Rüyada Mor ve Menekşe Rengi Anlamı

Mavi ve kırmızının birleşimi olan mor, çok manevi ve görkemli bir renk olarak kabul edilir. Bazen telif hakkı ve sağduyu ile ilişkilendirilir. Mor, çok yaratıcı ve ilham verici bir renktir ve tutku ile sakinliğin karışımına sahiptir.

Morun daha açık tonu olan menekşe, narin, değerli veya çok saygı gören anlamına gelebilir. Derin veya koyu mor tonları karamsarlığı temsil edebilir.

Rüyada Mor Çiçek Görmek

İnsanların size ilgi alakasının artacağına ve sizden bir şeyler öğrenmek isteyeceklerine yorumlanır. Hobileriniz başkalarının da dikkatini çekebilir. Ortak ilgi alanlarınız olan insanlar ile yollarınız kesişebilir.

Rüyada Mor Kıyafet Görmek

Bu rüya önemli bir makam mevkiye yükselmeye, asalete yorumlanır. Kişi bulunduğu mevkide büyük bir itibar kazanır. Maddi olarak da güçlenme söz konusu olabilir.

Rüyada Mor Su Görmek

Tanınmak, ünlü olmak isteyen ve bunun için çaba harcayan kişilerin sonunda bu isteklerine erişmesi anlamına gelir. Kişi hayatında büyük bir üne sahip olur. Başkaları tanımak isteyebilir.

Rüyada Mor Bluz Görmek

Maddi olarak rahat bir döneme girmeye, toplu paraya yorumlanır. Parasal olarak sıkıntılar atlatılır. Kişi maaşında zam ya da daha yüksek maaşlı bir işe girebilir. Kendi işini yapanlar önemli iş anlaşmaları imzalayabilirler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status