Rüyada Yüzünün Kırıştığını Görmek

Rüyada yüzünün kırışması, bir zamanlar yapılan bir hatayı tekrar etmemek ve doğru yolda olmaya yorumlanır. Sizi doğru yoldan çıkarmak ve aklınızı çelmek isteyen kişiler bu emellerine ulaşamazlar. Geçmişte yaptığınız hatalardan almış olduğunuz dersler sayesinde çok başarılı olabilirsiniz. Size kimin ve neyin daha faydalı olduğunu az çok tahmin edebilirsiniz, ilerleyen günlerde kararsızlıklar ortadan kalkar. Rüyada kırışık yüz görmek, aynı zamanda dert ve kederin bitmesine de yorumlanır. Üzerinizde uzun yıllardır büyük bir yük olan bir şeyden kurtulabilirsiniz. Bu başkasının baskısı ya da maddi veya manevi yönden külfet olabilir.

Rüyada yüzünün buruştuğunu görmek, bir zamanlar çok sevdiğiniz ve unutamadığınız birine şu günlerde duygularınızın tamamen değişmesine yorumlanır. Eski sevgilisini unutamayan kişiler için artık onu tamamen geçmişte bırakmaya, ona karşı hislerin tamamen kaybolmasına yorumlanır.

Rüyada Yüzünde Derin Kırışıklık Görmek

Geçmişte keşke dediğiniz bir şey için şimdi bir fırsat yakalamak demektir. Keşke yapsaydım dediğiniz bir şeyi şu günlerde yapabilirsiniz. Bu yarım kalan bir iş ya da geri teptiğiniz bir fırsat olabilir. Ancak ilerleyen günlerde şans yeniden kapınızı çalar.

Rüyada Yüzü Kırışmış Kadın Görmek

Uzun yıllardır görmediğiniz ve çok özlediğiniz bir kadından haber almak ya da tesadüf eseri karşılaşmak anlamına gelir. Bu kadın ile yeniden görüşmeye başlayabilirsiniz, hatta size çok önemli haberler verebilir.

Rüyada Yüzü Kırışmış Erkek Görmek

Çok özlediğiniz ve yıllardır hasret kaldığınız bir erkeğin yeniden hayatınıza girmesine, onunla özlem gidermeye yorumlanır. Bir zamanlar çok güzel zaman geçirdiğiniz biri olabilir. Bu kişi ile yeniden bir araya gelmek sizi mutlu edecektir, eski günleri anıp dostluğunuza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Rüyada Yüzünün Kırıştığını Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, sizi yıldıran birine ve bu kişi yüzünden kendinize çok haksızlık ettiğinize ancak yakın zamanda uyanmaya gerçekleri görmeye yorumlanır. İnsanlar ile aranızdaki zorlukları aşabilir, tecrübeleriniz sayesinde daha sağlam ayaklarınızın üstüne basabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. kadriye dedi ki:

  rüyada yüzüm kırışmış ve gözleriminaltı sararmıştı ne anlama geliyor

 2. Bt dedi ki:

  Hayırlı akşamlar
  Arkadaşım rüyasında beni yüzüm çok Güzelken birden kırışmasana şaşırıp rüyada nasıl birden böyle olduğuna şaşırıp üzülmüş

 3. emine dedi ki:

  Merhaba, Rüyamda abdest almışım namaz kılıcam ama tam hatırlamıyorum sanırım ikindi namazı. Aynaya bakıyorum sağ yanağımda kocaman bir sivilce çıkmış öyle sivilce görünümü değil sanki küçük soğanı alıp yanağıma konmuş gibi yanağımın ortası komple şiş ortasında da siyah bir nokta. Bu ne ya hemen temizlemem gerek diyorum abdestim kaçacak ama alırım diyorum sıkıyorum içinden bembeyaz su çıkıyor canımda yanmıyor. Sıkıyorum şişlik hiçbir şey kalmıyorum yüzüm eski haline dönüyor.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sıkıntıdan dertten kurtulmaya yorumlanır.

 4. Tülay demir dedi ki:

  Rüyamda. Yüzümün 90 yaşındaki gibi karıştığını yani derin çizgiler olduğunu gördüm. Hatta rüyamda yaşım genç neden böyle diye düşündüm

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sorumlulukların külfetin azalmasına yorumlanır.

 5. Mekiya çelik dedi ki:

  Selamun aleykum rüyamda yüzümün çirkin buruşuk olduğunu gördm aynada kendime bakıp yüzümü inceliyordum bi sağ gözüm buruşukluktan küçülmüştü. Sağ kaşım dökülmüştü. Kaş kalmamıştı bende.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya stres ve üzüntülerin bitmesine yorumlanır.

   1. Yıldız Arslan dedi ki:

    ruyamda yüzüm kırışık gördum nedir acaba anlamı

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya uzun zamandır özlediğiniz biriyle kavuşmaya yorumlanır.

 6. Mekiya çelik dedi ki:

  Rüyamda yüzümün çirkin ve buruştuğunu gördüm aynada yüzümü inceliyordum. Gözümün yaşlıların gözü gibi çok küçülmüştü kapanmak üzereydi etrafı çok buruşuktu bi sağ gözüm.

  1. Mekiya çelik dedi ki:

   Bide bi kaşım dökülmüştü.

  2. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi üzen ve stres veren insanlardan uzaklaşmaya yorumlanır.

 7. Ramilya dedi ki:

  Selamunaleykum! Ruyamda kendimi aynada gordum. Ve yuzumde daha dogrusu kaslarim arasinda derin derin kirisiklar vardi ve alnimda. Hayirlara vesile olsun insaAllah!

  1. admin dedi ki:

   Büyük sıkıntılardan tez zamanda kurtulmaya yorumlanır.

 8. Evrim dedi ki:

  Rüyamda göz altı kırış kırış olmuştu. Yanımda erkek arkadaşım var. Sıradan bir şeymiş gibi telaş yapmıyoruz ama.

  1. admin dedi ki:

   Aranızdaki bir sorun çözülür, geçmişte kalır.

DMCA.com Protection Status