dediler tekrar uçağa binip atladık. Herkesin paraşütü açıldı fakat benim paraşütü bir türlü açılmadı. Asfalt bir yola dusuyordum. Yere yakinlastigim sırada havada koşar gibi yere indim. Anlamı nedir acaba teşekkürler

 2. Melek dedi ki:

  Gördüğüm rüyada evimin parka bakan camından parkı izliyordun. Orada basket sahasında eski sevdiğim çocuğu ve arkadaşlarının basket oynadığını gördüm. Sonra camın oraya gidip beni görmesi için uğraştım. Amacım benim gibi birinin değerini bilemediğini göstermeye çalışmaktı. Daha sonra basket sahasına doğru bir uçak düştü. Veya indi bilmiyorum. Bir süre sonra başka bir uçak daha indi. Ama sahadakilere bir şey olduğunu hatırlayamıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak bir yere seyahate ve yeni iş haberine yorumlanır.

 3. Hatice Aydın dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda annem ablam ben kızım ve oğlum yani 5 kişi, uçaktayız. Çok heyecanlı ve sevinçliyiz. Uçak dolu. Havalanıyor. Bir süre sonra ayakta olan bir adamı görüyorum. Birşeylerden rahatsız gibi ve birileriyle konuşuyor. Yanına gidip ne olduğunu soruyorum. O da adını verdiği ama hatırlayamadığım küçük bir parçanın bozulduğunu söylüyor. Ne yapmam gerektiğni sorduğumda parasütlerin yerini gösterip, çaresine bakıp, atlamamızı söylüyor. Ben de herkese söylüyorum. Ama uçakta bir arıza veya ikaz veya buna benzer birşey yok. Herkese paraşütlerini veriyorum. Uçak rahat inmemiz için yere çok yakın alçalıyor. En son kızım ve oğlumun atladığını görüyorum. Aşağıya bakıp onlara sesleniyor ve bana el salladıklarını görüyorum.insanlar güvenli şekilde bir şehre iniyorlar. Uçak İçinde benimle birlikte çocukları olan bir aileyle belki bir iki kişinin daha olduğunu görüyorum. Başka kimse kalmamış ve uçağın kapıları açık. Ben de başta yere çok yakın paraşüt olmadan atlamak istiyorum ama sonra vazgeçiyorum. parasüt arayıp buluyorum tam atlamak üzereyken alarmın sesıne uyanıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu ruya uzak bir yere seyahat etmek ve mutlu olmaya yorumlanir.

 4. Aslı dedi ki:

  Merhaba ruyamda internetten uçak bileti alıyorum yurtdışına gitmek icin.sonra otele gidiyorum ucak saatine kadar

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya önemi bir iş seyahatine yorumlanır.

   1. Ayhan dedi ki:

    Hocam ben yükseklik korkusu olan biriyim ama hiç korkmadan atladım paraşüt vardı sırtımda 3 kişi idik yorumlarsanız sevinirim

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya zor bir hedefinize yakında ulaşmaya yorumlanır.

 5. vatan evladı dedi ki:

  rüyamda askeri bir uçakta asker ünüformasıyla kalabalık bir asker gurubu ile birlikteydim uçak havada uçuyodu atlamak için hazırlandık herkez atlıyodu paraşüt ile ve bende tereddüt etmeden direk atladım ve sol elimle omzumdan paraşütün ipini çektim ve paraşütüm açıldı rüzgara karşı gözlük vardı gözümde ve akşam üstü idi sanki intikale iniyorduk kapkaranlık ve gözlükten buğulu bir şekilde görmeye çalışıyordum etrafımda benim ile birlikte diğer askerlerde paraşütle iniyordu aşşaya neyseki bir sorun yaşamadan rahat bir şekilde hepimiz yere iniş yaptık ve indiğimiz yerde askeri araçlar komutanlar askerler vardı ben indikten sonra paraşütümü güzel bir şekilde katladım ve dürdüm sanki ülke savaşa giriyordu allah hıyırlısını versin vatanımıza nedir bu olay bu arada dip not geçiyim belediye seçimlerinde izmirin ve intanbulun seçim sonuçlarıda gösterilmişti rüyamda hatta binali yıldırımın kazanamadığı halde yinede makam koltuğunda gülerek oturduğunu görmüştüm ve kazanamadığını da görmüştüm seçimin tekrarlanması hepsi malum olmuştu bana diyeceğim oki bu şimdi gördüğüm rüye neye alamettir

  1. admin dedi ki:

   İdeallerinize tez vakitte ulaşmaya ve çevrenizdeki insanlardan tebrik almaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status