Rüyada Otobüste Yer Vermek

Rüyada otobüste yer verdiğini görmek, sizi hırslandıracak bazı olaylar yaşamak, bir şeyler başarmaya çok yakınlaşmaya yorumlanır. Azim ve umutlarınız artacak, size sağlanan destek ile rahatça sıkıntıların üstesinden gelebilirsiniz. Eğer bir süredir eleştirilen bazı özellikleriniz ya da alışkanlıklarınız varsa, bunlardan vazgeçebilirsiniz. Sevdiklerinizin sizde şikayetçi olduğu şeyler neyse bunları düzeltebilirsiniz. Eğer biriyle şu günler aranızda bir takım anlaşmazlıklar varsa ona hak verebilirsiniz. Bu kişi aslında sizin iyiliğinizi istediği için bazı şeylerde ısrarcı olabilir.

Rüyada otobüste birine yer vermek, sevilen ve sayılan biri olmaya, hakkınızda güzel sözler işitmeye ve hayır duası almaya yorumlanır. Başkaları size kolaylıkla güvenebilir ve insanların sevgisini kazanacak bazı iyilikler yapabilirsiniz. Rüyada otobüste birinin sana yer vermesi, yeteneklerinizin ve hırsınızın farkına varılacağına, hakkınız olanı alacağınıza yorumlanır. Eğer bir süredir hakkınızın çiğnendiğini düşünüyorsanız, artık sizin de emekleriniz görülmeye başlanacak.

Rüyada Otobüste Yer Vermemek

Karşılaşacağınız bazı zorluklar yüzünden hemen pes etmeye, kendini güçsüz hissetmeye yorumlanır. Başkalarının desteğine ihtiyacınız olabilir, tek başınıza bir şeylere güvenmekte zorlanabilirsiniz. Kendi özgüveniniz de düşük olabilir ve bu yüzden bazı fırsatları kaçırmak zorunda kalabilirsiniz. Ancak bu durum size zarar verecek.

Rüyada Otobüste Yaşlı Birine Yer Vermek

Sevdiklerinizden bir süre uzak kalacağınıza, başka bir yere seyahat etmeye ya da yerleşmeye yorumlanır. Başka bir şehirde iş bulabilirsiniz. Ya da başka sebepler ile taşınmanız gerekebilir. Ailenize bir süreliğine de olsa özlem duyabilirsiniz.

Rüyada Otobüste Engelli Birine Yer Vermek

Rüyada özürlü birine yer vermek, dert ve kederden arınmak, sıkıntıları geride bırakmaya yorumlanır. Bir süredir beklediğiniz haber yakında size ulaşabilir ve sevdiklerinizle de tez zamanda özlem giderebilirsiniz. Uzakta yaşayan kişiler ile temas kurabilirsiniz.

Rüyada Otobüste Hamile Birine Yer Vermek

Özel hayatınızda aradığınız mutluluğa yakında erişmeye, sevgilinizle seyahat etmeye veya tatile gitmeye yorumlanır. Aileniz ile de birlikte çok keyifli bir seyahat yapabilir, birlikte uzun süredir planladığınız yolculuğu gerçekleştirebilirsiniz.

Rüyada Otobüste Yer Vermek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, huzursuzlukların sona ermesi ve engellerin ortadan kalkması, planlanan yolculuğa çıkmaya yorumlanır. Sevdiklerinizi mutlu edecek davranışları sergileyebilirsiniz. Onların bir süredir istediği bir şeyi de yapmanız olasıdır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Metin dedi ki:

  Merhaba rüyamda eskiden beraber çalıştığım pekte sevmediğim şu anda emekli olmuş birine yer verdim acaba yorumu nedir ? Tşkler

 2. Bilek dedi ki:

  Rüyamda 2 aylık bebeğimle Antalya otobüsüne biniyorum kucağımda çocuk tutunamiyorum bir tane adam kucağında cocukla iki kişilik koltuğa oturmuş yanı da boş ama benim oturma izin vermiyor ben de sinirlenip soyleniyorum

 3. Öz dedi ki:

  Rüyamda annem yolculukta güzel bir yerde 2 li koltukta ayağını uzatmış vaziyette gidiyor, biraz da biz orada uzanalım diyorum uyuma numarası yapıyor, uyuyor “çok rahat burası ” deyip yerini vermiyor:) en sonunda vazgeçtim bende. Yorumlayabilir misiniz?

 4. Taha dedi ki:

  Rüyamda otobüste cumhurbaşkanına oturması için yer veriyordum.Yorumlayabilir misiniz?

 5. Hilal dedi ki:

  Ruyada en yakın arkadasimla en arka dörtlü koltuk oturuyoruz aramızda da bi arkadaşımız oturuyo ama onun kim olduğunu hatırlamıyorum ben cam kenarindayim sonra ortadaki arkadaş kalkıyor aradan geri gelcem diyip gidiyo koltuk boş kaliyo sonra otobüse başka bi kadın biniyo genç mi yaşlı mi bilmiyorum bizim boş koltuğa geliyo ben orayı kapatmaya çalışıyorum dolu der gibi bakış atıyorum en yakın arkadaşıma bakıyorum o hiç tepki vermiyor sonra aman neyse otursun diyip oturtturuyorum koltuğa önde oturan yaşlı bi teyze dönüp bize otursun kadın nolacak diyo kızar gibi bende oturdu ya ışte diyorum bu kadar

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi özleyen birinden haber almaya, seyahate yorumlanır.

DMCA.com Protection Status