Rüyada Yüzünü Morarmış Görmek

Rüyada yüzünün morardığını görmek, daha fazla gelir elde etmek ancak bunu bir süre başkalarından gizlemek anlamına gelir. Size çok kazanç sağlayacak bazı plan ve projeleriniz de olabilir. Ancak bunları bir süreliğine de olsa başkalarından gizlemek isteyebilirsiniz. Bunu sebebi başarısızlık korkusu olabilir ya da başka sebepler ile bu durumu gizlemek isteyebilirsiniz. Rüyada yüzün morarması, bazı yorumculara göre de ticari hayatta yükselmek ve daha çok gelir elde ederek bereketini görmeye yorumlanır. Size çok kazandıran bir yatırım da yapılabilir. Bu sayede öncelikle kendi ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.

Rüyada başka birinin yüzünün morarması, başka birinin vereceği akıl ve tavsiyeler sayesinde daha çok para kazanmaya yorumlanır. Bazı yatırım fikirleri alabilirsiniz. Ya da kariyerinizde işinize yarayacak bazı öğütler veren birileri olabilir.

Rüyada Eşinin Yüzünü Morarmış Görmek

Eşiniz ile aranızda parasal anlamda bir anlaşmazlık varsa ya da çok harcama yapıyorsa bu yüzden bir süre zorluk çekmeye ve tasarruf etmeye yorumlanır. Ev içi harcamalarda bir hayli dikkatli olmanızda fayda var.

Rüyada Annenin Yüzünü Morarmış Görmek

Annenizin sizinle gurur duymasına ve hayırlı bir evlat olmaya yorumlanır. Sizin başarılarınızla ve hırsınız ile elde ettiğiniz şeyler ailenizi mutlu eder. Zorlukları aşmanız ve insanların sizden övgü ile bahsetmesi de onu gururlandırır.

Rüyada Bebeğin Yüzünü Morarmış Görmek

Hane içerisinden ya da yakın çevreden evli olan birinden gelecek bebek müjdesine yorumlanır. Özellikle de uzun yıllardır bebek sahibi olamayan ve bebek sahibi olmak isteyen kişiler için Allah nasip ederse hayırlı haberler evlat sahibi olmaya yorumlanır.

Rüyada Yüzünü Morarmış Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, bolluk ve bereketin artmasına yorumlanır. Kazancınızda hızlı bir yükseliş olabilir, bu yüzden de hem şaşırabilirsiniz hem de öncelikle kendi ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Başkalarına bunu söylemeden önce kendi ihtiyaçlarınız öncelikli olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

19 Yorum

 1. Hamide
 2. Pınar
 3. Pınar
 4. Orhan
  • admin
 5. Dilek
  • admin
 6. Ertunç ESREN
  • admin
 7. Hamide
  • admin
 8. Deniz
  • admin
 9. nursen
  • admin
 10. Cihad
  • admin
  • Elif
   • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status