Rüyada Uzaktan Deniz Manzarası Görmek

Rüyada uzaktan deniz manzarası görmek, manevi yönden kendinizi güvende hissetmeye ve pozitif duygular taşımaya yorumlanır. İç huzurunuzu artıracak haberler alabilirsiniz, refaha erişebilirsiniz. Sizi çok mutlu edecek bir seyahat de yapmanız olasıdır. Özellikle uzak yerlere giderek yeni yerler görmek sizi mutlu edebilir. Bir süreliğine yaşadığınız yerden uzaklaşarak bazı isteklerinizi gerçekleştirebilir, sıkıntılardan uzak kalabilirsiniz. Rüyada denize uzaktan bakmak, size uzak gibi gelen hayallerin gerçek olması anlamına gelir. Hep hayal ettiğiniz ama gerçekleşmesi konusunda umudunuz olmayan bir konuda büyük bir sürpriz olabilir. Mesela yurtdışında yaşamak isteyen kişilerin önüne büyük bir fırsat çıkabilir. Ya da tatil hayali kuranlar sonunda bu hayallerine erişebilirler, maddi yönden de imkanlarınız buna izin verebilir.

Rüyada uzaktan deniz manzarası izlemek, sağlık ve sıhhate erişmeye, stresten uzak kalmaya ve dinç bir hayata yorumlanır. Bazı sorumluluklarınızdan kurtulabilir, rahat bir nefes alabilirsiniz. Maddi engelleri de aşmanız olasıdır. Maddi sıkıntılar yüzünden ertelediğiniz bir yolculuk gerçekleşebilir. Rüyada uzaktan deniz manzarası seyretmek, deniz kenarı bir yere seyahat ederek burada önemli bir şans elde etmek, yer değiştirmek gibi anlamlara da gelir. İş ya da eğitim amacı ile de yer değişikliği olabilir.

Rüyada Uzaktan Deniz Manzaralı Ev Görmek

Bekar olan kişiler için uzak bir yerde yaşayan biri ile evlenerek ailesinden uzak bir yuva kurmak demektir. Başka bir şehirde ya da yurtdışında yaşayan biri ile dünya evine girebilirsiniz. Hayalini kurduğunuz bir evliliğiniz olabilir. Evli olanlar ise hayırlı evlatlar yetiştirerek onların mutluluğuna ortak olurlar.

Rüyada Uzaktan Deniz Manzarası Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, çok büyük bir hayalin gerçekleşmesi ve hayalini kurduğunuz yerde yaşamak anlamına gelir. Hayaliniz kurduğunuz hayata çok yakınlaşabilir, çabalarınızın karşılığını alabilirsiniz. Bazı engeller aşılabilir ve kendiniz için güzel şeyler yapabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Lale dedi ki:

  Merhaba rüyamda terasta evim balkona çıkıyorum üç tarafım denizlerle çevrili olduğunu görüyorum ben ormanı daha çok seviyorum diyorum kendime keşke orman olsa denizin yerine düşünüyorum öyle karışık bir şeyler daha vardı hatırlayamadığım uyandım🍀teşekkürler 🦋

 2. Emine dedi ki:

  Merhaba rüyamda deniz kenarindayim ama bulunduğum yer denize akan bir göl gibi. Karsimda bina var ama temiz sakin bir akarsu ortadan geçiyor ve denize akıyor başı sonu deniz. Karşı ya geçmek istiyorum birden önümde orman yolu gibi bir yol beliriyor. Sular akıyor ama yola gelmiyor karsiya geçmeye hem adim atiyorum hem korkuyorum.

  1. Emine dedi ki:

   sonra sagimdan diğer tarafa bakıyorum sanki biri yol sormuş gibi ona köprüyü göstermeye çalışıyorum ama sağima bakıp bir yol gösteriyorum mor renk topraklı bir yol orman yolu gibi mor renk yol beliriyor ama akan temiz su yola gelmiyor

  2. admin dedi ki:

   Bu rüya bazı hayallere ve isteklere yakında kavuşmaya yorumlanır.

 3. emine dedi ki:

  Merhaba, rüyamda masmavi çok güzel çarşaf gibi deniz kenarındayım. Kıyıya yakın denizin içinde oturan 3 kadın var 1 tanesi annem diğerleride annem yaşında 2 kadın. 1 tanesinde beyaz maske var gözü ve ağzı kapalı. Deniz çok güzeldi.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı kazanca ve rahat yaşamaya yorumlanır.

 4. Gamze dedi ki:

  Ruyamda babannmle hasta icin kendi sehirmde gezerken tartişdim ve o yol denize cikdi farkli bir sehir gibi yuruduk deniz mavi hafif dalgaliydi uzakdan sanki ruyamda eskiyi hatrlar gibi oldum bianda gezerken cok geldik onu konuşduk sonra bianda yuksek biyerde manzayara huzurla bakarken etrafi daglarla cevrili uzun bir deniz bazi yerlerinde gemiler sandallar bazi rengerenkdi heryer sonra yuruduk geldik ve kenarinda cafe gibi kucuk kayik yada sandaldi yat tarzinda insanlar vardi babannem yanimda bianda genç kiz oldu resim cekdirtmek için odalara girdik sonra herkes ona bakdi guzelligine deniz kenarinda cafedeydik yuruduk yer aradik o anda bittti

  1. admin dedi ki:

   Uzak bir yerden iş haberi alınabilir, haneden iyi haberler gelir.

 5. Pina dedi ki:

  Merhaba rüyamda arkadaşımın evi imiş uzaktan yatak odalarını görüyorum pencereleri denize bakıyor çok güzel görünüyor hatta sahile kıyısında tekneler gemiler görüyorum hatta manzaları ne kadar güzelmiş keşke geldiğimizde bu balkonda misafir etselermiş bizi diye 🙂

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yakında gelecek olan önemli bir iş haberine yorumlanır.

 6. emre dedi ki:

  sanki denize yakın bir yerde villa yapmışım arka balkondan guzel bir deniz manzarasi var misafirime diyorum ki gel burda oturalim diyorum denize bakinca icim huzur doluyor.. ama uzun uzun denize baktim. o sirada uyandim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya berekete ve yeni iş fırsatlarına yorumlanır.

 7. Aslıhan dedi ki:

  Merhaba rüyamda çok yüksek bi yerden denizi seyrettiğimi görüyordum. Orası bizim evmiş. Plaza gibi çok en yüksek katı. Ve ben denizin fotoğrafını çekerken aşağıdan insanlarda bu kareye girmeye çalışıyorlardı. Masmavi bi denizdi.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya mesleğinizde yükselmeye yorumlanır.

   1. ... dedi ki:

    Rüyamda güya kendi evimden olması gerektiğinden fazla güzel bir deniz gördüm hatta o kadar güzeldiki onu hayranlıkla izliyordum koyudan maviye meviden şefafa doğru açılıyodu kumların çok açık renkli bi kahverengi olduğunu bile görebiliyodum o kadar uzaktan

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya manevi hızuura ve güzel haberler almaya yorumlanır.

 8. Birdost dedi ki:

  Ben rüyamda yüksek yerden denize baktım. Hayırlı bir iş olacağını düşünüyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bol kazançlı bir işe girmeye yorumlanır.

 9. Nihan dedi ki:

  Rüyamda Danla Biliç le otobüse binip seyahate çıkıyoruz. Bi otele yerleşiyoruz. Otelin penceresinden deniz görünüyor. Hava biraz bozuk. Denizin içine garip top gibi çöp gibi bir şeyler yayılmış. Denizin kıyısına baktığımda dalgaların kıyıda bir yaratığa dönüştüğünü görüyorum yılan gibi. Danla Biliç e bu denize giremeyiz diyorum. Sonra oda da büyük canlı yürüyen bir balık görüyoruz. Bizi ısırmasın diye kaçıyoruz odadan yardım istiyoruz.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yurt dışı hayaliniz varsa gerçekleşmesine, uzak bir yere seyahate yorumlanır.

 10. Yusuf Ziya Özgül dedi ki:

  Rüyamda çok güzel bir piknik yerine benden 6 yaş büyük evli kız kuzenim ve 3 çocuk ile gittik arkadan daha çocuk geleceğini anımsıyorum. Yemyeşil bir dağ tepesi her tarafı denizle kaplı çok yukardan denize bakıyorduk çok güzeldi. Adanın içinden geçen bir aşağısından geçen bir kanal ve o kanalda da küçük gemiler geçiyordu. Kanalın yanlarında da 2 tane cami vardı. günlük güneşlik olmasına rağmen ay vardi kuzenime fotoğrafimi cektirmistim.

 11. Yusuf Ziya Özgül dedi ki:

  Rüyamda çok güzel bir piknik yerine benden 6 yaş büyük evli kız kuzenim ve 3 çocuk ile gittik arkadan daha çocuk geleceğini anımsıyorum. Yemyeşil bir dağ tepesi her tarafı denizle kaplı çok yukardan denize bakıyorduk çok güzeldi. Adanın içinden geçen bir aşağısından geçen bir kanal ve o kanalda da küçük gemiler geçiyordu. Kanalın yanlarında da 2 tane cami vardı. günlük güneşlik olmasına rağmen ay vardi kuzenime fotoğrafimi cektirmistim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kariyerinize yönelik hayallere yakında kavuşmaya yorumlanır.

 12. zeyna dedi ki:

  merhaba ruyamda cok zengin bi ailenin cocuguydum ve bi oda seciyordum odamin balkonuna çıktığımda cokk guzel bi deniz manzarasiyla karşılaştım evin butun odalarindan deniz manzarasi gorunuyordu ruyami yorumlarsaniz cok mutlu olurum tesekkurler..

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hedeflere ulaşmak ve takdir görmek demektir.

 13. ersinbicak1988@gmail.com dedi ki:

  Hocam ruyada yüksek tepede evinin balkonundan deniz manzarası gordum, burada ev kimin bilmiyorum yorumlarsanız sevinirim.

 14. Ersin dedi ki:

  Hocam ruyada tanimadigim yüksek dağda evde balkondan deniz manzarası gordum

 15. ersinbicak1988@gmail.com dedi ki:

  Hocam ruyada tanimadigim evin balkonundan denize biraz uzak deniz manzarası gordum yorumlarsanız sevinirim

  1. admin dedi ki:

   Eski hayallerinize erişmek ve iş hayatında yükselmeye yorumlanır.

 16. Merve dedi ki:

  Rüyamda başka bir evdeydik misafir olarak gelmişiz, pencereden bakınca biraz uzaktan deniz görünüyor binaların arkasından ve sabah saatleri güneş doğuyor güzel bir manzaraydı. Bu evde yaşayanlar çok şanslı diyorum ablama, kapının önünden de dere gibi dar bir yolda akan su vardı, pencereden izledim bunları. Hayırdır inşallah, yorumunuzu bekliyorum teşekkür ederim ❤️

  1. admin dedi ki:

   Uzak bir yere seyahat yapabilir, davet alabilirsiniz.

 17. Rüyaci dedi ki:

  Bir mahallede yürüyorum arkadaşla. Oradaki evlerin hepsi terk edilmiş yıkık dökük. Etrafa bakarak yürürken uzaktan deniz manzarası görüyorum. Denizi görünce çok mutlu oluyorum. Sonra aradan zaman geçiyor. Buralar terk edilmiş tehlikeli olur fazla durmayalım geri dönelim derken arkamızda kocaman boyumuzdan büyük bir kus görüyoruz. Yanılmıyorsam mavi ve siyah renkliydi ve peşimizden koşuyordu. Korkup kaçmaya başladık. Ben önden koşuyorum, arkadaşım bana tutunuyor ama kuş bizi yakalamadan uyanıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Üzerinizdeki yükün hafiflemesine, kendinizi kötü hissettiğiniz bir konuda içinizi rahat ettirecek şeyler yaşanmasına yorumlanır.

 18. Ayla dedi ki:

  Merhaba ben rüyamda ailemle birlikte yeşil bir alanda kocaman bahçesi olan ve kocaman evi olan çok güzel bir yere taşındığımızı görüyorum. Bahçesi kocaman ve yeşil ağaçlar otlar çok güzel gerçekten. Ve karşımızda da 3 deniz manzarası vardı. Bir kuzenimiz de bizimle ve ne zaman gideceksiniz denize diyor. Annemde şimdi gidebiliriz denizler havuz gibi duruyor ama gerçekte denizler çok güzel hissediyorum, huzurlu hissediyordum kendimi.

  1. admin dedi ki:

   Kısmetlerin ve şansın açık olmasına, yeni haberler alarak bunu sevdiklerinizle paylaşmaya yorumlanır.

 19. Boşver dedi ki:

  Evin camından denize bakıyorum. Baktığımda görüntüsü beni kötü hissettiriyor. Daha sonra evin başka bir camından bakıyorum. İki dağ arasında deniz görüyorum. Denizin üstünden yük gemileri, tekneler, sandallar geçiyor.

  1. admin dedi ki:

   Kısmetin açık olmasına, yeni yerler görüp maddi engelleri aşmaya yorumlanır.

 20. Tuğba dedi ki:

  Slm benim gördüğüm rüya bir kaç tanıdığımla beraber bir otele tatile gidiyoruz ve oraya daha önce hiç görmediğim biri daha gelip bize katılacakmış ve bu kişide amcamın oğluymuş. Siyahlar içinde güzel bir çocuk geliyor ve tanışıyoruz. Sonra hep beraber otelin yüksekçe bir bir yerinde oturmuş manzarayı izliyoruz. Ben manzaranın resimlerini çekmeye çalışıyorum. Çünkü çok güzel ve etkileyici hafif dalgalı masmavi bir deniz ve etrafında yemyeşil ağaçlar var. Ben sürekli oranın resimlerini çekmeye çalışıyorum. Çok etkileniyorum manzaradan ve denizde. Acaba yorumu nedir?

  1. admin dedi ki:

   İlerleyen günlerde hayatınıza giren birinin size güven vermesine ve o kişiyle ilişkiye, aynı zamanda hayallere kavuşmaya yorumlanır.

 21. busra dedi ki:

  Rüyamda denize biraz yüksek yerden bakıyordum ama durduğum yerden denize atlayanlar vardı. Sevinçle bakıyordum, bir de aynı yerde tanımadığım ama sevgilim olan insan beni yıkıyordu ama kıyafet vardı üstümde. Sonra yanımıza mısır getiriyorlardı. Onu mangalda yapcaz diye. Sonra uyandım. Yorumlayabilirseniz sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Bolluk ve bereket, evinize yüklü para girmesine ve geçimin rahatlamasına yorumlanır.

  2. Çiğdem dedi ki:

   Merhaba, rüyamda yüksek bir apartman dairesinin geniş ve uzun bir balkonunda oturuyorum bulunduğum yer denize sıfır manzarası olan bir yer hava güneşli ve durgun bir deniz manzarasi var denize girende bazi insanlar var. Bulundugum balkon yan dairenin balkonu ile bitisik ve ordan da binanin diger tarafındaki manzarayi görüyorum ama bir an o yan balkonla benim bulunduğum balkon arasina çok güzel gümüş ve parlak renkte bir bölme konuyor bu bölmenin içinde de yan balkona rahatlıkla gecilecej bir kapı açılıyor. Rüyamın tabiri nedirz cok etkilendim.

   1. admin dedi ki:

    Büyük hayalleriniz peşinde koşmak ve önünüze büyük bir fırsat çıkmasına, yükselmeye yorumlanır.

 22. İliz çiftçi dedi ki:

  Rüyamda bir seyahate çıkmıştım ve yolda İstanbul boğazı manzarasını görünce oturup boğaz manzarasını seyretmeye başladım. Rüyamı yorumlarsanız çok mutlu olurum, iyi günler.

  1. admin dedi ki:

   İş ya da eğitim hayatında yeni olanaklar karşınıza çıkabilir.

 23. mustafa k dedi ki:

  Eskiden boğazın sırtlarında olan evimizin mahallesinde geziyorum. Evimizden yüksek ses güzel müzik sesi geliyor. Birkaç eski komşularımızın evleri içi yıkılmış duvarları var. Sadece kalan terk edilmiş, bir arkadaşımla orada dolaşıyoruz. Biraz boğaz manzarasını seyrediyoruz ve müzik sesi ve birkaç komando asker Türk Rus Japon bayraklarını yan yana asıyorlar. Aşağısından da bizim eski evimiz yüksek ses müzik sesi geliyor. Yorumlarsanız çok makbule geçer hocam.

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir iş fırsatı elde edebilir, yurt dışında yaşama ya da çalışma hayaliniz varsa bunun için biri öncü olabilir. Hayallerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status