Rüyada Yüzünü Morarmış Görmek

Rüyada yüzünün morardığını görmek, daha fazla gelir elde etmek ancak bunu bir süre başkalarından gizlemek anlamına gelir. Size çok kazanç sağlayacak bazı plan ve projeleriniz de olabilir. Ancak bunları bir süreliğine de olsa başkalarından gizlemek isteyebilirsiniz. Bunu sebebi başarısızlık korkusu olabilir ya da başka sebepler ile bu durumu gizlemek isteyebilirsiniz. Rüyada yüzün morarması, bazı yorumculara göre de ticari hayatta yükselmek ve daha çok gelir elde ederek bereketini görmeye yorumlanır. Size çok kazandıran bir yatırım da yapılabilir. Bu sayede öncelikle kendi ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.

Rüyada başka birinin yüzünün morarması, başka birinin vereceği akıl ve tavsiyeler sayesinde daha çok para kazanmaya yorumlanır. Bazı yatırım fikirleri alabilirsiniz. Ya da kariyerinizde işinize yarayacak bazı öğütler veren birileri olabilir.

Rüyada Eşinin Yüzünü Morarmış Görmek

Eşiniz ile aranızda parasal anlamda bir anlaşmazlık varsa ya da çok harcama yapıyorsa bu yüzden bir süre zorluk çekmeye ve tasarruf etmeye yorumlanır. Ev içi harcamalarda bir hayli dikkatli olmanızda fayda var.

Rüyada Annenin Yüzünü Morarmış Görmek

Annenizin sizinle gurur duymasına ve hayırlı bir evlat olmaya yorumlanır. Sizin başarılarınızla ve hırsınız ile elde ettiğiniz şeyler ailenizi mutlu eder. Zorlukları aşmanız ve insanların sizden övgü ile bahsetmesi de onu gururlandırır.

Rüyada Bebeğin Yüzünü Morarmış Görmek

Hane içerisinden ya da yakın çevreden evli olan birinden gelecek bebek müjdesine yorumlanır. Özellikle de uzun yıllardır bebek sahibi olamayan ve bebek sahibi olmak isteyen kişiler için Allah nasip ederse hayırlı haberler evlat sahibi olmaya yorumlanır.

Rüyada Yüzünü Morarmış Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, bolluk ve bereketin artmasına yorumlanır. Kazancınızda hızlı bir yükseliş olabilir, bu yüzden de hem şaşırabilirsiniz hem de öncelikle kendi ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Başkalarına bunu söylemeden önce kendi ihtiyaçlarınız öncelikli olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Veysel dedi ki:

  Bir önceki gün saçlarımın beyazladığını gördüm. Diğer gün ise yüzümün gözlerimin altını annımın yüzmün çeşitli bölgelerinde aşırıdecede morluklar gördüm ve sonra yüzümde deri altında büyük ikitane su kabarcığı gördüm aynaya baktıp su kabarcığını patlamak için iğne aldım ve patlattığımı hatırlamıyorum ama su kabarcığı suyu çıkmadan yarıdan fazla dindi o sırada anımın üstüne gelen kafamda bir bandaj gördüm ve çıkardığımda çok fena morluk gördüm kabus gibiydi

 2. Birsen dedi ki:

  Hamileyim bebeğim dusucek sanıyorum sonra iç kanama sanıyorum sonra yüzüm morariyo kan felan görüyorum. Ama sonra bişey yok diyorlar herşey yolunda diyorlar

 3. Hürmet dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda annemlerin evinde çok kalabalık bir ortamdaydık. Bahçede (evin önünde) ben o kalabalık grupla ilgilenmeye çalışırken annem ve rahmetli babam da içeride farklı odalarda vakit geçiriyorlardı. Elimde bir çaydanlık ile birlikte bahçeye giderken basamakların birinde ayağım kaydı ve yere düştüm. Ama elimdeki çaydanlık devrilmedi ve çay da dökülmedi. Çaydanlığı bahçeye bırakır bırakmaz içeri girip anneme haber vermek istedim. Bir de baktım ki annem benim bebeğimi ayağında sallayarak uyutmaya çalışıyor. Bebeğime bakınca kafası kocaman bir kafa oluyor ve yüzüne baktığımda yüzünde çok fazla mavi mavi damarlar beliriyor. Bir de bakıyorum ki bebeğimin yüzünün yarısı doğum lekesi gibi bir morlukla kaplanıyor. Anneme sorduğumda ise normal olduğunu söylüyor.

 4. Hamide dedi ki:

  Rüyamda 10 yaşındaki oğlumun yüzünde morluklar gördüm ne olduğunu soruyorum banyo yaparken düşmüş çok üzüldüm

 5. Pınar dedi ki:

  Rüyamda çok halsizdim ne hareket edecek ne konuşacak halim vardi. Uyumak istiyordum eşim yanımda yatıyordu. Bir kaç defa çok hafif sesle eşime seslendim ölüyorum ben diye ama duymadı. Sonra ayağa kalktım aynaya baktığımda yuzumun sol tarafinin baştan aşağı morardigini sağ tarafın gözümden aşağı morardigini görüyorum eşime benim bu halim ne bana ne olmuş diyorum. Sonra uyandım ama hala rüyanın etkisindeyim 😔

 6. Pınar dedi ki:

  Rüyamda çok halsizdim ne hareket edecek ne konuşacak halim vardi. Uyumak istiyordum. Eşim yanımda yatıyordu. Bir kaç defa ismini söyledim ama duymadı. Konusamiyordum. Sonra ayağa kalktım aynaya baktığımda yuzumun sol tarafinin baştan aşağı morardigini sağ tarafın gözümden aşağı tarafının morardigini görüyorum. Eşime sesleniyorum benim bu halim ne diye sonra uyandım. Ama hala rüyanın etkisindeyim 🙁

 7. Orhan dedi ki:

  Rüyamda ablam yüzümü ve vücudumu mor a boyuyordu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya dert tasadan kurtulmaya yorumlanır.

 8. Dilek dedi ki:

  Rüyamda ağzımda çıkan tuhaf yaradan dolayı yüzüm ve gözümün kenarlari morarmıştı sonra yavaş yavaş geçiyordu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi üzen birinin özür dilemesine yorumlanır.

 9. Ertunç ESREN dedi ki:

  Rüyamda oğlumun gözllerinin çevresinin ve elmacık kemik üstelerinin adeta sanki dayak yemişcesine şişik ve morarmış gördüm. Boşanmış ve ayrı yaşadığım için rüyamda oğlumun annesi tarafından darp edilip suratının yumruklandığını düşünüyorumdum. Değerli yorumlarınızı bekliyorum. Saygılar sunuyorum. Selam.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya üzüntüden kederden kurtulmaya yorumlanır.

 10. Hamide dedi ki:

  Ruyamda kapi komsumuzun annesinin yuzunu mor ve sanirim çürümüs gordum ama ellerini oynatiyordu ölü sandim basta yatakta tasiyolardi ben eve cikicaktim kapida karsilastik yatakla annesini tasiyolardi bana korkma korkma dedi bende asonsore bindim daha sonra Evin kapisina geldigim de de kapiyi acik gordum icerde tanimadigim adamlar vardi evi dagitmislar hirsizlar bende ustlerini kitledim Hemen kapiyi tuttum ve polisi ariyordum tam o sirada uyandim bunlar ne demektir

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi sıkıntıların sorunların aşılmasına yorumlanır.

 11. Deniz dedi ki:

  Yüzümde küçük bir morluk vardı. Korktum telaslandim. Gittikce yayıldı büyüdü.Sonra bı doktor olarak gördüğüm biri yuzume krem gibi bir şey sürdü geçti. Ama yüzüm hasar görmüştü.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kalbinizi kıran birinin özür dilemesine yorumlanır.

 12. nursen dedi ki:

  erkek kardesim benı rüyasında cezaevinde yuzum gözüm mosmor yatıyor olarak görmüş

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sıkıntılı günleri atlatmaya yorumlanır.

 13. Cihad dedi ki:

  Rüyamda kaşımaktan yüzüm yara olmuştu kerme bile tutmuştu aynaya bakarken bir anda yüzümün sol yarısı tamamen morarmış olarak gördüm … önce ne yapsam diye düşündüm sonra amaan ne olacak diyerek evden dışarı çıkmaya karar verdim ve ardından da uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Stres veren bir şeyden kurtulmaya ve sizi üzen birinin pişman olmasına yorumlanır.

  2. Elif dedi ki:

   Rüyamda evimizde koruma gibi adamlar vardı birisi çok kötüydü ve güler yüzlüydü neyse bir gün bu koruma beni dövmüştü aynaya bakınca yüzümde morluklar vardı morarmalar günden güne geçince kız kardeşime söylemiştim ama üzerinde çok durmamıştı çok şaşırmıştım içten içe bu rüyanın anlamı ne olabilir?

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya mesleğinizde yükselmeye ve ailenizi mutlu etmeye yorumlanır.

DMCA.com Protection Status