Rüyada Badana Yapmak

Rüyada badana yaptığını görmek, sıkıntıların üstesinden gelmek ve rahat etmek olarak yorumlanır. Hayatınızdaki sıkıntıların hepsinden kurtularak yeni bir başlangıç yapmak isteyebilirsiniz. İnsanlar ile ilişkilerinizi düzeltebilir, bazı insanlara yeni bir şans verebilirsiniz. Örneği ev içerisindeki problemlerin aşılmasından da sizin büyük bir katkınız olabilir, aile fertleri arasında küs olanlar varsa barışmalarında vesile olabilirsiniz. Rüyada boya badana yapmak, hayatınıza yenilik katacak şeyler yapmak olarak da yorumlanır. Hayatınıza yeni insanlar girebilir ya da yepyeni bir fırsat ile karşılaşabilirsiniz. Önünüze çıkan bu fırsat sizi mutlu edebilir.

Rüyada badana yapan birini görmek, tanıdığınız biriyse bu kişiden bir tavsiye almak anlamına gelir. Alacağınız bu tavsiyeler sizin işinize yarayabilir. Bazı konulara bakış açınız değişebilir. Tanımadığınız biriyse yeni tanışacağınız insan sizin ufkunuzu açar. Rüyada başkasının badana yapması, sizin hayatınızı düzene sokmanızda birinin yardımcı olmasına yorumlanır. Bu kişi iş bulmanızda ya da başka bir konuda size yardım eli uzatabilir.

Rüyada Mavi Badana Yapmak

Üzerinizde baskıdan kurtulmak ve daha özgür olmak, özgürce kararlar almak anlamına gelir. Hayalleriniz için artık bir şeyler yapabilir, yavaş ama emin adımlar ile kendi geleceğiniz için hayırlı işler yapabilirsiniz. Öncelikleriniz ilerleyen günlerde değişebilir.

Rüyada Pembe Badana Yapmak

Özel hayatınıza dair küçük sevinçler yaşamak ve mutlu olacağınız haberler almak anlamına gelir. İlerleyen günlerde bekar olan kişiler yeni bir aşka yelken açabilirler. Aşk hayatında talihiniz döner ve şans sizden yana olur.

Rüyada Yeşil Badana Yapmak

Manevi yönden güçlenmek, hac yapmak isteyen kişilerin ilerleyen günlerde bu hayallerine yaklaşmalarına, dini görevleri yerine getirmeye yorumlanır. Manevi yönden artık daha rahat edebilirsiniz, evin huzuru artar.

Rüyada Beyaz Badana Yapmak

Evinize çok hayırlı haberler gelmesine ve sonrasında aile içerisinde mutlulukların artmasına yorumlanır. Aile içi küslükler biter ve iyilikler karşılıklı olur. Aile içinde bebek bekleyen biri de olabilir ve bu havadis yakında duyulur.

Rüyada Siyah Badana Yapmak

Boşuna kuruntu yapmak ve bu sebeple de aileden bazı insanları suçlamak olarak yorumlanır. Onlarla aranız açılabilir, kendi hatalarınızı kabullenmekte zorlanabilirsiniz, üzerinizde çok baskı olduğunu düşünebilirsiniz.

Rüyada Kireçle Badana Yapmak

Zamanında birikim yapan kişiler için bu birikimlerini çok hayırlı bir şey için değerlendirmeleri anlamına gelir. Elinizdeki para ya da mal mülk şimdi bir işinizi görmenizde çok fayda sağlayabilir. Kendi işini yapmak isteyen kişiler de bunun için bir adım atabilirler.

Rüyada Evi Badana Yapmak

Ev içinde yenilik yapmak, eşyaları yenilemek ya da tamir onarım yaparak evinizi güzelleştirmek anlamına gelir. Kiracı olan kişiler için de ev sahibi olmak şeklinde yorumlanır. Ev satın almak isteyenler ilerleyen günlerde karlı bir yatırım yapabilirler. Rüyada evin odalarını badana yapmak, evinize bir süre kalmalı misafir gelmesine yorumlanır. Bu kişi bereketi ile gelir.

Rüyada Badana Yapmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, eviniz için yaptığınız masraflar ve borçların azalmasına, artık evinize daha çok para pul girmesine ve refaha erişmeye yorumlanır. Ev içinde maddi gerginliklerden kurtulabilirsiniz. Aileniz ile geçiminiz rahatlar.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Gul dedi ki:

    Ruyamda küs oldugum bir akrabanin evine onun ablasi uzaktan geldigi icin onu ziyarete gitmisim ama onlar evini badana yapiyor. Bende badana rolunu alip tavani ve duvarlari boyamaya yardim ettim. Boya beyaz boya idi. Ama duvarlar kurumaya yakin hafif sari cizgiler olusunca ev sahibinin esi bana sari oldugunu gorunce neden devam ettin boyadin diye sitem etti. Ben boyarken sari birsey yoktu beyazdi sonra olusmus benim sucum yok dedim. Ama oda inanmadi onlarar küsüz diye bilerek yaptigimi sandi.

DMCA.com Protection Status