Rüyada Kendini Beyaz İçinde Görmek

Rüyada kendini beyazlar içinde görmek, insanlara yapılan iyiliklerin yakında karşınıza çıkacağına yorumlanır. Bir zamanlar sizin iyiliğinizin dokunduğu kişiler şimdi size bir iyilikte bulunabilirler. İş hayatında veya özel hayatınızda karşınıza çıkabilirler ve hayırlı gelişmeler olur. Şansınız açılır ve iyi insanlar karşınıza çıkar, zorlu görevler üstlenenler sevdiklerinden destek alırlar. Rüyada bembeyaz giyinmek, hayırlı haberler ardın sıra geleceğine ve çok mutlu olmaya yorumlanır. Karamsar düşüncelerden kurtulabilir ve aradığınız iç huzuru bulabilirsiniz. Üzüntü ve dert keder geçmişte kalır. Araladığınız temiz sayfa sizin için hayırlı olur. İş ve özle hayatınızda yenilikler şans getirir.

Rüyada beyaz giymek, her türlü kötü düşünceden ve kuruntulardan arınmaya yorumlanır. İnsanların da size karşı bakış açısı değişebilir. Size karşı saf duygular besleyen insanlar çoğalır. Ön yargısı olanların da ön yargıları kırılır. Zamanında hakkınızda kötü düşünen kişiler de pişman olabilirler ve gerçek iyi niyetinizi görürler.

Rüyada Beyaz Gelinlik Gibi Elbise Giymek

Bu rüya bekar olanlar için hayırlı bir talipleri çıkacağına ve evlenerek mutlu bir yuvaları olacağına yorumlanır. Çok temiz kalpli bir eş adayı karşınıza çıkabilir. Sonunda aradığınız aşkı ve mutluluğu bulabilirsiniz. Evli olanlar ise eşleri ile daha iyi geçinirler, evinizde bereket artar.

Rüyada Beyaz Örtüye Bürünmek

Hacı olmak isteyenler için yakında hayırlı haberler alacaklarına ve hacı olmak yolunda attıkları adımda güzel haberler alacaklarına yorumlanır. Yakın çevrenizde zor durumda olan kimseler varsa da iyilikleriniz dokunabilir. Sizin sayenizde bir yakınınız zor durumdan kurtulur, bol dua eder.

Rüyada Kendini Beyaz İçinde Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, dertlerin sıkıntıların sona ermesine yorumlanır. İç huzuru bulur ve rahata huzura kavuşulur. Sizi üzen ve dertlendiren konularda hayırlı gelişmeler olur. Sevdiklerinizin gözünde değeriniz artar, hayırlı işlere vesile olunabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Dilan dedi ki:

  Rüyada bi tahta oturmuşum karşımdaki insan beni cizdigini görmüştüm ama benim kıyafetimi cizmemisti üstüme bembeyaz güzel bi elbise cizmişti o resimde canlandım melek gibi olmuştum parıl parıl patlıyorum gözlerim kamaşmişti ben bile ben olduğuma şaşırmıştım bide ha bire güzel meyveler yiyodum tahta nedir bu

 2. Selma dedi ki:

  Ruyamda karin icindeydim ve adim attikca karin icine giryodum derin yerdi

 3. Melis dedi ki:

  Rüyamda elimde bir not vardi üstüne birsey yazıyordu. Yanımda at arabasına benzer bir araba vardı…ama atlari yoktu. Birden üstümde gelinlik tarzı bir elbise belirdi ve sevdigim kisinin adini söyleyerek o arabanın pesinden kostum. Sonrasında yere oturduğunu ve sessiz ağladığımı gördüm.. bunun anlamı nedir? Ağlamak kötü mü?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir süredir görmediğiniz birinden gelecek olan haberlere mutlu olunmasına yorumlanır.

  2. Fadime dedi ki:

   Merhaba Admin , birden fazla rüya gördüm Rüyamda eski evimizdeyimiş ben ve kizkardeşim vardi ben benbeyaz biraz uzun düğümeli bir ceket ve beyaz pantalon giyimişim üstümde çok guzel durdu. Ve annemi gordüm büyük bir ev almiş ve evin ortasinda merdiven vardi aşağa inen aşada çok dolap vardi. Böyle gördüm yorumlarsaniz sevinirm çok teşekürler.

 4. Ayşegül dedi ki:

  Merhaba, rüyamda birtakım hazırlıkları içindeyim. Gelin olacakmışım ama hala gelinliğim yok. Sonra diyorum ki az bir zamanım kaldı. Acele edip gelinliği yetiştirmeliyim. Şimdiden teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya herkesin gönlünü kazanacağınız bir şey yapmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status