Rüyada Yangın Merdiveni Görmek

Rüyada yangın merdiveni görmek, risk aldığınız bir konuda başarı elde edeceğinize ve kişisel başarılarınızın artacağına yorumlanır. Kendinize duyduğunuz öz güven artacak ve yakında sevdiklerinizin gözünde de değeriniz yükselebilir. Bir hayli şanslı günler geçirerek, mutluluğunuzu çoğaltabilirsiniz. Hayırlı işler de yapabilir ve verdiğiniz sözleri tutarak iç huzurunuzu da artırabilirsiniz. Bekar olan kişilerin kısmetleri çoğalır ve yakında büyük mutluluklara erişir. Sıkıntılardan sıyrılmak sizin için çok kolay olacak. Hatta bir takım problemler de bir anda sona erebilir.

Rüyada yangın merdiveninden kaçmak, hayatınıza yeni bir sayfa açmaya ve zorluklardan kurtulmaya yorumlanır. Belki bir takım planlarınızı bundan sonra uygulamaya başlayabilir ve yeniliklere açık olabilirsiniz. Sizi sıkan ve üzen ne varsa ona son vereceksiniz. Belki bir ilişkinin bitmesi de sizin için hayırlı olabilir. Bir süredir hayatınızda şikayetçi olduğunuz ne varsa, ondan beklediğinizden kolay bir şekilde kurtulabilirsiniz.

Rüyada Yangın Merdiveninden Çıkmak

İş ya da eğitim hayatında yüksek mevki makam sahibi olmak, ticarette büyük başarılar elde etmek anlamına gelir. Zorlukların daha da üstüne giderek çok büyük başarılara imza atabilir, adeta zor olanı başarabilirsiniz. Sizin bu azim ve kararlılığınız herkese örnek olacak. Kendi şansınızı aslında kendiniz yaratmış olacaksınız.

Rüyada Yangın Merdiveninden İnmek

Gelirinizde artış yaşamaya başlayabilirsiniz. Eğer kendi işinizi yapıyorsanız, aldığınız risklerden karlı çıkmanız da olasıdır. Bir süredir evinize satın almak istediğiniz bir eşya için de gereken para elinize geçebilir. Belki bir tamirat yaptırabilirsiniz. Ev içi gereksinimlerinizi rahat karşılayabileceğiniz bir dönemde olacaksınız.

Rüyada Yangın Merdiveninden Düşmek

Acele edilen bir konuda başarısızlığa uğramak, acil alınan kararlarda hüsran anlamına gelir. Çok aceleci davranmamalı ve yeni kararlarınızda başkalarına da danışmayı ihmal etmemelisiniz. Yoksa bu sizin için maddi manevi zarara yol açabilir. Borç verdiğiniz biri de ödemesini yapmayarak sizi zor durumda bırakabilir.

Rüyada Yangın Merdiveni Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, hayatınızın başarılarla dolu bir dönemini geçireceğinize, beklenen müjdeli haberlerin geleceğine ve ev içi sıkıntıların da azalacağına yorumlanır. Bundan sonra daha kendinden emin olarak, daha cesur adımlar atabilir, hem kendiniz hem de sevdikleriniz için bir şeyler başarabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Furkan dedi ki:

  Rüyamda agaçda dönerek çıkan merdiven vardı ben çıkmıyodum bu yıkılır diye ve çıkan 2 3 kişi ile beraber devriliyordu

 2. Ceylan dedi ki:

  Rüyamda bir binanın yangın merdiveninden inmemm gerekiyordu ablama yardıma gitmek için ama hava çok yağmurlu ve merdiven kaygandı hatta biri ordan düşmüştü ama ben indim merdivenden ablamin yanına gittigimde ablamin yardıma ihtiyacı kalmamış bir akrabasıyla parkta gün yapıyordu bana otur sende ye yediler pastayı gördüm ve uyandim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eskiden yarım kalan bir planın gerçekleşmesine ve bol kazanca yorumlanır.

 3. Arzu dedi ki:

  Ruyada surekli cocuklukda oturdum mhalleyi ve evi goruyorum cok sik.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ailede özlediğiniz kişilerle kavuşmaya yorumlanır.

 4. Zeynep dedi ki:

  Merhabalar Ben rüyamda halattan bir merdivene tırmanıyordum. Bir ara sendeledim ama tırmanmaya devam ettim. Yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hedeflerinize ulaşmak demektir.

 5. FATMA dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda bilinmeyen bir arazide bilinmeyen müstakil bir ev görüyorum. Bu ev yerden yüksek, güzel ve geniş bir ev. Bu evden çıkmak istiyorum. Evin büyük geniş demir kapısı var. Bu kapıdan çıkıyorum karşımda labirent bir merdiven çıkıyor inişli çıkışlı çelikten yapılmış parlak merdivenlerle dolu bir labirentle karşılaşıyorum. Şaşırıyorum sonra çıkmak için bu merdivenlerden iniyorum çıkıyorum derken kuzenimle karşılaşıyorum. Bana içi dolu büyük siyah bir torba veriyor. Bu torbayı da alıp gidiyorum. İndikten sonra ne değişik bir ev diyorum. Çorak bir arazide tek başına duran bir ev ve yerden oldukça yüksek ve çıkış için labirentli bir çelik merdivenler kullanılmış… Yorumlarsanız sevinirim…

  1. admin dedi ki:

   Mal mülk sahibi olmak, yeni bir yere taşınmaya ve rahat etmeye yorumlanır.

DMCA.com Protection Status