Rüyada Dağda Yürüyen İnsanlar Görmek

Rüyada dağda yürüyen insanlar görmek, yeni insanlar ile tanışmak ve daha sevecen insanların olduğu bir ortama girmeye yorumlanır. Özellikle de bir süredir yalnızlık çeken kişiler için ilerleyen günlerde sosyal hayatlarının renklenmesine, yeni bir arkadaş ortamına dahil olmaya yorumlanır. Çalışmayan kişiler yeni bir iş ortamına girebilirler ya da katılacağınız bazı kurslar sayesinde dost çevreniz çoğalabilir. Bu insanlar ile dostluklar kısa süreli olmaz. Uzun yıllar görüşeceğiniz kişiler olabilir.

Rüyada insanlarla dağda yürüyüş yapmak, sıkıntılardan arınmak özellikle de parasal sıkıntıları aşmak anlamına gelir. Bazı denediğiniz para kazanma yolları varsa başarılı olabilirsiniz. Eğer maddi kayıplarınız varsa bu kayıplar da geri gelir ve geçim sıkıntısı çekilmez. Mal mülk alım satımı yapacak kişiler için karlı bir yatırım yapma şansı elde edilebilir.

Rüyada Dağda Gezintiye Çıkmak

Yeni bir yere taşınmak ve düzenini tamamen değiştirmek anlamın a gelir. Eğer başka bir yerde yaşamak istiyorsanız bu çabanız olumlu sonuçlanır. Başka bir yerde çalışmak ya da eğitim görmek isteyen kişiler başvurularından olumlu sonuç alırlar. Eğer başka yerde yaşayan bir yakınız varsa da onun aracılığı ile siz de bir olanak elde edebilirsiniz. Ondan gelecek haber ile birlikte yolculuk yapılabilir.

Rüyada Dağda Yürüyen İnsanlar Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, bol para kazanmak ve maddi sıkıntı çekmemeye yorumlanır. Eğer parasal anlamda sıkıntılı bir süreçte iseniz, bu süreç tez zamanda biter ve rızkınız çoğalır. Hem kendiniz hem de aileniz için hayırlı kazanç sağlayabilir, daha rahat koşullara sahip olabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. emine dedi ki:

  annem ruyasinda ablamin ceyizini hazırladığını görmüş ama ceyiz icin hazirladigi yastıklar biraz kirliymis. teyzem de yastıklar kirli oldugu icin bu ne bicim ceyiz falan diye sikayet etmis bu ne anlama gelir

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ailede maddi sıkıntıların bitmesine yorumlanır.

 2. Gülay dedi ki:

  Merhaba rüyamda annemle büyük bir bankaya gidiyoruz. Sıra bekliyoruz, ben anneme beni beklemesini söyleyip lavaboya gidiyorum. Aynaya bakıyorum ve yüzümde bembeyaz bir leke var. Yüzümü yıkayıp çıkıyorum ama annemi bulamıyorum. Sonra annemi ararken kendimi bir dağda betondan yapılmış bir merdivende dağa çıkarken buluyorum kendimi. Başka insanlar inip çıkıyor hepsi birbirine benziyor diğer insanların. Dağa çıkarken uyanıyorum. Yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Maddi zorlukların bitmesi ve aile hayatında bolluk berekete, engellerin aşılmasına yorumlanır.

DMCA.com Protection Status