Rüyada Başkasının Bebeğine Bakmak

Rüyada başkasının bebeğine baktığını görmek, iyi niyetli ve güzel ahlaklı insanların hayatınıza girmesine, başkalarının da sizin hakkınızda böyle düşünmesine yorumlanır. İnsanların size karşı bakış açısı çok olumlu olabilir ve övgü dolu sözler duyabilir, iyilik görebilirsiniz. Özellikle bekar biri için bu rüya evleneceği kişinin ailesi tarafından çok sevileceği anlamına gelir. Hem evleneceğiniz kişi hem de ailesi ile iyi geçim ve sohbet muhabbeti simgeler. Evli olan biri için de evlatlarını çok iyi yetiştirmek, hayırlı evlatlar dünyaya getirmek olarak yorumlanır. Aile hayatınızda tam da hayalini kurduğunu imkan ve konfor sağlanabilir.

Rüyada başkasının çocuğuna bakmak, aynı zamanda başkalarının gönlünü kolay bir şekilde fethetmek ve insanların size hemen güvenmesi olarak da yorumlanır. Bu sayede hem iş hayatında hem de özel hayatınızda size güvenen insanlar sayesinde bazı şeyler daha kolay olabilir. Rüyada başkasının erkek çocuğuna bakmak, iç huzurun ve refahın artmasına, aklınızda takılı kalan soruların son bulmasına ve manevi yönden güçlenmeye yorumlanır. Hayatınıza size huzur veren ve kendinizi güvende hissedeceğiniz insanlar girebilir. Güvene dayalı dostluklar kurabilirsiniz.

Rüyada Başkasının Bebeğine Annelik Yapmak

Birine yapılan yardım ile birlikte hayır duası almak ve ileride bu yardımın karşınıza çıkmasına yorumlanır. Şu günlerde sizden destek isteyen bir dostunuzun yanında olmanız ilerleyen zamanlar ve dostluğunuzun geleceği için çok önemli olacak.

Rüyada Emanet Çocuğa Bakmak

Sevdiklerinizin sayısının artmasına ve daha çok dostluk kurmaya yorumlanır. Yakın çevrenizde sevenlerinizin sayısı artabilir ve size güvenen dostlarınız sayesinde karşınıza çok büyük fırsat ve olanaklar çıkabilir. Dostlarınızın aracılığı ile birlikte bazı istekleriniz daha kısa sürede gerçekleşebilir.

Rüyada Başkasının Bebeğine Bakmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, aile hayatında ve arkadaş ortamında ilgi ve desteğin artmasına, zor gün dostu olmaya yorumlanır. Bir zamanlar yapılan iyilikler karşınıza çıkabilir. Sizi seven insanlar sayesinde çok güzel yerlere gelebilirsiniz. Evlilik hayatında mutluluk verici gelişmeler olabilir, insanların size karşı güveni artar. Eşinizle de birbirinize güveniniz tam olur, sevginiz artar.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Sıla dedi ki:

  Rüyamda akrabalarla beraberken yeni doğmus bebeğe bakıyordum

 2. Anonim dedi ki:

  Rüyamda dayımın küçük bir çocuğu olduğunu ve gün boyu o çocuğa baktığımı gördüm.dayım gilin çocuğu hiç önemsemediklerini görünce ve düşüncelerimi paylaşınca kavga çıktı anneannem dedem annem beni haklı buldular.bırakın ben çocuğa bakayım,sizinleyken ilgilenmediğiniz için üzülüyor diyordum.bu ne anlama geliyor?

 3. Fatma dedi ki:

  Görümcemin bebeğine bakıyordum işe gitmek zorunda olduğum için evde tek bırakıyordum bir gün evdeysen bebeği bir dolaya koyup unuttum akım aklıma geldiğinde çocuk taş gibi olmuştu yarı ölüydü ekmek içi ve su verdim yine aynı gün eşimle boşanma aşamasındaydım rüyada

 4. Havva dedi ki:

  Yakin bir aile arkadasimizin 2 tane çocuğuna baktim özellıkle kız bebeğine hepimiz aynı evde kalıyorduk ben kız bebeğine özellıkle baktim huysuzluk yapıyordu sürekli durmuyor du sürekli ilgiyi onunla uğraşarak gördüm en son ruyamin bitsenine yakın kız bebeği evine götürürken babasini yolda gördüm ve konuştuk ama babasi oo kadar genctiki çok şaşırdım sonra Eve gittim bebegin karnini doyurup uyudum

DMCA.com Protection Status