Rüyada Yüzünün Kırıştığını Görmek

Rüyada yüzünün kırışması, bir zamanlar yapılan bir hatayı tekrar etmemek ve doğru yolda olmaya yorumlanır. Sizi doğru yoldan çıkarmak ve aklınızı çelmek isteyen kişiler bu emellerine ulaşamazlar. Geçmişte yaptığınız hatalardan almış olduğunuz dersler sayesinde çok başarılı olabilirsiniz. Size kimin ve neyin daha faydalı olduğunu az çok tahmin edebilirsiniz, ilerleyen günlerde kararsızlıklar ortadan kalkar. Rüyada kırışık yüz görmek, aynı zamanda dert ve kederin bitmesine de yorumlanır. Üzerinizde uzun yıllardır büyük bir yük olan bir şeyden kurtulabilirsiniz. Bu başkasının baskısı ya da maddi veya manevi yönden külfet olabilir.

Rüyada yüzünün buruştuğunu görmek, bir zamanlar çok sevdiğiniz ve unutamadığınız birine şu günlerde duygularınızın tamamen değişmesine yorumlanır. Eski sevgilisini unutamayan kişiler için artık onu tamamen geçmişte bırakmaya, ona karşı hislerin tamamen kaybolmasına yorumlanır.

Rüyada Yüzünde Derin Kırışıklık Görmek

Geçmişte keşke dediğiniz bir şey için şimdi bir fırsat yakalamak demektir. Keşke yapsaydım dediğiniz bir şeyi şu günlerde yapabilirsiniz. Bu yarım kalan bir iş ya da geri teptiğiniz bir fırsat olabilir. Ancak ilerleyen günlerde şans yeniden kapınızı çalar.

Rüyada Yüzü Kırışmış Kadın Görmek

Uzun yıllardır görmediğiniz ve çok özlediğiniz bir kadından haber almak ya da tesadüf eseri karşılaşmak anlamına gelir. Bu kadın ile yeniden görüşmeye başlayabilirsiniz, hatta size çok önemli haberler verebilir.

Rüyada Yüzü Kırışmış Erkek Görmek

Çok özlediğiniz ve yıllardır hasret kaldığınız bir erkeğin yeniden hayatınıza girmesine, onunla özlem gidermeye yorumlanır. Bir zamanlar çok güzel zaman geçirdiğiniz biri olabilir. Bu kişi ile yeniden bir araya gelmek sizi mutlu edecektir, eski günleri anıp dostluğunuza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Rüyada Yüzünün Kırıştığını Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, sizi yıldıran birine ve bu kişi yüzünden kendinize çok haksızlık ettiğinize ancak yakın zamanda uyanmaya gerçekleri görmeye yorumlanır. İnsanlar ile aranızdaki zorlukları aşabilir, tecrübeleriniz sayesinde daha sağlam ayaklarınızın üstüne basabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

16 Yorum

 1. Bt
 2. emine
  • admin
 3. Tülay demir
  • admin
 4. Mekiya çelik
  • admin
   • Yıldız Arslan
    • admin
 5. Mekiya çelik
  • Mekiya çelik
  • admin
 6. Ramilya
  • admin
 7. Evrim
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status