Rüyada Aslanla Arkadaş Olmak

Rüyada aslanla arkadaş olmak, çok iyi bir dost edinmeye yorumlanır. Dostlarınız size destek olurlar ve birbirinize kol kanat gerebilirsiniz. Özel hayatında zor bir süreç atlayan biri bu rüyayı görürse arkadaşı ile dertleşir. Onunla konuşarak size manevi destekte bulunabilir. Herkes tarafından sevilen ve sayılan biri ile de dost olabilirsiniz. Hayatınızda güçlü bir karakter olur. Rüyada bir aslan ile arkadaş olduğunu görmek, yalnız olan birinin hayatına girecek olan insanın onu çok mutlu etmesine yorumlanır. Onun sayesinde yeni hayaller peşinde koşabilirsiniz, siz çok destekleyebilir. Sizi başarılı olmanız için elinden geleni yapacak biri ile tanışılabilir. İlişkiye başlayanlar da sevdiklerinden her türlü desteği görürler.

Rüyada aslanla dost olduğunu görmek, güçlü bir dost çevresine girmek ve otoriter insanlar ile görüşmeye yorumlanır. Herkesin imrenerek baktığı bir fırsat elinize geçebilir. Bekar olanlar için hayatlarına girecek olan kişinin herkesin hayran olduğu ve örnek aldığı bir olacağına yorumlanır. Evleneceğiniz kişi mesleğinde çok başarılı ve saygın bir insan olabilir.

Rüyada Aslanla Arkadaş Olmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, dostlarınız sayesinde kendi gücünün farkına varmaya yorumlanır. Sizi sürekli dibe çeken kişiler hayatınızdan çıkar. Bunun yerine sizi yücelten ve yeteneklerinizi fark etmenize yardımcı olacak insanlar hayatınıza girer.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Merve dedi ki:

  Merhaba Rüyamda aslan ile o kadar iyi anlasiyoruz ki , yelelerine ellerimi sokup içime bastırir gibi severdim. O benim en yakin arkadaşımdı. Eve , misafirliğe bile giderken onunla gidiyordum. Benimle konuşuyordu hem de benim dilimde. Sanki hep benimleymis gibiydi. Rüyadan uyanınca boşluğunu hissettim.

 2. ALEYNA dedi ki:

  Annemin küs olduğu bir komşusu var, onun evinin önünde oturuyoruz birden bir aslan geliyor ben biraz çekinip geri çekiliyorum annem aslanı kucağına yatırıyor aynı bir kedi gibi seviyor ve bana aslanın zararsız olduğunu söylüyor. Daha sonra eşim geliyor onun peşinden de bir aslan geliyor eşim arabaya biniyor yan koltuğa da peşinden gelen aslanı oturtuyor sonra turlamaya ve eğlenmeye başlıyorlar sonra eşim tekrar yanıma geliyor bana bir hediye veriyor hediye bir kolye kolyenin ucunda bir kız bir erkek ismi var çocuklarımızın ismi deyip boynuma takıyor şuan hamileyim ilk kez bir rüyamı bu kadar hatırlıyorum

 3. Abdullah dedi ki:

  Meraba ruyamda hirsizlar tunel kaziyarak bir sirketi girmeye calisirken yakalandilar birden o tuneli camirli su basti onunu kaoatik adamlari kurtardik kactilar sonra kacarkan aslan saldirdi onlara aslansa beni dinledi onlara dokunmadi ve yol verdim canlarini bagisladim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi güce sahip olmaya yorumlanır.

 4. Derya dedi ki:

  Merhaba rüyamda evimin bahçesinde 3 Aslan varmış ama ben onlara bakmıyormuşum bahçeme gelmişler korkudan yanaşamamışım aslanlara.Günler sonra ölmüştür diye çıktığımda birisinin kafasının çürümek üzere olduğunu birisinin arka tarafta gezindiğini diğerinin yaşadığını görmemle aslanın eve girmesi bir oluyor.Balkon kapısını kapatıyorum bahçedeki eve girmesin diye .Eve gireni aramaya başlıyorum.Bir bakıyorum büyük oğlumun yatağının altında duruyor korkudan hemen kapıyı kapatıyorum ama oğlum içerdeymiş sonra o kapıya geliyor içeri alıyorum aslanı içeriye kapatacağım kapı kapanmıyor kapı yerinden çıkıyor kapanmıyor sonra oğlum diyorki anne kapatma zaten çok tatlıbişey yapmaz diyor ben olmaz oğlum Aslan o parçalar insanı diyorum ama sonra ikna oluyorum.Sonra çocuklarım yanına gidip onunla dost oluyorlar evin köpeği gibi……

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya güç kudret sahbi olmak, makam mevkiye yorumlanır.

 5. Erdal gül dedi ki:

  Selamın aleyküm ben rüyamda bir aslan sürüsü ile avcılık oynuyordum onlar benim insan olduğumu bende onların aslan olduklarını biliyordum ama arlaşdım onlarla. İki gıruba ayrıldık ve avcılık oynadık. Dişi aslan ve erke aslan ikiside.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iş hayatında makam mevki sahibi olmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status