Rüyada Vileda Kovası Görmek

Rüyada vileda görmek, yakında alacağınız havadislerle birlikte mutluluktan adeta havalara uçacağınıza yorumlanır. Bu duyacağınız şeyler iş ya da eğitim hayatınız ile ilgili olabilir. Belki iş değişikliği yapabilir, yeni iş teklifleri alabilir ya da terfi edebilirsiniz. Ancak şu anki konumunuzdan daha iyi bir konumda olabilirsiniz. Eğitim hayatında da çalışmalarınız boşa gitmeyecek. Layığı olan yerlere geleceksiniz.

Rüyada viledanın anlamı, çekilen cefanın sonuca ulaşması ve çok büyük mutluluklara erişmek olarak da yorumlanır. Büyük sıkıntılar çekmiş olsanız da bunları artık geride bırakabilirsiniz. Daha güzel bir geleceğin sizleri beklediğini göreceksiniz. Umutlarınız artacak ve yeniden hırslanarak çalışma motivasyonunuzu da yükseltebilirsiniz. Enerjinizin de artmasıyla birlikte hakkınız olan her şeye zamanla sahip olmanız yüksek olasılıktır. Eğer kova doluysa, maddi durumunuz daha iyi olabilir ve geliriniz artabilir. Eğer kova boşsa, bazı yalan haberler olabilir. Bunlara pek de kulak vermeyin. Özellikle hakkınızda yapılan dedikodulara fazla takılı kalmamalısınız.

Rüyada Vileda Kovası Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, meşakatli günlerin geride kalması, zorlukların sona ermesi olarak yorumlanır. Geçim sıkıntısı çekenler artık rahata erişebilirler. Evde birinin kazancı artabilir. Çok emek verdiğiniz bir şeyin karşılığını fazlası ile alabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Fatma Çolak dedi ki:

  Oturduğum binanın merdivenlerini temizlemek için vileda ile çıkıyorum 4.katta oturuyorum. 1.kattaki komşunun kocasıda aynı vileda ile kendi merdivenlerini silmek istiyo izin vermiyorum .giriş kattan 1.kata çıktığımda adam geçip gidiyo ve vileda ortadan kayboluyo bi süre tartıştığımı hatırlıyorum ama adammı eşimi hatırlamıyorum tartıştığım kişiyi.Daha sonrada kadının evine girip kovamı arıyorm.4 5 adet kova var evde divan altında felan ama benim kovamı bulamıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde borçların bitmesine ve rahat geçime yorumlanır.

 2. Demet dedi ki:

  Rüyamda vefat etmiş annem ile ev temizliyorduk. Vileda kovası felan 2 tane idi su kirlendikçe değiştiriyorduk. Bende vileda iyi temizlemiyor diye ucundaki ne varsa ellerimle temizliyordum. Öyle bir yumak halinde pisti ki içinden beyaz ve ölmüş bir yılan kovanın içine düştü ve miğdem bulandı. Suyu döksünler diye evde 4 yardımcıda varmış onlara dedim. Ve sonrası kız kardeşim bir erkek le evleneceğini söylüyor bize annemle bende temizliğe devam ediyoruz. Daha sonrası toplanıp tatile çıkıyor gibi denize plaj gibi daha ıssız tarzı bir yere gidiyoruz biraz karışık.

  1. admin dedi ki:

   Borç ve dertten tez zamanda kurtulmaya, ailenize maddi manevi yönden destek olmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status