Rüyada Sofra Görmek

Rüyada sofra görmek, aileniz ile birlikte bir araya gelmeye ve bir sofrada buluşmaya yorumlanır. Eğer küs olduğunuz aile fertleri varsa yakında bir vesilesi ile bir araya gelebilirsiniz. Kardeşler ve anne baba ile yeniden görüşülür. Eğer eşinizin ailesi ile küs iseniz barış sağlanır. Hanede aile ve akrabalarınız ile aranızda kırgınlıklar sona erer. Bir araya gelerek eskisinden daha sık görüşmeye başlayabilirsiniz. Rüyada kalabalık sofra görmek, ailenizin maddi durumunun da düzelmesine yorumlanır. Evinizin beti bereketi artar ve aile fertleri refah içerisinde yaşarlar. Evli olanların sofralarında rızıkları artar.

Rüyada büyük sofra görmek, sevdikleriniz ile hoş sohbet ve muhabbet içerisinde olmaya yorumlanır. Yakınlarınız ile muhabbetiniz artabilir ve daha çok paylaşımda bulunabilirsiniz. İşsiz iseniz de size iş bulmanızda destek verebilirler. Rüyada boş sofra görmek, evinizde misafir ağırlamaya yorumlanır. İlk defa evinize gelecek olan misafirleriniz olabilir.

Rüyada Sofra Kurmak

Evinizde hayırlı bir olay ve kutlama olmasına, sevdiklerinizi bir sofrada toplamaya yorumlanır. Sevdikleriniz ile bir araya gelerek onlarla hasret giderebilirsiniz. Rüyada kurulu sofra görmek,evinizde keyfin ve huzurun artacağına yorumlanır. Evinize daha çok para girmeye başlar.

Rüyada Sofra Bezi Görmek

Gurbette olan biri için yeniden memleketine geri dönmesine ve eş dost akraba ile görüşmeye yorumlanır. Uzun zamandır görmeyip de hasret duyduğunuz insanlar ile tekrar bir araya gelebilirsiniz. Yeniden aile içi saadet artar.

Rüyada Sofra Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, evinizde bereketin artmasına ve işlerinizde bol kazanca yorumlanır. Kişi kazandığı paranın hayrını görür. Eğer ailevi sorunlarınız varsa yakında tatlıya bağlanır ve yeniden aile fertleri ile bir araya gelebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status