Rüyada Evlilik Teklifi Görmek

Rüyada evlenme teklifi görmek, hayatınızda biri varsa o kişiden sürpriz bir evlilik teklifine yorumlanır. Bekar genç bir kız bu rüyayı görürse sevdiğinden evlenme teklifi alabilir. Sevdiğiniz yoksa da talibiniz çıkabilir. Bir erkek bu rüyayı görürse sevdiği kıza hayallerindeki gibi bir evlilik teklifi yapabilir. Evleneceğiniz doğru insan karşınıza çıkar. Evli biri bu rüyayı görürse eşinden sürpriz bir hediye alabilir. Eşiniz sizi mutlu edecek bir hazırlık içerisinde olabilir.

Rüyada evlilik teklifi hazırlığı görmek, bu rüya özel hayatınızda çok mutlu olmaya yorumlanır. Sizi mutlu edecek bir talibiniz çıkar. Uzun zamandır evlilik istemeyen kişiler de sürpriz bir şekilde evlenme kararı verebilirler, doğru insandan tez vakitte karşınıza çıkabilir.

Rüyada Evlilik Teklifi Yapmak

Evlenmek için önünüzdeki engelleri aşmaya ve maddi durumun düzelmesine yorumlanır.İşleri sebebi ile bir türlü evlenemeyen kişiler işlerinde düzen kurabilirler. Kariyerinizde hayırlı gelişmeler olur. Rüyada evlilik teklifi etmek, sevdiğiniz insan ile muradına ermeye yorumlanır. Sevdiğiniz kişi ile mutlu bir yuvanız olur.

Rüyada Evlilik Teklifi Almak

Gelecek olan müjdeli bir haberi simgeler. Uzun zamandır sizi heyecanlandıran bir konuda çok büyük sevinç duyacağınız haberler alabilirsiniz. Rüyada evlilik teklifi aldığını görmek, sevdiği ile kavuşmaya da yorumlanır. Sevenler bir araya gelirler, ayrı kalınmaz. Rüyada başkasının evlenme teklifi alması, bekar olan birini hayırlı bir taliple tanıştırmaya yorumlanır. İki bekar insanın bir araya gelmesine vesile olunabilir. Rüyada evlilik teklifi almak ve reddetmek, bu rüya ayrılan kişilerin yeniden barışmasına yorumlanır. Sözlüsü veya nişanlısı ile ayrılan kişiler tekrar bir araya gelirler.

Rüyada Evliyken Evlilik Teklifi Almak

Bu rüya eşinizden gelecek bir habere çok şaşırmaya yorumlanır. Size bir sürprizi olabilir. Sizi mutlu edecek bir haber ile eve gelebilir. İlerleyen günlerde evinizde neşe mutluluk artar. Eşi ile anlaşamayanlar da aralarındaki buzları eritirler.

Rüyada Evlilik Teklifi Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, özel hayatınızda büyük mutlulukların ve sürprizlerin yaşanmasına yorumlanır. Bekar olanlar evleneceği insanı bulurlar, talibiniz çıkar. Evli olanların da evlerinde neşeleri sohbetleri eksik olmaz. Sizi şaşırtıp mutlu etmek isteyen biri olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Şeymaa dedi ki:

  rüyama cevap verirseniz beni çok mutlu edersinizrüyamda ülkemizde ünlü bir gazeteci tarafından eski okulumda yüzükle evlenme teklifi alıyordum ve kabul ediyordum orada birçok ünlü isim vardı tebrik ediyorlardıokuldan çıkarken eski sevgilimi gördüm hala seviyorum onu annem evlenme teklifi aldığım adamın arabasina binmemi istiyordu tam o sırada eski sevgilim ve arkadaşi bineceklerdi ama ben bindim araba eski küçük klasik arabalardandı

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı insanların hayatınıza girmeisne, güzel kararlar almaya yorumlanır.

 2. Sevgi dedi ki:

  Selamlar. Ruyamda eski sevgilimin yakin bir arkadasinin evlendigini gordum. Hatta gercek hayatta da taniyorum ikisinide, yani damadi ve gelini ,ama gercek hayatta evli degiller tabiki, sadece sevgililer. Evlilik haberini duyunca sasirdim tabi ve hemen damadi kutladim. Gercekten evleniyor musunuz dedim ve o da evet dedi. Damatligi gri rengde idi ve gelinin gelinligi bembeyaz idi. Saclari komur gibi siyahdi. Eski sevgilim damadin yaninda idi. Sonra ise onun yanindan bana soyle seslendi. Senin burda ne isin var. Napiyorsun burda sen. Defol git buradan falan filan. Bu sekilde de ruyam sona erdi. Bu ne demek?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı bir talibe yorumlanır.

DMCA.com Protection Status