Menu

Rüyada Eski Sevgiliyi Bağırırken Görmek

Rüyada eski sevgilinin bağırdığını görmek, sizi kızdıran birine karşı mücadele etmek, o kişiye ne kadar haklı olduğunuzu göstereceğinize yorumlanır. Sizin iyiliğinizi istemeyen kişilere karşı mücadele edebilir, kendinizi kanıtlayabilirsiniz. İş ya da eğitim hayatında daha çok çalışarak ve çok hırs yaparak hem kendiniz için bir şeyler başaracaksınız, hem de düşmanlarınıza karşı zafer elde edeceksiniz. İnsanlar Rüyada eski sevgilinin bağırması, bir süredir öğrenmediğiniz şeyleri öğrenmek ve yalanların gün yüzüne çıkmasına yorumlanır. Size bir zamanlar yalan söyleyen kişiler ile yüzleşebilirsiniz. Geç de olsa ihanetler ortaya çıkar.

Rüyada eski sevgiliyi kızdırmak, hayatınıza giren biri ile ilişkinizin zarar görmesinden endişe duymak, özellikle de eski sevgilinizin sizi endişelendirmesine yorumlanır. Yeni sevgilinizden gizlediğiniz şeyler varsa, bunların gün yüzüne çıkmasından korku duyabilirsiniz. Bu da sizi mutsuz edebilir.

Rüyada Eski Sevgilinin Kızıp Bağırdığını Görmek

Kendiniz için bir şeyler yapmanın ve bazı insanlara karşı gelmenin zamanı gelmiş olabilir. Sizin özgürlüğünüzü kısıtlayan kişilere karşı tahammülünüz kalmayabilir. Hayatınıza karışan kişilere karşı sabrınız son bulup öfkenizi dışa vurabilir, daha cesaretli olabilirsiniz.

Rüyada Eski Sevgiliyi Bağırdığını Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, zor günler atlatmak ve sevdikleriniz ile huzur içinde olmak için daha çok çaba harcamak anlamına gelir. Üzerinizde büyük bir baskı ve sorumluluk hissedebilir ve bunlardan kurtulmak isteyebilirsiniz. Gizlediğiniz sırlarınız da şu günlerde iç huzurunuzu kaçırabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

16 Yorum
 1. Pinar Ekim 10, 2019 / Cevapla
  • admin Ekim 14, 2019 / Cevapla
 2. Aleyna Ağustos 30, 2019 / Cevapla
  • admin Ağustos 30, 2019 / Cevapla
 3. İsim istemiyorum Ağustos 16, 2019 / Cevapla
  • admin Ağustos 23, 2019 / Cevapla
 4. BURAK Ağustos 7, 2019 / Cevapla
  • admin Ağustos 10, 2019 / Cevapla
 5. turan Temmuz 30, 2019 / Cevapla
  • admin Temmuz 31, 2019 / Cevapla
 6. Ersin Haziran 7, 2019 / Cevapla
  • admin Haziran 7, 2019 / Cevapla
 7. Celal Yasin palak Mayıs 21, 2019 / Cevapla
  • admin Mayıs 29, 2019 / Cevapla
  • Merve Eylül 29, 2019 / Cevapla
   • admin Ekim 3, 2019 / Cevapla

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status