Rüyada Un Görmek

Rüyada un görmek, rüya sahibinin ömrü uzamış olduğuna, hak yolunda olduğuna yorumlanır.  Güzel bir ameli de işaret eder. Kendi hayatı içerisinde hiç dara düşmez. Kalıcı bir zenginlik gelebilir. Gelecek günlerde çok büyük kazançlar elde edebilir, mal mülk satın alabilir, yatırımlar yapabilirsiniz. Birikimleriniz çoğalabilir ve borcu olanlar da yakında borçlarından kurtulabilirler. Bundan sonra geçim sıkıntısından kurtulmaya da işarettir. Elinize geçen para bereket getirir ve doğru değerlendirerek bu parayı çoğaltabilirsiniz. Maddi yönden şansınız bir hayli yüksek olur.

Rüyada un görülmesi, aynı zamanda güzel ahlaklı ve gönlü güzel insanlar ile tanışmak ve bu insanlardan fayda görmek olarak yorumlanır. Gönlü zengin kişilerle tanışabilirsiniz. Bekar olanlar eli bol bir insan ile dünya evine girebilirler. Hayatınızı refah ve bolluk içerisinde geçirebilir, yeni kazanç yolları bulabilir, işlerinizi ilerletebilirsiniz.

Rüyada Un Almak

Allah yolundan ayrılmadan yapılan işlere ve esenlik dolu bir hayat sürmek, hayır duası almak olarak yorumlanır. Sağlık ve sıhhate erişerek, kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Gücünüzü toplayarak iş ya da eğitim hayatında başarılarınızı arttırabilir, daha çok çaba harcayabilir ve daha büyük fırsatları değerlendirme cesareti bulabilirsiniz. Rakipleriniz sizin gözünüzü korkutamayacak ve kendi işlerinizde başarı odaklı olarak çok büyük ilerleme kaydedebilirsiniz.

Rüyada un satın almak, mal mülk alım satımından elinize geçecek parayı doğru değerlendireceğinize yorumlanır. Yatırım yaparak geleceğinizi garanti altına alabilirsiniz. Aileden biri de size bu konuda maddi destekte bulunabilir.

Rüyada Un Elemek

Doğru yoldan şaşmamak ve hatalardan geri dönmek olarak yorumlanır. Rüya sahibi helal lokma yer, helal para kazanır. Sizi kandırmaya çalışan kişiler bu emellerine ulaşamazlar. Yanlış yöne saptırmak isteyen kişilere kanmadığınız müddetçe doğru yolda ilerleyeceksiniz.

Rüyada Un Helvası Görmek

İş hayatında büyük değişikliklerin olması, daha güzel olanaklara sahip bir iş bulmak, iş değişikliği ile gelirin artması ya da kendi işini yapma kararı almak olarak yorumlanır. Maddi kazancınız değişebilir ve gelirinizi artıracak atılımlar yapabilirsiniz. Rüyada un helvası yemek, yeni bir hedef belirlemek, yeni başlangıçlar yapmak, daha iyi çalışma koşullarına sahip olmak şeklinde yorumlanır.

Rüyada Un Taşımak

Elinize daha çok para geçeceğinize ve ailenizin geçiminizi daha rahat karşılayacağınıza, emeklerinizin karşılığını almaya başlayacağınıza yorumlanır. Rüyada un çuvalı taşıdığını görmek, rızkın çoğalması, eve giren paranın bolluk bereket getirmesi, daha fazla çaba göstermek ve başarıdan ödün vermemek olarak yorumlanır.

Rüyada Un Görmek Ekmek Yapmak

İyiliklerinizin karşılığını yakında almaya başlayabilirsiniz. Belki size borcu olup ödemeyen biri olabilir. Bu kişi yakında size borcunu geri ödeyecek. Ya da bir yerden beklediğiniz bir miktar para varsa, bu tez zamanda elinize geçebilir.

Rüyada Un Kavurmak

Kazanç kapılarını arttırmak, şansın açılması, aileden destek almak, işi olmayanların iş bulması şeklinde yorumlanır. Aileniz de size maddi konuda destek olabilir ve kendi ekonomik özgürlüğünüzü kazanana kadar size yardım edebilirler.

Rüyada Un Paketi Görmek

Alacağınız haberler işe yüzünüz gülecek ve keyfiniz artacak. Duyacağınız şeyler sizi çok mutlu edebilir. Belki bir süredir peşinde koştuğunuz bir işe alınabilirsiniz. Ya da bir süredir emek harcanan proje olumlu bir şekilde sonuçlanabilir.

Rüyada Un Dökülmesi

Birilerine iyiliğinizin dokunacağına ve bu iyiliklerin karşılıksız kalmayacağına yorumlanır. Sizin temiz kalbiniz ve iyi niyetiniz ile yaptığınız yardımlar yerine ulaşabilir. İç huzurunuz artabilir ve başkalarına yapacağınız yardımlarla kendinizi mutlu hissedebilirsiniz.

Rüyada Un Yemek

Kendinize fayda getirecek güzel işlere imza atacağınıza, geleceğe yönelik yeni planlar içerisinde olacağınıza yorumlanır. Belki yeniden eğitim hayatına dönme kararı alabilirsiniz. Ya da iş hayatında bundan sonra daha azimli olabilirsiniz.

Rüyada Un Serpmek

Çevrenizdeki insanlara çok büyük iyilikleriniz dokunabilir ve başkalarında hayır duası alabilirsiniz. İnsanların güvenini kazanacaksınız ve çok güzel iltifatlar alacaksınız. Sizi seven ve destekleyen insanların sayısı artabilir. Aile içi küslükler de sona erer.

Rüyada Un Kurabiyesi Yemek

Özel hayatınızda çok mutlu olacağınıza, hane içerisinde çok güzel haberler alacağınıza yorumlanır. Eşiniz ya da sevgiliniz size karşı daha anlayışlı olabilir ve belki sizi mutlu edecek bir sürprizi olabilir. Birlikte el ele vererek, hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Rüyada Un Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, rızkın ve kısmetlerin çoğalması, mutlu bir ömür olarak yorumlanır. Parlak bir geleceğe erişebilir, sevdikleriniz ile birlikte büyük mutluluklar yaşayabilirsiniz. Sofranızda bolluk ve bereket eksik olmaz. Kısmetler çoğalır ve hayırlı haberler gelir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Cemile dedi ki:

  İyi günler .. Ben rüyamda un fabrikası gibi biryerdeydim ve tanımadığımız birinden evlilik teklifi alıyorum evli biriyim o kişi evlilik teklifi ederken birden yukarıdan unlar toz şeklinde yağmur gibi yağdı teklif eden kişiyi 3 defa geri çevirdim üçüncüde diz çöktü oyle kabul ettim ve her yer de un yağıyordu ama yerde ve üzerimizde basimizda falan görmedim hic sadece toz gibi yagdigini gördüm

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinzde bolluk berekete ve hayırlı bir evlilik kararına yorumlanır.

 2. Seren dedi ki:

  Rüyamda komsumuzun mısırları öğüterek mısır unu yaptığını gördüm

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya komşunuzdan hayırlı haberler almak, ailede iş arayan varsa bulmasına yorumlanır.

 3. Ebru dedi ki:

  Rüyamda teyzemle beraber tuzlu kurabiye yaptim yorumu nedir acaba

  1. admin dedi ki:

   Bu ruya yeni bir ise ve daha cok gelire yorumlanir.

 4. Ayşegül dedi ki:

  Merhaba, rüyamda ablam kurabiye hamuru yoğurmuş. Bana sadece şekil vermek kalıyor. Şekil verip tepsiye diziyorum. Ama kimi büyük kimi küçük oluyor. Kenarda da yaş yufka parçaları var. Onları atacakmış, diyorum bunlardan ben börek yaparım diyorum ve alıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde bereketin artmasına yorumlanır.

DMCA.com Protection Status