Rüyada Çatışma Görmek

Rüyada çatışma görmek, sürekli sizi huzursuz eden ve aranızda anlaşmazlık olan kişiler tarafından kalbinizin kırılmasına yorumlanır. Örneğin evli olan kişilerin eşlerinin ailesi ile araları açılabilir. Kendi ailenizin huzurunu korumakta zorlanabilirsiniz. Eşinizi sizden kıskanan ya da aile saadetinizi çekemeyen kişiler olabilir. Hane içerisinde de mal mülk paylaşımı gündeme gelebilir ve bu gerginliğe sebep olabilir. Rüyada çatışma yaşamak, parasal anlamda yaşanacak tatsız olaylar ve konuşmalara yorumlanır. Sürekli size yük olmaya çalışan ya da zarara uğratan biri olabilir. Bu kişi aileden de biri olabilir ve artık canınıza tak eder, dargınlık yaşanabilir. İyi niyetinizin sürekli olarak suistimal edilmesine sabrınız taşabilir.

Rüyada çatışma ortasında kalmak, iki kişi arasında kalmak anlamına gelir. Arası bozulan iki yakınınız yüzünden siz de kimin yanında olacağınızı şaşırabilirsiniz. Kiminle konuşsanız diğeri darılabilir. Aşk hayatında da eski sevgiliniz sizi zor durumda bırakabilir.

Rüyada Çatışma Sesi Duymak

Kulağınıza gelen laflara çok sinirlenmek ve haksızlığa uğradığınızı düşünmek anlamına gelir. Bazı insanların söylediği yalanlar ya da sakladığı şeyler sizin kulağınıza gelebilir. Bu sebeple de hem çok kızabilir hem de darılabilirsiniz. Sizi soyutlayan kişiler olabilir.

Rüyada Silahlı Çatışma Görmek

Sizi bir türlü anlamayan ve her seferinde muhalefet olan birine yorumlanır. Bu kişi sizi yine zor bir durumda bırakabilir. Onun yüzünden mağdur olabilirsiniz. Bazı yorumculara göre ihanete uğramak olarak yorumlanır.

Rüyada Teröristlerle Çatışmaya Girmek

Yapılan hataların farkına vararak gelecek amanda bunları telafi etmek ve vicdani yönden rahat etmek anlamına gelir. Sizin vicdanınızı rahatsız eden şeyler varsa bunları telafi etme fırsatı elinize geçebilir. Ya da bir zamanlar size ihanet eden biri sizden bir şans isteyebilir.

Rüyada Çatışmadan Kurtulmak

Size zararı dokunan bir insanı zor da olsa tamamen hayatınızdan çıkarmak anlamına gelir. Örneğin bir süredir size külfet olan ya da baskı yapan biri varsa artık ona tahammülünüz bitebilir. Sizi seven insanlar da bu kişiye karşı uyarabilirler ve sabrınız taşabilir.

Rüyada Çatışmadan Saklanmak

Aldığınız bazı riskler varsa ya da bir belirsizlik içerisinde iseniz ilerleyen günlerde bu belirsizlik ortadan kalkar ve her şey gönlünüze göre olur. Endişeleriniz biter ve içiniz rahat eder. Rüyada çatışmadan kaçmak, davası olan kişilerin olumlu sonuçlanmasına, bela ve kazadan uzak durmaya yorumlanır.

Rüyada Çatışma Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, sizi üzmeye devam eden biri yüzünden keyfinizin kaçmasına yorumlanır. Bu kişi verdiği sözü tutmayarak yine kalbinizi kırmayı başarabilir. Fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz ve aranızdaki uyumsuzluk gittikçe daha büyük sorun olmaya başlayabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

11 Yorum

 1. Efe
 2. Ersin
  • admin
 3. İrem
  • admin
 4. ibrahim
  • admin
 5. Burak
  • admin
 6. Rabia
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status