Rüyada Unicorn Görmek

Rüyada unicorn görmek, hayatınıza yeni bir sayfa açmak gibi düşünceniz varsa bunun için önünüze çıkacak güzel bir fırsatı simgeler. örneğin iş değişikliği yapmak isteyebilirsiniz. Ya da yaşadığınız yerden başka bir yere taşınmak gibi hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için şu günlerde harika fırsatlar elde etme şansınız olabilir. Aslında içinizde bir güç var. Ancak biraz cesarete ihtiyacınız olabilir. Bu gereken cesareti de biri veya bir olay aracılığı ile sağlayabilir, yeni bir sayfa açmak isteyebilirsiniz. Özellikle insanların düşüncelerini çok fazla önemsemeniz sebebiyle bir şeyleri erteliyorsanız, artık kendi isteklerinizi kim ne derse desin ön planda tutmak isteyeceksiniz. Kendiniz için bir şeyler yapmak geleceğiniz için de güzel olayları beraberinde getirebilir.

Rüyanızda unicorn görürseniz, temiz bir haber almanız şeklinde de yorumlanır. Bu gelecek haber ile birlikte maddi veya manevi yönden rahata erişebilir, başkalarının gözünde yükselebileceğiniz güzel şeyler başarabilirsiniz.

Rüyada Beyaz Unicorn Görmek

Yakın zamanda bir başarınız çok konuşulacak ve şan şöhret elde edeceksiniz. İsminiz daha çok kişi tarafından tanınır hale gelebilir. İş ya da eğitim hayatında bulunacağınız bir projeden dolayı da tanınır olma şansınız var. İnsanlar şu günlerde sizin azim ve başarılarınızı konuşmaya başlayacaklar. Hatta sizi bazı karakter yönlerinizden dolayı da takdir edebilirler. Başkalarının gözünde yükselecek, övgü alacaksınız.

Rüyada Unicorn Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, hayırlı işler peşinde koşmak ve dileklerin kabul olması şeklinde yorumlanır. Bu rüya mutlu olayların yaşanmasına delalettir. Kalbinizden geçen güzel şeylerin yavaş yavaş gerçek olacağına inanmaya başlayacaksınız. Çünkü hayatınızda bazı şeyler yolunda gitmeye başlayacak. Şansınızın açılması ile birlikte ne kadar güçlü ve azimli biri olduğunuzu, sağlam karakterinizi herkese ispatlayacaksınız.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Nlgn dedi ki:

  Gökyüzündeki bulutlar simsiyahtı sadece ufacık bir yer açıktı sanki fırtına kopucak gibiydi sonra o açık olan yerden 8 tane kanatlı bembeyaz at lsr geldi atlarla birlikte 10 tane koyun gibi ama zürafa gibi uzun hayvanlar geldi sonra atlar daire çizip koşmaya başladılar ve gökyüzünde kayboldular sonra o koyunlar bizimle kaldı

 2. Zeynep dedi ki:

  Rüyamda ailemle tepede bi eve yerleşmiştik arazinin doğası yapısı çok farklı güzeldi. Renkli renkli atlar vardı unicorn gibilerdi çizgi filmlerdeki gibi parlak simli ışıl ışıl ama boynuzları yoktu sanırım. Ben sarı atları çekerken bi an da farklı renkte mavi pembe atlar gelmeye başladı yüzleri gülümsüyor gibi bir sürü kafile halinde geliyorlardı onlarında fotoğraflarını çekmiştim.

 3. buse dedi ki:

  Ben rüyamda mavi ve pembe renkli yavru unicorn gördüm bulutlarin ustundeydiler bende camdan bakiyordum onlara bu ne demek oluyor

 4. Sss dedi ki:

  Rüyamda ufak bir hayvanat bahçem vardı içinde 3 tane rengarenk unicornlarım da vardı fakat onların yanına gidebilmek için kalbinin tamamen temiz olması gerekiyordu bu yüzden kimse giremedi.

 5. Aynur dedi ki:

  Ben ruyamda unicorn uzerinde beyaz giyiside birinin gokden geldiyini gordum. Ve onu oldurmem gerekiyordu. Bana siru sirdu dediki ailen icinmi beni oldureceksin. Bense yok. Zaten ailem beni hic sevmiyirki neden onlar icin seni oldureyim kendim icin oldurecegim. Oda cevabinda tama o zaman kendin icin istiyorsan oldur dedi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya büyük bir hayale erişmek, seyahate yorumlanır.

 6. Sevim dedi ki:

  Ben rüyamda ilk olarak bir düşmanım olduğunu ve bir kaç arkadaşık ile onlarla mücadele ettiğimi gördüm ardından bize yardım etmeleri için akrep ve kırk ayak sürüsü geldi o kadar çok lardı ki bize zarar vermiyorlardı yürürken dengemi kaybedip bir kaçını öldürmüştüm hatta ayağıma çıkan bir kırk ayak da gçrüdm ama elimle attım. Ardından okulda gördüm kendimi ve arka cebimden para çıktığını gördüm. Arkadaşımın mış o para ona veriyorum sonra da bir anda bulutların üstünde görüyorum kendimi ve bazı insanları bir unicorn görüyorum bembeyaz kafasındaki saçlar rengarenkti bağırıyorum ama sesim muhteşem çıkıyordu unicorn yanımıza geldi üstüne bindik ardından yanımda olan o arkadaşımın evine gittik cenaze vardı o an anladım ki biz ölmüşüz. Sonra bazı ölü kişiler gördüm hatta yaşayan bir kadın bir torbada bembeyaz dişler çıkardı adam bize gördünüz mü dişlerimi hala en iyi şekilde koruyorlar dedi. İşin garibi rüyamda gördüğüm arkadaşlarım benim eski arkadaşlarımdı 4 yıldır görmedim onları

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı haberler almak ve bazı dileklerin gerçek olmasına yorumlanır.

   1. Sevim dedi ki:

    Peki rüyamda beyaz kedi beyaz tavşan gördüm akşam dı ve evde önde 2 tane fazladan ayağı olan büyük gri kedi gördüm bahçe kapısını açtım yanımdan geçip gitti orda da beyaz tavşan ve kedi vardı onlara bakıyordum. Kokuyor gibiydiler ama bende değildi. Sonra önümde bir fare görüdm ve başka bir fareyi yiyordu. En son yanımda ki beyaz tavşanında bahçeye çıkıp diğerleriyle gittiğini gördüm.

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya dostlarınızdan iyi haberler almak, sevdiklerinizden iyilik görmeye yorumlanır.

 7. Aida dedi ki:

  Beyaz unicornun uçtuğunu sonra yaralanarak yerə çarpıldığını gördüm.yaralandığı yerden gri parıltılı bir sıvı akıyordur.sonra yüzünü göremediyim sadece sesini hiss etdiyim biri yarasından akan sıvıyı yarasına sür ve iyileşecek dedi.bu rüyanın anlamı nedir?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya isteklerin gerçeğe dönüşmesine yorumlanır.

 8. Şenay dedi ki:

  Bir kasaba gibi bir yerde yanımda birkaç kişi var ama hatırlamıyorum gökyüzünden unicorn iniyor nerden geliyor diye bakıyoruz başka bir boyuttan kapı açılmış gibi bulanık dairesel hareketlerin olduğu bir yerden çıkıyor renk renk çok güzel unicorn lar sırayla geliyor bir yöne doğru gidiyorlar dağlık bir yere doğru tepede bir yere iniyorlar onları geriden izliyoruz. Ya 5 yada 5 ten fazlaydı. İlk gördüğümde doğa üstü bir olaya tanık olabildiğim için bir heyecan huzur var gibi içimde. Onları takip edince insanları unicorn yapmaya geldiklerini öğreniyor dehşete düşüyoruz korkuyoruz kaçmaya başlıyoruz. Şeker pancarı gibi kuyruklu bir şeyin insanların arkasından sokunca insanlar unicorn a dönüşüyorlar önce korkuyoruz ama sonra korku yavaş yavaş azalıyor bu yaratıklar iyi mi kötü mü ne yapmaya çalışıyorlar diye düşünürken uyandım zorla mı yapıyorlar isteyenlere mi onu da anlayamadım bir korkuyla uyandım ama.

  1. admin dedi ki:

   Bazı dileklerin gerçek olması, çok mutlu olacağınız sürprizler ile karşılaşmak ve hayallerinize yaklaşmaya yorumlanır.

 9. Jjjjk dedi ki:

  Rüyamda tek boynuzlu öküz gördüm. Ben normalde bile öküzlerden korkan birisiyim ama rüyamda gördüğüm öküz bana hiç zarar vermiyordu. Hatta çok uysal sıcak davranıyordu. Sonra öküz yere düşerek ön bacağını kırdı. Babamda bacağını sarıp kaynaştırmaya çalışıyordu. Öküzün bir insan gibi sızlandığını gördüm. Bu böyle olmayacak deyip amcasının oğlunu çağırdı babam. Öküz ayağını kırdı gelip kes diye. Öküzün kesilmesini istemiyordum. Sonra babamın amcasının oğlunu çağırmaya gittiğimde 2 tane 2 boynuzlu öküz daha gördüm. Tek boynuzlu öküzün kesilip kesilmediğini görmedim. Sonra bir tarlaya gidip ayağı kırılan tek boynuzlu öküz için saman ot biçtiğimi gördüm ben babam ve amcamın.

  1. admin dedi ki:

   Kısmetlerin çoğalmasına, özellikle aileniz için hayal ettiğiniz bazı şeylerin gerçekleşmesine yorumlanır. Evinizin rızkı artar.

 10. BENAN TUNALI dedi ki:

  RÜYAMDA 3 ADET BEYAZ UNİCORN U DENİZDEN ÇIKARTIYORDUM VE AYNI ANDA HZ İSA AYNI ANDA BENİ İZLİYORDU.

DMCA.com Protection Status