Rüyada Yıldırım Çarpması Görmek

Rüyada yıldırım çarptığını görmek, hiç beklenmedik bir anda gelecek bir haber ile birlikte yeni bir başlangıç yapmak, önemli bir değişiklik yaşamaya yorumlanır. Eğer bir süredir işinizden memnun değilseniz, çok daha mutlu olacağınız bir işe girebilir, yeni bir iş teklifi alarak daha güzel bir işte çalışmaya başlayabilirsiniz. Ya da eğitim hayatı devam edenler için de yeni bir fırsat ellerine geçebilir. Gelecek günlerde kariyeriniz alanında önemli bir adım atılabilir. Rüyada yıldırım isabet etmesi, aynı zamanda yaşanan talihsiz olayların ardından şansın yüzünüze güleceğine yorumlanır. Bir anda aksilikler son bulur ve yolunuz açık olur. Mesel birkaç denemenizde başarılı olduğunuz plan ve hedeflerinizde gelecek günlerde başarı sizden yana olabilir.

Rüyada yıldırım düşmesi, iç huzurun kaçmasına ve bir süredir içinize dert olan bir şeye yorumlanır. Bir türlü işin içinden çıkamayacağınız bir sorun ile karşılaşabilirsiniz. Bazı şüpheler ve kuruntular sizin iç huzurunuzu bozabilir. Rüyada yıldırımın eve düşmesi, ev içerisinde problem çıkmasına ve aile içi sorunlar sebebi ile eski huzuru bulamamaya yorumlanır. Ev içerisinde maddi bir sıkıntı da ortaya çıkabilir.

Rüyada Yıldırım Çarpmasından Kurtulmak

Her türlü kaza beladan uzak durmak ve sorunların son dakika önlenmesine, hasta olanların da şifa bulmasına yorumlanır. Gelecek günlerde aksiliklerde son anda kurtulabilirsiniz ve bir şekilde bir şeyleri yoluna koyacak şansı elde edebilirsiniz.

Rüyada Yıldırım Çarpması Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, hayatınızda meydana gelecek önemli değişikliklere ve yeniliklere yorumlanır. Hazır olmadığınız bir anda da önemli bir değişim olabilir. İş değişikliği, ayrılık, barışma ya da başka önemli değişimler söz konusu olabilir ve bu düzene zor adapte olabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

10 Yorum

 1. İrem
 2. İrem
 3. Rıfat
 4. Aysel
 5. Aysel
  • admin
 6. Aysel
  • admin
 7. Aysel
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status