Rüyada Uçaktan Paraşütle Atlamak

Rüyada uçaktan paraşütle atladığını görmek, iş ve eğitim hayatında önemli başarılar elde etmek ve plan projelerinizde sonuca ulaşmaya yorumlanır. Zamanında risk aldığınız işlerde artık risk ortadan kalkar ve başarılı olunur. Çalışma hayatında takdir görülebilir ve insanların size bakış açısı değişebilir. Sizden bir şeyler öğrenmek isteyen ve örnek alan kişiler olabilir. İlerleyen günlerde sınava girecekler iyi notlar alırlar, iş ve eğitim sebebi ile istediğiniz yere yerleşebilirsiniz. Eğer yurt dışında çalışıp yaşama hayaliniz varsa yakında gerçekleşir. Önünüze çıkan fırsatlar yolunuzu açar.

Rüyada uçaktan paraşütle düşmek, hayalleriniz için mücadele etmeye ve zor olanı başarmaya yorumlanır. Hayalleriniz uğruna verdiğiniz emekleriniz boşuna gitmez ve er ya da geç istenilen koşullar sağlanır. Bir süredir keyifsiz olanların keyfi yerine gelir. İş hayatında engebeli süreç biter artık daha büyük adımlar atıp kendinden daha emin olabilirsiniz.

Rüyada Uçaktan Paraşütle Atlamak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, Çalıma hayatında otoriter olmaya ve mesleğinde başarıya, makam mevkisinde yükselmeye yorumlanır Kişi zor sorumlulukların altına girebilir, pek çok göreve birden yetişmeniz gerekebilir. Çok çalışmak, rakiplerini geride bırakmak ve işlerini büyütmek isteyenlerin işlerinde tempo artabilir, iş hayatınıza yönelik daha fazla yatırım yapılabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

10 Yorum

 1. Melek
  • admin
 2. Hatice Aydın
  • admin
 3. Aslı
  • admin
   • Ayhan
    • admin
 4. vatan evladı
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status