Rüyada Yamaç Görmek

Rüyada yamaç görmek, önünüzde birden fazla seçenek olmasına rağmen zoru olanı seçip başaracağınıza yorumlanır. Çok imkansız hayaller kuruyor olabilirsiniz. Bunlara kısa vadede ulaşmanız zor olsa da, size umut vaat eden gelişmeler olabilir. Hayatınıza girecek bir insan sayesinde de bazı hayallerinize yeniden inanmaya başlayabilirsiniz. Eğer yurt dışına çıkmak planınız varsa, bu zor gibi gelse de gelecek günlerde gelişecek olaylarla yurt dışı hayalleriniz için önünüze bir kapı açılabilir. Bu konuda size biri yol gösterebilir ya da size vereceği tavsiyeler ile yeniden umutlarınız artabilir.

Rüyada kendini yamaçta görmek, aynı zamanda riske girmek ve çok büyük sorumluluklar almak anlamına da gelir. Ekonomik yönden güçlenmek için daha büyük iş sorumluluğu ve riski alabilirsiniz. Bu durum çevreniz tarafından çok eleştirilebilir. Ancak zor hayallerinize kavuşmak isteği ağır basacak. Başka bir seçenek yok gibi düşünebilirsiniz.

Rüyada Yeşil Yamaç Görmek

Yapacağınız işlerin size çok para kazandıracağına yorumlanır. Özellikle kendi işini yapan kişiler işlerinde yapacakları bir atılım ile birlikte daha çok para kazanmaya başlayabilirler. Ticari hayatta büyük başarılar elde ederek, maddi yönden rahata erişebilirsiniz. Kredi borcu olanlar da yakında bu borçlarından kurtularak borçsuz bir hayat sürebilirler.

Rüyada Yamaç Tarla Görmek

Zamanında emek harcadığınız bir işten anca kar edeceğinize ve karşılığını yeni almaya başlayacağınıza yorumlanır. Ancak bu çok ihtiyacınız olan bir dönemde olabilir ve elinize de iyi miktarda para geçebilir. Bir zamanlar yaptığınız iyiliklerin de karşılığını alabilirsiniz.

Rüyada Yamaç Paraşütü görmek

Sevdiğiniz insanın da yardımı ile bir zorluğun üstesinden kolayca gelebilirsiniz. Eşiniz ya da sevgilinizin vereceği destek sayesinde bazı istekleriniz gerçek olabilir. Sevdiğiniz insanın sizi koruyup kollaması, istekleriniz için çaba göstermesi ile birlikte çok mutlu olabilirsiniz. Rüyada yamaç paraşütü yapmak, riskli bir işin ardından içinizin rahat etmesi demektir. Sonucunu tam da bilemediğiniz ortak bir işe girebilirsiniz. Ya da sevdiklerinizin karşı çıkacağı bir yatırım riski almanız olasıdır.

Rüyada Yamaç Tırmanmak

Tek başınıza tüm zorluklara göğüs gerecek güce sahip olacağınıza yorumlanır. Gözünüz zirvede olabilir ve bunun için ne kadar çaba gösterirseniz, o kadar kısa sürede bu hedefiniz gerçek olabilir. Beklediğinizden de fazla zorlukla karşılaşmak olarak da yorumlanır. Belki hayatınızda yapacağınız bir değişiklik sizin rahatınızı bozabilir.

Rüyada Yamaç Çıkmak

Artık sadece başarıl olmaya odaklanmak, bunun için de bazı şeylerden vazgeçmek anlamına gelir. Size engel olan ne varsa bunları hayatınızdan çıkararak tek başınıza bir şeyleri başarmayı arzu edebilirsiniz. Bazı insanların size karşı bencil davranışları da buna mecbur bırakabilir. Kendi gelirinizi yükseltmeyi arzulayanlar, bunun için haddinden fazla emek verebilirler.

Rüyada Yamaçtan İnmek

Tüm zorlukları aştıktan sonra rahat bir hayat sürmek anlamına gelir. Yakın zamanda sıkıntılar sona erebilir ve artık daha konforlu bir yaşama sahip olabilirsiniz. Borçlarınız sona erebilir ya da sorumluluklarınız azalabilir. Kurduğunuz düzen sizi mutlu edecek.

Rüyada Yamaçta Namaz Kılmak

Helal yoldan kazanılan para ve yapılan yardımlara yorumlanır. Size verilen öğüt ve tavsiyelerin yanı sıra aldığınız dualarla çok iyi yerlere gelebilirsiniz, çevreniz sizinle gurur duyabilir. Hakkaniyetli bir insan olmanız da size her zaman kazandıracak ve her şey gönlünüze göre olacak.

Rüyada Yamaçta Ev Görmek

Ailenizle birlikte yaşıyorsanız, bundan sonra ayrı yaşamaya başlayabilirsiniz. İş, eğitim, evlilik ya da başka sebepler ile ailenizden uzak kendi düzeninizi kuracağınız bir hayatınız olabilir. Her ne kadar sevdiklerinizden uzakta olsanız da yeni yaşantınız sizi mutlu edecek. Çok istediğiniz bir yerde de yaşamaya başlayabilir ve kendinizi artık daha özgür hissedebilirsiniz.

Rüyada Yamaçta Oturmak

Size çok vaatlerde bulunan biri yüzünden bekleyiş içerisinde olabilirsiniz. Beklenti içerisinde olmaz artık sizi üzmeye başlayabilir ve hevesiniz kaçabilir. Bekleyişe girerek kendi işlerinizi aksatmamalısınız. Yoksa zaman kaybı yüzünden maddi yönden zor durumda kalabilirsiniz. Çünkü size verilen vaatler tutulmayabilir.

Rüyada Yamaçta Yürümek

Artık kendinizi değiştirmeye başlayabilir, yeni kararlar alabilirsiniz. Bazı hatalarınızı yapmamaya söz vererek, değişim sürecinde olacaksınız. Bundan sonra daha hırslı ve kendinden olmaya söz verebilirsiniz. Başınızdan geçen bazı olaylar da size tecrübe olacak ve yeni hayat dersleri çıkaracaksınız.

Rüyada Yamaçtan Kaymak

Kolay yoldan elde edilen başarı olarak yorumlanır. Başkalarının çok uğraş verdiği bir konuda sizin şansınız yaver gidebilir ve kısa yoldan bir şeyler başarabilirsiniz. Ancak hile yapmaktan kaçınmalısınız. Yoksa bu başarılar kısa sürebilir.

Rüyada Yamaç Kenarında Durduğunu Görmek

Aşk hayatınızda bir süredir aklınızı kurcalayan sorular olabilir. Artık sevdiğiniz insanla konuşmak, şüphelerinizi ona açıklamak ve ilişkinize yeni bir yön vermek isteyebilirsiniz. Sizi sevip sevmediğini düşünüyor olabilirsiniz. Ancak konuşmanız faydalı olacak.

Rüyada Yamaç Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, artık bazı şeylerin değişeceğine ve zorlukların üstüne giderek başarıya ulaşmaya yorumlanır. Bir zamanlar siz korkutan şeylerin artık üstesinden gelebilirsiniz. Hayatınıza dair bazı radikal kararlar almaya hazır hissederek, önemli bir adım atmanız an meselesi olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. taner dedi ki:

  iyi günler.Rüyamda bir apartmanın en üst katından balkon parmaklıklarına tutunarak en aşığıya indim.Sonra tekrar parmaklıklara tutunup tırmanarak en üst kata çıktım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya mesleki yaşantıda yükselmeye yorumlanır.

 2. Hande dedi ki:

  Ruyamda uzak bir yerde üniversite kazaniyordum gercekte üniversite yi bitirmis biriyim sonra yanimdaki arkadaslarla beraber universiteye gitmek icin dik bir yamaca tırmandık ilk once korkuyordum duserim diye sonra cikmaya baslayinca hic zorlanmadigimi kolay tirmandigimi gördüm

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya başka bir yere yerleşmeye, düzen kurmaya yorumlanır.

 3. ahmet dedi ki:

  Rüyamda arkadaşlarımın evinde gece kalmaya gidecektik. Planları yaptık ve yola çıktık. Tramvaydan inip karşı yola geçtik. Yamaç bir tarlaya çıktık. Tarlada kiraz ağaçları vardı 3-5 tane yedim. Bu arada arkamda bir ses babam nereye gitti diyor. Dönüp hemen aşağıya baktım. Onca yolu tek başına geldi zannedip korktum ama 5 yaşındaki oğlumu gördüm. Yamacın başındaydı ve elimle tutup onu yukarı çektim. Sen neden tek başına geldin dedim. O da 7 yaşındaki komşumuzun oğluyla geldiğini söyledi. Aşağı tekrar baktığımda bir köpek komşumuzun çocuğuna hırlıyor. İndim hemen aşağı bastım. Ayaklarımla jopen kafasına çocuğu oradan aldım ama o ara hafif bir ısırık oldum. Sol ayağımın üstüne arkadaş da geldi. Tuğlayı köpeğin kafasına bastırdı kurtuldum.

  1. admin dedi ki:

   Mal mülk edinmek ya da maddi yönden rahata erişmek, özellikle aile geçiminde rızkın ve bereketin artmasına yorumlanır.

DMCA.com Protection Status