Rüyada Yüzü Siyah Görmek

Rüyada siyah yüz görmek, insanların sizin hakkınızda söyledikleri şeylerin sizin kulağınıza gelmesine ve bu kişilere çok kızmaya, ancak yüz yüze gelip de bir türlü söyleyememeye yorumlanır. Yapılan dedikoduların kimsen çıktığını bildiğiniz halde bu kişiyi durdurmak zor olabilir. Rüyada yüzü kara görmek, aynı zamanda sevdiklerinize fazla zaman ayıramamanız sebebi ile arkanızdan konuşmalarına yorumlanır. Şu günlerde işleriniz yoğun olabilir ve bazı insanları aksatabilirsiniz. Rüyada suratı siyah görmek, sevdikleriniz ile ayrılık yaşamak ve kedere yorumlanır. Özlemler artabilir, sonradan pişman olduğunuz şeyler olabilir. Haksızlık yaptığınız kişilerle de konuşup derdinizi anlatmakta güçlük çekebilirsiniz.

Rüyada başkasının yüzünü siyah görmek, size yalan söyleyen ya da arkanızdan iş çeviren insanlar yüzünden çok kızmaya ve üzülmeye yorumlanır. Sizin arkanızdan bu tür davranışların sergilenmesi, kalbinizi kırabilir. Rüyada yüzü siyah adam görmek, iç huzuru kaçıracak haberler almak ve bir erkekten gelen haberlerle birlikte endişeye düşmeye yorumlanır. Bu kişi size bazı gerçekleri açıklayabilir.

Rüyada Yüzü Siyah Bebek Görmek

Maddi yönden zarara uğramak ve aldığınız riskler sonrasında pişman olmak, talihsizliğe yorumlanır. Sevdiklerinizin sizi sürekli uyardığı bir konuda onlar haklı çıkabilir. Yeni plan ve projelerde başarısızlık söz konusu olabilir.

Rüyada Yüzü Siyah Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, dedikodu yüzünden bazı insanlar ile aranızın açılmasına, özel hayatınızı aksatmaya yorumlanır. İnsanlar sizi bazı konularda yanlış anlayarak hakkınızda olur olmaz şeyler söyleyebilirler. Bir zamanlar sizinle ilgili söylenen yalanlar ortaya çıkabilir. Size karşı mahcup olan ve özür dilemek isteyen af dileyen kişiler de olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

129 Yorum

 1. Yagmur
 2. Esra
 3. Rabia
 4. Hasan hüseyin kury
 5. Cansu
 6. Sinem
 7. Güllü
  • admin
 8. İslam
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status