Rüyada Yavru Kedi Görmek

Rüyada yavru kedi görmek, hayatınıza girecek bir insanla aranızda başlayacak dostluğa yorumlanır. Bu kişiden büyük bir yardım görebilirsiniz, dostluğunuz sağlam zemin üzerine kurulabilir ve kısa sürede birbirinizin güvenini kazanabilirsiniz. Bu kişide size çok yardımcı olabilir, bazı işlerinizin tamamlanmasında öncülük edebilir. İş ortamında da size yardım edecek ve işlerinizin yoluna girmesinde fayda sağlayacak biri hayatınıza girebilir. Bekar olanlar için de ruh ikizlerini bulacaklarına ve hayatlarını kolaylaştıran biri ile evlilik yapacaklarına yorumlanır. Çok anlayışlı ve bir o kadar da iyi niyetli biri ile evlenerek rahat bir hayat sürebilirsiniz.

Rüyada kedi yavrusu görmek, aynı zamanda aile içerisinde sevinç yaşamak ve büyük bir haber almak olarak da yorumlanır. Bu haber ile birlikte hem siz hem de aileniz mutlu olabilirler. Rüyada yeni doğmuş kedi yavrusu görmek, güvenilir biri ile ortaklık yapmak ve saf niyetli insanlar ile bir araya gelmek, yeni bir hevese yorumlanır. Yeni hayalleriniz ve planlarınız olabilir.

Rüyada Yavru Kedi Sevmek

Geçmişte yaşanılan bazı olaylardan ders almak ve bazı insanlara karşı temkinli davranmak, size destek veren insanların da değerini anlamak olarak yorumlanır. Gerçek dostlarınızın farkına varabilir ve gerçekten sizi seven insanlarla birlik beraberlik içerisinde olabilirsiniz.

Rüyada Yavru Kedi Beslemek

Yeni bir işe başlamak ya da yeni bir yere taşınmak olarak yorumlanır. Çevreniz değişebilir, farklı bir yerde hayatınızı sürdürmeye başlayabilirsiniz. Bir süredir ev değişikliği planı yapıyorsanız, sonunda bu hayaliniz de gerçek olabilir.

Rüyada Yavru Kedi Isırması

Güvendiğiniz birinden gelecek zarara yorumlanır. Çok güven duyduğunuz biri sizi sırtınızdan vurabilir, tüm güveninizi sarsabilir. Belki duyacağınız laflar da kalbinizi kırabilir. Hiç beklemediğiniz biri de sizi yarı yolda bırakabilir, kendi çıkarı için sizi harcamaya kalkabilir.

Rüyada Yavru Kedi Almak

Maddi durumun iyileşmesi, cebinize daha faz para girmesine yorumlanır. Kazancınızda bir anda artış olabilir. Rüyada yavru kedi sahiplenmek, evinize gelecek hayırlı bir misafiri de simgeler. Bu kişi bereketi ile evinize gelebilir ve bir süre sizde kalabilir.

Rüyada Yavru Kedi Kovalamak

Önünüze çıkan fırsatları tepmek ve sonrasında çok pişman olmak anlamına gelir. Bir zamanlar reddettiğiniz bir şey için şimdi pişmanlık duyabilirsiniz. Geçmişte kaçırılan bu fırsat için çaba göstermek isteyebilirsiniz.

Rüyada Yavru Kediden Korkmak

Hayatınızda meydana gelen bir değişiklik en başta sizi endişelendirebilir. Fakat zaman geçtikçe sizin için çok hayırlı olduğunu anlayabilirsiniz. Şu günlerde alacağınız bazı kararlar da ileride sizi mutlu edebilir. Tereddüt ettiğiniz bir konuda hata yapmadığınızı anlayabilirsiniz.

Rüyada Yavru Kedi Öldürmek

Maddi yönden kayıp yaşamak, elinizden yüklü miktarda para ya da mal mülk çıkması olarak yorumlanır. Bazı aldığınız riskler sonrasında hüsrana uğrayabilirsiniz. Maddi yönden sizi mağdur etmeye çalışan kişiler de olabilir.

Rüyada Beyaz Yavru Kedi Görmek

Kısmetlerin ve şansın açılmasına, talihli olmaya yorumlanır. Yakında hayatınıza girecek biri ile daimi bir dostluk kurabilirsiniz. Bekar olan kişiler iyi niyetli ve zengin biri ile evlenerek konfora erişebilirler. Büyük sevinçler yaşanabilir.

Rüyada Yavru Kedi Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, yeni dostluklar edinmek ve her derdinize koşan birinin hayatınıza girmesi, beklenmedik destek almak olarak yorumlanır. Bir zamanlar iyiliğiniz dokunan birinden de yardım görebilirsiniz, size çok büyük bir iyiliği dokunabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Bayram dedi ki:

  Merhaba. Dışarıda bir yer, bahçe gibi fakat çok aydınlık olmayan bir alan mağara gibi ama mağara değildi. Öncelikle bir yavru kedi sol yanımda yerde oturuyordu başımı ileri çevirdiğimde iki yavru kedi sakince oynaşıyorduki bana doğru bakındılar ve birbirlerinin üzerinde yatar gibi kaldılar. Fakat bu iki oynayan yavru kedinin tüyleri tavus kuşunun tüyleri gibi idi ikiside aynı renk özellikle sırt kısmında tavus kuşunun tüylerindeki gibi gözü andıran o desenlerden vardı. Bende merakla bakınırken aa ne değişikler ne güzeller dedim ve son. Sizin yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

 2. Merve dedi ki:

  Eve habersiz yavru bir kedi girmiş oluyor,kediyi çocuklarım çok seviyor.(normaldede ben evde hayvan sevmediğim için) benide kediyi sevmem için zorluyorlar. Ben kediyi kapı dışına bırakıyorum. Daha sonra tekrar içeri giriyor kedi. Eşim,çocuklar çok sevdiği için kediyi alıyor veterinere götürüyor ve sahipleniyoruz kediyi. Kedi aynı zamanda yumak yumak tüy döküyor.

 3. Subay dedi ki:

  Rüyamda beyaz ve gri kedi yavrusu elimde tutuyordum. Aniden şişmiş ve patlamış, eski haline gelmiş ve sapasağlam gitti. Bu rüya hakkında ne düşünüyorsunuz? Teşekkürler

 4. Zehra dedi ki:

  Rüyamda 5 6 tane kediyi sahiplenmiş olduğumu gördüm ve içimde aşırı bir mutluluk vardı. Kedilerin hepsi farklı renklerdeydi

 5. Hiçkimse dedi ki:

  Ben gri beyaz bir kediyi sahiplendiğimi görmüştüm ve kedi sahiplenmeyi çok istiyorum ama ailem izin vermiyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzun zamandır görmediğiniz biriyle hasret gidermeye yorumlanır.

 6. Nur dedi ki:

  Rüyamda yavru bir kediye kulübe yapmış ve sahiplenmiştim. İçimde acıma duygusu vardı. Bir yandan evde kendi beslediğim kedi ona tepki verir mi diye de düşünüyordum. Uzun tüylü gri mavi gözlü minik bir kediydi.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski plan projeleri hayata geçirmeye, hayallere erişmeye yorumlanır.

 7. Cey dedi ki:

  Rüyamda bir kedi doğum yapmış. Bende yavrularını görüntülü arama ile bir arkadaşıma gösteriyordum. Yavruları gösterirken birinin diğerlerine göre hiç gelişmediğini farkettim ve arkadaşıma da bu yavru henüz gelişmemiş dedim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir dostunuzdan iyilik görmeye yorumlanır.

 8. Zehra dedi ki:

  Rüyamda sarılı beyazlı küçük bir yavru kedim vardı önce beni tırmalar gibi oldu ama sonra tırmalamaktan vaz geçti ve sevecen davrandı üstelik her söylediğimi anlıyordu kucağımdan hiç indirmedim etrafta başka kedilerde dolanıyordu evimde ama kactane olduklarını seçemedim diğer kediler büyüktü onlarda yakınlık gösteriyor gibiydi ama yavru kedi daha farklıydı daha sevecen ama aynı zamandada acimaklı bakıyordu bana

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni kurulacak dostlukların sizin için çok faydalı olacağına ve yeni şeyler öğrenmeye yorumlanır.

 9. --- dedi ki:

  Bir yerde beyaz yavru bir kedi 🐈görüyordum. Onu kucağıma alıp götürüyordum. Kedi benimle konuşuyordu. Ona en son ne zaman yemek yediğini sordum. Bugün hiç yemediğini Söyledi. Çok acıkmıştı. Ona yiyecek veriyordum. Yiyordu ve kusuyordu. Sonra tekrar yiyordu.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni dostlar kazanmaya ve sevdiklerinizden iyilik görmeye yorumlanır.

 10. Melike dedi ki:

  Rüyamda yavru kedi satın alıyorduk. Benim çok ısrarımla alınıyordu. Ama kedi beni sevmiyordu ve sürekli ısırıp tırmalıyordu. Anneme karşı çok uysaldı ama sadece bana gelince hırçınlaşıyor ve saldırıyordu. Sonra kedinin fotoğrafını çekecekken kedi yavru halinden kocaman oldu ve büyük hali pek de kedi şekline benzemiyordu. Sizce bunun anlamı nedir?

  1. admin dedi ki:

   Yeni dostlar edinmeye ve sevdiklerinizin artmasına yorumlanır.

   1. Ruyalarda bulusuruz dedi ki:

    Tüm rüyalara otomatik cevap 😂😂

 11. firdevs dedi ki:

  bir düğün vardı abim bir kedi getiriyordu eve biraz huysuz bir kedi ben ona o düğün işinin içinde bakıyordum yemek ve su vermeme rağmen bana saldırıp duruyordu ama sıkıca tutp okşayıp sevince sakinleşiyordu

  1. admin dedi ki:

   Yeni dostlar edinmek ve dertlerin bitmesine yorumlanır.

   1. Hasret dedi ki:

    Bir yavru kedim vardi ama cok kücük avuc icim kadar onu besliyordum süt veriyordum. Sonra kucagima aldim sevmek icin ve elimi tirmaladi. Etrafima baktim ve bir kus gördüm diger bir kusu yiyordu.

    1. admin dedi ki:

     Bir dostunuzdan iyilik görmek ve helal kazanca yorumlanır.

 12. Dilek dedi ki:

  Annemle birlikte yolda yürüyorduk eski ahşap bir evin tahtalarinin arasindan 3tane yavru kedi sesi geliyordu seslenmemle bana koşarak gelmeleri bir oldu anneleri ölmüştü bende 3ünü birden alıp eve geldim besledim sonra hangisini sahiplenip hangilerini versem diye düşündüm önce beyaz üzeri siyah desenli olanı istedim sonra gri beyaz tüglü olanı seçtim diğeri ise siyah beyaz desenliydi daha sonrasında hepsine bakmaya karar verdim bunun anlamı nedir

  1. admin dedi ki:

   Çok temiz haberler almak ve ailenizi de mutlu etmek, yeni başladığınız işlerde başarıya yorumlanır.

 13. Elif Yılma dedi ki:

  Rũyamda hayrolsun anne kedi topragi kazimis yaninda yavrusu yavru iki tane kucuk yarasi var ben ũflũyorum cok rahatliyo sonra anasi beyaz bir merdivene tirmaniyo ikiside alacali kedi souah beyaz gri karisik sonrs bi ulkede baska bir ulleymis zencilerin oldugu guvenlo bölge varmis bir kose evin beuz kosesi gibi ũcgen oraya sigindilar ama tohum halindeydiler benim de icim rahat ladi..

  1. admin dedi ki:

   Küs olduğunuz kişilerle barışmaya ve hane içerisinde borcu olan kimseler varsa ödeyeceklerine yorumlanır.

 14. Burcu dedi ki:

  Sokakta yavru kopek goruyorum kucagima alip seve seve eve getiriyorum evden kacmasin diye banyoya birakiyorum acil bi isim cikiyor tekrar elimde yavru bi kopekle geliyorum mahallemizde besledigimiz kopekle oynar diye dusunuyorum eve getiriyorum kucagimda bana sariliyor banyodako kopegi almaya gidiyorum banyonun kapisi acik kacmis aksam oluyor elektrikler kesiliyor karanlikta mutfakta bi sey almaya girdgimde siyah yavru kedi kutularin arkasina saklanmis tisliyor korkup geri donuyorum tekrar denemeye calisiyorum tekrar geri donuyorum boylece 3 kere korkup geri donuyorum gunduz oluyor sebebini hatirlamadigim bi kavga ediyoruz annemle babamin yanina gidiyorum kavga ettigim icin bir sey diyecek diye dusunuyorum ama bi sey demiyor

  1. admin dedi ki:

   Dostlarınıza yaptığınız iyiliklerin karşılığını görmeye ve daha çok insanla tanışmaya yorumlanır.

 15. Yeter taşkıran dedi ki:

  Rüyamda çok kalabalık bir yedeydim bitane adam kedi dagitiyordu ben kedi istedim diye bana fırlatarak verdi ben hemen kediyi aldım yavru kediyi di ve kapalı sarı rengindeydi

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir arkadaş ortamına girilebilir.

 16. Nur dedi ki:

  Rüyamda kedi yavruları keserlerinden henüz çıkmamış olanlar ve benim vucudumdan cıkıyordular elbisemin içi kedi yavruları ile doluydu ama keserlerinden daha cıkmams alıp alıp yere bırakyordum ve kendimin kedi doğurduğumu anlayınca korktum ve etrafım kedi yavrusu kaynıyordu ne demek acaba

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir dost çevresine girebilir, sosyal çevrenizle daha fazla zaman geçirebilirsiniz.

 17. gamze dedi ki:

  Rüyamda halam yavru bir kedi seviyordu yavru bir kedi bende tam karşısında bir koltukta oturuyordum sonra kedi halamdan bana doğru geldi üstümde bol bir tişört vardı arkadan onu kovmaya çalışırken tişörtün içine girdi çıkarmak için ayağa kaktım düşsün diye bir kaç kere zıpladım sol kolumun oradan tam çıkacakken korkudan tekrar tişörtümün içinde sırtıma geçti onu çıkarmaya devam erken uyandım.

 18. gamze dedi ki:

  Rüyamda halam bir kedi seviyordu yavru bir kedi bende tam karşısında bir koltukta oturuyordum sonra kedi halamdan bana doğru geldi üstümde bol bir tişört vardı arkadan onu kovmaya çalışırken tişörtün içine girdi çıkarmak için ayağa kaktım düşsün diye bir kaç kere zıpladım sol kolumun oradan tam çıkacakken korkudan tekrar tişörtümün içinde sırtıma geçti onu çıkarmaya devam erken uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Evinize hayırlı misafir gelmesine ve aile içinde birlik dayanışmaya yorumlanır.

 19. Elf dedi ki:

  Rüyamda yeni doğmuş kedi yavruları var ama annelerinden ayrı düşmüşler ve sakatlanmışlar. Ben annelerini buluyorum kedinin memeleri şişmiş yavrularını emziremediği için sonra kediyi incitmeden taşımak için mavi bir leğene koyup yavrularının yanına götürüyorum.

  1. admin dedi ki:

   Yeni dostluklar kurmak ve yeni arkadaş ortamına girmeye yorumlanır. Kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz.

  2. Rky dedi ki:

   Merhaba ruyamda bi kedi gordum cok sevimliydi ben ve erkek kardesim onu sevip oksuyorduk o da bize gulumsuyordu ve cok mutluydu ayrica miyavliyordu bizde tebessum ediyorduk

   1. admin dedi ki:

    Sadık ve vefalı bir dost kazanmaya yorumlanır.

 20. Serkan dedi ki:

  Rüyamda yavru kediler mutfaktan teker teker çıkıyor renk renk ve sonrasında yavrular öyle sarılıyorlar ki bana zorla koparıp odaya bırakıyorum. Yavrulardan bir tanesi su lavabodan akan sudan içiyor. Sonrasında mutfağa gidiyorum. Bakıyorum büyük kedi annesi idi sanırım yavruların sinerek üzerime doğru geliyor ve baktım dayım sinmiş onun arkasına doğru gidiyorum. Ve böyle uyanıyorum. Yorumlarsanız sevinirim iyi günler.

  1. admin dedi ki:

   Yeni dostluklar kazanmak ve sosyal çevrede sevilen biri olmaya yorumlanır.

 21. Hareket dedi ki:

  Rüyada bana ait olduğunu gördüğüm 5 adet yavru kediye kına yakıyordum.

  1. admin dedi ki:

   Yeni dostluklar edinmek ve yardım almak demektir.

 22. ozlem dedi ki:

  Rüyamda çok tatlı sarı yavru kediyi köpek ısırmış ve on sağ bacakta iki dişi kalmış köpeğin. Sonra ben kediyi seviyorum ama ne yapsam da dişleri çıkaramıyorum. En sonunda ısırıp çıkarıyorum. Annem görüyor, bana diyor veterinere götür. Zaten götürücem ama iş yerinden izin alamıyorum diyorum ve o kedi de avucumda uyuyor ama ben o şekilde çalışıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Çok vefalı bir dost edinmek ve ilerleye günlerde dert ortağı olacağınız, birbirinizin yaralarını saracağınız birine yorumlanır.

 23. Pınar dedi ki:

  Rüyamda bir komşudan yavru kedi sahiplendim. Kedi şirin ve tatlıydı. Kediyi sevdikten bir zaman sonra aynaya baktığımda yanağımda kocaman bir şişlik vardı. Baya zaman geçmedi, suyla yıkadığımda geçti. Lütfen yorumlar mısınız?

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir dostluk kurmaya, ancak bazı ön yargılar olmasına yorumlanır.

 24. Çiğdem dedi ki:

  Rüyamda sayılmayacak kadar çok yavru kediler vardı. Bunlardan birini eve getirmek istedim ancak alacağım kedinin arkasını çevirip dişi olmasına dikkat ediyorum. Evde erkek kedim var ona arkadaş olsun diye düşünüyorum.

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir arkadaş ortamına girmek, sosyal çevrenizin değişmesine ve mutlu olmaya yorumlanır.

 25. .... dedi ki:

  Merhaba, rüyamda adıma mevlüt okutuyoruz. Mevlüte insanları davetiye ile çağırmışım 😕 Dua sonunda herkese hediye almışım ufak birer kutu çok küçük beyaz kedi yavruları hediye ediyorum ama kimse kedi istemiyor. Kedilerim kutuda kalıyor ve onlardan kurtulmaya çalışıyordum 😕😕 Yorumlarsanız sevinirim, şimdiden çok teşekkür ederim 😊🙋🙋

  1. admin dedi ki:

   Başkalarına iyilik yapmak ve küçük sevinçler yaşamak anlamına gelir.

 26. Muhammet dedi ki:

  Merhaba. Ben rüyamda koluma sıçrayan bir büyük kedi gördüm. Onu camdan dışarı atmak istedim. O korkuyla çıkmadı ama küvette yeni doğmuş sarı bir kedi görünce banyonun kapısını kapatıp çıktım banyodan, sonrada uyandım. Yorumlarsanız sevinirim.
  Teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Evinize istemediğiniz bir misafir gelmesi ne ya da sevmediğiniz kişilerle aynı ortamda bulunmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status