Rüyada Yüzünü Nurlu Görmek

Rüyada yüzünü nurlu görmek, hayırlı bir evlat görmeye ve sevdiklerinizden övgü almak anlamına gelir. Onların size karşı bakış açısı ve size yaklaşımı sizi mutlu eder. İnsanların sizin hakkınızdaki düşünceleri de çok iyi olur ve güven verirsiniz. Başkalarının size karşı güveni sayesinde pek çok konuda da daha şanslı olabilirsiniz. Mesela ilerleyen günlerde sevdiklerinizin size verdiği değer sizi duygulandırabilir. Kıymetinizin bilindiğini göreceksiniz. Rüyada kendi yüzünü nurlu görmek, yapılan iyiliklerin karşılığını görmek ve vermekten vazgeçmemek, hayır işlemek olarak yorumlanır. Öncelikleriniz değişebilir ve sevdikleriniz çoğalabilir.

Rüyada başka birinin yüzünü nurlu görmek, tanıdığınız biriyse o kişiden iyilik görmek olarak yorumlanır. İlerleyen günlerde bu kişinin size bir yararı olabilir. Eğer tanımadığınız biriyse, yeni tanışacağınız bir insanın size yapacağı iyiliğe minnet duymaya yorumlanır. Rüyada nur yüzlü birini görmek, sizin için çok kıymetli olan bir olaya yorumlanır. Çok değer verdiğiniz birinden iyilik görülebilir.

Rüyada Yüze Nur İnmesi

Verilen sözlerin tutulması ve yapılan hatalardan dolayı af dilemek, günahların affolmasına yorumlanır. Bir zamanlar yapılan hatalar affedilir, artık iç huzurunuzu yakalayabilir, bazı konularda gönül rahatlığına erişebilirsiniz. Göreviniz olan bir şeyi de layığı ile yerine getirmeniz olasıdır.

Rüyada Eşinin Yüzünü Nurlu Görmek

Eşinizin size verdiği kadir kıymet sayesinde kendi kişisel sorunların üstesinden gelmesine yorumlanır. Stres yaptığınız ve de bir türlü atlatamadığınız sıkıntılar varsa bu sıkıntıları daha kolay bir şekilde aşabilirsiniz. Eşiniz size elinden gelen yardımı yapar.

Rüyada Babasının Yüzünü Nurlu Görmek

Babanızdan hayırlı haberler gelmesine, onun çok mutlu olacağı bir şeye yorumlanır. Eğer bir takım sağlık sorunları varsa iyi haberler gelir. Babası ile arası kötü olan ve konuşmayan kişiler içinde barışmak demektir.

Rüyada Annenin Yüzünü Nurlu Görmek

Annenizin size büyük bir iyiliğinin dokunmasına, onun sizden beklentilerinin boşuna gitmemesine yorumlanır. Anneniz sizin isteklerinizi ve plan projelerinizi destekleyerek her gün sizin için dua edebilir. Ona büyük bir gurur yaşayabilirsiniz.

Rüyada Yüzünü Nurlu Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, hayırlı işler yaparak hayır duası almaya, hak edilen sevgi ve saygıyı görmeye yorumlanır. Yaptığınız işler ile hem kendiniz hem de sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Geçmişte yapılıp pişman olunan bir hata telafi edilebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

19 Yorum

 1. Latife yılmaz
 2. Nurcan
  • admin
 3. Nurcan
 4. Muhammet
  • admin
 5. Osmanlı
  • admin
 6. Ali
 7. Yasemin
  • admin
 8. Turkan
 9. Turkan
  • admin
 10. Aynur
  • admin
   • Ali
    • admin
     • Ali

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status