Rüyada Taş Adam Görmek

Rüyada taş adam görmek, yeni tanışacağınız insanlarla uzun soluklu dostluklar kuracağınıza yorumlanır. Hayatınıza giren kişiler yakın zamanda çok büyük fırsatlar elde etmenizde fayda sağlayabilirler. Bu kişilerle kuracağınız dostluklar sayesinde yeni fırsatların da kapısını aralayabilirsiniz. Her şey tam da gönlünüze göre olacak. Hatta çevrenizdeki insanlar kalbinizin yumuşaması ve sevgiyle dolmasını sağlayabilirler. Eğer geçmişte yaşadıklarınız yüzünden kalbiniz adeta taş kesmişse, yeniden sevebilir ve ön yargılardan kurtulabilirsiniz.

Rüyada taş adamın anlamı, aile büyüklerine faydanız dokunması da demektir. Onlara iyiliklerde bulunabilirsiniz. Yararlı işler içerisinde bulunabilir ve iyimser halinizle herkesin kalbinizi kazanabilirsiniz. Bir süredir sizden haber bekleyen aile büyüklerinin hatırlarını sormak onları çok mutlu edecek. Sevdiklerinizin hal hatırını sorarak, onların kalbinde taht kurabilirsiniz.

Rüyada Taştan İnsan Görmek

Uzun süredir beklediğin bir haberin en sonunda ulaşması anlamına gelir. Hatta bu haber beklediğinden daha kısa süre içerisinde de sana ulaşabilir. Çok büyük mutluluklar yaşayabilirsin ve alacağın haberlerle birlikte senin adına sevdiklerin de mutlu olabilirler. Özellikle iş başvuru ve sınav sonucu gibi haberler yüzünüzü güldürecek. Borçlarınız çok fazlaysa, büyük bir kısmını ödeyecek kadar elinize yüklü para geçebilir.

Rüyada Taş Adam Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, havadisler almak ve sevinç yaşamak demektir. Kalbiniz birilerine karşı yumuşayabilir ve uzun süredir kırgın olduğunuz birini affedebilirsiniz. Maddi zorlukları bir şekilde geride bırakabilir ve yeniden ailece bolluk ve berekete ulaşabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Sema dedi ki:

  Rüyamda 6-7 katlı bi tapınak vardı ve merdivenleri kapalıydı kimse içeri giremiyordu. Büyük taştan bi adam vardı ve tapınaktaki haç işaretlerini tabutları yıktı ismini isa yada musa olarak duydum hatırlayamıyorum tam. Korkan bir de çocuk vardı. Anlamı ne çok merak ediyorum

 2. Selma dedi ki:

  Ruyamda boyle bi a101 de calisiyodum gene Isleri biraktim kasaya gectim sahin abi de kasanin ucunda oturmus telefonla oynuyo neyse nasil yorulduysam yada canim nasil sikildiysa orda uyumusum hatta bayılmışım. Biri geldi uyandirdi beni Kqfami kaldirdim iste sunlari alicam falan dedi bende sersem bi sekilde tamam falan dedim sunlar ne der gibi on tl rafina bakti istiyorum mu dedi ne on tl urunu ne sonra dedim uyumus muyum falan Beni siz mi kaldirdiniz dedim dedi biraaaaaz oyle oldu dedi Yaninda kapali bi kadin vardi sanirim Dedim horlugor muydum immmm seeeeyyy biraz evet Kafaya bak ruyamda bile horlafigimi dusunup soruyom.. :).. neuse kafami cevirdim elektrikler yok kapkaranlik içerisi Sahin abiui azbucuk goruyom sahin abi bizim personel a101 de bu arada O da sanki tas kesilmis.Neyse urunleri kasaya okutmaya calisiyom ama elektiklr yok kasa kapali diyorum okumuyo Ama elektrikler kesik Dedim siz ne zamn geldiniz elektrikler niye yok falan derken uyandim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi güce ve raata ermeye, iş fırsatına yorumlanır.

DMCA.com Protection Status