Rüyada Halay Çekmek

Rüyada halay çektiğini görmek, sosyal çevrenizin renklenmesi ile birlikte hayatınızın da daha bir anlam kazanmasına, sayıp seven insanların çoğalmasına yorumlanır. Yakın çevreniz tarafından yüzünüzü güldüren haberler alabilirsiniz. Sizinle tanışmak ve yanınızda olmak, size yardım etmek isteyen insanlar olabilir. Bekar olan kişiler ise yeni biri ile aşka yelken açabilirler. Kısa zamanda tanışacağınız biri gönlünüzü çalabilir ve evlilik yolunda bir beraberlik olabilir. Evliler ise hanede birinin evlenmesi ya da yakın çevrelerinden alacakları başka müjdeli haberler ile sevinecekler. Rüyada halay çekmek oyun oynamak, özel hayatınızda mutluluğun her geçen gün artması ve yeni ortamlara girmek yeni dostlar kazanmak demektir. Yeni davetler alabilirsiniz ve bu sizi mutlu edebilir.

Rüyada başkasının halay çektiğini görmek, sizi özleyen birilerinden haber almak ve bir araya gelmek, özlemlerin son bulması demektir. Uzun süredir görmediğiniz eş dost ya da akraba ile bir araya gelebilirsiniz. Hanede bir düğün ya da başka bir kutlama vesilesiyle de yıllardır görmediğiniz kişilerle yeniden dostluğunuz pekişebilir.

Rüyada Kalabalıkla Halay Çekmek

Yalnızlıktan kurtulmak ve yeni arkadaşlar kazanmak, özel hayatınızda aranılan biri olmak demektir. Mesela yeni bir iş ortamı ya da başka bir vesile ile yeni insanlar ile tanışmanız olasıdır. Kısa sürede insanların güven ve sevgisini kazanacağınız şeyler yaşanabilir.

Rüyada Halay Başı Çekmek

Sorunların çözümünde öncü olmak ve elinizi attığınız her işte başarı getirmek, artık başkalarının da sizdeki ışığı fark etmesi ve size gıpta etmesi anlamına gelir. Sizin yolunuzda ilerlemek isteyen kişiler olabilir. Bazı insanlar tarafından hayat seçimleriniz örnek alınabilir.

Rüyada Müziksiz Halay Çekmek

Kimseye haber vermeden yapılan bir işten bir anda herkesin haber alması, ancak güzel haberler yayılması anlamına gelir. Gizli bir şekilde bazı plan ve projelerinizi gerçekleştirebilir, sonrasında herkesi hayrete düşürebilirsiniz.

Rüyada Halay Çekenleri İzlemek

Bir süredir geri planda kaldığınız bir konuda artık kendinizi ön plana çıkarmaya karar vermek, öz güvenin artmasına yorumlanır. Artık bazı şeylerin değişmesi sizin için daha önemli olabilir. Sıkıldığınız bir konuda değişim yaşayabilir, daha keyifli bir hayat sürebilirsiniz.

Rüyada Halay Çekmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, iyi niyetli insanlar ile tanışmak ve sosyal çevrenizde sevilen bir olmak, başkalarından saygı görmek ve tanınır hale gelmek demektir. Şans yüzünüze gülebilir ve özel hayatınızda yaşanan güzel gelişmeler sayesinde bir süredir devam eden sıkıntılardan arınabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Anomin dedi ki:

  Rüyada davullu ve zurnalı bir şekilde ailemle halay çekiyordum not evliyim şuan admin cevaplarsan sevinirim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içinde sevince ve rahat geçime yorumlanır.

 2. Kübra dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda iki arkadaşımla düğüne gidiyorduk. Düğün sevdiğim çocuğun abisinin düğünüydü köy düğünü. Alana girdikten sonda ben birkaç adım atıp geri döndüm yerime dönerken arkadaşımda ve annesinde olan siyah halay mendillerini gördüm parıl parıl ediyorlardı annesi elime mendili verdi halay çekmeye başladık arkadaşım ve sevdiğim çocukta birlikte. Halayın başında ben varım. Halaya başlamadan önce bi küçük dikkatimi çekti elinde siyahta dahil renk renk halay mendili halay çekerken bi bakıyorum bütün mendiller elimde.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya arkadaşlarınızdan gelen bir habere sevinmek ve işlerinizin düzelmesine yorumlanır.

 3. Meryem dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda iki arkadaşımla düğüne gidiyorduk. Düğün sevdiğim çocuğun abisinin düğünüydü köy düğünü. Alana girdikten sonda ben birkaç adım atıp geri döndüm yerime dönerken arkadaşımda ve annesinde olan siyah halay mendillerini gördüm parıl parıl ediyorlardı annesi elime mendili verdi halay çekmeye başladık arkadaşım ve sevdiğim çocukta birlikte. Halayın başında ben varım. Halaya başlamadan önce bi küçük dikkatimi çekti elinde siyahta dahil renk renk halay mendili halay çekerken bi bakıyorum bütün mendiller elimde.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kalabalık bir ortama girmek ve yeni dostlar edinmeye, sevineceğiniz haberler almaya yorumlanır.

 4. Hazal dedi ki:

  Rüyamda kız kardeşim ve şu an kız kardeşine talip olan halamın torunu var beraber halay çekiyoruz ben halamın torununun koluna girerek halayı ona öğretiyorum sonra bir bakıyorum kardeşim elini tutarak halay çekiyor bende daha ortada bir şey yok oğlanın elini neden tutuyorsun diye kızıyorum kız kardeşim bana bağırıyor ağlamaya başlıyor ne anlama geliyor acaba

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hane içinde hayırlı bir olay ve sevince yorumlanır.

 5. Ela dedi ki:

  Merhaba rüyamda halay cekenler vardi eski sevgilim (suan evli) bide aramizi bozan amcam vardi halayda birden o halay bozuldu ve herkes böyle düstu. o dügunde bide cok istedigim biri vardi ama halayda degildi o oda benim gibi bakiordu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya düğün telaşına yorumlanır.

 6. 😎 dedi ki:

  Rüyamda gece vakti sokakta tek başıma uzaktan gelen bi muzikle ciftetelli oynuyorsun karsimdaki evde kardesim bana bakiyordu isikli bi odanin icinden izliyordu beni sonra 3 kadin cikti ayakkabilarin nerde dediler ayakkabilari arar gibi yapip buldum. Hayrolsun insallah yorunuzu bekliyorum

  1. admin dedi ki:

   Uzun zamnadır görüşmediğiniz yakınlarınız ile bir araya gelmek ve müjdeli haberler almaya yorumlanır.

 7. Tugba dedi ki:

  Rüyamda kısa bir süre önce tartıstıgım ve görüşmediğim görümcemle ve onun arkadası ve başka kisilerle halay cekiyorduk.. Halay bası bendim birden ayağa kalkıp türkü söyleyip halay çekmeye başladımküs olduklarımlada konuşuyodk gülüyoduk hatta.. anlamı nedir acaba.. teşekkür ederim şimdiden

  1. admin dedi ki:

   Aranızdaki gerginliğin sebebi neyse çözülür ve sorunlar biter.

 8. Fatma dedi ki:

  Rüyamda ben ,eşim ve arkadaşımız olan bir çift ile birlikte 4 kişi horon teptik. Onlara ben, nasıl oynanır diye hem gösterdim ve hem de oynadık

  1. admin dedi ki:

   Evinizde neşe ve bereketin artmasına yorumlanır.

 9. mwemo dedi ki:

  mrb rüyamda ilk baş gitar çalıyodm genç bir erkek pembe takım giymişti iki kişiyle oynuyodu sonra halay çekenleri gördüm onlara sadece bakıyodm. halayın başını çeken o genç vardı evlilik amaçlı ona keşke seninle olsaydı diyordum ama o uzakta halayın başını çekip oynuyodu bn uzaktan gördm. nedir bunun anlamı .

  1. admin dedi ki:

   Özel hayatınıza çok mutlu olmak ve yeni dostlar kazanmaya yorumlanır.

 10. Yılmaz dedi ki:

  Rüyamda halay oynuyordum halayın başını çekiyordum Fazla kalabalık deyildi.

  1. admin dedi ki:

   Düğün dernek talaşına yorumlanır.

 11. Büşra dedi ki:

  Rüyamda evdeydim, kardeşim birden telefondan halay açtı bende dayanamadım oynamaya başladım. Tabi ben oynarken annem de oynuyordu ama annemin yüzü asıktı. Biraz oynadıktan sonra baktım durdu ve ben uyandım bu rüyayı da sabaha doğru gördüm. Benim için çok önemli cevaplarsanız sevinirim. Allah’a Emanet Olun 🤗🤗🤗

  1. admin dedi ki:

   Aile içerisinde neşe ve sohbete, özellikle uzakta yaşayan birinden çok müjdeli haberler almaya yorumlanır.

 12. Leyla dedi ki:

  Ben dün gece rüyamda en yakın arkadaşımla düğünde olduğumu gördüm. O düğün benim eski sevgilimin (iki gün önce ayrıldığım ve felaket acı çektiğim eski sevgili bu arada). Kuzeninin düğünüydü, sonra arkadaşım beni halay çekmeye zorladı ve biz gelinin yani eski sevgilimin kuzeninin (gelin) yanında halaya durduk halay çektik. Eski sevgilim de oradaydı ve halaya girdi öyle işte bakışıp durduk.

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı bir rüyadır ve özel hayatınızda mutlu olmaya, kısmetin açık olmasına yorumlanır.

 13. Enes dedi ki:

  Hayırlı geceler, rüyamda köye gidiyordum ve arabanın üstüne bindim. Bir süre sonra yolda iki tane kız gördüm. Acaba ben bunları tanıyor muyum dedim. Yüzlerini gördüm tanımıyordum ve bir süre sonra bir köye vardık. İki katlı bir evin balkonun da sevdiğim kız kucağında kardeşi saçlarını okşuyordu ve bana baktı. Bir ara bana parmağını gösterdi. Ben de bu kız nişanlandı mı da benim haberim yok, sonra yengesiyle beraber balkonda bana bakarak halay çektiler ve ben de kendime dedim millette hiç utanma kalmamış hadi o kız oynadı. Erkek kardeşi yengesi utanmıyor mu dedim ve uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Aile içinde anlaşamadığınız kişiler olabilir, fikir ayrılıkları çıkabilir. Mal mülk konusunda da anlaşmazlıklar yaşanabilir.

 14. nur dedi ki:

  Rüyamda halay başı olmuştum. Yakın akrabamın kına gecesiydi (bu yaz yaptık düğünlerini aslında). Halayın başı oldum ama sürekli halayın gerisinde kalıyordum. Elimde gelinin başına konan kırmızı örtü vardı. Onu sallayarak halayı çekiyordum. Sonra amcam bizi kına gecesinden alıp eve götürüyordu. Ben amca saat daha çok erken diyordum o da bana düğünde daha çok kalırız diyordu. Yengem de yol çok uzak burası neresi diyordu. Amcam da burası Kartal diyordu. Yorumlarsanız çok sevinirim🤗

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı bir kısmet çıkmasına, sevdiklerinizin sizi kutlamasına yorumlanır.

   1. Mehmet dedi ki:

    Rüyamda gülerek çok eğlenerek halay çekiyordum ve bu rüyanın etkisinde kaldım yorumlarsanız çok sevinirim

    1. admin dedi ki:

     Çok sevineceğiniz bir olay yaşamaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status