Rüyada Bir Çocuğun Sünnet Olması

Rüyada bir çocuğun sünnet olduğunu görmek, aile hayatında güzel bir olaya tanıklık etmeye ve aile içerisinde dolaşacak müjdeli habere yorumlanır. Bu haber evlilik ya da bebek müjdesi olabilir. Başka bir akrabanız size müjdeli haberler iletebilir. Sevdikleriniz ile ortak sevinçler yaşarsınız. Rüyada erkek çocuğunun sünnet olması, aynı zamanda yapılan harcamaların hayırlı bir şey için olacağına yorumlanır. Bu harcamalar aile içerisinde güzle bir olay için olabilir. Aynı zamanda mal mülk edinmek isteyenler gelecek günlerde yatırımlarını yaparlar. Birikimleriniz boşa gitmez, gün geçtikçe artar.

Rüyada kendi çocuğunun sünnet olması, aile hayatında sevince ve mutluluk göz yaşı dökmeye yorumlanır. Aileniz için verdiğiniz emeklerin karşılığını alırsınız, yüzünüzde tebessüm eksik olmaz. Rüyada çocuğunu sünnet yaptırmak, iyi bir ebeveyn olmak ve çocuğunuz için yaptığınız fedakarlıkların karşılığını alacağınıza yorumlanır. Çocuğunuz sizi gururlandıracak bir başarıda bulunabilir.

Rüyada Bir Bebeğin Sünnet Olması

Rüyada erkek bebeğin sünnet olduğunu görmek, bol kazanca ve nimetlerin çoğalmasına yorumlanır. Sofranızda rızık eksilmez, evinize bol misafir girip çıkabilir. Hayırlı olaylar olur ve evinizde bereket artar.

Rüyada Büyük Bir Adamın Sünnet Olması

Rüyada büyük birinin sünnet olduğunu görmek, kazancınızda gözü olan ve hakkınıza el koymak isteyen birilerine yorumlanır. Aç gözlü biri sizin hakkınız olan bir şeye sahip olmak isteyebilir. Miras konusunda da tartışmalar çıkabilir.

Rüyada Bir Çocuğu Sünnet Etmek

Sıkıntılardan arınmaya ve düzlüğe çıkmaya yorumlanır. Zamanında birilerine yaptığınız iyilikleri şimdi onlar size yapabilir. İş hayatında da birinden yardım alınabilir. Bu sayede işleriniz açılır, birinin el atması ile birlikte sıkıntılarınıza derman bulabilirsiniz.

Rüyada Bir Çocuğun Sünnet Olması Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, kötü alışkanlıklardan kurtulmak ve iyi alışkanlıklar edinmeye, güzel ahlaka yorumlanır. Sizi yanlış yola sürüklemek isteyenler olabilir, ancak kişi doğru yoldan çıkmaz. Evine helal para getirir ve aile içerisinde hayırlı bir olaya vesile olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Hazal dedi ki:

  Merhaba lar rüyamda bir erkek çocuk sahipleniyordum ve onun sünnet olduğunu gördüm .

 2. Suat aslan dedi ki:

  Çocuklarımın sünnet olması

 3. Serpil dedi ki:

  Merhabalar çok sevdiğim bir tanıdığım rüyasında oğlu 20 yaşında benim onu ameliyathanede sünnet etmek istediğimi görmüş fakat oğlum sünnetli demiş sonra benim 2 yaşındaki oğlumu sünnet edelim demişim ve etmişim elimde son model bir makinayla sünnet etmişim.Hayır olsun ne anlama gelmektedir.Rüyayı gören kişi ile yaklaşık 2 yoldur hiç konuşmadık karşılaşmadık.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi olarak rahatlamak, evinize güzel haberler gelmesine yorumlanır.

 4. Kevın dedi ki:

  Benin rüyamda bizim mahalleye gelen sünnetçi arabasını durdurup benim oğlumuda sünnet ettirin dedim.sonra sünnetçi bir doktor kadın idi.oğluma iğne yaptı. Tam sünnet edeceği sırada kapı çaldı uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya dert tasanın bitmesine borç kalmamasına yorumlanır.

 5. Helin dedi ki:

  Benim annem oğlumu görmüş rüyasında bize gelmiş oğlumu kucağına almış bende demisim ki anne dikkat et sünnet oldu annemde bakmış lac dikişi var diye 1 tane dikiş olduğunu görmüş uyanmis

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizin bereketinin artmasına yorumlanır.

 6. Ela dedi ki:

  Rüyamda sevdiğim adam bir çocuğu sünnet ediyordu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sevdiğiniz kişiden bir iyilik görmeye yorumlanır.

 7. Ahmet dedi ki:

  Tekrar ikonci kez yine doktors goturup hemsite kremon yerini gosteeiyo bidaha sunnet olacakmis gibi hazırlıyorum çocuğumu sonrasında uyandım benim bi rüyamı yorumlarsanız sevinirim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kazancın artmasına, berekete yorumlanır.

 8. Ahmet dedi ki:

  Kızımı görü yorum ama erkek olarak ve onu hastanede sunnet ettiriyorum ameliyatda bende doktorlarla beraberim

  1. Ahmet dedi ki:

   Ikinci kez yine götürüyorum yine sünnet olacakmis hemşire krem sür deyip yerini gösteriyo bende alıyorum ve orda uyandim

 9. Serap dedi ki:

  Rüyada oğlummun sünnet olduğunu gördüm ama henüz sünnetli degil

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde misafir ağırlamaya yorumlanır.

 10. Rüyasının yorumunu isteyen dedi ki:

  Rüyamda 7 yaşındaki erkek kuzenimi gördüm. Gerçek hayatta sünnet olduğu halde tekrar sünnet oluyordu ve bunu bir devlet büyüğü makasla yapıyordu. Makasla kestikten sonra hiç kan akmıyordu. Sadece ucunda küçük küçük kan belirtileri vardı. Sanki koparılmış yara gibiydi.

  1. admin dedi ki:

   Haneden çok hayırlı habere ve küslüklerin bitmesine yorumlanır.

DMCA.com Protection Status