Rüyada Unicorn Görmek

Rüyada unicorn görmek, hayatınıza yeni bir sayfa açmak gibi düşünceniz varsa bunun için önünüze çıkacak güzel bir fırsatı simgeler. örneğin iş değişikliği yapmak isteyebilirsiniz. Ya da yaşadığınız yerden başka bir yere taşınmak gibi hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için şu günlerde harika fırsatlar elde etme şansınız olabilir. Aslında içinizde bir güç var. Ancak biraz cesarete ihtiyacınız olabilir. Bu gereken cesareti de biri veya bir olay aracılığı ile sağlayabilir, yeni bir sayfa açmak isteyebilirsiniz. Özellikle insanların düşüncelerini çok fazla önemsemeniz sebebiyle bir şeyleri erteliyorsanız, artık kendi isteklerinizi kim ne derse desin ön planda tutmak isteyeceksiniz. Kendiniz için bir şeyler yapmak geleceğiniz için de güzel olayları beraberinde getirebilir.

Rüyanızda unicorn görürseniz, temiz bir haber almanız şeklinde de yorumlanır. Bu gelecek haber ile birlikte maddi veya manevi yönden rahata erişebilir, başkalarının gözünde yükselebileceğiniz güzel şeyler başarabilirsiniz.

Rüyada Beyaz Unicorn Görmek

Yakın zamanda bir başarınız çok konuşulacak ve şan şöhret elde edeceksiniz. İsminiz daha çok kişi tarafından tanınır hale gelebilir. İş ya da eğitim hayatında bulunacağınız bir projeden dolayı da tanınır olma şansınız var. İnsanlar şu günlerde sizin azim ve başarılarınızı konuşmaya başlayacaklar. Hatta sizi bazı karakter yönlerinizden dolayı da takdir edebilirler. Başkalarının gözünde yükselecek, övgü alacaksınız.

Rüyada Unicorn Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, hayırlı işler peşinde koşmak ve dileklerin kabul olması şeklinde yorumlanır. Bu rüya mutlu olayların yaşanmasına delalettir. Kalbinizden geçen güzel şeylerin yavaş yavaş gerçek olacağına inanmaya başlayacaksınız. Çünkü hayatınızda bazı şeyler yolunda gitmeye başlayacak. Şansınızın açılması ile birlikte ne kadar güçlü ve azimli biri olduğunuzu, sağlam karakterinizi herkese ispatlayacaksınız.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

15 Yorum

 1. buse
 2. Sss
 3. Aynur
  • admin
 4. Sevim
  • admin
   • Sevim
    • admin
 5. Aida
  • admin
 6. Şenay
  • admin
 7. Jjjjk
  • admin
 8. BENAN TUNALI

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status