Rüyada Waffle Görmek

Rüyada waffle görmek, çok büyük sürprizler ile karşılaşmak ve çok mutlu olmak anlamına gelir. Hoş sohbetler içerisinde bulunabilir ve sevdiğiniz insanlar ile bir araya gelerek onlardan sürpriz hediyeler alabilirsiniz. Ya da dostlarınız size davette bulunabilir ve birlikte keyifli zaman geçirebilirsiniz. Sosyal hayatınız bir anda renklenecek ve çok eğlenceli zaman geçirmeye başlayacaksınız. Dostlarınız ve sevdiklerinizle birlikte yapacağınız konuşmalar sizi pek çok konuda motive edebilir.

Rüyada waffle anlamı, küslüklerin bitmesi ve zorlukları aşmak olarak da yorumlanır. İç sıkıntınızdan kurtulabilirsiniz. Aşk hayatında da sevdiğiniz insandan büyük bir sürpriz görmeniz olasıdır. Onun size hediye alması ya da başka bir sürpriz ile birlikte duygularınız yoğunlaşabilir. Onun sizi sevdiğini bir kez daha görerek, değerinizi anlayabilirsiniz.

Rüyada Waffle Yemek

Sosyal çevrenizin genişlemesi ve yeni insanlarla tanışarak yeni sosyal ortamlarda da bulunmak gibi anlamlara gelir. Belki iş değişikliği ya da yaşadığınız yerin değişmesi ile birlikte de sosyal çevreniz tamamen değişebilir. Ancak yeni dostluklar kazanmak sizi mutlu edecek.

Rüyada Waffle Yapmak

Gelecek için güzel işler yapmak, geleceğe iyi yatırımda bulunmak ve hayır işlemek gibi anlamları vardır. Sevdiklerinize de iyiliğiniz dokunabilir. Biri sizden yardım talebinde bulunabilir. Şu günlerde onların gözünde değeriniz bir kat daha artacak.

Rüyada Waffle Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, iyi insanlarla tanışmak ve yeni dostluklar kazanmak, herkes tarafından sevilmek ve sayılmak olarak yorumlanır. Sağlam karakteriniz ile herkesin güvenini kazanıyor ve örnek alınıyorsunuz. Herkesin güvenini kazanarak, gönüllerinde de yer edinebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Elif dedi ki:

  Rüyamda annem waffle yapalım diyordu

 2. Melo dedi ki:

  Rüyamda sevgilim ve bir arkadaşımla otogara gidiyorduk otobüsü kaçırmışız tekrar bilet alıyorduk bu sırada waffle sipariş ediyoruz benim biletimle ilgili sorun çıkıyor ben işimi halledip geri döndüğümde herkes yemiş kalkarken ben daha yeni yemeye başlıyorum hızlıca ve otobüs saati gelmiş oluyor bitiremeden gitmek zorunda kalıyorum bunun içinde çok üzülüp telaş yapıyordum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya arkadaşlarınızın çoğalmasına ve sosyal çevrenizden güzel haberler almaya yorumlanır.

 3. davut dedi ki:

  Rüyamda eski bir arkadaşım (üniversite arkadaşım ve son sınıfta ev arkadaşımdı- 2 yıl oluyor görmeyeli,dindar biriydi),1-2 tane daha arkadaşım vardı(bunlarda eski) wafflecıya (tatlıcıya) gidiyorduk. bu eski ev arkadaşım waffle lar benden diyordu.ısmarlıyordu. güzel bir kafe ortamı vardı. Ancak arkadaş(lar) bir masaya ben farklı bir masaya oturuyordum. benim masada liseden eski bir arkadaş vardı.eski liseden beden eğitimi hocamızda kalkma aşamasındaydı. sadece gördüm. konuşmadım. ve bana çikolatalı bir pasta(tatlı) geliyordu. Liseden yarım yamalak tanıdığım karşımda duran kişiye verdim. Bu benim istediğim değil dedim. Sen benden önce oturmuşsun,ilk sen ye dedim. benim ev arkadaşım arka masada oturuyordu ona baktım. O da (waffle ları) bekliyordu. Kafamdan da bu tarz bir yer bizim ilçeye de açmak lazım iyi işler diye düşündüm. Bu rüyadan hatırladığım bu kadar. Yorumlarsanız sevinirim teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kalabalık bir arkadaş ortamına girmek, hayırlı haberler almaya yorumlanır.

 4. Misafir dedi ki:

  1 aydır görmediğim arkadaşımla rüyamda kolkola girmiş bir şekilde yürüyoruz ne yiyelim diyorum gek waffele yiyelim diyor ağzıma birden waffle tadı geliyordu sonra uyandım

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir dost edinebilir, hayırlı haberler alabilirsiniz.

 5. Emine dedi ki:

  Rüyamda kampanyali Waffle siparisi veriyorum eşimin doğum günü için 10 mayısta doğumgünü kampanya o tarihte biter diyorlar şimdiden parasini ödeyip 10 mayısa ayarliyorum tanesi 10 lira oluyor. 😊

  1. admin dedi ki:

   Eşinizle sohbet muhabbetin artması, neşe mutluluğa yorumlanır.

 6. Admin dedi ki:

  Rüyamda abimlerle waffle yapıyorduk.Meyveleri dolaptan aldım kivi çilek muz bide sanirim portakal vardı.Meyveler biraz olgunlaşmış biraz ezilmişti.Muzlar kararmıştı.

  1. admin dedi ki:

   Ev içinde sohbet ve neşenin artmasına misafir ağırlamaya yorumlanır.

 7. Figen dedi ki:

  Merhaba rüyamda teyzem ocakta waffle yapıyor ama wafflelar kömür karası olmuş. Ayy diyorum içimden nasıl yiyeceksek bunu diyorum ama kesinlikle yemiyoruz. Sadece yaptığı anı görüyorum. Bunu yorumlayabilir misiniz?

  1. admin dedi ki:

   Aile ile bir araya gelmek ve dargınlıkların bitmesine yorumlanır.

 8. Nuran dedi ki:

  Rüyamda pazar gibi bir yerdeydim ailemleydim. Kıyafet deniyordum, arkamı döndüğümde üzerimden çıkardığım kıyafetimin çantamın cüzdanımın çalındığını gördüm. Çok paniklemiştim, sonra babam karşı tezgahta bir adama sordu. O da bunlar mı dedi ve eşyalarımı bana verdi. Çalan adam ise güldü ve uzaklaştı. Ben polisi arıyorum dedim polisle konuşurken bir adam geldi yanıma ve telefonu kapatmamı kendisinin polis olduğunu söyledi. Bende nereden güvenebilirim size kimliğinizi gösterir misiniz dedim. Sonra gösterdi hırsızın suratını hatırlıyor musun dedi. Hatırlıyorum dedim ve aramaya başladık ama ararken ailem kaybolmuştu. Onları görmüyordum sonra birisini benzettik hırsıza ama fark ettikten ki o değil bu pazarda kamera yok mu diyordum. O da vardır herhalde dedi. Kamera bakmaya gittik. Sonra orada polisin arkadaşları vardı.

  1. admin dedi ki:

   Uğraşların sonuç vermesine ve ilerleyen günlerde dost çevrenizin artmasına, maddi kayıpların geri gelmesine yorumlanır.

 9. Kezban dedi ki:

  Rüyamda waffle yiyorum, arasına dondurma sürerek hem de çok iştahlı şekilde uyandığımda tadı hala ağzımda idi. Yorumlar iseniz çok mutlu olurum. Teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Aşk hayatında mutlu olmak ve güzel sözler işitmek, kısmetlerin çoğalması anlamına gelir. Sevdiğiniz insan size iltifat edebilir ve beğenisini dile getirebilir.

   1. Buse dedi ki:

    Rüyamda bi süredir ayrı olduğum eşim ve arkadaşlarıyla waffle yemek için kuyruğa girdiğimi gördüm yorumlarsanız sevinirim teşekkür ederim

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya aradaki bazı sorunları konuşup çözmeye yorumlanır.

DMCA.com Protection Status