Rüyada Zülfikar Görmek

Rüyada Zülfikar görmek, sizin seçimleriniz sayesinde başkalarının da hayatlarında güzel gelişmeler olabilir. Bazı insanlara önemli faydalarınız dokunacak. Sizin sayenizde daha iyi koşullara sahip olabilirler ya da bir vesile ile çevrenize büyük bir iyilik yapabilirsiniz. Özellikle size faydası dokunan kişilere karşı adil olacaksınız ve hayır duası alacaksınız. Kendi işini yapan kişiler çalışanlarıyla birlikte refah dolu bir ortama sahip olabilir, ticari hayatta birlik beraberlik içerisinde başarı elde edebilirler. Ekip ruhunu kolayca elde ederek, çalıştığınız ortamda huzur ve azimle her işiniz başarıyla sonuçlanacak.

Rüyada Zülfikar görülmesi, hayırlı bir rüyadır ve çok büyük mutluluklar yaşamak anlamına da gelir. Sizdeki enerjiyi ve ışığı fark eden kişiler size destek vermekten çekinmeyecekler. Özellikle sizin azim ve çalışkanlığınızı bilen birilerinden yardım alabilir, destek görebilirsiniz. Belki daha güzel fırsatlar elde etmenizde size aracı olabilirler.

Rüyada Zülfikar Kolyesi Görmek

Bir zamanlar hakkınızın çiğnendiği bir konuda hakkınız olanın dönüp dolaşıp size ulaşması anlamına gelir. Yaşadığınız maddi kayıpların da geri gelmesi mümkündür. Özellikle usulsüz bir şekilde elinizden para çıktıysa, bu para size geri dönecek. Size haksızlık yapan kişiler hakkınız olan iade edecekler. Rüyada altın zülfikar kolye takmak, zenginliğe erişmek ve bolluk bereketin daimi olması anlamına da gelir. Çabalarınızın boşa gitmediğini yakında anlayacaksınız.

Rüyada Zülfikar Dövmesi Görmek

Her türlü kaza beladan uzak durmak, düşmanlarınızın size zararının dokunmaması anlamına gelir. Size karşı bilenen kişiler kötü niyetlerine erişemeyecekler. Özellikle size engel olmak isteyen ya da baskı yaparak özgürlüğünüzü kısıtlamaya çalışan birileri varsa, bu kişiler kendi dertlerinden sizinle uğraşmaya zaman bulamayacaklar.

Rüyada Gümüş Zülfikar Görmek

Herkesin gönlünü kazanmak, hakkınızda asaletli ve güçlü biri olarak bahsedilmesi, övgüler almak demektir. Yeni tanışacağınız insanlar sizin hakkınızda çok iyi şeyler söyleyebilirler. Yeni tanıştığınız kişileri etkilemeyi başaracak ve güvenlerini kazanacaksınız. Hatta sizinle dostluğunu sürdürmek isteyen yabancılar da olabilir.

Rüyada Altın Zülfikar Görmek

Sağlık sıhhate erişmek ve güzel bir hayat sürmek demektir. Bazı sıkıntıların geride kalması ile birlikte hayatınızda pek çok güzel olay yaşamaya başlayabilirsiniz. Dilekleriniz ardın sıra kabul olabilir. Artık talihin sizden yana olması ile birlikte kendinizi şanslı hissedebilirsiniz.

Rüyada Zülfikar Kılıç Görmek

Rüyada Zülfikar kılıcını görmek, huyu suyu güzel insanların hayatınıza girmesi, bekar olanların eşlerinden yana şanslı olmaları anlamına gelir. Gelecekte evleneceğiniz insan iyi ahlaklı ve çevresi tarafından sevilen, asil ve güzel kalpli biri olacak. Yuvanızda saadet eksik olmayacak.

Rüyada Zülfikar İsmi Duymak

Haksızlıklara karşı gelmek ve hakkınıza göz koyan insanlara karşı galip olmak demektir. Bu konuda sizi birileri uyarabilir. Başınıza bir talihsizlik gelmesine birileri engel olabilir. Yakın çevrenizde sizi uyaran kişileri dikkate almanızda fayda var. Bazı kararlarınızın yanlış olduğunu söyleyen kişiler sizin hata yapmanızın önüne geçecekler.

Rüyada Zülfikar İle Savaşmak

Hayat mücadelesinin bir süre daha devam etmesi, zorluklardan korkmamak ve bu sayede hakkınız olanı elde edeceğinize yorumlanır. Alın teri ve emekle çok güzel şeylere sahip olabilirsiniz. Elinize geçen para size çok uğurlu gelecek.

Rüyada Hz Ali’nin Kılıcını Görmek

Dost çevrenizde kimin gerçek dost kimin kötü niyetli olduğunu yaşanacak bir olayla birlikte anlayarak hayatınızdan bazı insanları çıkarabilirsiniz. Sadece iyi niyetli ve sizi seven insanlar çevrenizde kalacak. Artık dost görünümlü düşmanların farkına daha rahat varabilirsiniz. Rüyada Hazreti Ali’nin kılıcını görmek, aynı zamanda yapılan haksızlıklardan dolayı pişman olan birinin gelip af dilemesi demektir. Bir zamanlar size yaptığı haksızlıklardan dolayı biri gelip sizden özür dileyebilir ve sizden helallik isteyebilir.

Rüyada Zülfikar Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, ileride adınızın çok iyi işler ile anılması, bolluk ve bereket, hayatınızı sağlam bir zemin üzerine kuracağınıza yorumlanır. Hem dostlarınız hem de yeni tanışacağınız insanlardan iyilik görebilirsiniz. Kısmetleriniz açık olacak ve artık hayat size gülümsemeye başlayacak.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Kamola dedi ki:

  Rüyada altın Zülfikar kıliç kolyalı Zencir çok sayıda edı bor tanasını annem bana verdı Zencir kopmuş ama beyaz ipek la bağlanmişti

 2. ömer dedi ki:

  Rüyamda Hz.Ali ile beraber cemaatle namaz kılıyorduk.Cemaat Hz.Alinin askerlerinden oluşuyordu.Çok fazla yağmur yağıyordu,su seviyesi sürekli yükseliyordu,cemaat su altında kalmak üzereydi.Cemaatten biri ”denize doğru kaçın kayıklara binin yoksa boğulacağız” diye bağırıyordu.Herkes denize doğru kaçmaya başladı.Ama denizdeki dalgalar da çok büyük ve şiddetliydi,kayıklara binemediler.Tüm bunlar olurken Hz.Ali istifini bozmadan sakince namaz kılmaya devam ediyordu.Namazını bitirdi,ayağa kalktı,ellerini göğe kaldırdı,sonra hızla denize doğru koşmaya başladı ve denizin sularına daldı.Bunun üzerine dalgalar çekilmeye başladı,insanlar boğulmaktan kurtuldu.Yorumunuz için teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Bu ruya uzun ugraslar sonunda bir istegin gercek olmasina yorumlanir.

 3. Barış dedi ki:

  Rüyamda yüzük takıyorum ama benim yüzümün üst kısmı yok parmağıma taktım sadece yuvarlak kısmı var şekilli yeri yok

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı insanlarla tanışmaya yorumlanır.

 4. Pınar dedi ki:

  Rüyamda gökyüzünde bir uçak gidiyor arkasında dumanlar çıkartıyor dikkatli bakınca o dumanların hz Ali’nin kılıcı Zülfikar gibi göründüğünü fark ettim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak bir yere seyahat edileceğine yorumlanır.

 5. ferdi dedi ki:

  Benim eșim hamile rüyamda hazreti Alinin kılıcını ve erkek bebek veriyorlar bana anlamı nedir bu rüya beni çok etkiledi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde berekete ve hayırlı haberlere yorumlanır.

 6. Hesen dedi ki:

  Ruyamda gordum mezarligi ziyaret edrem kayidanda gordum mezarlgin ustunde iki nur kaĺkdi biri zulfukar qilinciydi ikicisde melek resmide gokte dolaşirdilar

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kendi emeklerin karşılığının gelmesine yorumlanır.

 7. Barta 52 dedi ki:

  Rüyamda yere saplanmış zülfikar kılıcını kimse çıkaramıyodu ben çıkarıuodum çıkardığım an her yer bembeyaz oluyordu anlamı ne acaba

  1. admin dedi ki:

   Rızkın artmasına ve hayırlı habere yorumlanır.

 8. Kemal dedi ki:

  Bende rüyamda bir kız arkadaşım bana bende zülfikarim diyor

  1. admin dedi ki:

   Birinden büyük bir iyilik görebilirsiniz.

   1. Hiçkğmse dedi ki:

    Selam aleyküm bir gün

 9. Fatoss dedi ki:

  Ruyami kisasi soyle anlatmak istiyorum bi arkadasim bana zulfukar kolyesi hediye edior boynuma takior sarilip agliyor bende aynu sekilde ne anlama geliyor acaba simdiden tskler

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı olaylar ile karşılaşmaya yorumlanır.

 10. Fatos dedi ki:

  Mrb ben riyami cok kisa olarak söyle anlatmak istiyorum ruyamda gümüş kolye zulfikar i bi kiz bana hediye edior boynuma takior bana sarilip ikimizde duygulanip agliyoruz ne anlama gelior acaba simdiden tskler

  1. Fatos dedi ki:

   Iki yorum olmus ama yorumu goremedim ondan dolayi 2 sefer yazdim kusura bakmayin

  2. admin dedi ki:

   İyi ahlak ve sevdiklerinin kalbini kazanmaya değer görmeye yorumlanır.

 11. Teoman dedi ki:

  Rüyamda savaş içindeydim ve yanımda korumakla yükümlü bir kadın ve yanlış hatırlamıyorsam birkaç çocuk vardı. Hepsini içinde kılıçlarla dolu bir odaya götürüyorum ve içlerinden birini almalarını ve Gerektiğinde kullanmalarını söylüyorum. Bende o ara kılıçlara bakarken Hz. Ali’nin kılıcını arıyorum ve o ara acaba Fatih sultan Mehmet’in kılıcının mi alsam diye de düşünüyorum. Kılıcını hatırlamıyorum diyerek Hz. Ali’nin kılıcını bulup alıyorum ve kınından çıkarıp bakıyorum daha sonra da kınına sokuyorum.

 12. Mustafa dedi ki:

  Öncelikle size şimdikten teşekkür ederim. Ben rüyam’da Hz Alinin kılıcını gördüm siyahtı demirden yapılmıştı kabsazını elimle kavradığımda onun ağırlığını anlamak için havaya kaldırdım önümde ahşaptan bir masa vardı çok kalın bir masaydı. Kılıcın ağırlığın demek için masaya üç kere kılıçla vurdum. Çıkan ses tok bir sesti kılıç hafif gibi gözüksede masaya vurduğumda çıkan ses gayet ağır ve derinden gelen tok bir sesti her vuruşumda kütleyen derinden gelen bir ses çıkıyordu. Ayrıca heryer karanlıktı sadece masayı ve kılıcı görebiliyordum kendimide görmüyordum sadece sağ elime kılıcı aldığımı ve öasaya vurduğumu görebiliyordum. Sonrasını hatırlamıyorum hatırladığım bukadar. Yorumunuz için terikrardan teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Küs olduğunuz biri ile barışmaya ve işlerinizden hayırlı sonuçlar alıp saygınlık kazanmaya yorumlanır.

 13. Esra dedi ki:

  Rüyamda biri bana Zülfikar uzatıyor bunu tak diye ama uzatan kişinin sadece elini görüyorum ne anlama gelir?

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı bir işe vesile olmaya yorumlanır.

 14. Denız dedi ki:

  Merhaba rüyamda bir erkek ile tanışıyordum. Parmağında zülfikar yüzüğü vardı ama 1 yüzük 2 parmağına takmıştı.

  1. admin dedi ki:

   Kısmetin açık olması ve bir dileğin kabulüne yorumlanır.

   1. Teoman dedi ki:

    Rüyamda savaş içindeydim ve yanımda korumakla yükümlü bir kadın ve yanlış hatırlamıyorsam birkaç çocuk vardı. Hepsini içinde kılıçlarla dolu bir odaya götürüyorum ve içlerinden birini almalarını ve Gerektiğinde kullanmalarını söylüyorum. Bende o ara kılıçlara bakarken Hz. Ali’nin kılıcını arıyorum ve o ara acaba Fatih sultan Mehmet’in kılıcının mi alsam diye de düşünüyorum. Kılıcını hatırlamıyorum diyerek Hz. Ali’nin kılıcını bulup alıyorum ve kınından çıkarıp bakıyorum daha sonra da kınına sokuyorum.

    1. admin dedi ki:

     Büyük bir zorluğu aşmak, maddi manevi rahata erişmek demektir.

 15. Huseyin dedi ki:

  Bu rüyayı göreli çok olmuştur ama halen aklımda unutmuyor. Köy yolu gibi bir yerde yürüyorum kimseler yok. Aniden bir kişi üstüme yürüyor saldırıyor yere düşüyorum. Yerde aniden elimde Zülfikar beliriyor emin değilim ama 2 başlı kılıç oldunuz hatırlıyorum ve bana saldıranı ortadan 2 kesiyorum.

  1. admin dedi ki:

   Aranızın pek de iyi olmadığı kişilerden gelen haberler canınızı sıkabilir.

 16. Ezgi dedi ki:

  Rüyamda bir kalabalıkla birlikte Ahmet Mustafa zulfikar diyerek uyandım. Uyanırken bile sanki kelimedir dilimden dökülüyordu.

  1. admin dedi ki:

   Gönülden geçen bir şeyin gerçek olmasına yorumlanır.

 17. Fatma dedi ki:

  Rüyamda küçücük bir odada tek başıma dönüp duruyorum. Kapı kilitli, kapının arkasında tepeden yere kadar olan büyüklükte zülfükar kılıcı asılı ve dışarıdan kalabalık bir topluluk Allah ismini zikrederek kapıyı yumrukluyor vuruyor tekmeliyor ama kapıyı kıramıyor açamıyor.

  1. admin dedi ki:

   Bekar olanlar için kısmetinin kapalı olmasına ama iş ya da eğitim hayatında şansın açık olmasına yorumlanır.

 18. Özgecan dedi ki:

  Merhaba admin. Rüyamda bir kaç arkadaşıma evimizin bahçesini gösteriyordum ve birden karşıma bir yabancı çıktı ve elinde (rahmetli dedeme aitmiş rüyaya göre) rahmetli dedemin koruyup sakladığı kocaman bir kılıç zülfikar vardı. Kılıcın ağzı kapalıydı ama, çünkü onu geri alabilmek için dövüştüm ve elime her geçtiğinde kullanmaya çalıştım. Biraz uğraştıktan sonra zülfikarı son kullandığımda karşımdaki kişinin kollarını kestim. Yani kan da gördüm ve zülfikar’ın üstündeki yazılar birden parladı ve kılıcın ağzı açıldı kendiliğinden. Hemen götürüp temizledim ve tekrar yerine kaldırdım. Şimdiden teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   İş ya da eğitim hayatında hakkınız olanı almanıza, size yük olan kişilerden uzak durmaya kendi yoluna bakmaya yorumlanır.

 19. History dedi ki:

  Yani açıkçası nasıl anlatsam bilemiyorum ama kısaca şöyleydi: Pencereden dışarı bakarken karşımda tepeleri karla kaplı dağlar vardı ve tepede de göl bulunuyordu. Öyle baktım ki sanki bir an o suların üstümüze doğru geleceğini gördüm ama rüya içinde bir halüsinasyon gibiydi ve göl yerinde duruyordu. Sonra gökyüzüne baktım ve gökyüzü bambaşka bir renge bürünmüştü. Sanki kıyametin habercisi gibiydi, daha doğrusu rüyada ben öyle bir tedirginliğe kapılmıştım ama bir şey olduğu yok gibiydi de. Bir an da bir sürü yıldız gökyüzünde belirdi. Başımı başka tarafa çevirdiğimde ise gökyüzünde yıldızlardan oluşan zülfikar kılıcını gördüm.Parıl parıldı ve görüntüsü uyandığımda bile aklımdan çıkmadı. Neye yorumlasam ben de bilemedim.

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı bir kısmete, dileğin kabul olmasına yorumlanır.

 20. Filiz dedi ki:

  Boşanma davamızı halen sürmekte olan eşimin kız kardeşi ile birlikte eşi evimize yatılı olarak gelip kalıyorlar ve evimizin yanında park var ve eşim parkta oturarak sabahlıyor. Parkta kız kardeşi yanına gidiyor ve giderken ben çağırıyorum ve abisine çay götürmesini istiyorum içini ısıtması için. Arkasından boşanmaktan olduğum eşim geliyor ve gömlek düğmeleri yarıya kadar açık ve göğsünde hz. Ali’nin kılıç dövmesi var olarak gördüm rüyamda.

  1. admin dedi ki:

   Eşiniz ile aranızdaki meseleye başkalarının da karışmasına yorumlanır. Size yalan haber de gelebilir.

 21. Nurcan dedi ki:

  Rüyamda balkona bir sürü renkli halılar sermişiz. Birden rüzgar çıkıyor, halılar savrulmaya başlıyor. Bazı küçük çocuklar halıları tutayım derken düşmek üzereyken kusulu olduğum bir komşum bana yardım ediyor. Çocukları tutuyor. Eşim diyor ki ben bir yere gidip gelicem. Bir geliyor bana zülfikar kolye almış. Ben diyorum ki bu çok büyük, ben küçük kolye seviyorum. Bir de zülfikar yeşil renkte. O da bana diyor ozaman değiştirelim. Eşim kolyeyi değiştirmeye gidiyor. Ben kızımı peşine yolluyorum, diyorum ki git babana de ki baba annemin evlilik yüzüğü yok, onun yerine git yüzük al ama eşim yüzük almıyor. Onun yerine çok taşlı yine yeşil renkte mücevher kolye alıyor. Ben yine beğenmiyorum, sonra uyandım. Aradan bir iki gün geçti. Yine eşim rüyamda bana zülfikar alıyor ama bu sefer çok fazla büyük ve şeffaf camdan hangi rengin üzerine koyarsan o ren oluyor. Ben eşime rüyada diyorum ki sen geçen gün bana rüyamda yine zülfikar almıştın ben sana anlatmıştım büyük kolye sevmiyorum diye. Sen yine büyük almışsın diyorum ama boynuma takıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Eşinizin size güzel haberler getirmesi ve çok sevmek anlamına gelir. Evinize de bir eşya alabilirsiniz.

 22. Meltem dedi ki:

  Rüyamda Tayip Erdoğan’ı gördüm. Bize gelmişti ve annem ona ikramlarda bulunuyordu. “Aa ne kadar iyi bir insan” diyorum. Bayağı sohbet ettikten sonra eşi arıyor, çok fakirlik çekiyoruz gibi bir adrese çağırıyor eşini, dışarı çıkıyoruz. Bir bakıyorum o adam değişiyor, Tayip Erdoğan’ın taklidini yapan başka bir adama dönüşüyor. Ondan öncesinde komşunun çocuğu evin ortasında bir havuzda yağmur suyunda ölü taklidi yapıyor. Tayip Erdoğan gelince hayata döndüm diyor. Dışarı çıkıyorum, komşular ve taklit yapan o adamı görüyorum. Evden çıkıyorum, mahalleyi geziyorum. Üzerime yeşil bir çarşaf giymişim. Her yere bakıyorum. İnsanlar yeşil çarşaf giymiş. Hz Ali’nin altın kolyesini takmışlar ve çok tedirginler. Aşırı muhafazakar aleviler. Market işleten sakallı bir gence yanaşıp soruyorum “ne oluyor burada” diye. Yöneticiler Hz Ali’yi dünyaya kötü göstermek için çalışmalar yapıyorlar ve bu yüzden kızıyorlar, tepkililer diyor. Bende gence dönüp “Hz Ali hiç batmayan güneş gibidir sakin korkmayın” diyorum. Oradan koşarak giderken her yerde koyu yeşil giyen adamlar var. Hz Ali’nin kolyesiyle beraber bir tanesi kızıyor bana “neden böyle giyiniyorsun” diye kızıyor bana. Çarşafım onlardan daha açık yeşil diye kızıyor. Bende ona Hz Ali’den daha alıcı olmayın diyorum. Onlar aşırı muhafazakarlar. Koyu yeşil ben biraz daha açık yeşil giymiştim. Birden Tayip Erdoğan’ın benzeri minareden ezan okumaya başlıyor. “Allahu ekber allahu ekber” dediğinde uyandğm.

  1. admin dedi ki:

   Hayatınıza meydana gelecek bir değişikliğin sizi tedirgin etmesi, bir takım endişelere sahip olmak anlamına gelir. Çevrenizden de seçimleriniz yüzünden tepki görebilirsiniz.

   1. aliye dedi ki:

    Rüyamda elinde zülfikar kılıcına benziyen kılıçlar taşıyan pekçok arabı sokakta yürüyüyüş yaparken görüyorum .ben onlardan korkuyorum acaba kötü birşeymi yapacaklar diye.kaçiyorum gittiğim yerde eşimle beraberiz kucağında bir erkek bebek onun üstüne kusuyor ve biri bize dünya haritasında bazı yerler gösteriyor bebekte onun bebeğiymiş.

    1. admin dedi ki:

     Hayırlı bir haber almaya ve kısmetin açılmasına yorumlanır.

     1. Fatos dedi ki:

      Ben neden yazdigimi yorumlarda goremiyorumki

DMCA.com Protection Status