Rüyada Dana Görmek

Rüyada dana görmek, elinizi attığınız her işin karşılığını almak ve hakkınız olan paranın cebinize girmesine, bol kazançlı işler ile uğraşmaya yorumlanır. Yeni bir gelir kapısı aralayan kişiler iş hayatında bol kazançlı ve helal paralar kazanırlar. Yatırım yapmak isteyenler geleceklerine yönelik yeni yatırım fırsatları elde edebilirler. Eğer sermaye arayışında iseniz ihtiyacınız olan sermayeyi toplayabilirsiniz. İş kurmak isteyenler de iyi bir başlangıç yaparak hayallerindeki bir işe sahip olabilirler. Rüyada dana sürüsü görmek, birden fazla yerden evinize para girmesine ve sofranızda bereket dolu günlere yorumlanır. Evinizde çalışmayan veya iş arayan kişiler işe girerek ev bütçesine katkıda bulunabilirler. Hem sizin hem de ailenizin maddi durumu düzelir.

Rüyada dana kesmek, borcu olan birini borçlarını kapatmasına ve çevresine de borçlu kalmamasına yorumlanır. İş hayatında aksilikler yaşayan kişiler işlerinde şeytanın bacağını kırarlar ve yeniden işleri düzelmeye başlar. Ticari hayattaki zarar telafi edilir ve kişi hakkı ile bir şeyler başarır, maddi kayıpları geri koyar.

Rüyada Dana Saldırması

Sizi güçsüz gören ve küçümseyen kişiler varsa bu kişilere karşın üstünlük sağlamak ve düşmanlarınızın da rakiplerinizin de sizden korkmasına yorumlanır. Aynı zamanda maddi olarak da güçlenebilirsiniz. Sizi aşağıya çekmeye çalışan kişiler olsa da başaramazlar. Rüyada dana tarafından kovalanmak, büyük bir maddi külfetten kurtulmak şeklinde yorumlanır. Size borç yüklemek veya dolandırmaya kalkan kişiler emellerine ulaşamazlar. Rüyada danadan kaçmak, ön yargılar yüzünden fırsatların elinizden kaçmasına yorumlanır. Sizi eleştiren kişiler yüzünden de bir şeyler elinizden kaçıp gidebilir.

Rüyada Dana Beslemek

Eski arkadaşlarınız ile yeniden bir araya gelmek ve onlarla özlem gidermek anlamına gelir. Eskiden bir arada olduğunuz ve aranızdan su sızmayan insanlar ile yeniden görüşmeye başlayabilirsiniz. Aynı zamanda ayrılan kişiler de tekrar barışabilirler ve eski sevgiliniz ile görüşmeye başlayabilirsiniz.

Rüyada Dana Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, yakın çevrenizin güvenini kazanmak ve insanların size inanmasına, iş hayatında makam mevki sahibi olmaya yorumlanır. Çalışma hayatında güzel işler başarılır ve cebinizde para eksik olmaz. Elinize bol para geçebilir ve borcu olanlar borçlarını ödeyerek borç yükünden hafifler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Sevda dedi ki:

    Ruyamda annem keçilere bakmami söylüyor bende tam keçilerin oldugu yere varıyorum kapinin önünde bir tane siyah dana yatıyor oluyor yorumu nedir acaba

    1. admin dedi ki:

      Bu rüya gelirinizde artış olacağına yorumlanır.

DMCA.com Protection Status