Rüyada Yosunlu Deniz Görmek

Rüyada yosunlu deniz görmek, yeni şeyler öğrenmek ve kendinizi geliştirmeye, ilim irfan sahibi olmaya yorumlanır. Şu günlerde bir kursa yazılmak yada araştırma yapmaya, yeni şeyler öğrenmeye açık olabilirsiniz. Kendiniz için yatırım yaparak kendinizi geliştirebilir, ufkunuzu genişletebilirsiniz. Ayrıca kendi yetenekleriniz veya işiniz hakkında da uzlaşmak için ekstra çaba gösterebilirsiniz. Hırsınızı artıracak şeyler olabilir. Rüyada denizin içinde yosun görmek, gereksiz işlerden uzak durmak ve yararlı işler yapmak, sizin için neyin iyi ya da kötü olduğuna karar vermek demektir. Geleceğiniz için doğru seçimler yaparak belirsizlikleri ortadan kaldırabilirsiniz.

Rüyada yeşil yosunlu deniz görmek, yeni dostluklar edinmek ve kalabalık bir ortama girmek, davetlere katılmak gibi anlamlara gelir. Hatta yepyeni deneyimler edinebilir, hayallerinizin peşinden gidebilirsiniz. Rüyada renkli yosunlu deniz görmek, hayatınıza renk katacak biri ile tanışmak ve bu insanın sizi çok mutlu etmesine, enerjinizi yükseltmesine yorumlanır. Yeni kazandığınız bir dostluk ile birlikte güzel paylaşımlar yapabilirsiniz.

Rüyada Kirli Yosunlu Deniz Görmek

Vaktinizi boş işlere harcamaya ve sonrasında pişman olmaya, sizi yanıltan kişilere yorumlanır. İş ortamında ya da çevrenizde sizi yanlış yönlendirmeye çalışan ya da hevesinizi kırmaya çalışan kişiler olabilir. İyi yüzünüzü kullanmak isteyen kişilere karşı temkinli olun.

Rüyada Yosunlu Denizde Yüzmek

Yıllardır hayalini kurduğunuz bir seyahati yakında gerçekleştirmek, görmek istediğiniz bir yere gitmek anlamına gelir. Güzel bir tatile çıkabilirsiniz. Rüyada yosunlu denize girmek, aynı zamanda sevdiğiniz insanla birlikte yolculuk yapmaya ve deniz aşırı bir yere gitmeye yorumlanır.

Rüyada Denizde Yosunlu Taş Görmek

Parasal engelleri aşmak ve isteklerinizi gerçekleştirme fırsatı elde etmek anlamına gelir. Sizi sürekli engelleyen ve kısıtlayan sorunlar ortadan kalkar. Bazı sorumluluklarınız da azalabilir ve kendiniz için bir şeyler yapabilirsiniz. Bahaneler ortadan kalkar.

Rüyada Yosunlu Deniz Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, size artısı olacak işler yapmak ve kendiniz için bir şeyler yapmanın mutluluğunu yaşamaya yorumlanır. Hayatınızdaki değişiklikler sizi mutlu eder ve zor gibi gelen hayallere erişilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Ali Taşan dedi ki:

  Kızımla altımızda yosunların olduğu bir denizde yürüyordum ve yüzmeyi bilmediğimiz halde nasıl yürüyoruz kızım diyordum oda bana yüzüyoruz ya işte baba diyordu. Önce sığ bir su sandım sonra kızım denizde yürüyoruz baba dediğinde yosunların arasında temiz parlak ve çok derin bir suyun yani denizin içinde yüzdüğümüzü fark ettim. Sonrasında ne alaka bilmiyorum küçük olan kızımlada çok temiz suyu ve taşları ile sığ suyu olan bir yerde o taşların arasında oynayıp eğlenirken uyandım.

 2. Ayşe aydın dedi ki:

  Rüyamda yüksekce bi yerden denize bakiyorum denizin ici yosun ve dalgalı yani oykeki deniz yosun rengini almış ve havada puslu gibi

 3. Semra dedi ki:

  Merhaba dün rüyamda kızımla tatil gibi bi yere gitmişiz hazırlıyorum denize gitmek için ama kendimizi kayalıklardan aşağıya iniyoruz sonra kızıma tırman anneCim yanlış geldik diorum ama bildiğiniZ tırmanıyoruz Beraber ve bi parça tavuk eti görüyorum yerde ne pis insanlar var diorum Piknik yapmış atmışlar ,sonra denize geliyoruz ama hava kararıyor bi iki cocuk var kızımda girmek istiyor ama o kadar dalga var ki , ve cocukların gireceği yer hep yosun oluyor kızım giremiyor deniz pis görünüyor ama ilk önce tertemiz bir deniz ama biz kayalıklara gidip gelene kadar hava kötü oluyor, deniz yosunlanıyor hava kararıyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde müjdeli ahber gelemsine, işsiz birinin işe girmesine yorumlanır.

 4. Meltem dedi ki:

  Rüyamda denizdeyim ama yüzemeyip boğulucam diye çok korkuyordum deniz çok derindi ve suyun rengi koyu gibiydi ama aşağıya baktım da denizin dibini yosunları görebiliyordum ileri gidip geri döndüğümde yüzebildiğim için korktuğum gibi olmadığı için çok mutluydum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya gelirin bol olmasına, refaha ermeye yorumlanır.

 5. Ayşe Nermin Mert dedi ki:

  Kızımla beraber gece deniz kıyısına gidiyoruz, uçsuz bucaksız yemyeşil yosunlu bir deniz mayolarımızı giyiyoruz kızım atlıyor yüzüyor dönüyor ben atlayamıyorum ilerde sahil var oradan gireyim diyorum ileri yürüyoruz başka insanlarda var sahile geliyoruz tam denize girecekken uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya gelirin artmasına, maddi olarak rahat etmeye yorumlanır.

 6. Beyza Soylu dedi ki:

  Baraj gibi bı yer çamur var yanım da da eşim var ikimizde denize giriyoruz ama deniz okadar pis ki yosunlar çamur falan var ama biz güzel ve yuzuyoruz hiç o çamura pisliğe deymiyoruz aralarından geçiyoruz sonra çıkıyoruz diyorum ki bebeğe zararlı olmasın bu su diyorum hamile değilim normalde çocuğum da yok öyle işte

  1. admin dedi ki:

   Maddi külfet ya da borçların azalmasına, yeni fırsatlara yorumlanır.

 7. Gamze dedi ki:

  Rüyamda bir kişi boğuluyor ben denizin altını görüyorum ve tarif edip kurtulmasına yardım ediyorum denizin dimi yosunlu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya gelirin artmasına yorumlanır.

 8. İhsan dedi ki:

  Rüyamda denizin altında yüzüyorum su yüzeyine çıkmak istediğimde ise suyun üstü yosun ile kaplı

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya rahat geçime, hayırlı kazanca yorumlanır.

 9. Emre dedi ki:

  Rüyamda denizin kenarındayız karşıda tekne var oraya gitmemiz lazım yanımızda köpek var iki kişi onu denize atıyoruz tekneye gitsin diye ama denizde bir sürü yosun var arkasından bende atlıyorum ama batmıyorum yüzüyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni iş imkanları elde etmeye ve dostların artmasına yorumlanır.

 10. Ayşe Nur Bulduk dedi ki:

  Rüyamda evimizin önünde brş deniz oluyo içine giriyorum. İçinde büyük üstü yemyeşil yosun olan bir kaya var üstüne çıkıyorum oturuyorum o kayanın üstünde bir de düşmanımız olan şahıslar var sonra iniyorum denizden çıkmaya çalışıyorum kıyafetim kayaya takılıyo çabaladıktan sonra çıkıyorum

 11. HARUN dedi ki:

  Yosunlu biz denizde iki gemi gördüm. Birinden ben duruyordum. Oğlum da denizde yüzüyordu. Bende çıksın diye kızıyordum. Bir balık da vardı oğlum gemiye yüzerek geri döndü.

  1. admin dedi ki:

   İki yerden birden gelirin olacağına yorumlanır.

 12. Hatice dedi ki:

  Rüyamda bir dün var kazıklı yapıyoruz d3rken ordaki gençlerle deniz manzarasına gidip foto cekicez her kez önden gidiyor ama ben eve geçip esarbimi düzeltiyor um kırmızı b8r ayakkabı giyiyorum taşlı girint8li çıkın Tiki yollardan geçip denize ulaşıyorum denize gormek için merdiven iniyorum sonra denize bir kere dalıp çıkıyorum diz yosunlu yosunlu imiş diyorum yeşil yosunlu…

  1. admin dedi ki:

   Parasal anlamda sıkıntı çekmek, sizin paranızda gözü olan birine ve zarara uğramaya yorumlanır.

 13. Zeran dedi ki:

  Rüyamda siyah takım elbiseli adamlar görüp duruyorum. Bu ne anlama geliyor?

  1. admin dedi ki:

   Ciddiye alınarak yapılan bir işten başarı elde etmeye yorumlanır.

   1. Ays dedi ki:

    Rüyamda yıllardır deniz görüyorum, yüzüyorum, sürekli görüyorum,mutluyum hep temiz deniz

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya berekete, rahat bir hayat sürmeye yorumlanır.

DMCA.com Protection Status