Rüyada Yufka Görmek

Rüyada yufka görmek, hem gönlü zengin hem de eli açık biri olduğunuza, ailenize destek olmaya yorumlanır. Hem kendiniz hem de ailenizin rahat bir geçim sağlaması için çabalarınız boşa gitmez. Emeklerinizin karşılığını teker teker almaya başlayarak hem kendiniz hem de aileniz için faydalı işler yapmaya yorumlanır. İşlerinizde bolluk eksik olmaz, elinizin bereketi işlerinize de yansır. Rüyada yufka ekmek görmek, sofranızın beti bereketinin artmasına, evinizde rızkın çoğalmasına yorumlanır. Eğer bir süredir geçim sıkıntısı çekiliyorsa, borçlar azalır ve evinize daha fazla para girer. Daha rahat harcama yaparak ev masraflarınızı kolayca karşılayabilirsiniz.

Rüyada yufka açmak, güç ve kudrete, zor sanılan görevlerin üstesinden gelmeye yorumlanır. Size verilen zor görevlerin altından rahatça kalkabilir ve hak edilen başarıyı sağlayabilirsiniz. Emekleriniz boşa gitmez ve sonuç verir. Rüyada yufka yapmak, daha çok çalışmak ve çaba harcamak hırs yapmaya yorumlanır. Daha çok kazanmak için işlerinizi asılmanız gerekebilir.

Rüyada Yufka Yemek

Rüyada yufka yediğini görmek, ev halkının rahat geçim sağlamasına ve rızkın geniş olmasına yorumlanır. Bir yerden beklediğiniz para varsa da bu para en nihayetinde elinize geçer. İşsiz olanlar için işe girerek kazanç sağlamaları olasıdır. Ekonomik yönden endişeler ortadan kalkar.

Rüyada Yufka Pişirmek

Yapılan masraflar ve harcamalar yüzünden bir süre parasal anlamda darlığa düşmeye yorumlanır. Bu sebeple de harcamalarınızı erteleyebilir, daha çok borcun altına girebilirsiniz. Mal mülk satmak isteyenler bir süre daha bekleyebilirler.

Rüyada Pişmiş Yufka Görmek

Sizin iyi niyetinizi kullanmaya çalışan, maddi anlamda külfet olan birine yorumlanır. Bu kişi sizin iyi niyetinizi suistimal edebilir, daha çok para harcamanıza sebep olabilir. Aynı zamanda verdiğiniz borçları da zamanında alamayarak mağdur olabilirsiniz.

Rüyada Yufka Dağıtmak

Bekar olan kişiler için evlenerek zengin biri ile yuva kurmalarına ve yaşantılarını bolluk içerisinde sürdürmelerine yorumlanır. Evli olan kişiler için ise hayırlı bir iş yapmak ya da davet vermek anlamına gelir. Sevdiklerinizle bir araya gelip aynı sofrada buluşabilirsiniz.

Rüyada Çiğ Yufka Görmek

Yeni bir heyecan yaşamak, şans kapısının aralanmasına yorumlanır. Yeni bir iş ya da hayırlı bir kısmet karşınıza çıkabilir. Yepyeni heyecanlar yaşayarak hayatınıza yeni bir sayfa açabilirsiniz. Bekar olan kişiler evlenerek sefa içerisinde bir hayat sürerler.

Rüyada Kuru Yufka Görmek

Umudunuzu yitirdiğiniz bir konuda sizi yeniden umutlandıracak bazı haberler almanıza yorumlanır. Bu sayede yarım kalan hayalleriniz için tekrar arzunuz artar. Rüyada kuru yufka ekmek görmek, yaşantınızın düzene girmesine, eksikleri tamamlamaya yorumlanır. Düğün dernek yapacak olanlar için parasal engeller ortadan kalkar.

Rüyada Böreklik Yufka Görmek

Evinize kalabalık misafir gelmesine ve hayırlı bir iş için misafir ağırlamaya yorumlanır. Düğün dernek y ada bir kutlama için sevdikleriniz için evinizde hazırlık yapabilirsiniz. Eş dost akraba ile mutluluklarınızı bir çatı altında paylaşırsınız.

Rüyada Yufka Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, gelirinizin ve sofranızın rızkının artıp çoğalmasına, kısmetlerin bol olmasına yorumlanır. Kalbinizden geçen güzel şeyler gerçek olur ve helal yoldan bol kazanç sağlanır. Emekleriniz karşılığını vermeye başlar, sevdiklerinizle birlikte rahatça geçinebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Kubra dedi ki:

  Merhaba rüyamda komşumun ipine asılı yufka gördüm yufkaları ipten ben topladım sigara böreği yapmak için anlamı ne acaba

 2. Şengül dedi ki:

  Rüyamda boşandığım eşimin annesine sarıldım ve çok ağladım..onu kendi evine yufka taçırken gördüm.Ayrıca küs olduğum kızkardeşimi gördüm evimde kalabalık insanlara çok çok fazla yemek yapılıyordu,kızkardeşimin çocukları küçük(5-7) yaşlarında evi temizliyorlardı..

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içinde bazı problemlerin bitmesine yorumlanır.

 3. Sevgi dedi ki:

  Rüyamda ölen bebeğimi yufka ekmeğine sarıp defnetmek için kabristana gittiğimi gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde berekete yorumlanır.

 4. Ferda dedi ki:

  Rüyamda kat kat muntazam dizili çiğ yufkalar gördüm onlarda alıyorum baya ve yan tarafta uzunca bir ateş gördüm bol kömürlü ve içinde yatan hiç sevmediğim yıllardır görmediğim bir arkadaşımı gördüm ateşin kömürün içinde yüzü koyun uzanmış bende o ateş ve kömürün üstünde aldığım çiğ yufkaları pişirmeye çalışıyorum ateş sönmesin diye ince odun atıyormuşum ateşin içinde uzanan arkadaşımda odunları Ne tarafa atacağımı gösteriyor otarafa butarafa at diye bacaklarıyla gösteriyor ekmekleri onun üstündeki sacda pişirmeye çalışıyorum baya ateş ve bol kömür vardı arkadaşımda içinde yatıyordu gayet rahat bir şekilde ne anlama geliyor bu rüyam çok ürküttü beni😢

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde rızkın artmasına, daha verimli çalışmaya yorumlanır.

 5. Ayşegül dedi ki:

  Rüyamda salatalık tarlasındayım. Başkasının sakatlıklarını topluyorum. Ben de ekmişim aynı tarlaya ama benimkiler daha olmamış. Bir etek kadar topluyorum. Sonra sahibi bir bayan kızıyor bana. İçimden diyorum ki alayım sonra aldığı mı söylerim. Ama bunun doğru olmadığını da biliyorum.

 6. Ayşegül dedi ki:

  Merhaba. Sevdiğim biri vardı. Artık görüşmüyoruz. Sürekli rüyamda görüyorum. Bir yerde toplantı gibi bir şey var. Herkes toplanıyor, ben de gidiyorum. Konuşmacı o. Karşısına geçiyorum dinlemek için beni görünce yerinden kalkıp diğer tarafa gidiyor. Üzülüyorum. Nedir yorumu, niye sürekli görüyorum rüyada. Teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde bolluk berekete, mutlu bir evlilik yapmaya yorumlanır.

 7. Derya dedi ki:

  Merhaba rüyamda büyük bir börek yufkası yiyorum çok lezzetli geliyor. Sonra tavayı buluyorum bir tanede tavada pişirip yiyeyim diyorum buzdolabını açıp yufkayı alıcam ama buzdolabı o kadar doluki yufkayı almadan kapatıyorum. Evde başkaları da vardı ya ben misafirdim ya da onlar bana misafirdi bilemiyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı kısmet ve evinizde bolluk berekete yorumlanır.

 8. Tahireyumusak dedi ki:

  Rüyada bir oda ev dolusu yufka ekmek gördüm ufak parçalar toz gibiydi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde düğün telaşına yorumlanır.

 9. Zeynep dedi ki:

  Rüyamda üst üste dizilmiş yufka ekmek görüyorum bende elime hamur bezesi alıyorum yavaş yavaş hamur alıp bezeyi büyütüyorum birde bir tencere dolusu yaprak sarması gördüm

  1. admin dedi ki:

   Düğün dernek telaşına ve bol rızka yorumlanır.

 10. Ayşegül dedi ki:

  Merhaba, rüyamda eskiden sevdiğim kişiyi görüyorum. O şimdi evli. Bizim daha önce oturduğumuz evdeyiz, ablamlarla oturuyoruz. O dış kapıdan doğru geliyor ve diyor ki, başı önde üzgün bir şekilde “boşandık” diyor ve yan odaya doğru ilerliyor. Anlamı nedir acaba…

  1. admin dedi ki:

   Sizinle ciddi düşünen birinden haber gelebilir.

  2. Emine dedi ki:

   Merhaba ben riyamda yufka aliyorum buzdalabina koyuyorum bi sebebten dolayi disari cikiyorum geldimde evde bulunanlardan biri yufka ekmegi ailemiDen birine veriyo sadece icinde bitane kaliyo bnun anlami nedir

   1. admin dedi ki:

    Bolluk berekete ve rızkın artmasına yorumlanır.

 11. Ayşegül dedi ki:

  Merhaba, bu rüyayı göreli biraz oldu ama hep aklımda yorumunu merak ediyorum. Bir yolda yürüyorum önüme bir tane armut çıkıyor. Onu almıyorum biraz ilerliyorum önüme yarım bir elma çıkıyor. Onu komşunun kızı var evli o alıyor. Sonra hemencecik orada bir armut daha önüme çıkıyor onu eğilip alıyorum. Biri diyor ki bana Ayşegül çok şanslısın. Ben bunu evliliğe yormuştum o zaman. Ama aradan yıllar geçti hala öyle bir gelişmem yok. Acaba yanlış mı yorumladım. Rüyamın başka anlamı mı vardı? Şimdiden teşekkürler…

  1. admin dedi ki:

   Helal kazanca ve mal mülke yorumlanır.

 12. Ayşegül dedi ki:

  Merhaba, rüyamda eski sevdiğim ve birlikte çalıştığım kişiyi görüyorum. Birlikte yatakta yatıyoruz. Ben çıplağım o yarı çıplak. Sonra ben kalkıyorum giyinmek üzere. O da kalkıyor, arkasını dönüyor poposunu çıplak görüyorum. Yan tarafta da yeni seçilmiş belediye başkanı oturuyor. İlginçti.

  1. admin dedi ki:

   Gizli bir ilişkiye yorumlanır, bir süre ilişkinizi herkesten gizlemeniz gerekebilir.

 13. Ayşegül dedi ki:

  Merhaba, Rüyamda canlı balık yakalayanlar vardı. Ablamlar da ordaydı. Ben de diyorum ki sizi duyuyorum. Oradaki konuşmalar kulağıma kadar geliyor.

  1. admin dedi ki:

   Bolluk berekete ve kısmetin artmasına yorumlanır.

 14. Ayşegül dedi ki:

  Merhaba, Rüyamda eskiden sevdiğim kişiyi görüyorum. Bizim evdeyiz onunla imam nikahımız olmuş ve de ikinci eşi olmuşum. Bu sadece kağıt üzerinde diyorum. Onunla birlikte olmayacağım. Ama bir yandan da gönlüm ısınıyor. Sonra ablası bizdeymiş ben uğraşıp kahvaltı hazırlıyorum. Kuru yufkadan börek yapacakmışım ablam orda sen daha iyi yaparsın sen yap diyorum. Sonra buzdolabına bakıyorum yaş yufka var börek yapacakmışım ondan da. Ablama diyorum ki pasta börek yapalım yiyelim. O da olumlu bakıyor. Teşekkür ederim şimdiden. Kolay gelsin…

  1. admin dedi ki:

   Ciddi bir ilişkiye ve evlilik yönünde planlar kurmaya, aileden desteğe yorumlanır.

   1. Ayşegül dedi ki:

    Teşekkür ederim…

 15. Arzu dedi ki:

  Ruyamda bı dukkanda yufka ekmek satıyorum ama ustuste bır suru tanımadıgım bı adam senınmı dıyo bende arkadasın dıyom adam sen satsaydın alırdım dıyo

  1. admin dedi ki:

   İşlerin açılmasına ve borç kalmamasına yorumlanır.

DMCA.com Protection Status