Rüyada İshal Olmak

Rüyada ishal olduğunu görmek, paranızı hayır işleri için harcamak ya da sevdiklerinize para yardımında bulunmaya yorumlanır. Birikimleriniz hayırlı bir şeye gider. Yapılan harcamalardan dolayı pişmanlık yaşanmaz. Örneğin bir süredir hasta biri varsa onun iyileşmesinde destek verilebilir. Birine büyük bir iyiliğiniz dokunabilir. Rüyada ishal olup altına yapmak, birine yapılan iyiliğin karşılığını görmek ve zor zamanları atlatmak demektir. Derdi olan kişiler bir yakınlarına dertlerini ve sırlarını açabilirler. Dertleşerek derdinize bu kişi derman olabilir. Rüyada ishal olmak her yeri batırmak, iç sıkıntılardan kurtulmak ve artık bir konuda endişelerinizin sona ermesine yorumlanır. Sizi içten içe endişelendiren bir şeye çözüm bulunabilir.

Rüyada ishal olan birini görmek, birinden gelen sözlere kırılmak ve bu kişi ile aranızın açılmasına yorumlanır. Olur olmaz laflar diyerek bol boğazlık eden biri olabilir. Rüyada başkasının ishal olması, aynı zamanda başka birinin harcamalarınıza karışması anlamına gelir. Bu kişi bu konuda dedikodu çıkarabilir.

Rüyada İshal Olmak ve Temizlemek

Çok harcama yapan kişiler için bur harcamaları ile girilen borcu ödemeye yorumlanır. Yüklü borcu olan kişiler, borçlarında hafifleme yaşarlar. Maddi yönden sıkıntı veren şeyler biter. Sizi parasal sorunlarda destekleyen biri olabilir.

Rüyada Kedinin İshal Olduğunu Görmek

Kazancın gün geçtikçe artmasına ve tek başına çok birikim yapmaya yorumlanır. İş hayatında gün geçtikçe daha fazla para kazanmaya başlayabilirsiniz. Geliriniz değişebilir, yeni bir işe girip zamlı çalışabilirsiniz.

Rüyada İshal Olmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, maddi yardımda bulunmak ve gelirinizde rahatlama olmasına, bolluk ve berekete yorumlanır. Size borcu olan kişiler varsa tez zamanda bu borçlarını öderler. Mal mülk endişesi yaşayanlar haklarını alırlar.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Mehmet dedi ki:

  İshal olmak ve üzerine çımkışması

 2. Ozkan dedi ki:

  Merhaba ben rüyamda çok aşırı bir şekilde ishal olarak altımı pislettimi gördüm bunun tam olarak anlamı nedir.

 3. Seyfi dedi ki:

  Merhabalar, ben aynı rüyayı peş peşe 4 kere gördüm. Bir eve giriyorum. Ev sahibi bayan çocukları ile yaşıyor. Evde bir kişi daha vardı ama var yok gibi onu 4 rüyanın 1inde evde olduğunu hissettim sadece. Neyse ilk sefer eve giriyorum, tuvalet ihtiyacımı hissedince yerden bir insan boyu büyük bir geçitten geçip kaçıyorum. İkinci seferde ishal olduğumu net fark ediyorum ve aynı geçitten geçerken altıma kaçırıyorum. 3. Sefer aynı sahne ama altıma kaçırırken eve az bişey bulaştırıyorum. 4. Sefer gene aynı sahne ama bu sefer kaçmaya fırsat bulamadan kaçırıyorum altıma ve oda batıyor. Böyle sapsarı dışkı ama ne kokusu var ne de kötü görüntüsü. Pastel renk sarı boya gibi. Tam geçidin girişindeyken ev sahibi kadın beni durduruyor ve güler yüzüyle dert etme kötü birşey değil hallederiz deyip beni buyur ediyor, koltuğa oturuyorum ve utanma hissi ve korkum gidiyor. Ve uyanış :))

 4. hafize vural dedi ki:

  rüyamda kim olduğunu bilmediğim sağlıkçı arkadaşlar ile uzak bir köye göreve gitmişiz. bir eve misafir olmuşuz. orda büyük tuvalet ihtiyacımı gidermek için bir oturağa oturuğa oturuyorum. karnımdan garıl gurul sesler geliyor. ishal benden giderken çok büyük bir rahatlama hissediyorum. ama bitmiyor. durup durup sürekli tuvaletimi yapıyorum.tuvaletim bir türlü bitmiyor. herkes beni bekliyor.

 5. Ayşen dedi ki:

  Ben buna benzer rüyayı 3 defadır görüyorum Biranda lavabodayim ishal oluyorum ayaktayim üstüm ve tuvalet batiyo ve bu olayla rüyam basliyo daha sonra 2 tane arkadasimla sıkıntılı durumlar yaşıyoruz ve rüyanın bitimine doğru tam evde polisler bizi buluyo o esnada yine aynı şekilde bir ishal batırma durumu oluyo onlara gösteriyorum bakin bu yüzden oldu tüm bunlar onlarda korktular utandilar ondan böyle seyler gelisti diyorum😒

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinin size derdini açmasına ve kaygıdan kurtulmaya yorumlanır.

 6. Zxc dedi ki:

  Mutfakta yemek yiyoruz, annem babam da var. Ben ishal olmuşum birden altıma kaçırmaya başlıyorum. Nasıl olmuşsa üstüme bulaşmıyor, sandalye nin altında delik var ordan yere akıyor. İyice yayılmış koyu renkte, sonra wc ye gidip geliyorum bakıyorum ki annem temizlemiş bile ben dönene kadar.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi külfetten kurtulmaya yorumlanır.

 7. Arzu dedi ki:

  Rüyam da ishal oldum ve tutamadım odanın içine pisledim bagırsaklarım boşalana kadar ve çok rahatladım heryer bok oldu oda bomboştu içinde eşya yoktu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya borç külfetinin bitmesine yorumlanır.

 8. Dilek dedi ki:

  Rüyamda resmi bir kurumda iş görüşmesi yapmak için beklerken aniden ishal şekilde altıma yapıyorum gizlemeye çalışıyorum ama parçalarından yere akıyor yerler ishalimle pisleniyor herkes görüyor ve gülüp alay ediyorlar benle arkamda durup bende üstünden geçip onlara dönüp kendimden emin ve dik bir duruşla onlara bakıyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi kaygı ve sıkıntıların sona ermesine yorumlanır.

 9. Şevval dedi ki:

  Merhaba rüyamda çalıştığım yerın müdürünü görüyorum o arada tuvalette büyük abdestimi yapıyorum önce normal ishal sonra kanlı ishal oluyordu müdürüm bayan beni doktora götürmek istedi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya mesleğinizde yeni bir fırsata yorumlanır.

 10. Selda dedi ki:

  Hayırlı günler ben rüyamda bir odanın ortasında sandelyeli lazımlığa islah bir şekilde büyük abdesimi yapıyorum abalm diyor burdamı yapıyorsun bende evet diyorum annem işine bakıyor iki komşu çocuğu hafif kokudan rahatsızsanız gidin diyorum sonra kalkıyorum lazımlık ağzına kadar koyu renkli islah şeklinde. Lazımlığı alıyorum tuvalete döküp yıkıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sıkıntılı bir süreçten kurtulmak, dert tasanın bitmesine yorumlanır.

 11. Serdar dedi ki:

  Rüyamda uyanıyorum mahalle 56 mermiler yanımdan geçiyor sanki darbe oluyor ama evdeki tuvalete degil dışarı çıkıyorum kaçırdım kaçırıcam ki hundai h100 panelvanın içine giriyorum çünkü az ilerde elinde silahlı adamlar var neyse araçta bekliyorum ki iki kişi araca yaklaşırken ben az bişi kaçırıyorum derken elime bulaşıyor o sırada mahallenin çocukları araca yaklaşanları öldürüyor ben araçtan iner inmez karşıdaki wc ye giriyorum sonra uyanıyorum… arz ederim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya çevrenize borçlarınız varsa kapatmaya yorumlanır.

 12. atilla dedi ki:

  rüyamda arkadaşın dükkanını kapatırken ishal olduğumu fark ediyorum dükkan önünde baraka şeklinde wc ye giriyorum zemin toprak ihtiyacımı gidermek için çömeliyorum su gibi geliyor çıktığımda biri erkek biri kız iki gençten erkek olanı sen ne yaptın büyü yapmıştık bozuldu deyip dükkan önünden uzaklaşıyorlar

  1. admin dedi ki:

   Bu ruya arkadaşınızın sizinle dertleşmesine, yardım istemesine yorumlanır.

 13. Mustafa k.k dedi ki:

  Hayırdır hayrola inşallah Rüyamda yatarken ishal olup bacağımın oraya kadar pisledigimi gördüm biraz mahcup biraz korku vardı içimde

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya borçların bitmesine yorumlanır.

 14. Nur dedi ki:

  Rüyamın karesinin odağında yalnızca ben ayakta iken ishal olduğumu görüyorum öyle hızlı fazla bir akış ki şaşkınım. Tuvalet/başka bir nesne yok. Resim bana odaklı. Ve üzerimde siyah kıyafet var güzelim. Başım eğilmiş gelen ishale bakıyor.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya borçların bitmesine yorumlanır.

 15. Amt dedi ki:

  Rüyamda ishal olmuşum orta yere yapıyordum yanımdan geçen birinin üstüne bulaşıyordu ve sonra ıslak mendille temizliyordum kıçımı filan ama çok kötüydü ortalık

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya dertlerin sona ermesine yorumlanır.

 16. Fatma dedi ki:

  Rüyamda ishaldim sim siyahto rengi neden böyle bir şey gördüm acaba ?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya büyük bir zorluğu aşmaya yorumlanır.

 17. Kamil dedi ki:

  Rüyamda ishal oluyorum ve bir kenara yapıyorum daha sonra arkadaş gelip üzerine basıyor ondan sonra arkadaş ayağını çimlere sürterek temizliyor ne anlama geldiğini anlatırsanız sevinirim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya borçların bitmesine yorumlanır.

 18. Nb dedi ki:

  Rüyamda tuvalete önce ishalli altın sarısı büyük abdestini yapıyorum sonra normale döndüğünü gördüm

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya girilen bir borçtan dolayı pişman olmaya yorumlanır.

 19. Özdmr dedi ki:

  Rüyamda aşırı isal olduğumu tuvalet gibi bir yere yaptıgımı sonra orayı yıkayıp çıktıgımı Üzerimede biraz bulaştığını görüyorum. Aynı odada temiz güzel bir elbise birde eşarp görüyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya endişeli düşüncelerden kurtulmaya yorumlanır.

 20. Reis gladyo dedi ki:

  Rüyam ‘da servis minibüsünde ilerlerken birden altıma büyük abdestimi yaptığımı gördüm ishal olmuşum servis ‘in içi battı

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya üzüntülerin bitmesine yorumlanır.

 21. Ferdi dedi ki:

  Rüyamda evimdeki klozette otururken ishal olduğumu gördüm. Peçeteyle silerken elimi az da olsa bulaştı. Bi yere sildim elimi ve baktığımda rengi sarıydı.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya dedikodu ve kötü laf söz yapan kişilerin pişman olacaklarına yorumlanır.

 22. x dedi ki:

  rüyamda ishalli bir şekilde büyük abdestimi yaptığımı gördüm

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya dert tasanın bitmesine yorumlanır.

 23. Merve dedi ki:

  Merhabalar rüyamda tekrar okula başlamışım bembeyaz bir sınıftaydım. İshal olmuşum. Sıramın sandalyesi klozet şeklindeydi sürekli kakamı yapıyordum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski hayallerinize kavuşmaya yorumlanır.

 24. Barış dedi ki:

  Rüyamda Dedemin İshal olduğunu gördüm ve dedem çok utanıyordu. Elleri falan hep batmış koyu renkli olmuştu. Ne anlama gelir acaba.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içi küslük ve dertlerin bitmesine yorumlanır.

 25. Yorgun dedi ki:

  Hayırlı günler hocam rüyamda eve geldim gelinimize kızdım sonra agbim geldi bana kızdı o arada ben tuvalette dim isal olmuşum her taraf battı ellerim iç çamaşırım temizlemeye çalışıyor dum uyandım

  1. admin dedi ki:

   Sevdikleriniz ile aranızda kırgınlık küslük kalmamasına yorumlanır.

 26. Rohat dedi ki:

  Merhaba rüyamda annemle beraber ewe geliyodukk tamm kapıya geldik eve giricemmm isal oldummm öle bi ishal oldumki. Heryer pislik olmuştuuu annem bana gülerek naptın dedi git üstünü temizle diyerek beni gönderdi hocam rüyam bu ne anlama geşdigini çok merak ediyorumm açıklarsanız çok sevinirim

  1. admin dedi ki:

   Aile içi sıkıntıların bitmesi ve evinizde huzura yorumlanır.

   1. x dedi ki:

    ishalli bir şekilde yapıyodum büyük abdestimi

   2. Şule dedi ki:

    Bende üniversite deydim ve hoca sıra kontörlü yapiyodu tanımadığım birinin altına ishal yaptığını ve oturdugu yerin sarı olduğunu gördüm herkes gülmüştü ama ben üzülmüştüm sonra o erkek çocukla(20li yaşlarda) göz göze gelmistik anlamı nedir

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya borçların bitmesi ve hedeflerinize ulaşmaya yorumlanır.

  2. Admin dedi ki:

   Rüyamda tuvalette buyuk abtedsrımı ıshallı bir sekılde yapıyorum sonra tuvaleti temizlemeden cıkıyorum benden sonra Baska biri gırıyo bu tuvalet pis diyor sonra bende pişman oluyorum ama temizlenıyorum

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya sizi üzen her kim varsa pişmanlık duymaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status