Rüyada Uçmak

Rüyada uçtuğunu görmek, yolunu gözlediğiniz biri varsa bu kişi ile tez zamanda kavuşmaya yorumlanır. Onu ziyarete gidebilirsiniz ya da o gelip sizi ziyaret edebilir. Uzak mesafe aşk yaşayan kişiler de tez zamanda kavuşurlar, bir arada olmak için verdiğini çabalardan sonuç alabilirsiniz. Ayrı olan eşler bir araya gelebilirler. Eşiniz başka bir şehirde yaşıyorsa siz de yanına gidebilirsiniz. Ya da eğitim veya iş sebebi ile yaşamak istediğiniz bir yer varsa bunun için verdiğiniz emeğin sonuçlarını alabilirsiniz. Rüyada başkasının uçması, uzun süredir ertelediğiniz bir yolculuk varsa bu yolculuğa tez zamanda çıkmaya yorumlanır. Örneğin yeni veli balayına gidemeyenler ilerleyen zamanda balayı yapabilirler. Ya da ertelenen tatillere yeniden çıkılabilir.

Rüyada uçmak havalanmak, pek çok hayalinize yaklaşmak ve hepsinin bir anda gerçekleşmesine yorumlanır. Aynı anda birden fazla hayalinizin gerçekleşmesi ile mutluluktan adeta havalara uçabilirsiniz. Hatta bazı sürprizlere inanmakta güçlük çekebilirsiniz. Rüyada uçmaya çalışmak, büyük hedeflere ulaşmaya ve yapılan iyilikler ile birlikte pek çok insanın gözünde değerinizin artmasına yorumlanır. İnsanlar size imrenerek bakabilirler, olanaklarınız çoğalabilir, şans kapınızı çalabilir.

Rüyada Alçaktan Uçmak

Hiç kimseye söylemediğiniz ve gizli tuttuğunuz plan ve projeleriniz ilerleyen zamanda çok başarılı olmaya yorumlanır. Bir şeyleri gerçekleştirmeden başkalarını söylememeniz daha hayırlı olabilir, bir anda herkesi şaşırtabilirsiniz.

Rüyada Denizin Üstünde Uçmak

Zenginliğe ve çok kazanç sağlamaya yorumlanır. Mal mülk alım satımlarında şans sizden yana olur. Çok büyük yatırımlar yapılabilir, ekonomik yönden bir anda olanaklarınız çoğalabilir. Bekar olanlar ise zengin biri ile dünya evine girebilirler.

Rüyada Bir Yerden Bir Yere Uçmak

Ev değişikliği yapmak anlamına gelir. Bir şehirden başka bir şehre ya da ülkeye gitme olasılığınız olabilir. Evlilik, iş ya da eğitim gibi çeşitli vesileler ile birlikte çok istediğiniz bir yere yerleşerek orada hayatınızı sürdürmeye başlayabilirsiniz. Rüyada bir yerden başka bir yere uçmak, aynı zamanda uzakta yaşayan birinin yanına taşınmak anlamına da gelir.

Rüyada Uçakla Uçmak

Yapılan yolculukların size büyük şans kapıları aralamasına ve çok şanslı olmaya yorumlanır. Adeta başkalarını imrendirecek bir şans elde edebilirsiniz. Hiç görmediğiniz bir yere gidebilir, harika bir seyahate çıkabilirsiniz. Bu seyahat hatta sizin için de sürpriz olabilir.

Rüyada Uçarak Göğe Yükselmek

Makam mevki sahibi olmaya ve iş hayatında sorumlulukların artmasına, mertebenizin yükselmesine yorumlanır. Emekleriniz karşılığında başarı size çok yakındır. Kazancınızda da hızla artış olabilir ve artık bir şeyler elde etmenin keyfine varabilirsiniz. Verdiğiniz tavizler son bulur.

Rüyada Kuşlarla Birlikte Uçmak

Yeni fikirlere açık olmak ve hayatınızda güzel yeniliklerin olmasına, bir aile olmanın güzelliğini yaşamaya yorumlanır. Aile içerisinde fikir ayrılıkları varsa biter. Birbirinize karşı daha anlayışlı olmaya başlayabilirsiniz. Yeni dostluklar da kazanabilirsiniz.

Rüyada Uçarak Kaçmak

Size karşı kıskançlık ve fesat duygular besleyen kişilerden uzaklaşmaya, bazı insanların maskesinin düşmesine yorumlanır. Aslında kimin dost düşman olduğunu anlayarak bazı insanları hayatınızdan çıkartabilirsiniz.  Göğüs gerdiğiniz bazı şeyler varsa artık sabrın sonunda selamet demektir. Hakkınız olan bir şeye sahip olabilirsiniz.

Rüyada Uçmak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, hayallerine kavuşmaya ve özel hayatınızda da çok mutlu olmaya, sevdiklerinizden gelen yardımla başarıya ulaşmaya yorumlanır. Örneğin başka bir yerde yaşamak istiyorsanız bunun için sevdiklerinizden destek görebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

22 Yorum

 1. Adsiz
  • admin
 2. Adsiz
  • admin
 3. Shahnaz
  • admin
 4. Bahar
  • admin
 5. Merve
  • admin
 6. Melek
  • admin
 7. Gülnaz
  • admin
 8. Sabah
  • admin
 9. Hakan
  • admin
 10. Damla
  • admin
 11. Sinem
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status