Rüyada Çağla Görmek

Rüyada çağla görmek, özel hayatınızda mutluluğu yakalayacağınıza ve sevdiğiniz insanla aranızda uyumlu bir ilişkinin devam edeceğine yorumlanır. Bekar olanlar yakın zamanda hayatlarının aşkını bulabilirler. Evli olan kişiler ise çocuklarından gurur duyacakları şeyler yaşarlar. Evlatlarınız hayırlı olacaklar ve sizi gururlandıracak işler yapacaklar. Aile içerisinde mutluluk ve sevinç havası esecek. Hem siz hem de aile bireyleri huzur içerisinde mutlu diyaloglar ile birbirlerine bağlanacaklar. Ailede küs olan kişiler barışabilirler.

Rüyada mevsiminde çağla görmek veya yemek, çok hayırlı olayların vuku bulması, sevinmek ve iç huzurun artması demektir. Kendinizi çok şanslı hissedeceğiniz bir olay yaşayabilirsiniz. Rüyada mevsiminde olmayan çağla görmek veya yemek ise hayırlı kazanç elde etmek, yeni bir işe başlamak ya da yeni iş fırsatlarının oluşması anlamına gelir. Özellikle çağlanın rengi canlı yeşilse, bereket ve bolluğu simgeler.

Rüyada Çağla Badem Görmek

Kendinizi hayırlı işlere adayabilir, birilerine yardım edebilir ya da bir iyilikte adınız geçebilir. Bir insana büyük bir yardımınız dokunabilir ya da yardım derneklerine katılarak çok hayırlı işler başarabilirsiniz. İnsanlara yardım etme duygunuz ağır basacak.

Rüyada Yeşil Çağla Görmek

Sevdiğiniz insan davranışları ya da sözleri ile sizi mutlu edecek ve aranızdaki sorunlar en nihayetinde son bulacak. Eşiniz ya da sevgilinizin size ilgisi artabilir. Aile bireyleri ve sosyal çevrenizde de sevilen ve sayılan biri olarak hep aranacak sorulacaksınız.

Rüyada Yeşil Çağla Toplamak

Kısmetleriniz artabilir ve elinize bir yerden iyi bir miktarda para gelebilir. Elinizdeki paranın miktarı artabilir ve bu sayede bazı ertelediğiniz şeyleri alma fırsatı yakalayabilirsiniz. Kendinizi maddi yönden şanslı ve rızıklı hissedeceksiniz.

Rüyada Çağla Yemek

Önünüze çok büyük fırsatların çıkacağına ve bu fırsatları tepmediğiniz takdirde kendinize hayatta yeni yollar çizeceğinize, daha bereketli işler yapacağınıza, gelirinizin artacağına yorumlanır. Hoş sohbetler içerisinde bulunabilir ya da bir davet alabilirsiniz. Rüyada ağaçtan çağla koparıp yemek ise gelecek bir haber sonrasında mutlu olmak demektir.

Rüyada Çağla Ağacı Görmek

Bir arkadaşınız ile iyi diyalog kuracak ve dostluğunuzu ilerleteceksiniz. Ancak aileniz arkadaş çevrenize karışabilir. Ya da eşiniz sosyal ortamınız ile ilgili problemler çıkarabilir. Özel hayat ve arkadaşlar arasında kalabilirsiniz.

Rüyada Ağaçtan Çağla Toplamak

Çok büyük bir işi layığı ile başarmak, aracı olduğunuz bir konuda her şeyin yolunda gitmesi, endişelerin ortadan kalması ve rahat bir nefes almak anlamına gelir.

Rüyada Dalından Çağla Yemek

Adınız bilinir hale gelebilir ve şan şöhret edinebilirsiniz. Belki iş hayatında başaracağınız bazı şeyler geniş çevreniz tarafından çok konuşulmaya başlayabilir. Artık adınız daha iyi şeyler ile anılacak.

Rüyada Çağla Erik Toplamak

Mal mülk satın alabilir, yeni yatırımlar yapabilirsiniz. Elinizdeki birikimleri çok iyi bir şekilde değerlendirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Özellikle hayalinizdeki bir eşya ya da mal mülkü satın almanız için harika bir fırsat önünüze çıkabilir.

Rüyada Kayısı Çağlası Görmek

Zor sandığınız bir şeyin aslında çok basit olduğunu anlamak ve bu sayede bazı endişeleriniz ve aklınızdaki sorular da ortadan kalkacak. Biraz daha cesur olmanız ve ciddi kararlar almanız gerekebilir. Rüyada kayısı çağlası yemek ise kolay yoldan kazanılacak para ya da miras gibi yorumlanır. Bir şekilde elinizdeki paranın miktarı artabilir.

Rüyada Çağla Çalmak

Hiç ummadığınız bir anda evinize gelecek sürpriz misafire yorumlanır. Ya da geçmişte görüştüğünüz bir insan yeniden karşınıza çıkabilir.

Rüyada Çağla Dağıtmak

Bolluk ve bereket, rızık artması, hayırlı kazanç sağlamak ve ekonomik anlamda rahata erişmek, ailenize de maddi yönden katkı sağlamanız anlamına gelir.

Rüyada Birisine Çağla Vermek

Sizden borç para alan biri yakında bu parayı geri verebilir. Ya da bir yerden beklediğiniz bir para veya iş varsa, tez zamanda elinize geçecek.

Rüyada Çağla Yeşili Elbise Görmek

Davranışlarınız ve karakter yapınız ile herkes tarafından takdir göreceksiniz ve sevdiklerinizin sayısı artacak. Çevreniz genişleyebilir ve yeni insanlarla tanışarak hayatınıza dahil edebilirsiniz. Sosyal çevreniz size ilgi gösterecek.

Rüyada Çağla Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, hayırlı işler yapmak, sevap kazanmak, güzel haberler almak demektir. Rüya sahibi yakın zamanda mutluluğa erişecek ve hayatındaki bazı sıkıntılardan arınarak kendi hayat çizgisinde daha emin adımlarla ilerleme şansı elde edebilecek.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Selma Dogenci dedi ki:

  Annemlerin evindeyim.Oradan cıkıp gidiyorum giderken annemin komşusunun evinin onunden gecihotum.Orada yeşil agaclarvar. Kaysi agaci tum cagla bende bir tsne koparip yiyorum.oradan gecerken komsunun evin onunde hazirliklar yapilmis ve masalar kurulmus on onbes kiside oturuyor bos masalarda var ben yuzuk merasimi diye dusundum bize neden haber vermediler diyede kendi kendime soylendim ama oradakilerin giyimleri ve oturuslari farkli idi bize niye haber versinler bizlerin giyimleri ve konusmalari anadolu kulturu oldugu icindir dedim ve cocukta yoktu bizleri cagirsalar cocuklardan birsey anlasilmazdi diye dusundum.Bende sordum ordan birine hayirdir ne icin toplandiniz diye .Sordugum kiside bir esnaf bu komsuya soylemis onun adina koyteyl duzenlemis.Oradan gectim bizim arabanin yanina geldim arabanin bagzjinin ustune bir rk yaptirmis oglum arabanin sekli hicte iyi gorunmuyordu.dahasini hatirlzmiyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ailede bolluk berekete ve hayırlı yatırımlarda bulunmak, ailenin refaha erişmesine yorumlanır.

 2. ayse dedi ki:

  Rüyamda eski okuduğum okuldayım çağla satan bir tezgahtan çağla aldım kırmızı süslü bir kesede elimden hocam aldı yedi sonra bn tekrar gittim aldım daha sonra arkadaşlarımla buluşup bı yere gittik göl kenarı bı yere bir o sırada nişanlım aradı telefonda bana şiir okudu ve ben arkadaşlarımın yanından ayrılıp eve gitmem gerektiğini söyledim karşıdan karşıya hızlı gelen bir arabadan son anda kurtuldum o arabakaza yaptı bende minik bir siydikla kurtuldum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sevdiğiniz kişiden bir sürpriz almaya yorumlanır.

 3. Nermin dedi ki:

  Merhaba ruyamda bi araba icindeyiz abimler var daha sonra abimin evinde uykudan uyaniyorum elimi aciyorum avcumun ici yesil badem dolu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi özleyen birini ziyarete gitmeye yorumlanır.

 4. Azra dedi ki:

  Hamileyim rüyamda yesil kayisi caglasi caldik ceblerimize doldurduk ne anlama geliyo

  1. admin dedi ki:

   Çok büyük bir kısmet ve berekete yorumlanır.

 5. Zeynep dedi ki:

  Bir yoldan gidiyorum yolun sonunda ağaçlar çiçek açmış okadar güzelleri ki erik ağacı var küçücük yeşil yeşil çağlası var almak için uzandım yüksekti biraz sonra etrafta köpekler olmaya başladı elime taş aldım onları uzaklaştırmak için.kopekler sakindi ama ben korkmuştum taş attım birine öyle uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Nasiplerinizin çoğalmasına ve gün geçtikçe helal yoldan daha çok kazanç sağlamaya yorumlanır.

 6. Cemre dedi ki:

  Kardeşim ben, oğlum yolda giderken büyük olmayan çağla ağacından 3 tane oldukça büyük çağla kopardım onlara da verdim. Bu arada bekarım.

  1. admin dedi ki:

   Üç yerden birden kısmetin açık olmasına ve aile içinde sevince yorumlanır.

 7. Nurgül Yalçın dedi ki:

  Rüyamda eski eşim eve geri dönüyor beyaz bir taksiyle ve elinde bir poşet çağla badem getiriyor. Ben elimden almıyorum ama elinde bademleri görüyorum. Bu ne anlama geliyor?

  1. admin dedi ki:

   Evinizde bolluk berekete, bol kazanç sağlamaya yorumlanır.

 8. Nesli dedi ki:

  Rüyamda trenle bir kayısı ağacına gidiyorum. Ağaç çok büyük, dallarına çıkmışım galiba. Yani ağacın altındaymış. Güzel yeşil çağlalar topluyorum avcuma dolduruyorum. Sonra kayısılarda gördüm. Onlarda turuncu güzellerdi.

  1. admin dedi ki:

   Kısmetin açık olmasına ve gelecek günlerde hayırlı haberler almaya, paranızın bereketinin artmasına yorumlanır.

 9. Büşra dedi ki:

  Rüyamda bir ev var ve o evin demir kapısından atlayıp içeri geçiyoruz. Ağaç gözükmüyor ama duvarın üstünde çağla dalları var. Toprak var Üzerinde açıyorum yiyorum. Sonra birileri geliyor. Onlara bu evin sahibinin yakını olduğumu söyleyip kandırıyorum ve gönderiyorum. Sonra dalları koparıyorum, alıp kaçıyorum. Bu ne anlama geliyor?

  1. admin dedi ki:

   Rızkın artması ve kısmetlerin çoğalmasına, iş ya da eğitim hayatında başarıya yorumlanır.

 10. X dedi ki:

  Babaannemin rüyasına göre ölmüş bir yakınımız babanneme 1 torba badem çağlası veriyor. Yanlarında ben ve kardeşim de var kardeşime de veriyor ama bana vermiyor. Ben neden vermedin bana deyince bekle diyor. Bu ne anlama gelir?

  1. admin dedi ki:

   Yakında sevindirici haberler almak, aile içerisinde bir dayanışmaya yorumlanır.

 11. Gamze dedi ki:

  Merhaba, ben yıllar önce (liseyi yeni bitirmiştik, şimdi ise 35 yaşındayım) gördüğüm rüyayı anlatmak istiyorum. Ben ve 3 kız arkadaşım, evimizin önünde olan asmanın altında bize kayısı verildi. Kayısıyı vereni bilmiyorum. Sadece erkek olduğunu ve hepimize birer tane verdiğini hatırlıyorum. Arkadaşlarım elindeki kayısıları gösterdi ve mutlu oldular. Çünkü kayısılar çok güzel, parlak ve büyüktü. Elimi açtığımda ise bana verilen kayısı onlarınki kadar güzel bir görüntüye sahip olmayan, çağlaya benzeyen küçük bir kayısıydı. Normalde bu duruma üzülmem gerekirken, arkadaşlarıma dönüp benim kayısımın dışı güzel değil ama tadı ve kokusu sizinkilerden çok daha güzel dedim. O zaman anladım onların ellerindeki kayısılarının sadece görüntüsü vardı. Ne tadı ne de kokusu yoktu. Yıllar geçti bu arkadaşlarım evlendi. İkisi de maddi durumu iyi denilen adamlarla, mantık evliliği yaptılar. Mutlu olamadılar hatta biri boşandı. Kayısı alamayan arkadaşım hiç evlenmedi. Ben ise merak ediyorum nasıl biriyle evleneceğim. Yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Evleneceğiniz kişi maddi yönden rahat durumu olan ve rahat bir hayat sürmenizi sağlayacak biri olabilir, mutlu bir yuva kurabilirsiniz.

 12. Ayşenur dedi ki:

  Yatmadan önce bir kişi için istihare namazı kılmıştım. Rüyamda ailecek ağaçtan çağla topluyorduk. Ben merdivenin daha yukarısındaydım. Hatırladığım kadarıyla çağlalar ufaktı. Benim elimde beş altı tane vardı. Merdivenden inerken çağlaları yere attım. Daha sonra eve girdim. Rüyama göre bir bayram günüymüş ve evde de misafirler vardı. Hatırlayabildiğim detaylar bunlar. Yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Gönlünüzden geçen bir şey gerçek olabilir ve ailenizin saadeti, hoş sohbet muhabbetiniz artabilir. Geçim derdinden ve borçlardan kurtulmaya da delalettir.

   1. Ayşenur dedi ki:

    teşekkürler

 13. anonim dedi ki:

  Rüyada yeşil buğday ve normal buğday yeni çıkmışlardı. Ve babamın bir suyun yanında koca koca yerde koca koca çiğdemler gördüm. Daha sonra bir manava gittik. Polis geldi ve babamdan kimlik istedi. O da kimliğinde resim yok diye vermek istemiyordu. Sonra kimliğinin resim bölümüne sad harfi çizdi kurandan.

  1. admin dedi ki:

   Bir devlet dairesinden işiniz sorunsuz çözülebilir, dava ve mahkemesi olan kişiler için de hayırlı sonuçlar almaya yorumlanır. Maddi kayıplarınız yakında geri gelebilir.

 14. Emine dedi ki:

  Topladığım çağlalar çok güzeldi ama ağacı simsiyah kötü sağlıksız berbat yapraksız bir ağaçtı.

  1. admin dedi ki:

   Özel hayatınızda bazı sıkıntılar ile karşılaşabilirsiniz. Hiç ummadığınız birinden kötülük görebilir ya da hüsrana uğrayabilirsiniz. Özellikle iyiliklerinizin karşılığında kötülük görmek sizi şaşırtabilir.

 15. İlayda dedi ki:

  Rüyamda çağlayı avuçladığımı gördüm. Çağla zamanındayız (mevsimi). İki tanesi falan ortadan ikiye ayrılmıştı… Cevaplarsanız minnettar kalırım. Şimdiden teşekkürler 😊 🙏🏻

  1. admin dedi ki:

   Ailenizle anlaşamadığınız bir konuda uzlaşacaksınız. Evlilik konusunda da sürprizler olabilir. Bekar olanlar için evlilik telaşı ve evli olanlar için de bebek müjdesidir. Özel hayatta mutluluk verici olaylar yaşanabilir.

   1. Yunus şahin dedi ki:

    Seyyar satış arabası üzerinde çağlalar görmek nedir??

    1. admin dedi ki:

     Kısmetin açılmasına ve bol kazanca yorumlanır.

DMCA.com Protection Status