Rüyada Çatışma Görmek

Rüyada çatışma görmek, sürekli sizi huzursuz eden ve aranızda anlaşmazlık olan kişiler tarafından kalbinizin kırılmasına yorumlanır. Örneğin evli olan kişilerin eşlerinin ailesi ile araları açılabilir. Kendi ailenizin huzurunu korumakta zorlanabilirsiniz. Eşinizi sizden kıskanan ya da aile saadetinizi çekemeyen kişiler olabilir. Hane içerisinde de mal mülk paylaşımı gündeme gelebilir ve bu gerginliğe sebep olabilir. Rüyada çatışma yaşamak, parasal anlamda yaşanacak tatsız olaylar ve konuşmalara yorumlanır. Sürekli size yük olmaya çalışan ya da zarara uğratan biri olabilir. Bu kişi aileden de biri olabilir ve artık canınıza tak eder, dargınlık yaşanabilir. İyi niyetinizin sürekli olarak suistimal edilmesine sabrınız taşabilir.

Rüyada çatışma ortasında kalmak, iki kişi arasında kalmak anlamına gelir. Arası bozulan iki yakınınız yüzünden siz de kimin yanında olacağınızı şaşırabilirsiniz. Kiminle konuşsanız diğeri darılabilir. Aşk hayatında da eski sevgiliniz sizi zor durumda bırakabilir.

Rüyada Çatışma Sesi Duymak

Kulağınıza gelen laflara çok sinirlenmek ve haksızlığa uğradığınızı düşünmek anlamına gelir. Bazı insanların söylediği yalanlar ya da sakladığı şeyler sizin kulağınıza gelebilir. Bu sebeple de hem çok kızabilir hem de darılabilirsiniz. Sizi soyutlayan kişiler olabilir.

Rüyada Silahlı Çatışma Görmek

Sizi bir türlü anlamayan ve her seferinde muhalefet olan birine yorumlanır. Bu kişi sizi yine zor bir durumda bırakabilir. Onun yüzünden mağdur olabilirsiniz. Bazı yorumculara göre ihanete uğramak olarak yorumlanır.

Rüyada Teröristlerle Çatışmaya Girmek

Yapılan hataların farkına vararak gelecek amanda bunları telafi etmek ve vicdani yönden rahat etmek anlamına gelir. Sizin vicdanınızı rahatsız eden şeyler varsa bunları telafi etme fırsatı elinize geçebilir. Ya da bir zamanlar size ihanet eden biri sizden bir şans isteyebilir.

Rüyada Çatışmadan Kurtulmak

Size zararı dokunan bir insanı zor da olsa tamamen hayatınızdan çıkarmak anlamına gelir. Örneğin bir süredir size külfet olan ya da baskı yapan biri varsa artık ona tahammülünüz bitebilir. Sizi seven insanlar da bu kişiye karşı uyarabilirler ve sabrınız taşabilir.

Rüyada Çatışmadan Saklanmak

Aldığınız bazı riskler varsa ya da bir belirsizlik içerisinde iseniz ilerleyen günlerde bu belirsizlik ortadan kalkar ve her şey gönlünüze göre olur. Endişeleriniz biter ve içiniz rahat eder. Rüyada çatışmadan kaçmak, davası olan kişilerin olumlu sonuçlanmasına, bela ve kazadan uzak durmaya yorumlanır.

Rüyada Çatışma Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, sizi üzmeye devam eden biri yüzünden keyfinizin kaçmasına yorumlanır. Bu kişi verdiği sözü tutmayarak yine kalbinizi kırmayı başarabilir. Fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz ve aranızdaki uyumsuzluk gittikçe daha büyük sorun olmaya başlayabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Necip dedi ki:

  Merhaba ben askerim zaten rüyamda bulsundugum yerden değişik bi yerde çatışma başladığını gördüm ve çatışmaya hazırlanırken rüya bitti bu nasıl yorumlanır

 2. Fuat dedi ki:

  Merhaba rüyamda iki grup arasında silahlı çatışma çıktı kız kadın gibiydi sanki kavgası çıktı yukardan ateş ediliyordu sürekli bizim asagitaraftaki gruba ve bende aşağı gruptaydim fakat ben kendim tektim taismaya irada yakalandım ve kurşunların parçaları yüzüme geldi fakat beni etkilemedi sonra kendim bı yere saklandım yani iki grup arasında kaldım

 3. Efe dedi ki:

  Merhaba ruyamda havaalanında bi grup buyuk siLahlarla halka ates actigini gordum benimde daHa once uzerimde bulundurdugum silsh vardi ama bi sure saklandıktan sonra kacmaya basladım binanin icine kactiktan sonra binanın ici cokmeye basladı sonra ordanda kactim bu ruya nasil yorumlanirn

 4. Ersin dedi ki:

  Merhba ruyamda silakli çatışma gördüm bi grup asker bi grup sivil herks silahli birbirinin üzrine tuttu sonra çatışma çıktı çatışıyoruz kaç tane asker vurulduğunu gordum ama ben askerleri vurmuyorum silahi havaya ateş ettim kendimi korumak için yere yattim ama hiç asker vurmadım asker vurulmacak şekilde havaya ve yere attim mermiyi yorumlarsanız mutlu olurum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içi anlaşmazlık ve tartışmanın bitmesine yorumlanır.

 5. İrem dedi ki:

  Merhaba rüyamda bir meydanda yürürken meydana ateş açıldı. Kurşunların ortasında kaldım. Kurşunların kıvılcımlarını görebiliyordum. Yere yattım. Sonra sağ tarafımda bir kulübe gördüm. Herşeyi göze alıp kulübeye koştum içeri girdim. Yere kapaklandım. Kafamı kaldırdığımda kulübede oturur vaziyette ölmüş bir adam gördüm ve kulübeye girip beni de vuracaklar diye korktum. Sonra kulübenin penceresinden ateş açanların başında duran kadını gördüm kulübeye girip beni alıp dışarı çıkardılar ve rüyam bitti.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kızgın olduğunuz kişiler varsa aradaki sorunları yakında çözmeye, adalete yorumlanır.

 6. ibrahim dedi ki:

  merhaba rüyam da köylüler bizim şehirdeki eve geliyor her taraf bembeyaz karlarla kaplı kış köyden biri milleti örgütlüyor hiçbirşey söylenmiyor gidip göreceğiz deniliyor sonra ben duyum alıyorum bizim köyün mezrasına yabancı kişiler tarafından el konulmuş onlar dışarı çıkmadan çatışmaya gitmekten korkup bırakıp kaçıyorum onları biraz uzaklaştıktan sonra güneşli karsız huzurlu bir mahallede ilerlediğimi görüyorum

  1. admin dedi ki:

   Rüya işlerinizde berekete ve evinize daha çok rızık girmesine yorumlanır.

 7. Burak dedi ki:

  Merhaba rüyamda Çınarcık yolundaydik ben kız arkadaşım arkadaşım ile sevgilisi ve arabayi süren bir arkadaş yolda iki kişi kanlar içinde olmuş bir şekilde yolun kenarindaydi arabayı kullanan arkadas inip baktı fakat ormana doğru bir grup kaçıyordu ben onların yaptığından şüphelendim arkadaş ve bir kaç kişi onların yanına gidince sopalar ve silahlarını çektiler biz arabada izliyorduk sonra ise yanına gelen kişilere silahla ateş ettiler ve bizim arkadaşı da vurdular ben direksiyona geçip kaçmaya çalıştık ve o anda uyandım yorumlarsanız mutlu olurum iyi günler.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayal kırıklıklarının bitmesine, küs olduğunuz biri ile barışmaya yorumlanır.

 8. Rabia dedi ki:

  Merhaba. rüyamda erkek kardeşlerim yemyeşil büyük ağaçların olduğu pırıl pırıl bir bahcede düşmanla catisiyordu kimse korkmuyordu ama tehlikeli bir ortamdı ben daha güvenilir bir yerden onları yönlendirerek yardimci olmaya çalisiyodum. Kimse zarar görmeden bi şekilde duruldu ortam.iyisin ler diler tesekkurederim.

  1. admin dedi ki:

   Aile içerisinde güzel haberlerin dolaşmasına ve parasal anlamda refaha yorumlanır.

DMCA.com Protection Status