Menu

Rüyada Yufka Görmek

Rüyada yufka görmek, hem gönlü zengin hem de eli açık biri olduğunuza, ailenize destek olmaya yorumlanır. Hem kendiniz hem de ailenizin rahat bir geçim sağlaması için çabalarınız boşa gitmez. Emeklerinizin karşılığını teker teker almaya başlayarak hem kendiniz hem de aileniz için faydalı işler yapmaya yorumlanır. İşlerinizde bolluk eksik olmaz, elinizin bereketi işlerinize de yansır. Rüyada yufka ekmek görmek, sofranızın beti bereketinin artmasına, evinizde rızkın çoğalmasına yorumlanır. Eğer bir süredir geçim sıkıntısı çekiliyorsa, borçlar azalır ve evinize daha fazla para girer. Daha rahat harcama yaparak ev masraflarınızı kolayca karşılayabilirsiniz.

Rüyada yufka açmak, güç ve kudrete, zor sanılan görevlerin üstesinden gelmeye yorumlanır. Size verilen zor görevlerin altından rahatça kalkabilir ve hak edilen başarıyı sağlayabilirsiniz. Emekleriniz boşa gitmez ve sonuç verir. Rüyada yufka yapmak, daha çok çalışmak ve çaba harcamak hırs yapmaya yorumlanır. Daha çok kazanmak için işlerinizi asılmanız gerekebilir.

Rüyada Yufka Yemek

Rüyada yufka yediğini görmek, ev halkının rahat geçim sağlamasına ve rızkın geniş olmasına yorumlanır. Bir yerden beklediğiniz para varsa da bu para en nihayetinde elinize geçer. İşsiz olanlar için işe girerek kazanç sağlamaları olasıdır. Ekonomik yönden endişeler ortadan kalkar.

Rüyada Yufka Pişirmek

Yapılan masraflar ve harcamalar yüzünden bir süre parasal anlamda darlığa düşmeye yorumlanır. Bu sebeple de harcamalarınızı erteleyebilir, daha çok borcun altına girebilirsiniz. Mal mülk satmak isteyenler bir süre daha bekleyebilirler.

Rüyada Pişmiş Yufka Görmek

Sizin iyi niyetinizi kullanmaya çalışan, maddi anlamda külfet olan birine yorumlanır. Bu kişi sizin iyi niyetinizi suistimal edebilir, daha çok para harcamanıza sebep olabilir. Aynı zamanda verdiğiniz borçları da zamanında alamayarak mağdur olabilirsiniz.

Rüyada Yufka Dağıtmak

Bekar olan kişiler için evlenerek zengin biri ile yuva kurmalarına ve yaşantılarını bolluk içerisinde sürdürmelerine yorumlanır. Evli olan kişiler için ise hayırlı bir iş yapmak ya da davet vermek anlamına gelir. Sevdiklerinizle bir araya gelip aynı sofrada buluşabilirsiniz.

Rüyada Çiğ Yufka Görmek

Yeni bir heyecan yaşamak, şans kapısının aralanmasına yorumlanır. Yeni bir iş ya da hayırlı bir kısmet karşınıza çıkabilir. Yepyeni heyecanlar yaşayarak hayatınıza yeni bir sayfa açabilirsiniz. Bekar olan kişiler evlenerek sefa içerisinde bir hayat sürerler.

Rüyada Kuru Yufka Görmek

Umudunuzu yitirdiğiniz bir konuda sizi yeniden umutlandıracak bazı haberler almanıza yorumlanır. Bu sayede yarım kalan hayalleriniz için tekrar arzunuz artar. Rüyada kuru yufka ekmek görmek, yaşantınızın düzene girmesine, eksikleri tamamlamaya yorumlanır. Düğün dernek yapacak olanlar için parasal engeller ortadan kalkar.

Rüyada Böreklik Yufka Görmek

Evinize kalabalık misafir gelmesine ve hayırlı bir iş için misafir ağırlamaya yorumlanır. Düğün dernek y ada bir kutlama için sevdikleriniz için evinizde hazırlık yapabilirsiniz. Eş dost akraba ile mutluluklarınızı bir çatı altında paylaşırsınız.

Rüyada Yufka Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, gelirinizin ve sofranızın rızkının artıp çoğalmasına, kısmetlerin bol olmasına yorumlanır. Kalbinizden geçen güzel şeyler gerçek olur ve helal yoldan bol kazanç sağlanır. Emekleriniz karşılığını vermeye başlar, sevdiklerinizle birlikte rahatça geçinebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

24 Yorum
 1. Ayşegül Eylül 13, 2019 / Cevapla
 2. Ayşegül Eylül 13, 2019 / Cevapla
  • admin Eylül 17, 2019 / Cevapla
 3. Derya Ağustos 30, 2019 / Cevapla
  • admin Ağustos 30, 2019 / Cevapla
 4. Tahireyumusak Ağustos 26, 2019 / Cevapla
  • admin Ağustos 29, 2019 / Cevapla
 5. Zeynep Ağustos 11, 2019 / Cevapla
  • admin Ağustos 11, 2019 / Cevapla
 6. Ayşegül Temmuz 29, 2019 / Cevapla
  • admin Temmuz 31, 2019 / Cevapla
  • Emine Ağustos 17, 2019 / Cevapla
   • admin Ağustos 23, 2019 / Cevapla
 7. Ayşegül Temmuz 26, 2019 / Cevapla
  • admin Temmuz 27, 2019 / Cevapla
 8. Ayşegül Temmuz 18, 2019 / Cevapla
  • admin Temmuz 21, 2019 / Cevapla
 9. Ayşegül Temmuz 9, 2019 / Cevapla
  • admin Temmuz 11, 2019 / Cevapla
 10. Ayşegül Nisan 19, 2019 / Cevapla
  • admin Nisan 19, 2019 / Cevapla
   • Ayşegül Temmuz 5, 2019 / Cevapla
 11. Arzu Nisan 9, 2019 / Cevapla
  • admin Nisan 11, 2019 / Cevapla

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status