Rüyada Yolda Beklemek

Rüyada yolda beklediğini görmek, sürekli uğraş verdiğiniz halde bir türlü sonuca ulaşmadığınız bir isteğe yorumlanır. Bir türlü başaramadığınız bir şey yüzünden sürekli yarı yolda kalabilirsiniz. Plan ve projelerinizin hep yarım kalması sebebi ile şu günlerde moraliniz bozuk olabilir, hevesiniz kaçabilir. Verdiğiniz çabaların boşa gittiğini düşünebilir, bir umuda ihtiyaç duyabilirsiniz. Rüyada yolda birini beklemek, size söz veren birinin özünü tutmasını beklemek ve bir yandan da hayal kırıklığı yaşamak anlamına gelir. Bu kişi sizi beklenti içerisine sokabilir ve bu yüzden de zaman kaybınız olabilir. Güven sarsan durumlar olabilir.

Rüyada yolda bekleyen birini görmek, sizden vermiş olduğunuz bir sözü tutmanızı bekleyen biri olabilir. Bu parasal bir söz de olabilir ya da başka bir menfaat olabilir. Sürekli sizden haber bekliyor olabilir. Rüyada başkasının yolda beklemesi, sizin isteklerinize ulaşmanızda birinin öncelik etmesine ve bu kişi sayesinde bir şeyler başarmaya yorumlanır. Sizin azim ve yeteneklerinizi fark eden biri şans sunabilir.

Rüyada Yolda Araba Beklemek

Bir süredir gitmek istediğiniz bir yere ilerleyen günlerde gitmek anlamına gelir. Uzun süredir görmediğiniz ve çok özlediğiniz biri varsa onunla kavuşabilirsiniz. Uzak mesafe ilişkisi olan kişiler tez zamanda bir araya gelirler.

Rüyada Yolda Otobüs Beklemek

Sizin yolunuzu gözleyen bir aile büyüğünü çeşitli vesileler ile ziyarete gitmeye yorumlanır. Anne babasından uzak yaşayanlar da ilerleyen günlerde ziyarete gidebilirler. Rüyada yolda minibüs beklemek, kırgın olduğunuz ve uzakta yaşayan biri ile yeniden görüşmeye, gidip gelmeye başlamaya yorumlanır. Rüyada yolda dolmuş beklemek, davet almak ve bir yakınınızın özel gününde ona destek olmaya yorumlanır. Hanede bekar biri varsa kız isteme olabilir, tüm aile bir araya gelebilir.

Rüyada Karanlık Yolda Beklemek

Verdiğiniz çabaların sonuç vermemesi veya sizi tatmin etmemesi sebebi ile yolunuzu değiştirmek ve yeni hedefler belirlemeye yorumlanır. Çevrenizde sizi uyaran kişiler olabilir, yanlış yolda olduğunuzun farkına varabilirsiniz. Rüyada gece yolda beklemek, ayrılık yaşadıysanız yeniden barışmaya ve özel hayatınızda sevgi sadakat görmeye yorumlanır. Özel hayatınızdaki sorunları geride bırakabilir, sevdiğiniz insanı affedebilirsiniz.

Rüyada Yolda Beklemek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, iki arada bir derede kalmak demektir. Ya tüm emekleriniz boşa gider ya da çok sabırlı olup daha çok yol kat etmelisiniz. Çok çalışsanız da bir türlü karşılığını göremiyorsanız iş değişikliği yapmanız daha hayırlı olabilir. Ya da başka bir isteğiniz bir türlü olmuyorsa vazgeçmeniz en hayırlısı olur. Aşk hayatında da uzun yıllar ilişkisi olanlar beklentileri boşa çıkabilir, artık sabır etmek yerine netice ne olursa olsun neticeye varmak isteyebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Ipek dedi ki:

  Merhaba rüyamda bizim mahallede sabah karanlığı gibi böyle bi havada oturmuş servis bekliyorum yaşlı dul bir kadın tanıdığım napıyorsun diye soruyor burada sonra gidiyor annemler sesleniyor gel eve diye ama ben bekliyorum sonra ilerde sesler duyuyorum telefonumun ışığını tutuyorum biraz daha bekliyorum korkuyorum sonra ve gelmeyince sıkılıp eve gidiyorum annem sarılıp ben sana dedim diyor

 2. Kadir Salih Alpul dedi ki:

  Rüyamda bir olaydan kaçtığımı görüyorum bir başka rüyamdaysa beklediğimi görüyorum bunun manası nedir?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yakında bazı plan projeleri tamamlamaya yorumlanır.

 3. Ozlem dedi ki:

  Kendimi birden karanlikta sehirici gibi minibus beklerken buluyorum. Gelecegi Saatten eminim ama o an gelmiyor. Her gelen arabanin onune atliyorum. Sonra bir baska servis duriyor icinden benim amcaoglu cikiyor ona soruyorum ne zmn gelor saati dgsti mi diye sonra bizaman sonra araba geliyo ve biniyorum ben gerisini hatirlamiyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinize gelecek birinin müjdeli haberler getireceğine yorumlanır.

 4. Oya dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimin beni telefonla aradığı ve odamın penceresine geldiğini gördüm ve telefon numarasonda en çok 333 sayısı gözüme carpti.yorumlarsakız sevinirim 🙏

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski sevgiliden telefon almaya yorumlanır.

 5. Kimsesiz dedi ki:

  Ruyamda gelinlik giydigimi bembeyazlar icimde kabarik gelinlik giymistim sonra nasil olduysa bilmiyorum gelinligin alt etek bolumu yani kalcadan itibaren siyah bi ertege donustugunu gordum bi turlu anlam veremedim snra evlencgim kisi beni alip gotreck ben diyorum yuzugum bile yok gelmiyorum orda biri bana diyor giderken alcaz zaten snra gidiyorum ama evlenecgim gunu erteliyorum diyorum hazir degilim yarin evleniriz snra gerisini hatrlamiyorum uyaniyorum . Bana yorumlayabilirmisinz birsey anlamdm cnku

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı bir kısmete ve çok mutlu olmaya, yakında isteklerin gerçekleşmesine yorumlanır.

 6. Barış dedi ki:

  Rüyamda başka bir şehre gidiyorum. O şehirde tanıdık bir abi var. O beni bekliyor. Sonra şehre iniyorum. Sonra tekrar o şehirden ayrılıyorum. O abi beni arıyor niye yanıma gelmedin diye bende işimi hallettim memleket e tekrar gidiyorum diyorum. O kişiyi benle konuşurken de gördüm yorum nedir.

  1. admin dedi ki:

   Başka bir şehirden iş veya eğitim için haber gelebilir, yolculuk yapılabilir.

DMCA.com Protection Status