Rüyada Uyku Bandı Görmek

Rüyada uyku bandı görmek, bir süredir baş ettiğiniz sorunlardan bir insan sayesinde kurtulacağınıza yorumlanır. Sizin bazı şeylerden kurtularak refaha erişmenizde bir insanın katkısı çok büyük olacak. Eğer bir süredir borçlarınızı ödeyemiyorsanız ve geçim sıkıntısı çekiyorsanız, birinin yardımı ile ek gelir elde edebilir ya da ekstra kazançla borçlarınızı ödeme imkanı yakalayabilirsiniz. Ya da iş bulamıyorsanız, bir işe girmenizde yeni tanıdığınız biri size yardımcı olabilir. Daha güzel bir iş bulmanıza da yardımcı olabilir. Bu yeni tanıştığınız insan sonrasında hayatınızda çok önemli yer edinecek. En başta size güvenerek ettiği yardımlardan sonra aranızda kalıcı bir dostluk olabilir.

Rüyanızda uyku bandı görürseniz, aklınızı adeta başınızdan alacak ve gerçekleri görmenize engel olacak olayların yaşanmadı anlamına da gelir. Aşık olabilirsiniz ve her şeyi toz pembe görmeniz sebebi ile hataya düşebilirsiniz. Ancak sorumluluklarınızdan kaçmamalı, gerçekleri de görmezden gelmemelisiniz.

Rüyada Uyku Bandı Takmak

Rüyada uyku bandı takarak uyumak, parlak bir geleceği simgeler. Yeni ve zengin bir sayfa açmak, eski hatalardan ders çıkararak hayatta gerçekten size kazandıracak şeyler yapmaya karar vermek demektir. Artık kendiniz için bir şeyler yapmak isteyebilirsiniz. Kendi mutluluğunuzu ön planda tutmalısınız. Yoksa insanlar sizi kullanabilirler ve mutsuz edebilirler. Ortak bir işte başkasının fikirleri ve çıkarlarının yanı sıra kendi çıkarlarınıza da ters düşmemesine dikkat edin. Yoksa iyi niyetiniz suistimal edilebilir. Gerçekler sizden saklanabilir ve hüsrana uğrayabilirsiniz.

Rüyada Uyku Bandı Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, başınıza gelen olaylardan ders çıkarmak ve mutlu olaylara şahit olmak demektir. Kendi isteklerinize yoğunlaşabilirsiniz. Bazı sorumluluklarınız size ağır gelmeye başlayabilir ve bir süre kendi kabuğunuza çekilmek, kendi hayattan beklentilerinize odaklanmak isteyebilirsiniz. Yeni insanlarla tanışmak ufkunuzu açacak ve size faydaları dokunacak. Onlar sayesinde hayırlı olaylara vesile olabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Damla dedi ki:

  Rüyamda uyandığımda gözümde bir tane uyku bandı vardı ve her gözümü kapatıp açtığımda gözümün üzerinde olan uyku bantlarının sayısı iki kat artıyordu

 2. mervecan dedi ki:

  ruyamda yerde uyku bandı gordum ve elime aldim ve kafamda da bir uyku bandi vardi daha sonrasinda evime gidiyordum ne anlama geliyor bu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzun zamandır ertelenen bir görevi tamamlamaya yorumlanır.

 3. Senem dedi ki:

  Rüyamda kırmızı uyku bandı aldıgımı ve taktıgımı gördüm ne anlama geliyor..

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya işlerinizin çoğalmasına, yorucu işlerle uğraşmaya yorumlanır.

 4. ömer dedi ki:

  Rüyada sırt üstü yatıyordum,uyanık haldeydim.Yorumu nedir?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya büyük bir engeli aşmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status