Rüyada Ambulans Görmek

Rüyada ambulans görmek, kısa sürede sorunları aşmak ve güzel olaylar yaşamak anlamına gelir. Sağlık sorunları yaşayan kişiler için sıhhate erişmek anlamına gelir. İçinizde bulunduğunuz zor durumdan tez zamanda kurtulmanız için birileri yardım edebilir. Özellikle ailenizden alacağınız destek ile birlikte zor zamanları atlatabilirsiniz. Bir süredir çekilen sıkıntıların geride kalması ile birlikte artık hayallerinizi gerçekleştirmeniz de mümkün olacaktır. Eğer kendinizi zayıf ve güçsüz hissediyorsanız, artık güç ve enerjiniz, özgüveniniz yerine gelebilir. Kendinize duyduğunuz güvenin artmasıyla artık bir şeyler başarmaya da yakın olabilirsiniz.

Rüyada kendini ambulansta görmek, aynı zamanda kaza ve beladan uzak durmak, kötü niyetli insanların şerrinden korunmak demektir. Size karşı kötü duygular besleyen ve mutsuz olmak isteyen kişiler de kendi problemlerinden sizinle uğraşmaya zaman bulamayacaklar. Rüyada başkasını ambulansta görmek, birinden alacağınız nasihat sayesinde yapacağınız bir seçimden mutlu olacağınıza yorumlanır. Yakın zamanda yeni hayaller peşinde kurabilir, gelecek planlarınızı değiştirebilir, başkasının vesilesiyle çok daha güzel fırsatlar elde edebilirsiniz.

Rüyada Ambulans Arabası Görmek

Eğer iş hayatında bir risk aldıysanız, sonunda yüzünüz gülecek. Yakın zamanda alacağınız kararlar sonrasında oldukça mutlu olacaksınız. Gelecek günler tüm endişelerden arınmanızı sağlayacak bir şeyler yaşanabilir. Evinize gelen misafirler de size müjdeli haberler getirebilirler.

Rüyada Ambulans Görevlisi Görmek

Sorumluluklarınız çoğalabilir ve özel hayatınıza zaman ayırmakta zorlanabilirsiniz. Sürekli koşuşturmanızı gereken bir takım olaylar ortaya çıkabilir. Hiç hesapta olmayan işler de sizi uzun süre meşgul edebilir. Ancak sağlığınıza dikkat etmeli ve kendinize de zaman ayırmaya gayret etmelisiniz.

Rüyada Ambulans Sireni Duymak Görmek

Yakında duyacağınız şeyler sonrasında maddi ya da manevi sıkıntıya düşebilir ve zor günler atlatabilirsiniz. Maddi kayıplar olması da olasıdır. Özellikle yakın zamanda borç verdiğiniz biri sizi mağdur bırakabilir. Ya da inanarak bir şeyler anlattığınız biri bunu başkalarına söyleyerek utandırabilir. Rüyada ambulans sesi duymak, aynı zamanda evinize gelecek misafirlerin ortalığı karıştıracağına, getirecekleri haberlerin sizi üzeceğine ya da çok sinirlendireceğine yorumlanır.

Rüyada Ambulans Arabasına Binmek

Hilebaz ve paranızda gözü olan insanlara karşı çok dikkatli olmanızda fayda var. Bazı çıkar sahibi kişiler sizin paranızı ya da konumuzu kullanmak isteyebilirler. Başkalarının sizin iyi niyetinizden yüz alıp kullanmasına izin vermemelisiniz. Yoksa siz mağdur olabilir ve zor durumda kalabilirsiniz.

Rüyada Ambulansta Hasta Olarak Görmek

Eğer rüyada kendinizi ambulansta hasta bir şekilde görürseniz, ya da apar topar ambulansa alındığınızı görürseniz, bu rüyanın anlamı hayatınızda büyük bir değişim olmasıdır. Bir sayfa kapanarak bir diğerini açabilir, hayatınızda önemli değişimler yapabilirsiniz. Bu durum herkes tarafından dikkat çekse de kararlılığınız baskın çıkacak ve engeller ortadan kalkacak.

Rüyada Ambulans Çağırmak

Bir süredir sizinle konuşmak, dertleşmek isteyen biri olabilir. Yakın çevrenizde sizden yardım isteme konusunda kararsız olan birinden de haber alabilirsiniz. Şu günlerde sizden gelecek desteğe bu kişinin çok ihtiyacı olabilir. Rüyada ambulans aramak, bazı yorumculara göre aile içi sıkıntıların çözülmesi, iyilik yapmak ve hayırlı işler içerisinde olmak şeklinde yorumlanır.  Rüyada ambulans çağırdığını görmek, yardım istediğiniz birinden karşılık bulmak ve zor zamanınızda bu kişinin önemli bir desteğini görmek anlamına gelir.

Rüyada Ambulans Uçak Görmek

Daha dikkatli olmanız yönünde uyarır. Çok hızlı karar almamaya çalışmalısınız. Yoksa alınan acil kararların ardından ciddi pişmanlıklar söz konusu olabilir. Başkasının lafına inanarak da hemen bir şeye kanmamalı, işin aslını iyice araştırmalısınız.

Rüyada Ambulansa Hasta Taşımak

Rüyada ambulansa sedye ile hasta taşmak, bir süredir sizi rahatsız eden ya da üzerinize baskı yapan biri ile aranıza mesafe koyacağınıza, bu kişinin sizden uzaklaşacağına yorumlanır. Eğer sizi tedirgin eden biri varsa, bu huyundan vazgeçebilir.

Rüyada Ambulans Kullanmak

Bir süredir sizi heyecanlandıran ve sabırsız olduğunuz bir işin hayırlı sonuca ulaşması anlamına gelir. Evlenmek isteyenler tez zamanda ailelerini ikna edebilirler. İş hayatında beklenilen kazanç ve başarı elde edilebilir. Ya da başka beklediğiniz bir güzel olay gerçekleşebilir. Artık sabrınızın sonunda çok mutlu olabilirsiniz. Rüyada ambulans sürmek, kimsenin yardımına ihtiyaç duymadan çok büyük görevlerin altından başarı ile kalkmak, tek başınıza bir şeyler başarmak demektir.

Rüyada Ambulans Şoförü Görmek

Çok çalışmak ve çabalamak, hırsın artması anlamına gelir. Daha fazla güç, para ve kariyer için daha çok çalışmanız gerekiyor olabilir. Ancak bu süreçte sağlığınızı da ihmal etmemelisiniz. Ailenizin daha iyi şartlarda yaşaması için sorumluluklarınızı da arttırmanız gerekebilir.

Rüyada Ambulans Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, sıkıntıların üstesinden kolaylıkla gelmek ve kötü niyetli insanlara kanmamak, doğruyu yanlışı kolayca ayırt etmek anlamına gelir. Ancak sabırlı olmaya gayret etmeli, hırs ve öfkeden uzak durmalı, ani çıkışlar yapmamalısınız.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Kübra dedi ki:

  Rüyamda gece karanlıkta sokakta kalmıştım korkuyordum ileride ambulans görüyordum ve bana yardım etmesi için arkasından koşuyordum ama beni beklemedi yetişemedim

 2. Ayşe dedi ki:

  Rüyada kızımın ayağı yaralandı ve ambulansı durdurdum niye tedavi etmiyorsunuz diye ve ambulans durdu acaba ne anlam tasiyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya büyük sıkıntıların atlatılmasına yorumlanır.

 3. Merve dedi ki:

  Hocam rüyamda ambulansa biniyodum kan alıyolardı benden yorumu nedir

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kötü bir süreçten kurtulmaya yorumlanır.

 4. Büşra dedi ki:

  Hocam ben sevdiğim kişinin ambulans arabasını sürdüğünü gördüm ve arkadaşa ben oturuyordum ama o sürerken birbirimize bakıp gülüyorduk

  1. Büşra dedi ki:

   Hocam ben sevdiğim kişinin ambulans arabasını sürdüğünü gördüm ve arkada ben oturuyordum ama o sürerken birbirimize bakıp gülüyorduk

  2. admin dedi ki:

   Bu rüya sevdiğiniz kişi ile kavuşmaya yorumlanır.

 5. Yavuz dedi ki:

  Slm hocam ben rüyamda ambulansa taşınan bir genç erkek cesedi görüyorum. Rüya içinde çok korkuyorum ürperiyorum, ceset yanmış çürümüş gibiydi.

  1. admin dedi ki:

   Sağlık ve sıhhatin yerinde olmasına, hane içerisinde hasta biri varsa sıhhate yorumlanır.

 6. Mavi kelebek dedi ki:

  Ben rüyamda bir tarlaya gidip orada iki hasta birollerini gördüm. Daha sonra yaşlı bir erkeğe kalp masajı yaparak telefonla ambulans çağırdım. Çağırırken de ağlıyorum dum sanki daha sonra ambulans geldi. Sedyeyle kalp mesajı yaptığım kişiyi ambulansa taşıdılar ve uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Kazancın bir kısmının beklenmedik bir masrafa gitmesine ya da sizden birilerinin borç istemesine yorumlanır.

 7. Ömer dedi ki:

  Hocam rüyamda askerdim. Askerlik bitti eve geldim, amcamların ve dedemin oldu eve. Babam ambulans ile geldi. Ambulans gördüm. Amcamı gördüm bir tanesini. sonrasında dizi artisti ile birlikte bir yere gittik arabayla. Normal binek araba aracı ben kullanıyordum. Bir yere gittik su olan bir yere. Su akıyor ama böyle şelale gibi değil, ayak bileklerine gelecek şekilde. Bazı yerlerde diz kapaklarına geliyordu. İlerliyecekken dayımın oğlunu bekledik. Suyun içinde dayı nerede kaldın diyordum geliyorum diyordu. Bu rüyayı gördüm. Hayrı nedir hocam?

  1. admin dedi ki:

   Aile içi parasal sorunların ortadan kalkması, maddi yönden rahat etmeye yorumlanır.

DMCA.com Protection Status