Rüyada Türbanlı Birini Türbansız Görmek

Rüyada türbanlı birini türbansız görmek, birine zamanında yapmış olduğunuz iyiliğin karşılığını görememek anlamına gelir. Hatta bu iyiliği yapmaktan pişmanlık duymanıza sebep olabilir, bu kişi sizi durduk yere günaha sokabilir. Bir süre önce yapılan iyilikler karşılık bulmaz, size sırt çeviren biri olabilir. Kalp kırgınlıkları yaşanabilir. İyi yanınızı sömürmeye kalkan kişilere karşı da dikkatli olmanızda fayda var. Rüyada kapalı birini açık görmek, bu kişi tanıdığınız biriyse sizden bir yardım isteyebilir. İhtiyacı olan bir konuda fikir danışabilir. Özellikle de dertleşmek için kapınıza gelen birileri olabilir. Eğer güvenmediğiniz biri varsa bu kişi yine benzer bir hata yapıp sizi hayal kırıklığına uğratmaya başarır.

Rüyada türbanlı birinin kendisini açık görmesi, başka biri tarafından mağdur bırakılan kişiler yeniden hayatını düzene sokar. Yeni ayrılık yaşadıysanız, ayrıldığınız kişi pişmanlık duyup kapınıza gelebilir. Özel hayatınızda size karı yapılan hatalar artsa da telafi etmeye çalışan birileri olabilir. İkinci bir şans istenebilir.

Rüyada Türban Takmamak

Bir zamanlar iyilik yapmak istediğiniz kişiler varsa şimdi iyiliğiniz dokunabilir. Mutlu etmek istediğiniz insanlara yardım eli uzatabilirsiniz. Parasal engeller ortadan kalkar ve hayır işlenebilir. Başkalarına yapılan iyilikler gizli kalır.

Rüyada Türban Çıkarmak

Geçmişte yapılan hataları telafi etmeye ve küs olduğunuz insanlar ile barışmaya yorumlanır. Zamanında çok yakın olduğunuz insanlar ile yeniden yakın olabilirsiniz ve özlemler biter. Sevdikleriniz ile birbirinizi affederek manevi yönden de huzura erişebilirsiniz. Rüyada türban açmak, hakkınızda dedikodu yapılmasına da yorumlanır. Sizinle ilgili yanlış haberler dolaşabilir.

Rüyada Türbanlı Birini Türbansız Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, sonradan pişman olunacak şeyler yapmaya yorumlanır. Ancak sonrasında sizi pişman eden iyilikler de yapılabilir. Yanlış insanlara iyilik yapıp değer verdiğinizi geç de olsa anlayabilirsiniz. Yaşanan hayal kırıklıkları yüzünden huzurunuz kaçabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. mustafa dedi ki:

  Rüyamda yrni ayrildigim kiz arkadasimi hem yabanci bir erkek ve turbansiz gormek anlami ne ?

 2. ELIF dedi ki:

  Rüyamda kapalı olan sınıf arkadaşımı açık görüyorum ve şaşırıyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir arkadaşınızdan iyilik görmeye yorumlanır.

 3. Explosion dedi ki:

  Merhaba; gerçekte türbanlı olan hoşlandığım kız arkadaşımı rüyamda başı açık ve bacaklarınıda gördüm. Bu rüya baya merak içine soktu beni çünkü karşılığını bulamadım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya dertleri olan birinin size açmasına yorumlanır.

 4. Hamdullah dedi ki:

  Rüyamda eşimi ve eşimi yeni cilinciplak gördüm

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi imkanların artmasına yorumlanır.

 5. İlayda dedi ki:

  Merhaba. rüyam da çok büyük bir evde yaşıyordum.ama her oda da seks yapılıyordu.tam yüzünü hatirlamadigim çok güzel bir bayanla bizde seks yapmak için odada mastürbasyon yana bir kız gördüm ve onu odadan attım daha sonra biz yaptık ve benim kadın olmama rağmen penisim vardı. Rüyam Felaket derecede gerçekti ve güzeldi 😂

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kariyerinizde yükselmeye ve daha çok kazanca yorumlanır.

DMCA.com Protection Status