Rüyada Uçmak

Rüyada uçtuğunu görmek, yolunu gözlediğiniz biri varsa bu kişi ile tez zamanda kavuşmaya yorumlanır. Onu ziyarete gidebilirsiniz ya da o gelip sizi ziyaret edebilir. Uzak mesafe aşk yaşayan kişiler de tez zamanda kavuşurlar, bir arada olmak için verdiğini çabalardan sonuç alabilirsiniz. Ayrı olan eşler bir araya gelebilirler. Eşiniz başka bir şehirde yaşıyorsa siz de yanına gidebilirsiniz. Ya da eğitim veya iş sebebi ile yaşamak istediğiniz bir yer varsa bunun için verdiğiniz emeğin sonuçlarını alabilirsiniz. Rüyada başkasının uçması, uzun süredir ertelediğiniz bir yolculuk varsa bu yolculuğa tez zamanda çıkmaya yorumlanır. Örneğin yeni veli balayına gidemeyenler ilerleyen zamanda balayı yapabilirler. Ya da ertelenen tatillere yeniden çıkılabilir.

Rüyada uçmak havalanmak, pek çok hayalinize yaklaşmak ve hepsinin bir anda gerçekleşmesine yorumlanır. Aynı anda birden fazla hayalinizin gerçekleşmesi ile mutluluktan adeta havalara uçabilirsiniz. Hatta bazı sürprizlere inanmakta güçlük çekebilirsiniz. Rüyada uçmaya çalışmak, büyük hedeflere ulaşmaya ve yapılan iyilikler ile birlikte pek çok insanın gözünde değerinizin artmasına yorumlanır. İnsanlar size imrenerek bakabilirler, olanaklarınız çoğalabilir, şans kapınızı çalabilir.

Rüyada Alçaktan Uçmak

Hiç kimseye söylemediğiniz ve gizli tuttuğunuz plan ve projeleriniz ilerleyen zamanda çok başarılı olmaya yorumlanır. Bir şeyleri gerçekleştirmeden başkalarını söylememeniz daha hayırlı olabilir, bir anda herkesi şaşırtabilirsiniz.

Rüyada Denizin Üstünde Uçmak

Zenginliğe ve çok kazanç sağlamaya yorumlanır. Mal mülk alım satımlarında şans sizden yana olur. Çok büyük yatırımlar yapılabilir, ekonomik yönden bir anda olanaklarınız çoğalabilir. Bekar olanlar ise zengin biri ile dünya evine girebilirler.

Rüyada Bir Yerden Bir Yere Uçmak

Ev değişikliği yapmak anlamına gelir. Bir şehirden başka bir şehre ya da ülkeye gitme olasılığınız olabilir. Evlilik, iş ya da eğitim gibi çeşitli vesileler ile birlikte çok istediğiniz bir yere yerleşerek orada hayatınızı sürdürmeye başlayabilirsiniz. Rüyada bir yerden başka bir yere uçmak, aynı zamanda uzakta yaşayan birinin yanına taşınmak anlamına da gelir.

Rüyada Uçakla Uçmak

Yapılan yolculukların size büyük şans kapıları aralamasına ve çok şanslı olmaya yorumlanır. Adeta başkalarını imrendirecek bir şans elde edebilirsiniz. Hiç görmediğiniz bir yere gidebilir, harika bir seyahate çıkabilirsiniz. Bu seyahat hatta sizin için de sürpriz olabilir.

Rüyada Uçarak Göğe Yükselmek

Makam mevki sahibi olmaya ve iş hayatında sorumlulukların artmasına, mertebenizin yükselmesine yorumlanır. Emekleriniz karşılığında başarı size çok yakındır. Kazancınızda da hızla artış olabilir ve artık bir şeyler elde etmenin keyfine varabilirsiniz. Verdiğiniz tavizler son bulur.

Rüyada Kuşlarla Birlikte Uçmak

Yeni fikirlere açık olmak ve hayatınızda güzel yeniliklerin olmasına, bir aile olmanın güzelliğini yaşamaya yorumlanır. Aile içerisinde fikir ayrılıkları varsa biter. Birbirinize karşı daha anlayışlı olmaya başlayabilirsiniz. Yeni dostluklar da kazanabilirsiniz.

Rüyada Uçarak Kaçmak

Size karşı kıskançlık ve fesat duygular besleyen kişilerden uzaklaşmaya, bazı insanların maskesinin düşmesine yorumlanır. Aslında kimin dost düşman olduğunu anlayarak bazı insanları hayatınızdan çıkartabilirsiniz.  Göğüs gerdiğiniz bazı şeyler varsa artık sabrın sonunda selamet demektir. Hakkınız olan bir şeye sahip olabilirsiniz.

Rüyada Uçmak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, hayallerine kavuşmaya ve özel hayatınızda da çok mutlu olmaya, sevdiklerinizden gelen yardımla başarıya ulaşmaya yorumlanır. Örneğin başka bir yerde yaşamak istiyorsanız bunun için sevdiklerinizden destek görebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Adsiz dedi ki:

  Ben rüyamda erkek çocuk yeğenim kucağımda ağlıyor ve salona geçtim baktım altını (kakasını) yapmış ben de peçete ile temizledim sonra kız kardeşim salonun kapısına gelmiş Elinda un hamur yapıyorum dedi sonra diyorum bu peceteyi tuvalete atarmisin o da hayır dedi elim unla karışmış alamam ben de kızmışim ve kalktım kendim gidip attım. Anlamını çok merak ediyorum

  1. admin dedi ki:

   BU rüya yarım kalan isteklere erişmek ve sevineceğiniz haberler almaya yorumlanır.

 2. Adsiz dedi ki:

  Ben rüyamda erkek çocuk yeğenim kucağımda ağlıyor ve salona geçtim baktım altını (kakasını) yapmış ben de peçete ile temizledim sonra kız kardeşim salonun kapısına gelmiş Elinda un hamur yapıyorum dedi sonra diyorum bu peceteyi tuvalete atarmisin o da hayır dedi elim unla karışmış alamam ben de kızmışim ve kalktım kendim gidip attım. Anlamını çok merak ediyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya fırsatların çoğalmasına, gelirin artmasına yorumlanır.

 3. Shahnaz dedi ki:

  Ben rüyami bu sabah namazindan sonra gördüm Bir binanın yanındayım çocuklar top oynuyo ben de binanın içine girdim ve bakıyorum böyle merdevinler yeşil kurbağa zıplıyor ve agizindan sürekli bı tane daha kurabaga çıkarıyor onlar hemen zıplamaya başlıyorlar buyuklar yani yavru değildi. Nedir acaba . Teşekkür ederim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı bir işe ve rahat etmeye yorumlanır.

 4. Bahar dedi ki:

  Rüyamda rahmetli annemle beraberiz ve bir dağın ustundeyiz ve benim durdugum yer sağlamdi onun ise sanki düşecek gibiydi ve ben diyorum anneme sen düşersin o da güldü dedi hayır ben düşmem bı baktım ordan atlamış varacagimiz yere ve ben de o sırada onun ellerini öpüyordum … Çok merak ediyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak yerden hayırlı haberlere ve evinizde sağlık sıhhate yorumlanır.

 5. Merve dedi ki:

  Merhaba,rüyamda bi bahçedeydik arkadaşlarımla ben ellerimi çırparak istediğim kadar uçuyordum arkadaşlarım bu ne güzel bir yetenek diyorladı ve bu yükseklikten güzel de fotoğraflar çekmiştim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya refaha ermek, hayallere erişmeye yorumlanır.

 6. Melek dedi ki:

  Rüyamda beni isteyen çocuk evimize gelmiş ve oturyor bizimle ailemle beraber ve o sırada bana düğünden bahs ediyor ben çok mutluyum ama çocuk sigara içiyordu sonra kendime demişim olsun sorun değil, sonra gece olmuş bana diyor ben de gidip eniştenin yanında kaliyim bu gece tamam dedim gönderdim onu eniştemin yanına ve sabah olmuş onu arıyorum ama gormedim.biliyordum eniştemin yanında uyandım sonra . (O çocuk benim le konuşuyor gerçek hayatta, daha tanışıyoruz)

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sevdiğiniz kişi ile ortak hayallere erişmeye yorumlanır.

 7. Gülnaz dedi ki:

  Lütfen cevap verin. Rüyamda ablama bı büyük solana sarma yaprağı yapmayı çıkıyoruz sonra o salon çok büyük ve kapıları da büyük , bı baktım arkamızdan bir tane kurt koşuyor bizi yemek istiyor ama kapıyı kapattık zorla itiyor ama bı turlu bize zarar veremedi uyandım sonra ne demek acaba çok merak ediyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ailevi bir sorunun aşılmasına, isteklere kavuşmaya yorumlanır.

 8. Sabah dedi ki:

  Selam aleyküm, hocam. Rüyamda bu gece sabaha doğru gördüm “yokuştan iniyordum ve bı sürü insanlar vardı sonra önümde bir kadın yaşlı birini tekerlekli sandalye ile taşıyordu önünde beyaz bir duvar gibi çıktı ben de dedim dur ben alırım ve onu aldım geçtim kendim , ve geri döndüm o yaşlı birisine yardım ettim . Ne demek çok merak ettim . Bu rüyayı bu gece kalkıp zikirler salavat çektim berat gecesi diye ondan sonra gördüm geri yarrağım da.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak bir yerdne gelecek olan fırsata yorumlanır.

 9. Hakan dedi ki:

  Rüyamda uzayda uçuyordum.Sonra dünyaya doğru yöneldim ve atmosfer tabakasını geçip yere indim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak bir yerden iş haberi almaya yorumlanır.

 10. Damla dedi ki:

  Rüyamda cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan geliyordu ve biz onunla aynı merdivenin üstünde duruyorduk o konusma yapıyordu bende yanında durup bazı evrakları inceliyip kendisine verip alıyordum. Sonra Erdogan bi apartmana cıktı ve orada konusmasına devam etti asagıda kalabalık bir insan toplulugu vardı sonra ben ucup baya yükseldim ucarak tüm şehri dolsçastım arada binalara carpmaktan korktum ve hemen geri döndüm erdoganın seviyesinde gökyüzünden onu izlemeye basladım havada dans edip ve ona elimle kalp yapıp el sallıyordum. Lütfen yorunlarmısınız cok etkisinde kaldım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya mesleğinizde çok başarılı olmak ve yükselmeye yorumlanır.

 11. Sinem dedi ki:

  Ben rüyamda alışveriş merkezindeydim oğlumun uçtuğunu gördüm. Başına siyah şapka takmıştı hatta biraz fazla yükseldiği için yakalayamayacağımı düşünüp panik oldum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya beklenmedik masraflar çıkacağına yorumlanır.

DMCA.com Protection Status