Rüyada Eski Sevgiliyi Bağırırken Görmek

Rüyada eski sevgilinin bağırdığını görmek, sizi kızdıran birine karşı mücadele etmek, o kişiye ne kadar haklı olduğunuzu göstereceğinize yorumlanır. Sizin iyiliğinizi istemeyen kişilere karşı mücadele edebilir, kendinizi kanıtlayabilirsiniz. İş ya da eğitim hayatında daha çok çalışarak ve çok hırs yaparak hem kendiniz için bir şeyler başaracaksınız, hem de düşmanlarınıza karşı zafer elde edeceksiniz. İnsanlar Rüyada eski sevgilinin bağırması, bir süredir öğrenmediğiniz şeyleri öğrenmek ve yalanların gün yüzüne çıkmasına yorumlanır. Size bir zamanlar yalan söyleyen kişiler ile yüzleşebilirsiniz. Geç de olsa ihanetler ortaya çıkar.

Rüyada eski sevgiliyi kızdırmak, hayatınıza giren biri ile ilişkinizin zarar görmesinden endişe duymak, özellikle de eski sevgilinizin sizi endişelendirmesine yorumlanır. Yeni sevgilinizden gizlediğiniz şeyler varsa, bunların gün yüzüne çıkmasından korku duyabilirsiniz. Bu da sizi mutsuz edebilir.

Rüyada Eski Sevgilinin Kızıp Bağırdığını Görmek

Kendiniz için bir şeyler yapmanın ve bazı insanlara karşı gelmenin zamanı gelmiş olabilir. Sizin özgürlüğünüzü kısıtlayan kişilere karşı tahammülünüz kalmayabilir. Hayatınıza karışan kişilere karşı sabrınız son bulup öfkenizi dışa vurabilir, daha cesaretli olabilirsiniz.

Rüyada Eski Sevgiliyi Bağırdığını Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, zor günler atlatmak ve sevdikleriniz ile huzur içinde olmak için daha çok çaba harcamak anlamına gelir. Üzerinizde büyük bir baskı ve sorumluluk hissedebilir ve bunlardan kurtulmak isteyebilirsiniz. Gizlediğiniz sırlarınız da şu günlerde iç huzurunuzu kaçırabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Serap dedi ki:

  Eski sevgilim kuaförde ben ona laf sokup uzaklaşıyorum ordan oda kızgın biseyler söylüyor ama sesini duymuyorum sadece bağırdığını idrak ediyorum mutlu gidiyirum oda ordan kzgn çıkıp gidiyor

 2. esma dedi ki:

  Ruyamda eski erkek arkadaşımı tanıdığım başka bir kız ile kalabalik bir ortamda el ele onlar bana bakarken görüyordum sonra öyle görünce dayanamiyordum hemen bırakıyordular birbirlerinin elini eski erkek arkadaşımın üstüne gidiyordum bağırıyordum koluna vuruyordum bir şey demiyordu ama çok bağırıyordum sinirlenmiştim biri beni çekiyordu onun üstünden sonra bırakıyordu ama çok sinirliydim bağırıyordum ona ( 1 hafta önce araya aileler girdi çok kötü ayrıldık )

 3. Tuğçe dedi ki:

  Eski sevgilimle ayrılalı 3 yıl oluyor ve bu zamana kadar onu sevdiğim kadar kimseyi sevemedim onun yeri hep başka oldu. Rüyamda arkadaşlarımla sohbet ediyorduk müzik kursu gibi bir yerdeydik akşamdı. O sıra dışarıdan sesler gelmeye başladı birisi beni çağırıyordu dışarı çıktığımda eski sevgilim vardı ve yanında da onun arkadaşı( gerçek hayatta onun arkadaşı beni seviyor ama onun sevgisine inanmıyorum) bana çok sinirrli gözüküyordu bir anda bağırıp çağırmaya başladı ben seni sevmiştim ama sen beni aldattın dedi (gerçek hayatta o beni aldatmıştı) bana öyle söyleyince sinirlendim ve onu ittim beni sevdiğine inanmadığımı asıl onun beni aldattığını dile getirdim daha sonra onu araba çarptı fakat araba çarptığı kısmı göremedim. Ambulansla hastaneye kaldırdılar o sıra ben çok ağlıyordum ve yanaklarım çok ıslaktı ve gerçekten o ıslaklığı hissettim. Belli bir süre sonra perişan Bi halde ben de arkalarından hastaneye gittim. Odasının olduğu koridoru görünce onun odasının önünde babası ve kardeşinin olduğunu gördüm. O sıra kardeşim arkamdan geliyordu abla gitme nolur diyordu ve ben de ona bağırıyodum beni yalnız bırakmasını falan söylediim. Babası ve kardeşiyle göz göze geldim ikisi de bana suçlayıcı gözlerle bakıyordu ve sanki nefret dolu bakıyorlardı. Çekinerek nasılsınız odaya girebilir miyim diye sordum ve bana soğuk bir şekilde Gir dedi. O sıra kapıyı tıklatıp açtığımda iki üç doktorla karşılaştım masada bilgisayara bakıyorlardı eski sevgilimi göremedim ama sesini duydum. Doktorlara odaya girebilir miyim dediğim de 5 dakika sonra gel dediler ve rüyam bitti :))

 4. Semiha dedi ki:

  Eski sevgilimle 3 ay önce ayrıldık ancak ara ara konuşmaya devam ediyorduk. Rüyamda bana hem telefondan hem de yüzyüze bağırıp kızıyordu ayrılmamıza sebep olan benmişim gibi ama ben değilim. Anlamı nedir?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi üzen birinin pişman olmasına yorumlanır.

 5. C dedi ki:

  Hala unutmadığım eski sevgilim rüyamda bizim mahallenin yakınlarına taşınıyordu. 7 ay önce aniden evlendi ve çok üzüldüm.Gerçek hayatta da onu görmüyorum uzun zamandır ama rüyamda karsilasiyoruz ve bana çok bağırıyor ben çok üzülüyorum kalbim kırılmış gibi hissediyorum. Bende arabaya binip oradan uzaklaşıyorum eve geldiğimde ise kapınin önünde eşya görüyorum anlayamadim yorumlar mısınız teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi seven değer veren birinin hayatınıza girmesine yorumlanır.

 6. Gamze dedi ki:

  Merhaba sevgilim den 3 hafta oldu ayrılalı ailesi istemedi beni arkamdan vurdu adeta beni engelleyerek ten.bir haftadır sürekli hergun rüyam da ona kızıp sesimi yükseltip adeta bağırır gibi ona söyleniyor dum bana Bunlar i Nasıl yaparsin diye ama yanimda değildi ama ona söylediğimi iyi biliyorum anlamı nedir

 7. Ersin dedi ki:

  Ishare namazı kilip rüyamda eski sevgilimin bana kızdığını gordum bu ruya neye cikar

 8. Gamze dedi ki:

  Ben sevgilim den 3 hafta önce ayrıldım. Ailesi istemedi ve bana bitsin demeden beni engellemiş arkamdan vurdu yani.son bir haftadır aynı rüyayı görüyorum rüyamda yanım da olduğunu görmüyorum lakin ons çok kızıyorum sesimi yükselterek ons kızıyordum anlamı nedir?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski sevgiliyle tekrar barışmaya yorumlanır.

 9. GAMZE dedi ki:

  Merhaba rüyamda terken haberim yokken beni engelleyen eski sevgilim var. Eski sevgilime rüyamda bağırıp çağırıyorum. Bu rüyayı bir haftada çok kez gördüm ama rüyamda onu görüp görmediğime emin değilim ama ona karşı bağırdığımı biliyorum. Anlamı nedir?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski sevgilinin yeniden karşınıza çıkmasına yorumlanır.

   1. GAMZE dedi ki:

    karşıma çıkmasına mı karşıma çıkması çok yüksek çünkü aynı iş yerinde çalışıyoruz karşıma çıkması tekrardan sevgili olmak isteyişimi olacak yoksa sadece onu göreceğim mi anlamına getirdiniz

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya eski sevgilinin yeniden sizinle görüşmek için ısrar edeceğine yorumlanır.

 10. Ula dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilim beni aradı men açamadm sonra geri aradım bir kız açtı asistanıyım sizi tanıyorum dedi verdi ona konuştuk kavga ettik iş yerime geldi kavga ettik kafa tuttum ona kızdırdım dahada cok bagırdı garipti.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski sevgilinin sizden özür dilemesine yorumlanır.

 11. Laz Burnu dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilim ile havalimanında karşılaşıyorduk bana çok sinirliydi sonra çağırdım gelmedi sonra ısrar edince geldi bana işte onun dikkatini çekmeye çalıştığımı söyledi ama böyle bir şey yoktu sonra yanında bir lavuk vardı bana vurdu bende ona vurdum sonra kız gitti lavuğa dedim ki onu mu seviyorsun o da hayır dedi ams ben inanmadım sonra ayrıldık o sıra kan ter içinde uyandım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzakta yaşayan biri ile ilişkiye başlamaya yorumlanır.

 12. Pinar dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimle başlarda tekrar mutlu bir şekilde başlıyoruz barışıyoruz sonra benden önce bir sevgilisi varmış ve onu benden çok sevmiş aslında bana söylediği her şey yalanmış eski sevgilisini nişanlanırken görüyoruz ve çok üzülüyor. Her şey o gün ortaya çıkıyor ben bağırıp çağırıp ilişkiyi bitiriyorum. Eski sevgilisinin ailesiyle ve ablasıyla konuşuyorum durumu anlatıyorum. Onlar da benim sevgilimden kızlarını korumaya çalışıyorlar. Ben tekrar şans verdiğim için çok pişmanım. Tekrar barışmak için yalanlar söyleyip gönlümü almaya çalışıyor araya ünlü insanlar sokuyor Ama ben bu sefer dinlemiyorum. Bu ne anlama geliyor ?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski sevgili ile aynı ortamda bulunmaya yorumlanır.

 13. Aleyna dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilim vebi terk ettiği halde beni suçluyor sevgim bittiği için kızıyordu ama haksız bi sinirdi bu bağırıyordu buna benzer şekilde daha dün de ona heduye ettiğim kafeste ki kuşun sarı kuşun kapıma konduğunu gördüm birakıp gitmişti ama kafesin alt tabanı yoktu kafesi kaldırsam kuş kaçacaktı. Daha sonra kendi mavi kuşumla o kuşu oynarken buldum .

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni tanışacağınız biri ile aşka başlamak ve ortak noktaların çok olmasına yorumlanır.

 14. İsim istemiyorum dedi ki:

  Rüyamda çok sinirli bir şekilde bilmediğim bir evden çıkıyordum herkese bağırmıştım sonra kırmızı başörtülü eski sevgilimi gördüm yanımda da yeni sevgilim vardı bana baktı ve kuvvetli bir şekilde bana bağırmaya başladı bizde oradan kaçtık bunun anlamı ne olabilir hocam?

  1. admin dedi ki:

   Sizi kızdıran biri varsa gönlünüzü alabilir.

 15. BURAK dedi ki:

  Eski sevgilimin yurduna bakarken beni gordu ve bagirdi bakma git diye nedir bu hocam

  1. admin dedi ki:

   Sizden hoşlanan birinden haber gelebilir.

 16. turan dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilim bana GİT diye bağırıyordu ne anlama gelir. İlişkimiz uzun sürmüştü 7 aydır ayrıyız.

  1. admin dedi ki:

   Sizden hoşlanan ve ısrarla görüşmek isteyen biri olabilir.

 17. Ersin dedi ki:

  Hocam ruyada eski sevgilime hem bağırdım hem kizdim kalabalik ortamda bu ruya ne tabir edilir

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir ilişkiye başlamak ve eski sevgiliye dair endişe kalmamasına yorumlanır.

 18. Celal Yasin palak dedi ki:

  1 sene önce ki bir eski sevgilim var . Cok umrumda değildi ama son 2 aydır aklimda. Cok sevmiştim. Unutmak zor oluyor. Ruyam ise su sekilde. Sabah namazindan sonra gördüm rüyamı. Lise son sınıf öğrencisiyim. Okulun sonu olduğu için sınıfları geziyorum. Aklima o sırada sevdigim eski sevgilim geldi. Bir onun sınıfına da uğramak istedim. Ama niyetim sadece lise bitiyor son bir kez göreyim belki göremem diye düşündüm. Koridorda yürürken yanımda birileri var ama kim olduklarini hatırlamıyorum. Sınıfına girdim. Görmek için biraz yaklaştığımda bana bağırdığını filan hatırlıyorum belkide kızmış olabilir tam hatırlamıyorum burayı. Bende sınıftan çıkmak icin yürüdüm. Sınıftan çıkarken arkadaşlarımdan birisi olum bu kız seni sevmiyor dedi , bir digeride sevmiyosa zorlama dedi ve uyandim. 2 sene boyunca zaten olan seyler ruyamda da oldu. Acaba nasıl yorumlanır. Cok teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Sizinle yeniden görüşmek isteyebilir, tekrar yollarınız kesişebilir.

  2. Merve dedi ki:

   Bir yıldır görmediğim eski sevgilimi gördüm rüyamda sabah. Benim evimdeyiz ama eşyalar farklı, bana ilk gülümsüyor ve sonrasında bi kağıt gösterip bana kızıp bağırmaya başlıyor. Kolumdan tutup çekiştiriyor ve uyanıyorum. Bu ne anlama gelir acaba bir mesaj değeri var mıdır?

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya eski sevgiliye karşı öfke ve kırgınlığı bitmesine, başka bir yere taşınmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status