Rüyada Çekiliş Görmek

Rüyada çekiliş görmek, şansın ve talihin açık olmasına, elinizi attığınız her işte başarılı sonuçlar almaya yorumlanır. Aldığınız bir takım riskler varsa da bu riskler sonrasında içiniz rahat eder ve gönlünüzden geçen şeyler olur. Özellikle de geleceğe yönelik yapılan yatırımlar ile birlikte kendinizi ekonomik yönden garanti altına alabilir, bir süredir sahip olmak istediğiniz bir şeye sahip olabilirsiniz. Rüyada kura görmek, aynı zamanda yeni insanlar ile tanışmak ve yeni dostluklar kurmak, aynı zamanda hiç bilmediğiniz şeyler denemek ve tecrübe edinmek demektir. Korkularınızı da yenebilirsiniz. Bu konuda sizi cesaretlendiren ve ufkunuzu açan kişiler olabilir.

Rüyada çekiliş yapıldığını görmek, parasal olarak gücün artmasına ve kendinizi ekonomik yönden daha güçlü hissetmeye yorumlanır. İşsiz olan kişiler daha önce tecrübesiz oldukları bir işe girebilirler. Rüyada çekilişe katılmak, sizi strese sokan bir ortamda olmaya ve heyecanlanmaya yorumlanır. Sizi heyecanlandıran bir toplantı ya da görüşme olabilir. İşsiz olanlar için de mülakata çağrılmaları olasıdır.

Rüyada Çekiliş Bileti Görmek

Uzun süredir çok istediğiniz bir şey için başka bir şeyden vazgeçmek demektir. Örneğin bir mal mülkü satıp başka bir şey için yatırım yapılabilir. Elinizdeki imkanları başka istekleriniz için kullanabilirsiniz. Rüyada çekiliş kuponu görmek, talihli olmak ve isteklerinize teker teker kavuşmanıza, çevrenizdeki insanların sizi çok şanslı bulmasına yorumlanır.

Rüyada Çekiliş Kazandığını Görmek

Rüyada çekiliş kazanmak, kısmeti kapalı olan kişiler için kısmetlerinin açılmasına ve işlerinin yoluna girmesine yorumlanır. Eğer maddi yönden terslikler olduysa hepsi düzebilir. Hayatınız düzene girmeye başlar. Özel hayatınızda da bir takım aksilikler yaşanmışsa, bazı şeylerin aslında hayrına olduğunu göreceksiniz.

Rüyada Yılbaşı Çekilişi Görmek

Sizden hiç beklenmeyen şeyler yapmak ve başkalarını şaşırtmak, hayatınızda yeni sayfalar açmak demektir. Sizi sıkan ve bunaldığınız bazı şeyleri geride bırakarak kendinizi yenileme sürecine girebilir, yeni seçimler ile çevrenizi şaşırtabilirsiniz.

Rüyada Hediye Çekilişi Yapmak

Sevdiklerinizden çok müjdeli haberler ya da hediyeler almak demektir. Sizi seven dostlarınızın sizi düşünmesi ve size sürpriz yapmaları karşısında duygulanabilirsiniz. Değer verdiğiniz insanların sayısı çoğalabilir.

Rüyada Çekiliş Kaybetmek

Rüyada çekiliş kaybettiğini görmek, beklentilerin boşa çıkmasına ve bu sebeple de bir süre hayal kırıklığı yaşamak, bir şeylerden vazgeçmek anlamına gelir. Belki de hırsınızı kaybedebilirsiniz. Hak ettiğinizi düşündüğünüz bir şeye sahip olmak hayal ettiğinizden de zor olabilir.

Rüyada Çekiliş Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, hayırlı bir kısmetin yolda olduğuna, ters giden şeylerin yoluna girmesine yorumlanır. Hayal kırıklığı yaşadığınız bir konuda şansınız açılabilir ve önünüze çıkan kısmetler sizi ve sevdiklerinizi mutlu edebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Kâmil özcan dedi ki:

    Rüyamda çekilişe katılıyorum çay makinası kazanmak isiyorum ve kazanıyorum

    1. admin dedi ki:

      Bu rüya bir yerden hediye gelmesine yorumlanır.

DMCA.com Protection Status