Rüyada Çamura Batmak

Rüyada çamura battığını görmek, beklentilerin boşa çıkmasına ve bir konuda hayal kırıklığı yaşamaya yorumlanır. Plan ve projeleriniz yarım kalabilir, uzun süredir istediğiniz bir şeyin gerçekleşmemesi sizi mutsuz edebilir. İş ya da eğitim hayatında vazgeçme noktasına geleceğiniz bir takım olaylar olabilir. Özellikle çalışan kişiler iş ortamında bir haksızlığa uğrayabilir, başka birinin hatası yüzünden siz de zor durumda kalabilirsiniz. Ya da size vaatler veren biri sözünde durmayabilir. Eğer sorun yaratmaya çalışan biri varsa bu kişiye karşı da temkinli olmanızda fayda var.

Rüyada çamura batmak sonra çıkmak, çok meşakkat gerektiren bir işe girmek ya da büyük sorumluluklar almak gibi anlamlara gelir. Ya da bazı riskler almanız gerekebilir. Zor durumda kalmanıza sebep olacak görevler de olabilir. Ancak sonunda yüzünüzü güldürecek şeyler sizleri bekliyor olacak. Rüyada çamura batmak çıkamamak, maddi kayıplar yaşamak, elinizden para çıkması anlamına gelir. Eğer birine borç verdiyseniz ya da kefil olduysanız o kişi yüzünden siz de paranızı kaybedebilirsiniz.

Rüyada birinin çamura battığını görmek, birine yardım olmak ve o kişiyi büyük bir dertten kurtarmak olarak yorumlanır. Bir süredir sizde yardım istemeye çekinen biri olabilir. Ancak yakında maddi ya da manevi yardım talebi olabilir. Ancak bu durum sizin için de zor olacak. Ona yardım etmek sizi de zor durumda bırakabilir.

Rüyada Çamura Bulanmak

Sıkıntıların hepsi geride kalabilir ve hayatınıza yeni bir sayfa açarak daha pozitif olabilirsiniz. Bazı olaylara bakış açınız değişebilir ve hatalarınızı telafi edebilirsiniz. Özellikle yapılan hatalardan alınan dersler ile birlikte artık daha doğru seçimler yapabilir, endişesiz yaşayabilirsiniz.

Rüyada Arabayla Çamura Batmak

Yolculuk yaparak uzun süredir görmediğiniz insanları görebilir, dargın olduğunuz kişiler ile bir araya gelebilirsiniz. Mesela aranızda soğuk rüzgarlar esen biri ile yeniden aranızı düzeltmek sizin için önemli olabilir. Rüyada arabanın çamura saplanması, uzakta yaşayan biri ile aranızdaki sorunları çözmek ve artık içinizin rahat etmesi, özlemlerin son bulması ve artık bazı şeylerin geçmişte kalmasına yorumlanır.

Rüyada Çamura Batmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, verilen sözlerin tutulmaması ile birlikte kalbiniz kırılabilir ve size yapılan yanlışlar yüzünden moraliniz bozulabilir. Ancak bundan sonra her türlü sorun yaratan kişiler hayatınızdan çıkarmak isteyebilirsiniz. Bazı hataların telafi olmayabilir ve artık sorun istemeyebilirsiniz. Bu yüzden de bazı insanlarla yollarınız ayrılabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. İdris dedi ki:

  Annm beni rüyasında yagmurlu Bi günde dizlerim kadar camur gömüldü görmüş ama sorna cıkmış onda önceden ufak Bi iş kazası gecerdimi

 2. şükran dedi ki:

  7 yaşindaki oğlum rüyasinda 4 aylik kardeşinin çamura battiğini gördü.

 3. Aslan dedi ki:

  Babam beni rüyasinda traktörden düstümü ve sulu camura batimi görür baska bir uzun böylu adam pesime atlar ve bulamaz pesine Babam atlar ve beni kurtarir. Ne anlamina geliyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya parasal anlaşamzlıkların bitmesine yorumlanır.

   1. Aslan dedi ki:

    Ha yazmaya unutdum Babam beni camurdan cikarsiktan üstümü cikarir ve yüzümü filan süyla yikar

 4. Fatma dedi ki:

  Selamlar, rüyamda yerin altında büyük ev gibi mekanlar varmış erkek kardeşimi oraya götürürken kardesimi sırtüstü çamura batmış şekilde görüyorum ben de aşağı iterek onu yerin altına götürmeye çalışıyorum fakat babamı oraya gotururken böyle bir durum yok daha kolay yolu varmış diyorum ki kardesiminki zor oldu babaminki kolay oldu.Yorumlarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler 🌺

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya borçlarınız varsa yakında bitirmeye ve aile içi maddi yönden rahatlamaya yorumlanır.

 5. Eda dedi ki:

  Rüyada sevgilimle bir suyun kenarında yürüyoduk onun çizmeleri vardı birden çamura battı ben hemen onun çizmelerini alıp yıkadım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sevgilinizden hediye almaya yorumlanır.

 6. Harun dedi ki:

  Rüyamda babam ile çamur üzerinde yürüyorduk. Çamur tıpkı deniz kadar büyüktü, ve bir anda deniz dalgasi gibi çamur dalgasi vurdu ve babam altinda kaldi sadece yuzu görünüyordu ama artık tepki vermiyordu.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya borçlarınız varsa çoğunu kapatmaya yorumalnır.

 7. Ayşegül dedi ki:

  Merhaba, bu rüyayı göreli biraz oluyor. Bataklık ya da çamur gibi bir yere saplanmışım. Boğazıma kadar. Üzüntülü bir şekildeyim. Sonra karşı tepelere bakıyorum ve o tepeler altın gibi sapsarı ve güzel. Biri bana diyor ki, “O bataklığa düşmeseydin onun kıymetini bilmezdin” Anlamı nedir acaba. Teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Elinizden çıkan yüklü bir para olabilir, ancak hayırlı bir şeye gider.

  2. Lesya dedi ki:

   Az önce kötü rüya gördüm.Ayrıldığım erkek arkadaşımı bir çeşmenin başında belinden altının çamura saplandığını gördüm ve çıkması icin ona yardım ediyorum.Ne demektir?

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya tekrar barışmak istemesine yorumlanır.

 8. Dürdane Ağral dedi ki:

  Merhabalar. Rüyamda annemin sürdüğü arabamla çamurlu bataklığa düşüyoruz ama araba batmıyor ilk ben çıkıp kurtuluyorum sonra arabadaki diğerleri. Birde aynı rüyada kız kardeşimin uzun ve ojeli tırnaklı kız bebeği oluyor gördüm ne anlama gelir acaba

  1. admin dedi ki:

   Borca girmeniz veya birine borç para vermeniz gerekebilir.

 9. Aysenur dedi ki:

  Merhaba rüyamda eşim ve arkadaşlarımızlarkadaşlarımızla arabayla biryerlere gidiyoruz.daha sonra araba çamurlu bir bataklığa düşüyor ve araba batmaya başlıyor. Herkes dışarıya çıkıp kendini kurtarıyor fakat ben çıkamçıkamıyorum arabayla birlikte batiyoruz ve ölüyorum.yorumu nedir acaba

  1. admin dedi ki:

   Bir süredir görmediğiniz dostlarınızdan haber gelebilir, borcu olan biri varsa öder.

 10. Emine dedi ki:

  Rüyamda hasta yatiyorum ziyaretime patronlarım gelmiş sonra kalkıp dışarı çıkıyorum yalın ayak göya iş yerimin önüymüş sulu çamura basa basa yürüyorum ayaklarım batmiyor ama kalabalık birikiyor yanımda sonra 6 aydır gorusmedigim erkek arkadaşım elinde beyaz güzel bi hediye kutusunda sigara veriyor bana

  1. admin dedi ki:

   Masraf yapmaya ve daha çok gelire ihtiyaç duymaya yorumlanır.

 11. ekrem dedi ki:

  Rüyamda anneannem birisiyle kavga ediyordu tam o esnada biraz ilerde bulunan gölet taşmaya başlıyor ben kaçmak yerine anneanneme gölet taşıyor anneanne kaç diyorum o beni kavga etmekten beni duymuyor sonra anneannemi kurtarayım diye taşan suyun içinde yarı belime kadar çamura battım şimdiden teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Hane içerisinde parasal rahatlama ve elinize yüklü para geçmesine yorumlanır.

 12. İlknur dedi ki:

  Rüyamda beyaz bir tabağı çamura fırlatıyor um. Yorumlarsaniz sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Elinize geçen bir miktar paranın beklenmedik masrafa gitmesine yorumlanır.

 13. Dilek dedi ki:

  Rüyamda flört ettiğim ama hiç tanımadığım bir çocuk var yanımda otobüsteyiz durak kaçıyor ve bana bu sebenden bağarıyor. Bende bu duruma sinirleniyorum bu sebebten dolayı mı barıyorsun faln diye sonra otobüsten iniyorum sinirli sinirli yürüyorum eski sevgilim çıkıyor karşıma beni tekrar kazanmaya çalışır gibi davranıyor sonra daha önceden beni kazanmak için de mesajlar attığını ama benim doğru düzgün cevap vermediğini söylüyor sonra hadi gidelim burdan diyo. Yürümeye başlıyoruz yürümeye devam ettikçe ben çamura batıyorum. Sonra o kurtuluyor ve beni de kurtarmak elimi tutuyor. Kurtardıktan sonra bana sarılıyor. Bu kadar yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Uzak mesafe bir ilişki yaşamaya ve bu kişiyi yeni tanımaya yorumlanır.

 14. husobey dedi ki:

  Ailemle beraber tarla gibi bir yerde arabayla ilerlerken yol çok daralıyordu. Daha sonra annem aşağıya inip yoldaki taşı çektiğinde her tarafı su kaplıyordu. İleri doğru gittikçe gömülüyordum ve geri geri çıkabilmiştim. Babam sürekli gülüyordu. Bu rüyanın alameti nedir?

  1. admin dedi ki:

   Bol kazanca ve aile içerisinde refaha yorumlanır.

 15. Hsyn dedi ki:

  Rüyamda tır şoförlüğü yaparken aracı yolun sol tarafına durduğumda aracın yana yattığını ve çamura battığını ve aracı içinde yük ile birlikte içine çektiğini ve aracı kurtarmak için dışarı çıktığımda araç ile birlikte çamurun içine çekilip araç ile çamurun içine komple gömüldüğümü yutulduğunu gördüm. Bu rüyanın alameti nedir?

  1. admin dedi ki:

   Bazı harcamalar bütçenizi zorlayabilir.

 16. Didem dedi ki:

  Rüyamda eski iş yerimde yine çalışıyordum ve asansör bozuk olduğu için merdivenlerden gidiyorum ama bir anda kendime boğazıma kadar bir çamurun içine batıyorum ve ağır ağır yürüyerek çıkıp hemen eşime arıyorum. Gelip beni al üstümü değiştireyim diye. Ama o biraz gecikiyor ve o anda üstüme bakıyorum ama hiç iz yok. Fakat kafamda üstümün kirli olduğunu biliyorum. Şimdiden teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   İlerleyen günlerde bir yere taşınmak veya iş vesilesi ile seyahat yapmak, zorlukları aşmaya yorumlanır.

 17. Kardelen dedi ki:

  Rüyamda ayağımı çekirgeye bastığımı görüyorum. Ayağımı kaldırıyorum çekirgenin bir kaç bacağı ayağımın altına batmıştı. Anlamı nedir acaba?

  1. admin dedi ki:

   Bir insanın sizi hayal kırıklığına uğratmasına yorumlanır.

DMCA.com Protection Status