Rüyada Yüz Maskesi Görmek

Rüyada yüz maskesinin anlamı, aşk hayatında büyük mutluluklar yaşamak, sevdiğiniz insanın size fazlasıyla değer vermesi şeklinde yorumlanır. Sizden hoşlanan birileri de olabilir. Eğer hayatınızda kimse yoksa, size aşık olan ve çok hoşlanan biri tüm duygularını size açıklama cesareti gösterebilir. Sevdiğiniz insandan karşılık görebilirsiniz. Onunla aynı duygulara sahip olmanız sebebiyle çok büyük bir aşk başlayabilir. Eğer evliyseniz, sevdiğiniz insan size romantik bir sürpriz yapabilir ya da alacağı hediye sizi mutlu edebilir. Sevildiğinizi bilmek çok hoşunuza gidecek.

Rüyada Cilt Maskesi Görmek

Sosyal hayatta herkes tarafından sevilen, popüler bir insan olmak şeklinde yorumlanır. Herkesin takdir edeceği işler yapmanız ve çok göz önünde olmanız sebebiyle arkadaş ortamlarında da gözde olabilirsiniz. Sizinle vakit geçirmek isteyen dostlarınızın sayısı artacak.

Rüyada Yüzüne Kil Maskesi Yapmak

Büyük bir sorumluluk almak ve bu sorumluluğun altından büyük bir başarı ile kalkmak, başaramayacağınızı sandığınız işleri kolayca atlatmak olarak yorumlanır. Sizin için zor sandığınız şeyler aslında hiç de zor gelmeyecek. İnsanlara kendinizi ispatlamanız için elinize bir fırsat geçebilir.

Rüyada Yüze Beyaz Maske Sürmek

Bekar birinin falında çıkarsa, evlilik olarak yorumlanır. Evlenmek isteyen kişilerin çok temiz kalpli bir talipleri çıkacak. Büyük bir iyilik yapabilirsiniz. Çok hayırlı işler içerisinde bulunabilir, insanlara faydalı olabilirsiniz. Rüyada yüzüne maske sürmek, bazı konularda kendinizi ispatlamak şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Yüz Maskesi Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, mutlu bir evlilik hayatının olması ve sevdiği insan ile huzurlu bir ömür geçirmek şeklinde yorumlanır. Geçmişte yapmış olduğunuz tüm iyiliklerin karşılığını alacaksınız. İçinizden geçen bir dilek gerçek olacak. Evleneceğiniz insan yanınıza çok yakışacak ve herkes size imrenerek bakacak. Aşk hayatında aradığınız mutluluk pek de uzak olmayacak.

YORUMLAR

 1. Zeynep dedi ki:

  Rüyamda annem olmayan ama benim annem olarak bildiğim bir kadın kısa boylu yüzü ufak teni beyaz kaşı gözü kara biriydi ama bu onun maskesiydi çıkardığında da sürati çok değişmiyordu ama yinede maske takiyordu bende ona değişmediğini söyleyip hala çok güzel olduğunu beyan edip ona sıkıca sarılıp uyuyordum

 2. Lale dedi ki:

  Rüyamda yüzüme maske yapiyodum yüzümü nemlendiren maske yani arkadaşlarla beraber sonra kuruyunca zor cikiyodu acitiyodu

 3. Hacer tekin dedi ki:

  Rüyamda yüzüme cilt serumuyla maske yapıyordu benimde hoşuma gidiyordu

 4. Yıldız dedi ki:

  Rüyamda yüzüme bir pirinç maskesi yapıyordum ama bir şeyi eksik yaptığım için bir pişmanlık vardı içimde.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kendine güvenin artmasına yorumlanır.

 5. Ayşen dedi ki:

  Benim arkadaşım rüyasında benim ona cildi beyazlatan yüz maskesi verdiğimi görmüş

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinden temiz haber almaya yorumlanır.

 6. Medine dedi ki:

  Rüyamda kardesimi okula goturugorum fakat okulda 4-5 cocuk ve iki ogretmen var biri kiz biri erkek. Okula varmadan ynimdakine donuyorum yüzümde kahve maskesi ve ben peelin yapiyorum. Bu bi kac gun boyle devam ediyor sonra okuldaki kadin hocay beraber tuvalete gidiyoruz o adet oldugunu söylüyor bende tam küçük abdestimi yaparken renk farklılığı görüyorum bakiyorum ki regl kani geliyor bende. Oysa diyorum ki benimki bitmişti ama onu görünce seviniyorum demekki bakireyim diye aonra ped takmaya calisiyorum ama tuvalet perdeai aciliyor iki erkek cocuk karsimda hemen kapatiyoruz perdeyi tani pedi de takamiyorum ve uyamiyorum oyle

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni dostlar edinmeye ve dertleşmeye yorumlanır.

 7. Büşra Çakır dedi ki:

  Rüyamda abimle beraber dondurma alıyoruz yanında da bir yüz kremi var dondurmacılar veriyor bize. Yüz kremini açıyorum kahverenkli ve yüzüme sürüyorum yüzüm kahve rengine bulanıyor yanımda arkadaşlarım var o sırada.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya size söylenen yalan varsa öğrenmeye yorumlanır.

DMCA.com Protection Status